21+

Βίμποργκ - Β36 Τόρσχαβν

3/8/2022 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 647
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 641 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Β36 Τόρσχαβν - Βίμποργκ στις 9/8/2022

• Θεατές: 5191
90+4'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Βίμποργκ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+4'

90+4'

Κατοχή: Βίμποργκ: 69%, Β36 Τόρσχαβν: 31%.

90+3'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Zan Zaletel για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Thor Hoeholt σταματάει την φάση.

90+3'

Ο Nils Mortimer Moreno από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+2'
Απόκρουση

Ο Thor Hoeholt απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+2'
Σέντρα

Ο Anton Gaaei κάνει τη σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Martin Agnarsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Jakob Bonde κάνει τη σέντρα

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andrias Eriksen από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν ανατρέπει τον Marokhy Ndione

90+1'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+1'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

90'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν έχει παραδοθεί κι απλώς περιμένει από το διαιτητή να τελειώσει το ματς.

89'

Ο Rasmus Nissen από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Lucas Lund Pedersen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

88'

88'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

88'

Το σουτ του Jakob Bonde μπλοκάρεται

87'

Ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

86'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

86'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Κατοχή: Βίμποργκ: 70%, Β36 Τόρσχαβν: 30%.

85'

Ο Mattias Lamhauge κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

84'
Σέντρα

84'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

84'

83'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Andrias Eriksen της ομάδας Β36 Τόρσχαβν για να αποτρέψει το γκολ.

83'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

82'

Ο Jan Zamburek σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mattias Lamhauge ελέγχει την φάση

81'

Κίτρινη κάρτα για τον Jan Zamburek

81'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Eli Nielsen

81'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

81'
Σέντρα

Ο Mads Soendergaard κάνει τη σέντρα

80'

80'

Ο Michal Przybylski δίνει τη θέση του στον Ragnar Samuelsen

79'

Ο Jan Zamburek τιμωρείται για σπρώξιμο στον Eli Nielsen

79'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

78'

78'

Ο Daniel Anyembe αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

78'

78'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

77'
Απόκρουση

Ο Simun Solheim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

Ο Nils Mortimer Moreno κάνει τη σέντρα

77'

Ο Nils Mortimer Moreno από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

76'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

75'

Κατοχή: Βίμποργκ: 68%, Β36 Τόρσχαβν: 32%.

75'

74'

74'

Ο Bjarki Nielsen δίνει τη θέση του στον Rasmus Nissen

74'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Marokhy Ndione από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

73'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

73'

Το σουτ του Marokhy Ndione μπλοκάρεται

73'
Απόκρουση

Ο Andrias Eriksen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Σέντρα

Ο Clint Leemans κάνει τη σέντρα

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sofus Berger από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Simun Solheim

72'

72'

Πως το έχασε αυτό; Ο Nils Mortimer Moreno έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

71'

71'

71'

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marokhy Ndione από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Thor Hoeholt

69'
Απόκρουση

Ο Mattias Lamhauge απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'
Σέντρα

69'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

69'
Απόκρουση

Ο Magnus Holm Jacobsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

69'

Ο Sofus Berger από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει την μπάλα, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

69'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

68'

68'

68'

Ο Christian Soerensen δίνει τη θέση του στον Daniel Anyembe

67'

Ο Nicolas Buergy δίνει τη θέση του στον Jonas Thorsen

67'

Ο Lukas Enevoldsen δίνει τη θέση του στον Andrias Eriksen

66'

Ο Benjamin Heinesen δίνει τη θέση του στον Magnus Holm Jacobsen

66'

Ο Andrass Johansen δίνει τη θέση του στον Martin Agnarsson

66'

Κατοχή: Βίμποργκ: 66%, Β36 Τόρσχαβν: 34%.

66'

66'

66'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

65'

Το σουτ του Sofus Berger μπλοκάρεται

65'
Απόκρουση

Ο Lukas Enevoldsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'
Σέντρα

65'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

65'

Σουτ του Nils Mortimer Moreno βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

64'
Απόκρουση

Ο Sonni Nattestad της ομάδας Β36 Τόρσχαβν απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

64'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

63'

63'

Ο Christian Soerensen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

62'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

60'

Κατοχή: Βίμποργκ: 67%, Β36 Τόρσχαβν: 33%.

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Bjarki Nielsen

60'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

60'

Καλή ενέργεια από τον Sofus Berger ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

59'

Ο Mattias Lamhauge έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Marokhy Ndione βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Mattias Lamhauge του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

59'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

58'

58'

5191 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andrass Johansen από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν ανατρέπει τον Nils Mortimer Moreno

56'

56'

Ο Ibrahim Said δίνει τη θέση του στον Nils Mortimer Moreno

56'

Ο Justin Lonwijk δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

55'
Κακό κοντρόλ

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

55'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

55'

55'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'

Ο Bjarki Nielsen από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

54'

Ελεύθερο για την ομάδα Β36 Τόρσχαβν

54'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

52'

Ο Ibrahim Said έδωσε την ασίστ για το γκολ.

52'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ Λ Λ- Ένα εξαιρετικό ψηλοκρεμαστό σουτ από τον Marokhy Ndione της ομάδας Βίμποργκ.

52'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία εξαιρετική πάσα και ανοίγει χώρο...

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Andrass Johansen

51'

Ο Bjarki Nielsen υποπίπτει σε χέρι

51'

51'
Απόκρουση

51'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

50'

50'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

48'

Ο Jan Zamburek έδωσε την ασίστ για το γκολ.

48'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Clint Leemans της ομάδας Βίμποργκ σκοράρει με κεφαλιά

48'
Σέντρα

Ο Jan Zamburek κάνει τη σέντρα

48'

Ο Michal Przybylski από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

48'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν ξεκινάει αντεπίθεση

47'

47'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

46'

46'

45+2'

Η ομάδα Βίμποργκ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+2'

45+2'

Κατοχή: Βίμποργκ: 65%, Β36 Τόρσχαβν: 35%.

45+1'

45+1'
Απόκρουση

Ο Anton Gaaei απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'

Ένας παίκτης από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

45+1'
Απόκρουση

45'
Σέντρα

Ο Benjamin Heinesen κάνει τη σέντρα

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

44'

44'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

43'

43'

42'

42'

Το σουτ του Jan Zamburek μπλοκάρεται

42'
Απόκρουση

42'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

42'
Απόκρουση

Ο Mattias Lamhauge από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

42'

Ο Clint Leemans εκτελεί το φάουλ και ο Mattias Lamhauge αποκρούει. Κόρνερ.

41'

41'

40'

Κίτρινη κάρτα για τον Simun Solheim

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simun Solheim από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν ανατρέπει τον Justin Lonwijk

40'

Ο Hannes Agnarsson από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

40'

O Sonni Nattestad στέλνει τη μπάλα μακριά.

39'
Απόκρουση

Ο Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

38'

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Michal Przybylski

36'

Κατοχή: Βίμποργκ: 71%, Β36 Τόρσχαβν: 29%.

36'

36'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Eli Nielsen

35'

Το σουτ του Anton Gaaei μπλοκάρεται

35'
Απόκρουση

35'

35'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

34'

Ο Jakob Bonde κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mattias Lamhauge μπλοκάρει εύκολα

34'

33'

Το σουτ του Ibrahim Said μπλοκάρεται

33'

Το σουτ του Christian Soerensen μπλοκάρεται

32'

32'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

32'

Ένας παίκτης από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

31'

Ο Simun Solheim από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

31'

Ο Hannes Agnarsson από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

30'

30'

Ο Andrass Johansen από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Christian Soerensen

29'

Ο Andrass Johansen από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

29'

Σουτ του Benjamin Heinesen βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

28'
Απόκρουση

Ο Simun Solheim της ομάδας Β36 Τόρσχαβν απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hannes Agnarsson από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν ανατρέπει τον Jan Zamburek

26'

26'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

26'

Κατοχή: Βίμποργκ: 73%, Β36 Τόρσχαβν: 27%.

25'

25'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

24'

24'
Σέντρα

Ο Eli Nielsen κάνει τη σέντρα

24'

23'

23'

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

23'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

23'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

23'
Απόκρουση

Ο Benjamin Heinesen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

23'
Σέντρα

22'

21'

Κατοχή: Βίμποργκ: 74%, Β36 Τόρσχαβν: 26%.

21'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jakob Bonde της ομάδας Βίμποργκ μετουσιώνει σε γκολ το πέναλτι με το αριστερό πόδι! Ο Mattias Lamhauge επέλεξε τη λάθος γωνία.

20'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Mattias Lamhauge από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Marokhy Ndione.

20'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

19'

19'

19'
Απόκρουση

Ο Sonni Nattestad απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'
Σέντρα

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Michal Przybylski

17'

17'

Ο Justin Lonwijk κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mattias Lamhauge μπλοκάρει εύκολα

17'
Σέντρα

17'
Απόκρουση

17'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

17'
Σέντρα

16'

Κατοχή: Βίμποργκ: 72%, Β36 Τόρσχαβν: 28%.

15'

15'
Σέντρα

15'
Απόκρουση

15'

15'
Απόκρουση

Ο Simun Solheim απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

14'

14'
Απόκρουση

14'

14'
Απόκρουση

13'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ παίζει το 1-2 με τον Clint Leemans.

13'

13'
Απόκρουση

13'

12'

12'

Πως το έχασε αυτό; Ο Marokhy Ndione έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

12'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

11'

Κατοχή: Βίμποργκ: 62%, Β36 Τόρσχαβν: 38%.

10'

Ο Hannes Agnarsson από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν είναι σε θέση οφσάιντ

10'

Το σουτ του Justin Lonwijk μπλοκάρεται

10'

9'

8'
Σέντρα

8'

7'

7'

Ο Justin Lonwijk πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

7'

7'
Απόκρουση

Ο Thor Hoeholt απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

7'
Σέντρα

Ο Ibrahim Said κάνει τη σέντρα

7'
Απόκρουση

6'
Σέντρα

6'

6'

5'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

5'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

5'

Κατοχή: Βίμποργκ: 45%, Β36 Τόρσχαβν: 55%.

5'

4'

4'

4'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Ibrahim Said , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

3'

3'

2'

Ο Sonni Nattestad από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

2'

O Simun Solheim στέλνει τη μπάλα μακριά.

2'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'

1'
Σέντρα

Ο Andrass Johansen από την ομάδα Β36 Τόρσχαβν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

1'
Απόκρουση

Ο Justin Lonwijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

1'

1'
Απόκρουση

Ο Clint Leemans απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

1'
Σέντρα

Ο Simun Solheim κάνει τη σέντρα

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Β36 Τόρσχαβν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Υπάρχει μεγάλη διαφορά ποιότητας

Γιώργος Βροντάκης Αθλητικογράφος

Η Βίμποργκ απέκλεισε στον προηγούμενο γύρο την Σούντουβα με δύο νίκες με 1-0 και προέρχεται από μεγάλη νίκη κόντρα στην Κοπεγχάγη για το πρωτάθλημα Δανίας. Οι γηπεδούχοι έχουν την ψυχολογία στα ύψη και υποδέχονται για τον πρώτο αγώνα του τρίτου προκριματικού γύρου του Κόνφερενς Λιγκ την Β36 Τόρσχαβν από τα Νησιά Φερόε, αφήνοντας εκτός τηνΤρε Φιόρι από τον Σαν Μαρίνο. Η Βίμποργκ διαθέτει καλύτερη ομάδα και δεν αναμένεται να αντιμετωπίσει δυσκολίες. Θα ποντάρουμε στον άσο από ημίχρονο.

• Η ομάδα Βίμποργκ νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.10 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίμποργκ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ