Γιουρόπα Λιγκ: «Μπλακ-άουτ» στο Κίεβο (video)

Γιουρόπα Λιγκ: «Μπλακ-άουτ» στο Κίεβο (video)

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΤΝΙΕΠΡ


Δεν τα κατάφερε στο Κίεβο ο Ολυμπιακός. Οι «ερυθρόλευκοι» πλήρωσαν το κακό ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος και ηττήθηκαν με 2-0 από τη Ντνίπρο χάρη σε δύο... φτηνά γκολ των Κανκάβα (50') και Ροτάν (54'), με αποτέλεσμα τα πράγματα να γίνονται ιδιαίτερα δύσκολα για την ελληνική ομάδα όσον αφορά την πρόκριση στους «16» του Γιουρόπα Λιγκ. Φωνές στο φινάλε για ακυρωθέν γκολ του Μήτρογλου.

Αρκετά δύσκολο έγινε το έργο του Ολυμπιακού για την πρόκριση στους «16» του Γιουρόπα Λιγκ. Οι «ερυθρόλευκοι» γνώρισαν την ήττα με 2-0 από την Ντνίπρο στο Κίεβο, πληρώνοντας την κακή αντίδραση της άμυνας τους στο ξεκίνημα της επανάληψης.

Η ομάδα του Περέιρα δεν επέτρεψε τους Ουκρανούς να δημιουργήσουν αξιόλογες φάσεις στο πρώτο μέρος. ωστόσο στην επανάληψη, οι φιλοξενούμενοι μπήκαν υπνωτισμένοι και δέχτηκαν δύο… φτηνά γκολ (50’ Κανκάβα, 54’ Ροτάν).

Παρά τις αλλαγές του Πορτογάλου, οι «ερυθρόλευκοι» δεν κατάφεραν να γίνουν απειλητικοί, έχοντας φλύαρη υπεροχή αν και στις καθυστερήσεις διαμαρτύρονται για πέναλτι σε χέρι των γηπεδούχων αλλά και σε ακυρωθέν γκολ του Μήτρογλου για επιθετικό φάουλ.

Σε μία εβδομάδα (26/2) ο επαναληπτικός στο «Καραϊσκάκη», όπου ο Ολυμπιακός καλείται να πραγματοποιεί άριστη εμφάνιση σε άμυνα και επίθεση εάν θέλει να ελπίζει στην ανατροπή του σκορ.

Ντνίπρο: Μπόικο, Λουτσκέβιτς, Ντόουγκλας, Τσεμπεριάτσκ, Εζίντιο, Ροτάν, Κάνκαβα, Μπέζους (46' Κάλινιτς), Κονοπλιάνκα, Ματέους (89' Μπρούνο Γκάμα), Ζοζούλια (70' Φεντορτσούκ).

Ολυμπιακός: Ρομπέρτο, Ελαμπνταλαουί, Μαζουακού, Σαντάνα (57' Μιλιβόγεβιτς), Σιόβας, Κασάμι, Μανιάτης, Ντομίνγκες (57' Φορτούνης), Ντοσεβί (72' Ντουρμάζ), Αφελάι, Μήτρογλου.

Το ματς:


Γιουρόπα Λιγκ: «Μπλακ-άουτ» στο Κίεβο (video)Χωρίς κλασική ευκαιρία ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο. Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν ιδιαίτερα προσεκτικοί στην άμυνα και δεν επέτρεψαν στην Ντνίπρο να δημιουργήσει αξιόλογη ευκαιρία, ενώ αν ήταν πιο προσεκτικοί στην τελική πάσα, τότε πιθανότατα θα είχαν πάει με το προβάδισμα στα αποδυτήρια.

Η πρώτη καλή στιγμή σημειώθηκε στο 13’. Ο Ντοσεβί βρέθηκε στην περιοχή των γηπεδούχων, ωστόσο αντί για τον αμαρκάριστο Μήτρογλου, προτίμησε να γυρίσει πιο πίσω την μπάλα με αποτέλεσμα να χαθεί η κατοχή.

Η πρώτη τελική του Ολυμπιακού ήρθε στο 21’ με σουτ του Μήτρογλου που δεν ανησύχησε τους Ουκρανούς, ενώ στο 45’ ο Μπόικο μπλόκαρε το σουτ του Μαζουακού, ο οποίος προτίμησε να σουτάρει αντί να βγάλει κάθετη στον Μήτρογλου.

Το δεύτερο μέρος ξεκίνησε εφιαλτικά για τον Ολυμπιακό, καθώς οι «ερυθρόλευκοι» μπήκαν υπνωτισμένοι στο γήπεδο και η Ντνίπρο κατάφερε να πάρει προβάδισμα δύο τερμάτων πριν τη συμπλήρωση δέκα λεπτών αγώνα! Στο 50’, μετά από ωραία συνεργασία των Ουκρανών, ο αμαρκάριστος Κανκάβα επιχείρησε το σουτ έξω από την περιοχή, με τη μπάλα να κοντράρει στον Σαντάνα και να καταλήγει στα δίχτυα του Ρομπέρτο.

Ο Ολυμπιακός δεν πρόλαβε να συνέλθει και στο 54’ δέχτηκε και δεύτερο τέρμα με σκόρερ τον Ροτάν. Μετά από εκτέλεση φάουλ του Ουκρανού, η μπάλα βρήκε αρχικά στον Μανιάτη και ύστερα στον Σιόβα πριν καταλήξει στα δίχτυα.

Αμέσως μετά το δεύτερο γκολ, ο Περέιρα έριξε στο παιχνίδι τους Φορτούνη και Μιλιβόγιεβιτς αντί των Τσόρι και Σαντάνα, ωστόσο ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να απειλήσει σημαντικά την Ντνίπρο. Στο 64΄ η άμυνα των Ουκρανών έκοψε σωτήρια τη πάσα του Αφελάι στον Ντοσεβί, πριν αυτός σουτάρει από πλεονεκτική θέση και ομοίως στο 68’, ο Ντάγκλας έκοψε με προβολή την πάσα προς τον Μήτρογλου, ο οποίος θα έβγαινε απέναντι στον Μποϊκό.

Στο 71’ ο Περέιρα ολοκλήρωσε τις αλλαγές του, με τον Ντουρμάζ να περνάει στη θέση του Ντοσεβί αντί του αρνητικού Αφελάι. Οι αλλαγές του Πορτογάλου τεχνικού δεν βοήθησαν τους «ερυθρόλευκους», οι οποίοι είχαν φλύαρη υπεροχή και στο 76’ κινδύνεψαν με ένα 3ο γκολ, καθώς ο Κονοπλιάνκα βρέθηκε αφύλαχτος στην περιοχή, όμως το σουτ του πέρασε άουτ.

Τα λεπτά κυλούσαν χωρίς ευκαιρίες ώσπου στο 90+3’ ο Ολυμπιακός διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι σε χέρι παίκτη των Ουκρανών μετά από γύρισμα του Φορτούνη. Ο διαιτητής άφησε το παιχνίδι να εξελιχθεί και δύο λεπτά μετά ο Μήτρογλου κατάφερε να σκοράρει, όμως το γκολ ακυρώθηκε για επιθετικό φάουλ, προκαλώντας την οργή των φιλοξενούμενων.

Το 2-0 έμεινε μέχρι το φινάλε, με τον Ολυμπιακό να χάνει και τον Μανιάτη καθώς ο αρχηγός της ομάδας είδε την κίτρινη κάρτα στις καθυστερήσεις και δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στον επαναληπτικό.







Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΤΝΙΕΠΡ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.603.754.751.851.651.121.22.1
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.102.154.751.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

52 σχόλια:

στις 19/02/2015 22:12
Λεγατε οτι θα περασετε βρε μπαγλαμαδες και παλι θα παρετε τα τρια, κοροιδευετε τους παοκτζιδες αλλα εσεις ειστε τρισαθλιοι, δεν βλεπισασταν σημερα και μας ξεφτυλισατε σαν ελλαδα, εμεις τουλαχιστον οι "καναπεδακιδες" τρωγαμε πιτογυρα και γελαγαμε με τα αισχη σας, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ;)

στις 19/02/2015 22:12
poytsa!!! MILA TORA PAXARE AN DO TI THA PIS! ΚΑΘΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ!

στις 19/02/2015 22:13
XANETE APO KATESTRAMENI OMADA!!

στις 19/02/2015 22:16
krima den thimame alli elliniki omada na einai europi i stous stoxous stis sto protathlima....krima gia to podosfairo mas padas xairode kapoioi gia tis ittes allon

στις 19/02/2015 22:18
2 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΚΑΤΟΓΑΥΡΟΙ

στις 19/02/2015 22:18
peksame xalia pados poli xalia akirothike kai goal vevaia alla den dikaiologoude ta xalia

στις 19/02/2015 22:18
Eipa k egw den tha kraksei kana lamogio pou asxoleite me alles omades anti na koitaksoun tis dikes tous

στις 19/02/2015 22:18
Καποιοι γαυροι ειστε τοσο ζωα, οπως ο τζιοβανι10 ενα πραγμα, ΖΩΑ

στις 19/02/2015 22:19
τωρα παρτε τα δυο αγγουρια βαλτε στον κολο σας και παρτε τον abidal να σας κανει δημοσιες σχεσεις στην ευρωπη που μας τα κανατε πλανητες με αυτη τη μαλακια.αυτα να τα βλεπουν οι παοκτσηδες και ο προφητης ΑΑ που εχουν για προπονητη που το δικο τους πρωταθλημα το χασαν οι αχρηστοι μεσα απο τα χερια τους

στις 19/02/2015 22:19
xaxaxa re pote tha katalavete oti den eiste eseis kaliteroi apo emas kai emeis xalia eimaste fetos alla den exete kaliteri omada

στις 19/02/2015 22:22
an peksoume etsi me pao tha xasoume sigoura...

στις 19/02/2015 22:23
απλα τραγικοs ομωs θα περαση γιατι και οι αλλοι δεν ειναι κατι το ιδιετερο πρεπει ομωs να ξεκρεμασουν κατι παλτα πανωφορια κλπ

στις 19/02/2015 22:28
dias400 kai ego auto pisteuo

στις 19/02/2015 22:28
tha perasei i elpida pethenei teleutaia

στις 19/02/2015 22:29
ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΔΙΚΑΙΗ Η ΗΤΤΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΗΤΡΟΓΛΑΔΕΣ ΑΦΕΛΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝΤΑΝΑ ΚΑΙ ΣΙΟΒΑΣ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ Η ΝΤΝΙΠΡΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΓΚΕΣ..ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΜΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΝΤΡΙΠΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΧΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ..ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΑΚΥΡΩΣΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΩΣ ΦΑΟΥΛ(!) ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΤΗΝ ΡΕΒΑΝΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΣΚΟΡ ΠΛΕΟΝ 3-0 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΓΚΕΣ..ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΠΡΟΠΟΝΙΤΗ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΗΤΤΑ(ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΟΙ ΛΕΓΑΤΕ ΓΙΑ ΜΙΤΣΕΛ)

στις 19/02/2015 22:30
11 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ Η ΘΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΠΟΥΤΣΕΣ??

ΠΟΥΣΤΟΨΑΡΑ!!

στις 19/02/2015 22:31
ΑΛΛΑ ΘΕΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΛΥΓΙΖΑΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΜΙΑ ΒΑΤΗ ΟΜΑΔΑ..ΕΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ...

στις 19/02/2015 22:34
xalia mpalla shmera apo osfp, htan xeri sto 91 twn oukranwn k ka8aro to gkol tou mhtroglou alla h htta dikaih, auth einai h alh8eia.

στις 19/02/2015 22:41
αντε γαμηθειτε!!!!!!!και απευθυνετε και στους γαυρους που ψαχνουν να βρουν δικαιολογια γιατι χασαμε!!!!!χασαμε απο τους αμπαλους των αμπαλων και δεν καναμε τελικη!!!αυτος ειναι ο θρυλος που θελετε???απλα να ειναι καλυτερος απο τον παο και τον παοκ???ε??εγω τον ολυμπιακο τον εβλεπα και χαιροταν η καρδια μου και τωρα θελω να τα σπασω ολα!!!!παλιοχοντρεεεεεεεεεεεεε κατεστρεψες την ομαδα!!!!!θελω τον παλιο θρυλο που γαμαγε τα παντα τωρα!!!!!!!!

στις 19/02/2015 22:44
ολα εδω πληρωνονται

στις 19/02/2015 23:03
Χωρις παραρτημα δεν κερδιζετε πουθενα ανυπαρκτοι...ηταν δωρο σημερα το 2.65

στις 19/02/2015 23:04
toulaxiston piasame to stoiximataki klisame deltio kai pigame tameio...poios xesthke trg to apotelesma!!!doro o assos kai merikoi koimontousan!!!opws kai ston epanaliptiko doro pali o assos ama paixei o osfp opws sini8izei na pezei st karaiskakh sthn eyrwph panta!!opws kai na xei tpt den teliose akoma g tn olimpiako

στις 19/02/2015 23:06
a kai kati akoma etsi g na gelasoume...

http://www.sdna.gr/gr/podosfairo/arthro/17061/edo-metraei-sto-europa-akuronetai-vid/

στις 19/02/2015 23:07
pexame athlia den mporousame na kanoume mia fasi kai na kinigisoume to match tou itan sta metra mas den axizame apolitos tpt smr

oso gia tous ellines filathlous tis dripno

tis Aek: gia pite mou apo pote exete na pate europi

gia tous vazeous : posous vathmous eixate fetos ston omilo sas kai poso pio xorgio kanate omadara

i paoktzzides: poses fores exete pexi CL. fetos eixate ena eukolo omilo kai kanate omadara tin gingmpam

opote osi thelete na milisete gia ton olympiako miliste prota gia tis omadoules sas pou exete kantantisi na vlepete pio poli ton olympiako kai apo tin omada sas

στις 19/02/2015 23:30
και αυτο τι σημαινει δηλαδη???ειναι δικαιολογια αυτο??ειμαστε λιγο καλυτεροι απο παοκ και παο και και???

ειμαστε χαλια....δεν αντεχω να βλεπω ετσι τον θρυλο!!ηταν μπαλα αυτο το πραμα???παμε να γινουμε ομαδουλα επειδη ο βλακας ο προεδρος δεν βαζει ουτε ενα ευρω και εμεις ασχολουμαστε με ζελες και χανουμια!!!ξυπνηστε πριν ειναι πολυ αργα!!!

στις 20/02/2015 00:15
Ξαναλέω ότι ακόμη και αν κερδίσει ο Ολυμπιακός στην ρεβάνς, δεν θα περάσει! Όχι επειδή αυτή η ομάδα είναι καλύτερη,κάθε άλλο! Επειδή όμως έξις δευτέρα φύσις, ομάδα που για περισσότερο από μισό αιώνα δεν ανατρέπει τις εκτός Ελλάδος ήττες στην ρεβάνς στην έδρα της, δεν αναμένεται να το πετύχει ποτέ. Εκτός εξαιρετικών συγκυριών, που φέτος όμως δεν φαίνεται να υπάρχουν. Όπως για παράδειγμα η μοναδική ανατροπή ήττας που έκανε ο ΠΑΟΚ με την Ουντινέζε, με τα χίλια βάσανα, στην παράταση, την εποχή που είχε προπονητή τον Μπάγεβιτς. Ο Περέιρα όμως δεν φαίνεται να είναι κάτι ανάλογο,οπότε... του χρόνου πάλι!

στις 20/02/2015 00:17
paxare nomizw ta eipes ola file.me emena kai aek paok stin oikonomiki afragkia eprepe na gamas kai na derneis.kai antaytou o olimpiakos emfanizetai kathe persi kai kaliteros.monadikos ipetios einai enas.oso gia to gkol kalws den metrise paidia.ti na kanoume.prwton den yparxei xeri otan i mpala vrei prwta allo seimeio tou swmatos kai meta xeri.nomos diaititikos.kai o mitroglas tragikos simera ekane faoul afou esprwxe ton mprostino tou amintiko gia na parei thesi.mitrogla me ta podia paizoume oxi ta xeria.ekei den pernan ayta...ektos an tin exeis dei kai palaistis.

στις 20/02/2015 00:18
Και για να είμαι δίκαιος, μάλλον άσος θα έρθει την ερχόμενη εβδομάδα. Ανούσιος για την πρόκριση, αλλά καλός για το ταμείο. Βρέστε και σκορ νίκης που δεν προκρίνεται ο νικητής, και παίξτε αυτό που σας φαίνεται πιο πιθανό.

στις 20/02/2015 00:36
sunexise tin paradosi sta ektos edras stin eurwpi

στις 20/02/2015 00:37
Καλα ο παχαρος ποσα προφιλ εχει;;

στις 20/02/2015 00:52
undisputed13 esi akoma nomizeis oti sto podosfairo metrane mono ta lefta kai oti otan pezi o olympiakos kapio nterdi tha prepi na to katharizei eukola ??

στις 20/02/2015 01:08
o 8eodwridis pou einai gt den vghke akoma???

στις 20/02/2015 01:53
ETSI POUTSA H POUTANA TIS EUROPHS.GT XORIS DIETITH OUTE TIN VEROIA DN NIKANE OI ANIKANOI.KAI NA PATE NA GAMITHITE OTI EKTOS APO PAOKARA VLEPOUME KAPIA ALH POUTSOOMADA STIN ELLADA TRAGIKOI

στις 20/02/2015 02:06
alex tote pos kerdisame atletico kai juve re

στις 20/02/2015 02:52
Αυτά κάνουν τα πολλά κονέ με τον πλατινι.... θα κερδίζεται καλούς αντιπάλους Αλλά θα παίζετε ουροπα... κ εκεί η αξία ΣΑΕ φάνηκε για άλλη μια φορά... ξυπνάτε γαύροι Ο χοντρός κα ει ότι θέλει κ νομίζετε ότι έχετε και αποψη

στις 20/02/2015 09:06
giorgos liverpool...oxi fysika file mou.den metrane mono ta lefta alla alles apaitiseis exeis apo tin real alles apo tin atlentiko.pws na to kanoume.etsi kai dw..alles apo ton olimpiako ton 90 miriwn butzet kai alles apo ton panathinaiko px tis omadas mou twn 12 miriwn butzet.giauto apo tin oikonomiki katastasi pou iparxei stin omada mou an se kerdisw kiolas tin kiriaki eyxaristimenos tha mai pou eimai mono 3 v pisw sou.

στις 20/02/2015 09:16
xaxaxxa ... GAMO TI PANAGIA SAS POUTSAOMADA .. 3eftilistikate gia alli mia fora..! O marikis to vradi evlepe ton MITSEL ston upno tou..! ante gamo ta eyro sas gamo..!

στις 20/02/2015 09:16
MARINAKIS*\

στις 20/02/2015 09:18
eixate proponiti pou diavaze tous antipalous..! twra xarite ton PEREIRA malakes OLIMPIAKOI pou eisastan oloi sigouroi oti einai kaliteros ..!pies ton twra APO MIA RANDOM OMADA..

στις 20/02/2015 09:19
Mia xirosima thelei i super leage..! gamo TA LEFTA SAS RE POUSTIDES.. dn tha sas ftanoun tosa pou exete .! thelete kiala..! 3eftilismena somatia..!

στις 20/02/2015 13:04
Dnipro ole ole ole o ade kai tora oaka gia pip. R 21

στις 20/02/2015 14:40
γαυρακια την κυριακη θα ψεχνεται τον μιτσελ..

στις 20/02/2015 14:47
κακος ο ολυμπαικος και νομιζω δικαιη η ηττα

στις 20/02/2015 16:25
undisputed13 otan omos enas agonas einai nterdy den exoun simasia mono ta leuta ala kai an i pektes pektes pexoun me tin psixi tous auton ton agona kai ston olympiako de exoume tetious gt exoume poli ligous ellines pektes gia na pexoun etsi

στις 20/02/2015 16:25
gt mono auti mporoun na katalavoun ti einai ena nterdy

στις 20/02/2015 17:16
nta3ei osoi den mporoun na katalaboun poso adiko einai auto to score as to voulwsoun

στις 20/02/2015 18:37
ERE GLEDIA TH KYRIAKI GOOL KAI XILO

στις 20/02/2015 19:27
teo19 m fenete allo pexnidi eides..! an auto to les amina protathliti .. egw exo 3 arxidia ..! pe3ate mpala apo to 89 k meta.. bravo sovari apodosi omadas p kanei protathlitismo ..! Zhto i parakmi ..!

στις 20/02/2015 19:28
adiko einai pou bgenei o osfp kathe xrono europi..! kai kanei giro giro apo ton eauto tou..!

στις 21/02/2015 08:11
Ε γαυρε .... ειδες τι καλα που ειναι να σε γαμαει η διαιτησια ...

στις 21/02/2015 17:43
Δυστυχώς κόστισαν πολύ ακριβά στον ολυμπιακό οι απουσίες των Βοσκάκη, Μάνταλου, Αρετόπουλου και Καλογερόπουλου από την ομάδα που έχασε με 2-0 από την Ντνιπρο..!!!

La Putaneska de Europa...

Xaxaxaxaxaxaxa

στις 21/02/2015 19:53
black out το λεμε τωρα?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.