ΠΑΕ ΑΕΚ: «Απόφαση - σκάνδαλο και ντροπή»

ΠΑΕ ΑΕΚ: «Απόφαση - σκάνδαλο και ντροπή»



Ως απόφαση-σκάνδαλο χαρακτήρισε η ΠΑΕ ΑΕΚ την ενέργεια της ΕΠΟ να αναβάλει επ’ αόριστων τη ρεβάνς με τον Ολυμπιακό για το Κύπελλο.

Έξω φρενών είναι στην ΑΕΚ με την απόφαση της ΕΠΟ να αναβάλει επ’ αόριστων τη ρεβάνς της «Ένωσης» με τον Ολυμπιακό για τους «8» του Κυπέλλου.

Η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ εξέδωσε αιχμηρή ανακοίνωση όπου κάνει λόγο για απόφαση-σκάνδαλο και ντροπή για όλους αυτούς που λαμβάνουν τις αποφάσεις για το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Παράλληλα γίνεται λόγος για προαποφασισμένη απόφαση, για ασέβεια προς τους οπαδούς της ΑΕΚ, για καταφανέστατη αδικία και υποκίνηση βίας.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:


«Ο ορισμός της ρεβάνς του αγώνα Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό, αφού πρώτα εξελίχθηκε σε μείζον ζήτημα από τις διοργανώτριες αρχές τελικά αποφασίστηκε να αναβληθεί επ’ αόριστον.

Γνωρίζαμε από την πρώτη στιγμή τι μαγειρευόταν.

Μια απλή λύση που θα μπορούσε να δοθεί σε ένα λεπτό «μαγειρεύτηκε» μέρες ολόκληρες, έγιναν συσκέψεις επί συσκέψεων για να αποφανθούν στο τέλος το προαποφασισμένο εξ αρχής!

Απόφαση – σκάνδαλο και ντροπή για όλους αυτούς που λαμβάνουν τις αποφάσεις για το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Που αποφασίζουν χωρίς αξιοκρατία και ισονομία για τα πάντα. Για τα πιο απλά που γίνονται περίπλοκα με σκοπό την εξυπηρέτηση μόνο του ενός όταν στο παρελθόν και η ΑΕΚ αλλά και άλλες ομάδες πρόσφατα μετά από ευρωπαϊκές υποχρεώσεις τους έχουν ακολουθήσει τροποποιήσεις στα προγράμματα των αγώνων τους στις εγχώριες διοργανώσεις για να βρεθεί λύση.

Που δε σέβονται τους χιλιάδες φιλάθλους της ομάδας μας από όλα τα μέρη της Ελλάδας και το εξωτερικό που από την πρώτη στιγμή της κλήρωσης έχουν κλείσει τα εισιτήριά τους για να βρεθούν στη ρεβάνς στο ΟΑΚΑ.

Ο αγώνας θα οριστεί κάποτε και θα περιμένουμε το νέο επεισόδιο!

Και ένα ερώτημα προς τη νέα ηγεσία του Αθλητισμού σε σχέση με τις σωστές πρωτοβουλίες που πήρε τις οποίες εγκρίνουμε απόλυτα με σκοπό την πάταξη της βίας και της διαφθοράς στο ποδόσφαιρο.

Τελικά ποιος υποκινεί τη βία όταν μια ομάδα υφίσταται καταφανέστατη αδικία σε όφελος μιας άλλης;
»



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

46 σχόλια:

στις 18/02/2015 19:41
eipe o gaidaros ton petino kefala..! 3exase grigora mallon to parelthon i AEK.. sosta ta logia tous .. ALLA meta3i katergareon ilikria .. Dn vlaptei ..! Milase o katoxos Tou OPAP(PAME STOIXIMA) ela ...! prrrrr eipame..!

στις 18/02/2015 20:03
otan gamagate tin omada sas gia ta ekatomiria dn milagate tote..!.. eimaste 100 xronia piso magkes.. an auto einai podosfero .. egw eimai o marsoupilami

στις 18/02/2015 20:20
Μη μασσας ΑΕΚΑΡΑ, να δεις που θα σου βγει σε καλο στο τελος. Η πουστια στις μερες μας 9 φορες στις 10 γυρναει στο ν πουστη που την εκανε. Σας φοβηθηκαν τα κακομαθημενα και κινησαν το παρασκηνιο. Αυτος ειναι ο πολλα βαρης θρυλος με τα μεγαλα μπατζετ .... να χρειαζεται πουστιες για να περασει μια ομαδα β' εθνικης. Σε καλο θα σας βγει, να μου το θυμηθητε !!!

στις 18/02/2015 20:37
τα καραγκιοζιλικια δεν θα σταματησουν ποτε..γαυροι οταν δειχνεται τον πραγματικο εαυτο σας μου αρεσει πολυ..τις ιδιες πουστιες πηγατε να κανετε και με εμας στο μπασκετ και τελικα πηρατε τα τρια μας..και μεσα στο γηπεδο και εξω..ετσι για να γουσταρετε..3 μπαλακια θα φατε απο την αεκ και δεν θα εχετε και την δικαιολογια των συνεχομενων παιχνιδιων..

στις 18/02/2015 20:50
Δώστε ρεπό στον Ολυμπιακό να έρθει να μας κλάσει τα αρχίδια μας τα δυο!

στις 18/02/2015 20:53
mia omada ekproswpei tin ellada stin europi....den eimai gavros alla kala ekane i epo pisteuw!!!

στις 18/02/2015 20:58
Pantos mou aresei i antikimenikotita edo mesa :P

στις 18/02/2015 20:59
8rile gera gera kai parto st xartia...

στις 18/02/2015 21:10
Εξαμπαλλοι και Τετράμπαλλοι μιλανε....

στις 18/02/2015 21:42
Are dniepr ga... Ton olympiako

στις 18/02/2015 22:19
Ξεκίνησε την κλάψα η κούλα πριν καλά καλά ανέβει στην σουπερλίγκ.Φανταστείτε πόσο κλάμα εχει να ρίξει στο μέλλον η κατατρεγμένη

στις 18/02/2015 22:31
ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΑΙ ΚΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΑΛΟΘΡΗΣΚΟΙ, ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ

στις 18/02/2015 22:35
ΑΝ ΦΟΡΑΓΑΤΕ ΠΑΝΤΑΛΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΤΕ ΚΟΥΛΕΣ ΦΟΒΟΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙΤΕ, ΟΜΩΣ ΚΑΛΛΑ ΘΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΣΤΟ Ο Α Κ Α!

στις 18/02/2015 22:56
Παε αεκ.αποφαση σκανδαλο κ ντροπη.ειστε κ φαινεστε παλιο ξεφτιλες δωστε τα εκατομμύρια που χρωστατε στο κρατος γαμω τα σπιτια σας γαμημενοι εχετε στομα κ μιλατε για απατη , γιατι ενα κομματι απο τα χρεη σας πληρωνουμε εμεις.αλλα ειστε τοσο μαλακες εσεις κ ο λαος σας που σας στηρίζει κ ερχεται ακομα στο γηπεδο κ σας δινει λεφτα.αυτη τη στιγμη δεν θα επρεπε να υπηρχε ομαδα αεκ.

στις 18/02/2015 22:59
Ειδαμε κι εσας που φορατε παντελονονια Tziovani 10.Ρεπο!Ισα μετρα ισα σταθμα!Ουτε ο ΠΑΟ ουτε ο ΠΑΟΚ αλλα ουτε και η Τριπολη πηραν ρεπο αν και αγωνιζοταν μεχρι προτινως στη διοργανωση του Europa-Cup.Εσεις γιατι?????

στις 18/02/2015 23:07
malibu τα λεφτα του ψωμιάδη ποιος θα τα πάρει? Το κράτος, που με ή χωρίς την ΑΕΚ πάλι θα σου έπιαναν τον κώλο. άσχετα βρωμόζωα

στις 18/02/2015 23:25
sorrentino26 ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΑΝΑΒΟΛΗ, Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΓΥΗΘΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΤΩΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ, ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ?

στις 18/02/2015 23:35
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ Ο ΘΡΥΝΟΣ.ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ!

στις 18/02/2015 23:47
ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΡΕ ΤΖΙΟΒΑΝΗ?

ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΡΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΚΡΟΤΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ!!

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΗΝ ΧΕΡΑΙΣΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΡΩΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΑ!!

ΕΓΩ ΕΝΑ ΛΕΩ ΔΩΣΤΕ ΡΕΠΟ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΑΣΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΥΟ!!Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΙΣΤΕ!!

στις 18/02/2015 23:50
ntroph ths ellados!! gia allh mia fora akoma... h istoria epanalamvanete... are gaure sixamene!!! tosa xronia ahdiasame...

στις 18/02/2015 23:53
ΕΙΤΕ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΙΤΕ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΙΤΕ 19 ΜΑΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΙ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.ΑΣ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΟΥΧΕΣΑΣ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΙΕΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ.ΘΑ ΤΟΝ ΣΟΥΒΛΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΝΕ ΟΙ ΦΤΩΧΟΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΕΧΕΙ ΜΠΟΛΙΚΟ ΨΑΧΝΟ.ΑΦΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΤΟΥ.

στις 18/02/2015 23:59
steliosR21 ΡΕ ΦΙΛΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΣΑΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ, ΒΡΕΣΤΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΕΛΑΤΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΜΕ ΧΑΤΗΡΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΑΙΟ!

στις 19/02/2015 00:06
ΕΣΕΙΣ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΑ Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΟΥ ΚΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΟ ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ Η ΛΥΣΗ ΥΠΗΡΧΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΛΛΑ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΤΑΝ!!

στις 19/02/2015 00:11
Mages to site auto einai mono gia VariMages .. egw dn tha 3anasxoliaso .. fovame tous hooligan ton pc..! Gia s re Tziovani_10 pou thes k rantevou opadiko meso agones.gr..! dn exo kati mazi sou man .. alla sovarepsou ..! koitaxte na 3ipnisete pou akolouthate ta simata ton omadon sas san ta provata kai meta klise rantevou me kamia gkomena ..! ase ta antrikia piso apo tin othoni .. krima einai gelane ;)

στις 19/02/2015 00:13
Bookadoros ελπίζω την μέρα που θα αποκλειστεί η αεκ να μην έχεις αλλάξει το όνομα ... Είτε ειναι 5μαρτιου είτε 10 Απριλίου είτε 19μαιου... Κατα τ αλλα στον Ολυμπιακό ρίχνουν την ευθύνη .να μας συγχωρείτε που παίζουμε και στην Ευρώπη .. Η που παίζει ο βαζελος την άλλη Πέμπτη Ευρωλίγκα ...

στις 19/02/2015 00:14
steliosR21 ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΤΙΜΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΙ? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΑΕΚ, ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΙΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕ ΙΔΑΝΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΥΤΟ?

στις 19/02/2015 00:20
ΦΙΛΕ ΑΝ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΜΙΑ ΑΔΙΚΙΑ!!

ΕΞ ΑΡΧΗΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΧΕ ΟΡΙΤΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 3-5/3 ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ Η ΕΠΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ!!

ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΠΑΟΚ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΜΑΤΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ?

ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ!!ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!

στις 19/02/2015 00:21
MitsTheGreek ΠΑΣ ΚΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ? ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΓΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΠΑΔΙΚΟ? ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΝΟΩ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ

στις 19/02/2015 00:24
opws eixe anavlithei k to olympiakos-paok epeidi eixe duskolo programma o gauros ston prwto guro,anavlithike k auto pou einai to periergo?

στις 19/02/2015 00:26
ΦΛΑΜΕΛ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΓΙ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΕΙΧΕ ΑΝΑΒΛΗΘΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ

στις 19/02/2015 00:27
ΦΛΑΜΕΛ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΓΙ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΕΙΧΕ ΑΝΑΒΛΗΘΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ!!

στις 19/02/2015 00:49
ti kourash kai mlkies?? to programma einai etsi pou outws h allws 8a iparxei kourash...dld ama epeze me tn panionio 8a eixe anavli8iei?axaxaxa....sta tetoia mas h kourash ayta exei t podosfairo,o osfp epelexe kai einai dikaia den lewn se 3 diorganoseis...st exwteriko den exw akousei pote kati paromoio gamoto!!!Ellada a8anath...

στις 19/02/2015 00:58
oi paixtes tou thrinou den kourazontai kai otan kourazontai yparxoun ksekourastoi diaitites pou paizoun meta apo mhnes mono ton gauro

στις 19/02/2015 02:48
δεν ξερω αμα ειναι ο χοντρος πισω απο αυτο και ποιον εξυπηρετει αλλα οντως ειναι αισχος η αποφαση??δηλαδη τωρα τι??μας δουλευουν??μας εχει κανει ο χοντρος ρεζιλι!!!δεν φερνει ουτε ενα παιχτη,μας φερνει κατι παλιοπαλτα του αιωνα και εμεις τον ανεχομαστε!!!διωξτε τον χοντρο απο τον θρυλο!!!!φερτε πισω τον σωκρατη πριν ειναι πολυ αργα!!!!!!!!!!!!!!

στις 19/02/2015 02:48
*αισχος η αποφαση!!!(καταλαθος εβαλα ερωματικα)

στις 19/02/2015 03:11
Να το παρει ο οσφπ στα χαρτια ΑΠΟΔΟΣΗ 1,05 παιδια παιχτε το πριν πεσει κιαλλο σιγουροοο

στις 19/02/2015 04:17
ειστε υποδεεστερη αεκτζηδες σαν τους παοκτσηδες

στις 19/02/2015 05:57
Tziovani stis 3 to mesimeri????na to kanoume 4 para tetarto epeidh exw odontiatro k den prolavainw?xaxaxaxaxaxaaxaxax gavroi eiste gia gelia re

στις 19/02/2015 13:42
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΝ.

στις 19/02/2015 16:10
petran ?ti na gamhseis bre mpakaliare?paidi ths fapas kai ths roxalas.oute h mana sou de se gamaei!!!enw tous ektzhdes tous pernei 10 10

στις 19/02/2015 16:11
h poutana olo bukake thelei na pasalieute

στις 19/02/2015 18:05
ολο μαλακιες λετε..τσαμπα μαγκια καικαλα...οι περισσοτεροι εδω μεσα δεν ξερεται καλα καλα ποσα μετρα ειναι το ΤΕΡΜΑ και εχεται και αποψη για ποδοσφαιρο!!!

στις 19/02/2015 19:26
Αυτός ο Πέτρος 99 και όλα αυτά τα ερυθρόλευκα πτηνά, τι μάρκα ληγμενα χάπια παίρνουν. Είστε για λυπηση ρε τηλεκατευθυνόμενα... Αλήθεια το λέω. Είστε για λυπηση που δεν καταλαβατε τι παιζει εδώ και 18 χρονιά. Η ομάδα σας είναι υπεύθυνη για την κατάντια του ποδόσφαιρου αυτού που δεν βλέπεται. Αλλά να ξέρετε: αναβλήθηκε, όχι ο αγώνας αλλά το σεξ που θα σας κάνουμε..... χαχαχαχαχαχα...

στις 19/02/2015 19:29
Ζητώ συγγνώμη απο τα πτηνά .... Χαχαχαχα καταστήματα της λογικής.....

στις 19/02/2015 19:32
Α, βλακα Πετράκη.... να ξέρεις: η ΑΕΚ δεν ακριβώς ομάδα, είναι ΣΥΜΒΟΛΟ. Σου έβαλα δύσκολα; κρετινε.

στις 20/02/2015 17:46
σαν τον αλλο που παιρνει στον τσουκαλα και λεει η αεκ ειναι κατι ιδιετερο ε και εγω θα σου απαντησω με τον ιδιο τροπο τι ιδεετερο εχει τα 11 μπροστα στα 41 αντε γεια γατουλες

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.