Αναβλήθηκε η ρεβάνς του ΑΕΚ-Ολυμπιακός!

Αναβλήθηκε η ρεβάνς του ΑΕΚ-Ολυμπιακός!



Αναβλήθηκε η ρεβάνς του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ όπως γνωστοποίησε η ΕΠΟ, εξαιτίας της παράλληλης διεξαγωγής του αγώνα μπάσκετ μεταξύ του Παναθηναϊκού και της Μπαρτσελόνα. Πότε θα διεξαχθούν τα υπόλοιπα ματς των προημιτελικών.

Η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία έκανε γνωστές τις ημερομηνίες των δεύτερων αγώνων των προημιτελικών του Κυπέλλου εκτός της αναμέτρησης της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό.

Όπως αναφέρει η ΕΠO: «o ορισμός του αγώνα ΑΕΚ-Ολυμπιακός για την Πέμπτη 5/3/2015 δεν είναι εφικτός, μετά από σχετικό έγγραφο της Ελληνικής Αστυνομίας, λόγω διεξαγωγής στο Ο.Α.Κ.Α του αγώνα μπάσκετ μεταξύ των ομάδων Παναθηναϊκός- Μπαρτσελόνα»

Επίσης, η Επιτροπή ενημερώνει τις ΠΑΕ ότι: «μετά από την αρνητική απάντηση της Super League, σε σχετικό ερώτημα της Ομοσπονδίας, για μετάθεση του αγώνα Πρωταθλήματος Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης της 2/3/2015, αδυνατεί να ορίσει τον αγώνα Κυπέλλου την Τετάρτη 4/3/2015» και καταλήγει λέγοντας ότι «κατόπιν τούτων ο αγώνας ΑΕΚ-Ολυμπιακός θα ορισθεί στο μέλλον με νεότερο έγγραφο της Επιτροπής Κυπέλλου».

Οι υπόλοιποι αγώνες ορίστηκαν ως εξής:

Πανιώνιος-Ηρακλής: 4/3/2015, ώρα 19:00, γήπεδο Νέας Σμύρνης
Απόλλων Σμύρνης-Χανιά: 5/3/2015, ώρα 16:00, γήπεδο ΓΣ Απόλλων Σμύρνης Γεώργιος Καμάρας
SKODA Ξάνθη-ΟΦΗ: 5/3/2015, ώρα 19:30, γήπεδο SKODA Ξάνθη Arena



Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 18/02/2015 18:37
δεν μπορουσε να παιξει κυριακη ο γαυρος με τον αστερα?τοσες ομαδες παιζουν απο πεμπτη κυριακη.

στις 18/02/2015 18:38
Krima re pousti dn tha doume ta xalia tou OSFP ..! kai spro3eeeee spro3eeee tha tin anevei tin anifora.. me kana penalty kamia kokkini ..

στις 18/02/2015 18:41
Χρόνια συμβαίνουν αυτά τα καραγκιοζιλίκια.

Το πρόγραμμα είχε ανακοινωθεί πριν ένα μήνα και απλά επειδή το ματς στο Καραισκάκη έληξε 1-1 και όχι πχ 4-0 , τα βουτηρόπαιδα του Πειραιά θέλουν ξεκούρασει μπας και πάρουν την πρόκριση.

Σιχαμένο σωματείο, σιχαμένη ομοσπονδία.

στις 18/02/2015 18:51
sixamadia tis koinonias poutanas gioi kologauroii gamo tin koloepo sas kai ton poustara ton peiirea

στις 18/02/2015 19:01
melisanidh h paikse mpala h fige ama ine na se glentaei o xontros

στις 18/02/2015 19:41
Να αποσυρθει η ΑΕΚΑΡΑ απο το πουστροκυπελλο του βρωμιαρη του γαυρου.ο μποροθρυλος την πηρε την αποφαση;;;; χαχαχαχαχαχα....

στις 18/02/2015 19:41
eiste tragikoi re gamwto...egw lew na to evazan tin idia mera me ton astera.gia na ginei agonas vlakes prepei na exoun perasei toulaxiston 2 24wra..mathete prwta tous kanonismous kai meta miliste gia ena thema

στις 18/02/2015 19:51
ΡΑΟΚΑΡΑ ΑΝΤΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ ΜΕ ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΟ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΙΛΑΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΑΙΝΤΕΕΕΕ!!!

στις 18/02/2015 19:53
Οταν επαιζε ο ΠΑΟΚ ευρωπη κυπελο πρωταθλημα δεν υπηρχε κουραση ρε γκασμαδες? ειπαμε απο την αρχη, τελευταιο πρωταθλημα του γκει..... αρχιζει η δυναστεια των Δικεφαλων.... αυτοι θα ειναι οι πρωτοποροι τα επομενα 25 χρονια... θα με θυμηθειτε...!!!

στις 18/02/2015 20:00
...... kapios koimate me ta tsarouxia akoma ..! dinastia aek nai sigoura..! o Marinakis exei magazi gonia kai dn tha rthei kapios apo to pouthena na tou to klisei ..! Kai o Paok pote epe3e kupelo protathlima kai europa oeo?

στις 18/02/2015 20:04
Aν ειναι να παιρνουμε φιλε μου τετποια πρωταθληματα σαν αυτα που παιρνει ο γκε'ι' .... δεν τα θελουμε, τα χαριζουμε. Αν ειναι να παιρνουμε τετοια πρωταθληματα καλυτερ;α να αλλαξουμε ομαδα.

στις 18/02/2015 20:05
αντε αν δουμε αν εχει τα αρχιδια ο ρεφερι να δωσει πεναλντι μπροστα σε χιλιαδες αεκτζηδες

στις 18/02/2015 21:40
Kwlofara aektsides ola ta vlepete opws sas symfairei palio karagkiozides.ti thelete dld na skwtothoun oi opadoi vgalte epitelous ta kitrina gyalia.alla tha fate ksenera mesa sto oaka pou tha trivetai ta matia sas k ton kwl.poly tharos exete parei

στις 19/02/2015 00:40
etsi legate kai tin ali for a kai fagate poutsa malibu

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.