Αναβλήθηκε η ρεβάνς του ΑΕΚ-Ολυμπιακός!

Αναβλήθηκε η ρεβάνς του ΑΕΚ-Ολυμπιακός!



Αναβλήθηκε η ρεβάνς του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ όπως γνωστοποίησε η ΕΠΟ, εξαιτίας της παράλληλης διεξαγωγής του αγώνα μπάσκετ μεταξύ του Παναθηναϊκού και της Μπαρτσελόνα. Πότε θα διεξαχθούν τα υπόλοιπα ματς των προημιτελικών.

Η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία έκανε γνωστές τις ημερομηνίες των δεύτερων αγώνων των προημιτελικών του Κυπέλλου εκτός της αναμέτρησης της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό.

Όπως αναφέρει η ΕΠO: «o ορισμός του αγώνα ΑΕΚ-Ολυμπιακός για την Πέμπτη 5/3/2015 δεν είναι εφικτός, μετά από σχετικό έγγραφο της Ελληνικής Αστυνομίας, λόγω διεξαγωγής στο Ο.Α.Κ.Α του αγώνα μπάσκετ μεταξύ των ομάδων Παναθηναϊκός- Μπαρτσελόνα»

Επίσης, η Επιτροπή ενημερώνει τις ΠΑΕ ότι: «μετά από την αρνητική απάντηση της Super League, σε σχετικό ερώτημα της Ομοσπονδίας, για μετάθεση του αγώνα Πρωταθλήματος Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης της 2/3/2015, αδυνατεί να ορίσει τον αγώνα Κυπέλλου την Τετάρτη 4/3/2015» και καταλήγει λέγοντας ότι «κατόπιν τούτων ο αγώνας ΑΕΚ-Ολυμπιακός θα ορισθεί στο μέλλον με νεότερο έγγραφο της Επιτροπής Κυπέλλου».

Οι υπόλοιποι αγώνες ορίστηκαν ως εξής:

Πανιώνιος-Ηρακλής: 4/3/2015, ώρα 19:00, γήπεδο Νέας Σμύρνης
Απόλλων Σμύρνης-Χανιά: 5/3/2015, ώρα 16:00, γήπεδο ΓΣ Απόλλων Σμύρνης Γεώργιος Καμάρας
SKODA Ξάνθη-ΟΦΗ: 5/3/2015, ώρα 19:30, γήπεδο SKODA Ξάνθη Arena



Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 18/02/2015 18:37
δεν μπορουσε να παιξει κυριακη ο γαυρος με τον αστερα?τοσες ομαδες παιζουν απο πεμπτη κυριακη.

στις 18/02/2015 18:38
Krima re pousti dn tha doume ta xalia tou OSFP ..! kai spro3eeeee spro3eeee tha tin anevei tin anifora.. me kana penalty kamia kokkini ..

στις 18/02/2015 18:41
Χρόνια συμβαίνουν αυτά τα καραγκιοζιλίκια.

Το πρόγραμμα είχε ανακοινωθεί πριν ένα μήνα και απλά επειδή το ματς στο Καραισκάκη έληξε 1-1 και όχι πχ 4-0 , τα βουτηρόπαιδα του Πειραιά θέλουν ξεκούρασει μπας και πάρουν την πρόκριση.

Σιχαμένο σωματείο, σιχαμένη ομοσπονδία.

στις 18/02/2015 18:51
sixamadia tis koinonias poutanas gioi kologauroii gamo tin koloepo sas kai ton poustara ton peiirea

στις 18/02/2015 19:01
melisanidh h paikse mpala h fige ama ine na se glentaei o xontros

στις 18/02/2015 19:41
Να αποσυρθει η ΑΕΚΑΡΑ απο το πουστροκυπελλο του βρωμιαρη του γαυρου.ο μποροθρυλος την πηρε την αποφαση;;;; χαχαχαχαχαχα....

στις 18/02/2015 19:41
eiste tragikoi re gamwto...egw lew na to evazan tin idia mera me ton astera.gia na ginei agonas vlakes prepei na exoun perasei toulaxiston 2 24wra..mathete prwta tous kanonismous kai meta miliste gia ena thema

στις 18/02/2015 19:51
ΡΑΟΚΑΡΑ ΑΝΤΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ ΜΕ ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΟ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΙΛΑΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΑΙΝΤΕΕΕΕ!!!

στις 18/02/2015 19:53
Οταν επαιζε ο ΠΑΟΚ ευρωπη κυπελο πρωταθλημα δεν υπηρχε κουραση ρε γκασμαδες? ειπαμε απο την αρχη, τελευταιο πρωταθλημα του γκει..... αρχιζει η δυναστεια των Δικεφαλων.... αυτοι θα ειναι οι πρωτοποροι τα επομενα 25 χρονια... θα με θυμηθειτε...!!!

στις 18/02/2015 20:00
...... kapios koimate me ta tsarouxia akoma ..! dinastia aek nai sigoura..! o Marinakis exei magazi gonia kai dn tha rthei kapios apo to pouthena na tou to klisei ..! Kai o Paok pote epe3e kupelo protathlima kai europa oeo?

στις 18/02/2015 20:04
Aν ειναι να παιρνουμε φιλε μου τετποια πρωταθληματα σαν αυτα που παιρνει ο γκε'ι' .... δεν τα θελουμε, τα χαριζουμε. Αν ειναι να παιρνουμε τετοια πρωταθληματα καλυτερ;α να αλλαξουμε ομαδα.

στις 18/02/2015 20:05
αντε αν δουμε αν εχει τα αρχιδια ο ρεφερι να δωσει πεναλντι μπροστα σε χιλιαδες αεκτζηδες

στις 19/02/2015 00:40
etsi legate kai tin ali for a kai fagate poutsa malibu

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.