USERNAME

PASSWORD

ΕΙΣΟΔΟΣ

Δείτε την πλήρη έκδοση του agones.gr
ΩΡΑΚΩΔΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡΛΕΠ
08:002954ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΣΙΤΙ
ΚΑΜΠΕΛΤΑΟΥΝ
2 - 1Τελείωσε
10:002850ΚΟΚΜΠΕΡΝ
ΦΛΟΡΕΑΤ ΑΘΗΝΑ
2 - 0Τελείωσε
10:002852ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ
ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΛΑΪΟΝΣ
1 - 3Τελείωσε
10:002853ΑΡΜΑΝΤΑΛΕ
ΣΟΥΜΠΙΑΚΟ Κόκκινη
1 - 2Τελείωσε
10:002854ΜΠΕΪΣΓΟΥΤΕΡ
ΜΠΑΛΚΑΤΑ
4 - 0Τελείωσε
10:002860ΣΟΡΕΝΤΟ
ΠΕΡΘ Κόκκινη
0 - 1Τελείωσε
10:002863ΙΝΓΚΕΛΓΟΥΝΤ
ΓΙΟΝΤΑΛΟΥΠ
0 - 1Τελείωσε
11:302955ΧΑΜΙΛΤΟΝ ΟΛΙΜΠΙΚ
ΜΠΡΟΑΝΤΜΕΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ
1 - 072'
12:00978ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ
ΟΜΙΓΙΑ
1 - 1Ημίχρονο
12:00979ΝΑΓΚΟΓΙΑ
ΤΟΚΥΟ
1 - 0Ημίχρονο
12:30980ΣΟΝΑΝ
ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
1 - 020'
12:302957ΜΑΝΛΙ Γ.
ΜΠΟΝΙΡΙΝΓΚ ΓΟΥΑΪΤ ΙΓΚΛΣ
0 - 026'
13:00981ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ
ΟΥΡΑΒΑ
Προγραμματισμένος
13:00982ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΚΑΣΙΜΑ
Προγραμματισμένος
13:00983ΚΑΒΑΣΑΚΙ
ΚΑΣΙΒΑ
Προγραμματισμένος
13:00984ΣΕΝΤΑΪ
ΧΙΡΟΣΙΜΑ
Προγραμματισμένος
13:00985ΤΟΣΟΥ
NΙΪΓΚΑΤΑ
Προγραμματισμένος
13:00986ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.
ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ
Προγραμματισμένος
13:00987ΟΥΛΣΑΝ
ΓΚΟΥΑΝΓΚΤΖΟΥ
Προγραμματισμένος
13:00988ΣΟΥΟΝ ΣΙΤΙ
ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.
Προγραμματισμένος
13:00989ΣΕΟΥΛ H-ΛΑΝΤ
ΓΚΟΪΑΝΓΚ ΧΙ
Προγραμματισμένος
13:00990ΧΑΜΕΛ
ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ
Προγραμματισμένος
13:00991ΓΚΑΖΟΒΙΚ ΟΡΕΝΜΠ.
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
Προγραμματισμένος
13:001184ΠΑΡΝΟΥ ΛΙΝΑΜ.
ΠΑΪΝΤΕ ΛΙΝΑΜ.
Προγραμματισμένος
14:00992ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
ΑΟΥΕ
Προγραμματισμένος
14:00993ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
ΜΟΝΑΧΟ 1860
Προγραμματισμένος
14:15998ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ
ΡΕΞΑΜ
Προγραμματισμένος
14:30999ΤΟΤΕΝΑΜ
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Προγραμματισμένος
14:35974ΓΚΟΥΙΤΖΟΥ ΡΕΝΕ
ΧΙΝΓΙΑΝΚ ΤΙΑΣΑΝ ΛΕΟΠΑΡΝΤ
Προγραμματισμένος
14:35975ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ
ΝΤΑΛΙΑΝ ΕΡΜΠΙΝΓΚ
Προγραμματισμένος
14:35977ΣΕΝΖΧΕΝ ΧΟΝΓΚΖΟΥΑΝ
ΜΕΪΖΟΥ ΧΑΚΑ
Προγραμματισμένος
14:351293ΝΕΪ ΜΟΝΓΚΟΛ FC
ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ
Προγραμματισμένος
15:001005ΒΕΧΕΝ
ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ
Προγραμματισμένος
15:001006ΕΡΦΟΥΡΤ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
Προγραμματισμένος
15:001007ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ
ΜΑΪΝΤΖ (ΕΡ.)
Προγραμματισμένος
15:001008ΡΕΓΚΕΝΣΜΟΥΡΓΚ
ΑΑΛΕΝ
Προγραμματισμένος
15:001009ΣΟΝΕΝΧΟΦ
ΧΑΛΕΣΚΕΡ
Προγραμματισμένος
15:001010ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ
ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΤΕ
Προγραμματισμένος
15:001011ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
Προγραμματισμένος
15:001012ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
ΣΒΙΚΑΟΥ
Προγραμματισμένος
15:301037ΣΟΥΙΝΤΟΝ
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ
Προγραμματισμένος
15:301038ΤΟΜ ΤΟΣΚ
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
Προγραμματισμένος
16:001034ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ
ΓΚΡΑΝΙΤ ΜΙΚΑΣΕΒΙΤΣΙ
Προγραμματισμένος
16:001041ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 93
ΧΑΒΡΗ
Προγραμματισμένος
16:001050ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ
ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ
Προγραμματισμένος
16:001051ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΙΛΒ
Προγραμματισμένος
16:001052ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
ΛΑΧΤΙ
Προγραμματισμένος
16:001053ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
Προγραμματισμένος
16:301060ΑΜΒΟΥΡΓΟ
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
Προγραμματισμένος
16:301061ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
Προγραμματισμένος
16:301062ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ.
ΣΑΛΚΕ
Προγραμματισμένος
16:301063ΚΟΛΩΝΙΑ
ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ
Προγραμματισμένος
16:301064ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
ΜΑΪΝΤΖ
Προγραμματισμένος
16:301065ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
ΜΟΛΝΤΕ
Προγραμματισμένος
16:301066ΚΑΡΜΑΡΘΕΝ ΤΑΟΥΝ
ΕΡΜΠΑΣ
Προγραμματισμένος
16:301067ΣΕΦΝ ΝΤΡΟΥΙΝΤΣ
ΚΑΡΝΤΙΓ ΓΙΟΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
Προγραμματισμένος
16:301068ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
ΚΣ ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Προγραμματισμένος
17:001033ΒΙΤΕΜΠΣΚ
ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ
Προγραμματισμένος
17:001075ΓΟΥΟΛΣΟΛ
ΜΠΕΡΙ
Προγραμματισμένος
17:001076ΚΟΒΕΝΤΡΙ
ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001077Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
Προγραμματισμένος
17:001078ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ
ΟΛΝΤΑΜ
Προγραμματισμένος
17:001079ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ
ΣΚΑΝΘΟΡΠ
Προγραμματισμένος
17:001080ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001081ΣΑΟΥΘΕΝΤ
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
Προγραμματισμένος
17:001082ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
ΟΞΦΟΡΝΤ
Προγραμματισμένος
17:001083ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ
Προγραμματισμένος
17:001084ΤΣΑΡΛΤΟΝ
ΜΠΟΛΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001085ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
ΜΙΛΓΟΥΟΛ
Προγραμματισμένος
17:001086ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
ΜΟΡΚΑΜ
Προγραμματισμένος
17:001087ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ
ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ
Προγραμματισμένος
17:001088ΓΟΥΙΚΟΜ
ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ
Προγραμματισμένος
17:001089ΕΞΕΤΕΡ
ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
Προγραμματισμένος
17:001090ΚΕΜΠΡΙΤΖ
ΛΟΥΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001091ΚΡΟΟΥΛΙ
ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
Προγραμματισμένος
17:001092ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
Προγραμματισμένος
17:001093ΜΠΑΡΝΕΤ
ΚΑΡΛΑΪΛ
Προγραμματισμένος
17:001094ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
ΠΛΙΜΟΥΘ
Προγραμματισμένος
17:001095ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
ΓΕΟΒΙΛ
Προγραμματισμένος
17:001096ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
ΚΡΟΥ
Προγραμματισμένος
17:001097ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ
ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ
Προγραμματισμένος
17:001098ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
ΑΡΣΕΝΑΛ
Προγραμματισμένος
17:001099ΕΒΕΡΤΟΝ
ΣΤΟΟΥΚ
Προγραμματισμένος
17:001100ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
Προγραμματισμένος
17:001101ΛΕΣΤΕΡ
ΣΟΥΟΝΣΙ
Προγραμματισμένος
17:001102ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
Προγραμματισμένος
17:001103ΤΣΕΛΣΙ
ΜΠΕΡΝΛΙ
Προγραμματισμένος
17:001104ΓΟΥΙΓΚΑΝ
ΚΠΡ
Προγραμματισμένος
17:001105ΙΠΣΟΥΙΤΣ
ΠΡΕΣΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001106ΚΑΡΝΤΙΦ
ΡΕΝΤΙΝΓΚ
Προγραμματισμένος
17:001107ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
ΡΟΔΕΡΑΜ
Προγραμματισμένος
17:001108ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ
Προγραμματισμένος
17:001109ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
ΦΟΥΛΑΜ
Προγραμματισμένος
17:001110ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
Προγραμματισμένος
17:001111ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
Προγραμματισμένος
17:001112ΝΟΤΙΓΧΑΜ
ΛΙΝΤΣ
Προγραμματισμένος
17:001113ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
ΓΟΥΛΒΣ
Προγραμματισμένος
17:001114ΓΙΟΡΚ
ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
Προγραμματισμένος
17:001115ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ
ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ
Προγραμματισμένος
17:001116ΓΚΙΣΕΛΙ
ΜΠΡΟΜΛΕΪ
Προγραμματισμένος
17:001117ΙΣΤΛΙΧ
SOLIHULL MOORS F.C.
Προγραμματισμένος
17:001118ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ
ΛΙΝΚΟΛΝ
Προγραμματισμένος
17:001119ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ
Προγραμματισμένος
17:001120ΜΠΑΡΟΟΥ
MΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ
Προγραμματισμένος
17:001121ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ
ΝΟΡΘ ΦΕΡΙΜΠΙ ΓΙΟΥΝ.
Προγραμματισμένος
17:001122ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ
ΤΡΑΝΜΙΡ
Προγραμματισμένος
17:001123ΤΟΡΚΙ
ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ
Προγραμματισμένος
17:001124ΤΣΕΣΤΕΡ
ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
Προγραμματισμένος
17:001125ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
ΑΛΤΑΧ
Προγραμματισμένος
17:001132IΣΤ ΦΑΪΦ
ΜΠΡΕΧΙΝ
Προγραμματισμένος
17:001133ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ
ΑΛΟΑ
Προγραμματισμένος
17:001134ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001135ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ
ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ
Προγραμματισμένος
17:001136ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
Προγραμματισμένος
17:001137ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ
ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001138ΕΔΙΒΟΥΡΓΟ
ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ
Προγραμματισμένος
17:001139ΚΛΑΪΝΤ
ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ
Προγραμματισμένος
17:001140ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ
Προγραμματισμένος
17:001141ΦΟΡΦΑΡ
ΕΛΓΚΙΝ
Προγραμματισμένος
17:001142ΙΝΒΕΡΝΕΣ
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001143ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
ΝΤΑΝΤΙ
Προγραμματισμένος
17:001144ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
ΧΑΡΤΣ
Προγραμματισμένος
17:001145ΣΕΛΤΙΚ
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
Προγραμματισμένος
17:001146ΧΑΜΙΛΤΟΝ
ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
Προγραμματισμένος
17:001147ΕΪΡ
ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
Προγραμματισμένος
17:001148ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
ΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣ
Προγραμματισμένος
17:001149ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ
Προγραμματισμένος
17:001150ΦΟΛΚΕΡΚ
ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001151ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
ΜΟΡΤΟΝ
Προγραμματισμένος
17:001152ΚΑΛΜΑΡ
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
Προγραμματισμένος
17:001153ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
ΓΚΕΦΛΕ
Προγραμματισμένος
17:002924SD ΖΑΜΟΥΝΤΙΟ
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Β'
Προγραμματισμένος
17:301156ΚΑΤΑΝΙΑ
ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
Προγραμματισμένος
17:301157ΛΟΥΜΕΖΑΝΕ
ΤΕΡΑΜΟ
Προγραμματισμένος
17:301159ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
ΦΑΝΟ
Προγραμματισμένος
17:301383ΡΕΝΑΤΕ
ΟΛΜΠΙΑ
Προγραμματισμένος
18:001161ΝΤΙΖΟΝ
ΛΥΩΝ
Προγραμματισμένος
18:001163ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
AE ΛΕΜΕΣΟΥ
Προγραμματισμένος
18:001170ΟΛΙΜΠΙΑ ΓΚΡΟΥΝΤ.
ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΣΕ
Προγραμματισμένος
18:001171ΤΟΝΤΕΛΑ
ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ
Προγραμματισμένος
18:001172ΖΕΝΙΤ
ΑΜΚΑΡ ΠΕΡΜ
Προγραμματισμένος
18:001173ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
ΣΥΡΙΑΝΣΚΑ
Προγραμματισμένος
18:001638ΟΥΝ.ΤΣΙΛΕ
ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ
Προγραμματισμένος
18:002908ΛΕΑΛΤΑΝΤ
ΑΡΑΝΤΙΝΑ
Προγραμματισμένος
18:301035ΜΙΝΣΚ
ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΤΝΟ
Προγραμματισμένος
18:301178ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣ.
ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ
Προγραμματισμένος
18:301179ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
ΚΛΟΥΖ
Προγραμματισμένος
18:301180ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
ΕΚΕΝΑΣ
Προγραμματισμένος
18:451182ΛΟΥΓΚΑΝΟ
ΛΩΖΑΝΝΗ
Προγραμματισμένος
18:451183ΒΟΛΕΝ
ΒΙΛ
Προγραμματισμένος
18:451185ΣΙΛΑΜΑΕ ΚΑΛΕΦ
ΤΑΛΙΝ ΙΝΦΟΝΕΤ
Προγραμματισμένος
19:001072ΜΠΡΝΟ
ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
Προγραμματισμένος
19:001186ΛΟΚΕΡΕΝ
ΜΟΥΣΚΡΟΝ
Προγραμματισμένος
19:001189ΛΑΤΣΙΟ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
Προγραμματισμένος
19:001190AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Προγραμματισμένος
19:001191ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Προγραμματισμένος
19:001192ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
ΜΠΡΑΝ
Προγραμματισμένος
19:001193ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
Προγραμματισμένος
19:001194ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ
ΖΝΙΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΦ
Προγραμματισμένος
19:002917ΤΟΛΕΝΤΟ ΣΑΝΤ
ΣΕΣΤΑΟ ΡΙΒΕΡ
Προγραμματισμένος
19:002923ΣΟΚΟΕΛΑΜΟΣ
ΜΠΑΡΑΚΑΛΝΤΟ
Προγραμματισμένος
19:002926ΓΚΕΡΝΙΚΑ
ΝΑΒΑΛΚΑΡΝΕΡΟ
Προγραμματισμένος
19:002945ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΓΚΟΥΝΤΙΝΟ
ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ
Προγραμματισμένος
19:052851ΟΛ ΜΠΟΪΣ
ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ
Προγραμματισμένος
19:151195ΕΪΜΠΑΡ
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
Προγραμματισμένος
19:151196ΟΣΑΣΟΥΝΑ
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
Προγραμματισμένος
19:151197ΜΠΑΝΓΚΟΡ
ΜΠΑΛΑ ΤΑΟΥΝ
Προγραμματισμένος
19:301198ΧΑΛ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
Προγραμματισμένος
19:301199ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
ΜΠΡΑΪΤΟΝ
Προγραμματισμένος
19:301200ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
Προγραμματισμένος
19:301201ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
Προγραμματισμένος
19:301202ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
Προγραμματισμένος
19:301203ΒΕΝΕΤΣΙΑ
ΦΟΡΛΙ
Προγραμματισμένος
19:301204ΠΟΡΝΕΝΟΝΕ
ΓΚΟΥΜΠΙΟ
Προγραμματισμένος
19:301205ΣΑΝΤΑΡΚΑΝΓΚΕΛΟ
ΦΕΡΑΛΠΙΣΑΛΟ
Προγραμματισμένος
19:301206ΒΙΛΕΜ
ΡΟΝΤΑ
Προγραμματισμένος
19:301207ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ
ΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ
Προγραμματισμένος
19:301208ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ
ΣΑΝΛΙΟΥΡΦΑΣΠΟΡ
Προγραμματισμένος
19:302930ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΑΛΕΑΡΕΣ
ΜΑΓΙΟΡΚΑ Β'
Προγραμματισμένος
19:302941ΤΖΟΥΜΙΛΑ
ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ
Προγραμματισμένος
20:001209ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ
ΖΥΡΙΧΗ
Προγραμματισμένος
20:001210ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ
ΣΤΙΑΡΝΑΝ
Προγραμματισμένος
20:001211ΟΣΙΓΙΕΚ
ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ
Προγραμματισμένος
20:001212ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Προγραμματισμένος
20:001213ΠΑΡΤΙΖΑΝ
ΡΑΝΤ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ
Προγραμματισμένος
20:001425ΟΒΙΕΔΟ
ΑΛΜΕΡΙΑ
Προγραμματισμένος
20:001430ΧΙΡΟΝΑ
ΕΛΤΣΕ
Προγραμματισμένος
20:001459ΡΕΟΥΣ
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
Προγραμματισμένος
20:002702ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
Προγραμματισμένος
20:002921ΛΙΟΑ
ΝΤΕ ΛΟΣ ΡΕΓΙΕΣ
Προγραμματισμένος
20:002936ΛΙΝΕΝΣΕ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝΚΛΟΥΚΟΥΕΝΟ
Προγραμματισμένος
20:151219ΕΣΤΟΡΙΛ
ΜΠΡΑΓΚΑ
Προγραμματισμένος
20:302933ΠΡΑΤ
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΕΛΝΤΕΝΣΕ
Προγραμματισμένος
20:451221ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
ΕΞΕΛΣΙΟΡ
Προγραμματισμένος
20:451222ΧΕΡΕΝΦΕΝ
ΤΣΒΟΛΕ
Προγραμματισμένος
20:451223ΣΤΟΜΙΛ
ΠΟΝΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
Προγραμματισμένος
21:001224ΒΕΣΤΕΡΛΟ
ΜΑΛΙΝ
Προγραμματισμένος
21:001227ΚΑΕΝ
ΜΠΑΣΤΙΑ
Προγραμματισμένος
21:001228ΜΕΤΣ
ΑΝΖΕ
Προγραμματισμένος
21:001229ΜΟΝΠΕΛΙΕ
ΡΕΝ
Προγραμματισμένος
21:001230ΝΑΝΣΙ
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
Προγραμματισμένος
21:001231ΝΙΣ
ΛΙΛ
Προγραμματισμένος
21:001232ΣΙΟΝ
ΒΑΝΤΟΥΖ
Προγραμματισμένος
21:001234ΚΛΟΥΚΣΜΠΟΡΚ
ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
Προγραμματισμένος
21:001235ΠΑΝΤΟΥΡΙ
ΣΤΕΑΟΥΑ
Προγραμματισμένος
21:001236ΒΟΖΝΤΟΒΑΤΣ
ΝΑΡΠΕΝΤΑΚ
Προγραμματισμένος
21:001237ΓΙΑΒΟΡ ΜΑΤΙΖ
ΤΣΟΥΚΑΡΙΤΣΚΙ
Προγραμματισμένος
21:001238ΜΠΑΣΚΑ
ΜΠΟΡΑΤΣ
Προγραμματισμένος
21:001239ΡΑΝΤΝΙΤΣΚΙ ΝΙΣ
ΜΛΑΝΤΟΣΤ
Προγραμματισμένος
21:001642ΤΕΜΟΥΚΟ
ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
Προγραμματισμένος
21:002892ΣΑΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
ΚΟΡΤΡΑΪΚ
Προγραμματισμένος
21:002909ΠΑΛΕΝΣΙΑ ΜΠΑΛΟΝΠΑΪ
ΙΖΑΡΑ
Προγραμματισμένος
21:002920ΡΕΑΛ ΓΙΟΥΝΙΟΝ
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β
Προγραμματισμένος
21:002928ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β'
Προγραμματισμένος
21:002939ΡΕΚΡΕΑΤΙΒΟ ΟΥΕΛΒΑ
ΡΕΑΛ ΧΑΕΝ
Προγραμματισμένος
21:002940ΚΟΡΔΟΒΑ Β'
ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ
Προγραμματισμένος
21:151240ΚΟΟΥΒ ΡΑΜΠΛΕΡΣ
ΣΕΛΜΠΟΥΡΝ
Προγραμματισμένος
21:151241ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
ΘΕΛΤΑ
Προγραμματισμένος
21:151242ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑΣ
ΚΟΠΕΡ
Προγραμματισμένος
21:152914ΜΠΟΥΡΓΟΣ
ΚΑΟΥΝΤΑΛ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ
Προγραμματισμένος
21:301243ΟΣΤΑΝΔΗ
ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝ
Προγραμματισμένος
21:301244ΜΠΡΕΪ
ΝΤΕΡΙ
Προγραμματισμένος
21:301245ΑΒΕΛΙΝΟ
ΜΠΡΕΣΙΑ
Προγραμματισμένος
21:301246ΒΕΡΟΝΑ
ΛΑΤΙΝΑ
Προγραμματισμένος
21:301247ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
ΚΑΡΠΙ
Προγραμματισμένος
21:301248ΜΠΑΡΙ
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
Προγραμματισμένος
21:301249ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
ΣΠΑΛ 2013
Προγραμματισμένος
21:301250ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
ΑΣΚΟΛΙ
Προγραμματισμένος
21:301251ΤΕΡΝΑΝΑ
ΠΙΖΑ
Αναβολή
21:301252ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ
ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
Προγραμματισμένος
21:301253ΑΝΚΟΝΑ
ΜΑΝΤΟΒΑ
Προγραμματισμένος
21:301254ΜΟΝΤΕΝΑ
ΠΑΡΜΑ
Προγραμματισμένος
21:301255ΜΠΑΣΑΝΟ
ΡΕΤΖΙΑΝΑ
Προγραμματισμένος
21:301256ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
Προγραμματισμένος
21:302855ΜΠΡΑΟΥΝ ΝΤΕ ΑΝΤΡΟΓΚΕ
ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑ
Προγραμματισμένος
21:302856ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΟΥΝΙΔΑ
Προγραμματισμένος
21:302961ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ
ΝΑΣΙΟΝΑΛ
Προγραμματισμένος
21:302963ΦΕΝΙΞ
ΣΕΡΡΟ
Προγραμματισμένος
21:451257ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ
ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
Προγραμματισμένος
21:451258ΝΑΠΟΛΙ
ΜΙΛΑΝ
Προγραμματισμένος
21:451259ΤΒΕΝΤΕ
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
Προγραμματισμένος
21:451260ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
Προγραμματισμένος
21:451261ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ
ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ
Προγραμματισμένος
21:451262ΑΔΑΝΑ ΝΤΕΜΙΡΣΠΟΡ
ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡ
Προγραμματισμένος
21:451263ΕΛΑΖΙΓΚΣΠΟΡ
ΜΠΟΛΟΥΣΠΟΡ
Προγραμματισμένος
22:00961ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ
Προγραμματισμένος
22:001264ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
Προγραμματισμένος
22:001265ΡΙΕΚΑ
ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ
Προγραμματισμένος
22:001269ΟΕΣΤΕ
ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ
Προγραμματισμένος
22:001424ΛΟΥΓΚΟ
ΣΑΡΑΓΟΣΑ
Προγραμματισμένος
22:201266ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
ΝΑΟΥΤΙΚΟ
Προγραμματισμένος
22:301267ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
Προγραμματισμένος
22:301270ΤΟΥΠΙ
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
Προγραμματισμένος
22:302937ΒΙΛΛΑΝΟΒΕΝΣΕ
ΜΟΥΡΘΙΑ
Προγραμματισμένος
23:052857ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΟΡΔΟΒΑ
Προγραμματισμένος
23:151271ΛΕΓΚΑΝΕΣ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
Προγραμματισμένος
23:151625ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
ΑΛΙΑΝΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
Προγραμματισμένος
00:001272ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ ΕΚΟΥ.
ΑΟΥΚΑΣ
Αναβολή
00:001273ΡΟΥΝΑ
ΕΛ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
Προγραμματισμένος
00:002696ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
Προγραμματισμένος
00:002958ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
Προγραμματισμένος
00:301268ΜΠΑΪΑ
ΠΑΡΑΝΑ
Προγραμματισμένος
01:001274ΚΕΡΕΤΑΡΟ
ΝΕΚΑΞΑ
Προγραμματισμένος
01:001275ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948
ΚΑΦΕΤΑΛΕΡΟΣ ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ
Προγραμματισμένος
01:001631ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑ
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ
Προγραμματισμένος
01:002690ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
Προγραμματισμένος
01:002965ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ
ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
Προγραμματισμένος
01:301634ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
ΤΣΙΚΟ
Προγραμματισμένος
02:001276OΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
ΣΙΚΑΓΟ
Προγραμματισμένος
02:001277ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ.
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ
Προγραμματισμένος
02:001278ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ
Προγραμματισμένος
02:001639ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
Ο ΧΙΓΚΙΝΣ
Προγραμματισμένος
02:052858ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ
ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ
Προγραμματισμένος
02:102887ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ
Προγραμματισμένος
02:301279ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ
ΣΑΝ ΧOΣΕ
Προγραμματισμένος
02:301280ΤΟΡΟΝΤΟ
ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ
Προγραμματισμένος
03:001281ΛΟΥΒΕΡΝΤΕΝΣΕ
ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
Προγραμματισμένος
03:001282ΑΤΛΑΣ
ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ
Προγραμματισμένος
03:001283ΤΙΓΚΡΕΣ
ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ
Προγραμματισμένος
03:001284ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ ΝΤΕ ΟΑΞΑΚΑ
ΜΟΥΡΤΣΙΕΛΑΓΚΟΣ
Προγραμματισμένος
03:001285ΛΟΡΟΣ ΟΥΝ.
ΤΑΜΠΙΚΟ ΜΑΔΕΡΟ
Προγραμματισμένος
03:061287ΠΑΤΣΟΥΚΑ
ΜΟΝΤΕΡΕΪ
Προγραμματισμένος
03:451633ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ
Προγραμματισμένος
04:00969ΑΤΛΑΝΤΕ
ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚΑΤΕΚΑΣ
Προγραμματισμένος
04:001286ΧΟΥΑΡΕΣ
ΠΟΤΡΟΣ
Προγραμματισμένος
04:001288ΧΙΟΥΣΤΟΝ
ΝΤΑΛΑΣ
Προγραμματισμένος
05:001289ΝΤΟΡΑΔΟΣ
ΚΟΡΑΣ
Προγραμματισμένος
05:001290ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
Προγραμματισμένος
05:301291ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΪΤΚΑΠΣ
Προγραμματισμένος