Βάαλβαϊκ - Τβέντε

25/2/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 131
1 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 792 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Τβέντε - Βάαλβαϊκ στις 3/2/2024

• Θεατές: 5364
90+5'

90+5'

5364 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 47%, Τβέντε: 53%.

90+5'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+4'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ εκδηλώνει επίθεση

90+4'

Ο Vaclav Cerny υποπίπτει σε χέρι

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yassin Oukili από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Ramiz Zerrouki

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Jens Odgaard ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90'

Ο Julio Pleguezuelo έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Dimitrios Limnios της ομάδας Τβέντε σκοράρει με κεφαλιά

90'

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90'

Το σουτ του Vurnon Anita μπλοκάρεται

89'

Η ομάδα Τβέντε εκδηλώνει επίθεση

89'

Ο Lars Unnerstall κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

89'
Σέντρα

Ο Iiass Bel Hassani κάνει τη σέντρα

89'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

88'

Άουτς! Ο Roy Kuijpers από την ομάδα Βάαλβαϊκ κάνει επικίνδυνο παιχνίδι εναντίον αντιπάλου.

87'

Ο Max Bruns έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

87'

Ο Max Bruns από την ομάδα Τβέντε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Iiass Bel Hassani

87'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ ξεκινάει αντεπίθεση

87'

86'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Iiass Bel Hassani, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

85'

Ο Alexander Buttner δίνει τη θέση του στον Luuk Wouters

85'

Το σουτ του Jens Odgaard μπλοκάρεται

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yassin Oukili από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Manfred Ugalde

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Yassin Oukili

84'

83'

Η ομάδα Τβέντε έχει την κατοχή της μπάλας

83'

82'
Σέντρα

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

82'

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Βάαλβαϊκ

81'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 49%, Τβέντε: 51%.

81'

Ο Vurnon Anita αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

81'

Ο Alexander Buttner από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

80'

Ο Said Bakari αναγκάζει τον Lars Unnerstall σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

80'
Σέντρα

Ο Jens Odgaard κάνει τη σέντρα

80'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

80'
Απόκρουση

Ο Joshua Brenet απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'

Ο Alexander Buttner από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

79'

Ο Alexander Buttner από την ομάδα Βάαλβαϊκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

79'

78'

78'

Ο Michel Vlap δίνει τη θέση του στον Dimitrios Limnios

78'

Ο Daan Rots δίνει τη θέση του στον Manfred Ugalde

78'

Ο Virgil Misidjan δίνει τη θέση του στον Vaclav Cerny

78'

Ο Daan Rots αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

77'

77'

Ο Said Bakari από την ομάδα Βάαλβαϊκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Lars Unnerstall βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

76'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Said Bakari , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

76'

75'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Jens Odgaard

74'

Ο Alexander Buttner έδωσε την ασίστ για το γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jens Odgaard της ομάδας Βάαλβαϊκ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

74'

74'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

73'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ έχει την κατοχή της μπάλας

73'
Απόκρουση

Ο Julio Pleguezuelo απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Σέντρα

Ο Yassin Oukili κάνει τη σέντρα

72'

72'

Ο Richard van der Venne δίνει τη θέση του στον Roy Kuijpers

71'

Ελεύθερο για την ομάδα Τβέντε

71'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 48%, Τβέντε: 52%.

71'

Ο Iiass Bel Hassani από την ομάδα Βάαλβαϊκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

71'

70'

70'

Ο Alexander Buttner από την ομάδα Βάαλβαϊκ έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

70'

70'

Ο Etienne Vaessen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

70'

Ένας παίκτης από την ομάδα Τβέντε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

69'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

68'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

68'

68'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Ramiz Zerrouki

67'

Το σουτ του Michel Vlap μπλοκάρεται

66'

Η ομάδα Τβέντε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

66'

Ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ είναι σε θέση οφσάιντ

65'

65'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 50%, Τβέντε: 50%.

64'
Σέντρα

Ο Jurien Gaari κάνει τη σέντρα

64'

Ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ είναι σε θέση οφσάιντ

64'
Απόκρουση

Ο Lars Unnerstall απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'
Σέντρα

Ο Said Bakari κάνει τη σέντρα

64'

63'

62'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

62'

62'

61'

Ο Dario van den Buijs δίνει τη θέση του στον Iiass Bel Hassani

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Alexander Buttner

61'

60'

60'
Σέντρα

Ο Joshua Brenet κάνει τη σέντρα

60'

60'

59'

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Dario van den Buijs

59'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

58'

58'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

58'

57'

57'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

57'

56'

Ο Max Bruns της ομάδας Τβέντε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

56'

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

56'

Ο Daan Rots αναγκάζει τον Etienne Vaessen σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

55'

Η ομάδα Τβέντε ξεκινάει αντεπίθεση

55'

55'

55'

54'

54'

53'

53'

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

53'

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

53'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Vurnon Anita

52'

52'

Ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

51'

51'

Ο Virgil Misidjan τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jurien Gaari

50'

50'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 46%, Τβέντε: 54%.

50'

Ο Virgil Misidjan αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

50'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

50'

49'

49'

Ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

49'
Σέντρα

Ο Gijs Smal κάνει τη σέντρα

48'

48'

Πως το έχασε αυτό; Ο Virgil Misidjan έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

47'

47'

47'

47'
Σέντρα

Ο Alexander Buttner κάνει τη σέντρα

47'

46'

Ο Gijs Smal τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jens Odgaard

46'

Ο Melle Meulensteen δίνει τη θέση του στον Said Bakari

46'

45+3'

45+3'

45+3'

45+3'
Απόκρουση

Ο Dario van den Buijs απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+2'

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45+2'
Απόκρουση

Ο Alexander Buttner απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

45+2'

45+1'

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

45'

44'

Ο Joshua Brenet κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Dario van den Buijs

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Melle Meulensteen από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Michel Vlap

43'

42'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

42'

42'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

41'

41'

41'
Γέμισμα

Ο Julio Pleguezuelo από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

40'

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jurien Gaari από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Julio Pleguezuelo

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ramiz Zerrouki από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Alexander Buttner

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alexander Buttner από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Daan Rots

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Melle Meulensteen

37'
Σέντρα

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

37'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

37'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

36'

36'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 52%, Τβέντε: 48%.

36'

35'

34'

Ο Richard van der Venne κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

34'

Ο Richard van der Venne έκανε φάουλ στον Daan Rots

34'

34'

Το σουτ του Joshua Brenet μπλοκάρεται

33'

33'

33'

33'

33'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

32'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Yassin Oukili για την ομάδα Βάαλβαϊκ. Ο Gijs Smal σταματάει την φάση.

31'
Απόκρουση

Ο Gijs Smal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

31'
Σέντρα

31'

Ο Ricky van Wolfswinkel τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dario van den Buijs

30'

30'

Ο Michel Vlap αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

30'

30'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 51%, Τβέντε: 49%.

29'

29'

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

28'

28'

28'

28'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

28'
Σέντρα

Ο Michal Sadilek κάνει τη σέντρα

27'

27'

27'

26'

26'
Σέντρα

Ο Yassin Oukili από την ομάδα Βάαλβαϊκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

25'
Απόκρουση

Ο Melle Meulensteen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'
Γέμισμα

Ο Alexander Buttner εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Michal Sadilek

24'

24'

24'

23'

Ο Virgil Misidjan έδωσε την ασίστ για το γκολ.

23'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ricky van Wolfswinkel σκοράρει με το δεξί πόδι!

23'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

23'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

23'

23'

22'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Julio Pleguezuelo από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Yassin Oukili

21'

21'

21'

20'

Ο Ramiz Zerrouki σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Etienne Vaessen ελέγχει την φάση

20'

Το σουτ του Daan Rots μπλοκάρεται

20'

19'

Η ομάδα Τβέντε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

19'

18'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Max Bruns από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Dario van den Buijs

17'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 55%, Τβέντε: 45%.

16'

16'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ahmed Touba από την ομάδα Βάαλβαϊκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

16'

16'
Σέντρα

Ο Alexander Buttner από την ομάδα Βάαλβαϊκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

15'

15'

15'

14'

14'

14'

14'

Ο Daan Rots τιμωρείται για σπρώξιμο στον Michiel Kramer

13'

13'

12'

11'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jens Odgaard για την ομάδα Βάαλβαϊκ. Ο Julio Pleguezuelo σταματάει την φάση.

11'
Σέντρα

11'

10'

10'

9'
Απόκρουση

9'
Γέμισμα

Ο Michal Sadilek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Richard van der Venne από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Ramiz Zerrouki

9'

8'

8'

Ο Dario van den Buijs τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ramiz Zerrouki

7'

7'
Απόκρουση

7'

6'

Ο Michiel Kramer παίρνει την κεφαλιά αλλά ο Lars Unnerstall διώχνει σε κόρνερ!

6'
Σέντρα

6'

6'

5'

5'

Κατοχή: Βάαλβαϊκ: 73%, Τβέντε: 27%.

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Yassin Oukili

4'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

3'

Το μακρινό σουτ του Alexander Buttner μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

2'

2'
Απόκρουση

2'

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Mandemakers Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Τβέντε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.28 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Τβέντε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βάαλβαϊκ έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.67 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε