Πρέμιερσιπ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρέμιερσιπ | ||||||||
| 1 |
|
33 | 70 | 21 | 7 | 5 | 58:28 | |
| 2 |
|
33 | 69 | 19 | 12 | 2 | 66:31 | |
| 3 |
|
33 | 67 | 21 | 4 | 8 | 59:35 | |
| 4 |
|
33 | 54 | 14 | 12 | 7 | 52:29 | |
| 5 |
|
33 | 51 | 13 | 12 | 8 | 51:37 | |
| 6 |
|
33 | 46 | 13 | 7 | 13 | 45:48 | |
| 7 |
|
33 | 40 | 9 | 13 | 11 | 45:54 | |
| 8 |
|
33 | 33 | 9 | 6 | 18 | 33:48 | |
| 9 |
|
33 | 33 | 8 | 9 | 16 | 34:53 | |
| 10 |
|
33 | 30 | 7 | 9 | 17 | 27:48 | |
| 11 |
|
33 | 28 | 6 | 10 | 17 | 37:65 | |
| 12 |
|
33 | 16 | 1 | 13 | 19 | 35:66 | |
| Πλέι οφ Πρωταθλήματος | ||||||||
| 1 |
|
37 | 80 | 24 | 8 | 5 | 66:31 | |
| 2 |
|
37 | 79 | 25 | 4 | 8 | 70:40 | |
| 3 |
|
37 | 69 | 19 | 12 | 6 | 71:41 | |
| 4 |
|
37 | 58 | 15 | 13 | 9 | 58:36 | |
| 5 |
|
37 | 57 | 15 | 12 | 10 | 58:43 | |
| 6 |
|
37 | 49 | 14 | 7 | 16 | 48:57 | |
| Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
37 | 44 | 10 | 14 | 13 | 48:59 | |
| 2 |
|
37 | 40 | 11 | 7 | 19 | 38:52 | |
| 3 |
|
37 | 39 | 10 | 9 | 18 | 39:59 | |
| 4 |
|
37 | 37 | 9 | 10 | 18 | 46:67 | |
| 5 |
|
37 | 33 | 8 | 9 | 20 | 29:54 | |
| 6 |
|
37 | 21 | 2 | 15 | 20 | 39:71 | |
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Σάβ. 14:30 |
Σέλτικ
Χαρτς
|
||||
|
Σάβ. 14:30 |
Φόλκερκ
Ρέιντζερς
|
||||
|
Σάβ. 14:30 |
Χιμπέρνιαν
Μάδεργουελ
|
||||
|
Κυρ. 16:00 |
Νταντί
Αμπερντίν
|
||||
|
Κυρ. 16:00 |
Λίβινγκστον
Κιλμάρνοκ
|
||||
|
Κυρ. 16:00 |
Σεντ Μίρεν
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σέλτικ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:5 | |
| 2 | Χαρτς | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | |
| 3 | Κιλμάρνοκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | |
| 4 | Αμπερντίν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 5 | Νταντί Γιουνάιτεντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 6 | Νταντί | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 7 | Χιμπέρνιαν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | |
| 8 | Λίβινγκστον | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 9 | Μάδεργουελ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | |
| 10 | Ρέιντζερς | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 11:13 | |
| 11 | Σεντ Μίρεν | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:7 | |
| 12 | Φόλκερκ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Maswanhise Tawanda |
Μάδεργουελ
|
17 | 3 |
| Nygren Benjamin |
Σέλτικ
|
16 | 0 |
| Shankland Lawrence |
Χαρτς
|
15 | 3 |
| Braga Claudio |
Χαρτς
|
14 | 0 |
| Maeda Daizen |
Σέλτικ
|
13 | 0 |
| Chermiti Youssef |
Ρέιντζερς
|
12 | 0 |
| Bowie Kieron |
Χιμπέρνιαν
|
9 | 0 |
| Nisbet Kevin |
Αμπερντίν
|
9 | 2 |
| Longelo Emmanuel |
Μάδεργουελ
|
8 | 0 |
| Fatah Amar |
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
8 | 3 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Scales Liam |
Σέλτικ
|
12 |
| Deas Robbie |
Κιλμάρνοκ
|
12 |
| Spencer Brad |
Φόλκερκ
|
12 |
| Gogic Alexandros |
Σεντ Μίρεν
|
12 |
| Iovu Iurie |
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
10 |
| Tait Dylan |
Φόλκερκ
|
10 |
| Watson David |
Κιλμάρνοκ
|
9 |
| Hamilton Ethan |
Νταντί
|
9 |
| Phillips Killian |
Σεντ Μίρεν
|
9 |
| Halkett Craig |
Χαρτς
|
9 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hanley Grant |
Χιμπέρνιαν
|
2 |
| Trusty Auston |
Σέλτικ
|
2 |
| Longelo Emmanuel |
Μάδεργουελ
|
1 |
| Richardson Jayden |
Σεντ Μίρεν
|
1 |
| Passlack Felix |
Χιμπέρνιαν
|
1 |
| Schwolow Alexander |
Χαρτς
|
1 |
| Young Jake |
Σεντ Μίρεν
|
1 |
| Morrison Liam |
Αμπερντίν
|
1 |
| Djiga Nasser |
Ρέιντζερς
|
1 |
| Leonard Marc |
Χαρτς
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χαρτς
|
51% 19/37 |
49% 18/37 |
Ρέιντζερς
|
59% 22/37 |
41% 15/37 |
Σέλτικ
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Μάδεργουελ
|
41% 15/37 |
59% 22/37 |
Χιμπέρνιαν
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Φόλκερκ
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
51% 19/37 |
49% 18/37 |
Αμπερντίν
|
32% 12/37 |
68% 25/37 |
Νταντί
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Σεντ Μίρεν
|
32% 12/37 |
68% 25/37 |
Κιλμάρνοκ
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Λίβινγκστον
|
62% 23/37 |
38% 14/37 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χαρτς
|
30% 11/37 |
43% 16/37 |
27% 10/37 |
0% 0/37 |
Ρέιντζερς
|
19% 7/37 |
46% 17/37 |
32% 12/37 |
3% 1/37 |
Σέλτικ
|
19% 7/37 |
41% 15/37 |
41% 15/37 |
0% 0/37 |
Μάδεργουελ
|
22% 8/37 |
49% 18/37 |
30% 11/37 |
0% 0/37 |
Χιμπέρνιαν
|
22% 8/37 |
49% 18/37 |
30% 11/37 |
0% 0/37 |
Φόλκερκ
|
27% 10/37 |
41% 15/37 |
30% 11/37 |
3% 1/37 |
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
11% 4/37 |
54% 20/37 |
35% 13/37 |
0% 0/37 |
Αμπερντίν
|
27% 10/37 |
51% 19/37 |
19% 7/37 |
3% 1/37 |
Νταντί
|
30% 11/37 |
38% 14/37 |
32% 12/37 |
0% 0/37 |
Σεντ Μίρεν
|
32% 12/37 |
51% 19/37 |
14% 5/37 |
3% 1/37 |
Κιλμάρνοκ
|
16% 6/37 |
43% 16/37 |
38% 14/37 |
3% 1/37 |
Λίβινγκστον
|
16% 6/37 |
46% 17/37 |
35% 13/37 |
3% 1/37 |
| Συνολικά | 23% | 46% | 30% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χαρτς
|
46% 17/37 |
54% 20/37 |
Ρέιντζερς
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Σέλτικ
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Μάδεργουελ
|
49% 18/37 |
51% 19/37 |
Χιμπέρνιαν
|
54% 20/37 |
46% 17/37 |
Φόλκερκ
|
51% 19/37 |
49% 18/37 |
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
54% 20/37 |
46% 17/37 |
Αμπερντίν
|
35% 13/37 |
65% 24/37 |
Νταντί
|
46% 17/37 |
54% 20/37 |
Σεντ Μίρεν
|
35% 13/37 |
65% 24/37 |
Κιλμάρνοκ
|
54% 20/37 |
46% 17/37 |
Λίβινγκστον
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.08 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.56 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 610 | 2.75 |
| Εντός | 352 | 1.59 |
| Εκτός | 258 | 1.16 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 77 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 10.4% (23/222) | |
| 1 - 0 | 10.4% (23/222) | |
| 1 - 1 | 9.9% (22/222) | |
| 2 - 2 | 8.1% (18/222) | |
| 1 - 2 | 8.1% (18/222) | |
| 0 - 0 | 7.2% (16/222) | |
| 3 - 1 | 5.4% (12/222) | |
| 3 - 0 | 5.0% (11/222) | |
| 2 - 1 | 5.0% (11/222) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.8% (55/222) | |
| 3 | 21.2% (47/222) | |
| 4 | 19.4% (43/222) | |
| 1 | 15.3% (34/222) | |
| 0 | 7.2% (16/222) | |
| 5 | 6.8% (15/222) | |
| 6 | 4.1% (9/222) | |
| 9 | 0.5% (1/222) | |
| 7 | 0.5% (1/222) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.0% (100/222) | |
| X | 27.0% (60/222) | |
| 2 | 27.9% (62/222) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.6% (68/222) | |
| 1/X | 4.5% (10/222) | |
| 1/2 | 3.6% (8/222) | |
| X/1 | 12.2% (27/222) | |
| X/X | 16.2% (36/222) | |
| X/2 | 7.2% (16/222) | |
| 2/1 | 2.3% (5/222) | |
| 2/X | 6.3% (14/222) | |
| 2/2 | 17.1% (38/222) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 610 | 2.75 |
| Εντός | 352 | 1.59 |
| Εκτός | 258 | 1.16 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 77 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).