Χέρενφεν - Ουτρέχτη

27/2/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1067
1 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 789 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χέρενφεν - Ουτρέχτη στις 7/4/2024

• Θεατές: 19200
90+5'

90+5'

19200 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Χέρενφεν: 50%, Ουτρέχτη: 50%.

90+5'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει την κατοχή της μπάλας

90+5'

Η ομάδα Ουτρέχτη έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+5'

Η ομάδα Ουτρέχτη εκδηλώνει επίθεση

90+4'

90+4'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Dresevic από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Fabian de Keijzer

90+3'

Ο Thom Haye από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'

90+3'

90+2'
Απόκρουση

Ο Mark van der Maarel απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+2'
Σέντρα

Ο Anas Tahiri κάνει τη σέντρα

90+2'

Η ομάδα Χέρενφεν εκδηλώνει επίθεση

90+2'
Απόκρουση

Ο Mike van der Hoorn απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Lucas Woudenberg κάνει τη σέντρα

90+1'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Sander van de Streek

90+1'

Ο Sander van de Streek από την ομάδα Ουτρέχτη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ibrahim Dresevic

90+1'

90'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

89'

88'

Ο Ibrahim Dresevic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anastasios Douvikas

87'

Ο Lucas Woudenberg από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

87'

87'

Ο Bart Ramselaar δίνει τη θέση του στον Remco Balk

87'

Ο Henk Veerman δίνει τη θέση του στον Anastasios Douvikas

86'

Ο Amin Sarr στέλνει τη μπάλα με κεφαλιά προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

86'
Σέντρα

Ο Milan van Ewijk κάνει τη σέντρα

86'

85'

85'
Απόκρουση

Ο Quinten Timber απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

Ο Amin Sarr κάνει τη σέντρα

85'

85'
Σέντρα

Ο Thom Haye κάνει τη σέντρα

85'

84'

84'

84'

84'

83'

Ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

82'

82'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

81'

80'

80'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sydney van Hooijdonk της ομάδας Χέρενφεν στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Fabian de Keijzer λίγο έλειψε να αποκρούσει.

78'

Κίτρινη κάρτα για τον Mike van der Hoorn

78'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Mike van der Hoorn κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Mike van der Hoorn αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

78'

Το σουτ του Sydney van Hooijdonk μπλοκάρεται

78'
Σέντρα

Ο Tibor Halilovic κάνει τη σέντρα

78'

Η ομάδα Ουτρέχτη έχει την κατοχή της μπάλας

78'

77'

77'

76'

Η ομάδα Ουτρέχτη ξεκινάει αντεπίθεση

76'
Απόκρουση

Ο Adam Maher απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Γέμισμα

Ο Thom Haye εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

76'

Ο Bart Ramselaar τιμωρείται για σπρώξιμο στον Thom Haye

76'
Απόκρουση

76'
Σέντρα

Ο Anthony Musaba κάνει τη σέντρα

75'

75'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

75'

74'

74'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

73'
Σέντρα

73'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

73'

72'

Ο Nicolas Madsen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Anas Tahiri

72'

72'

70'

69'

Ο Adam Maher έδωσε την ασίστ για το γκολ.

69'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mike van der Hoorn της ομάδας Ουτρέχτη σκοράρει με κεφαλιά

69'

Ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

69'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Quinten Timber και ο Erwin Mulder αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

69'

Ο Bart Ramselaar από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

68'

68'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

68'

68'

Η ομάδα Ουτρέχτη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

68'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να παίξει το 1-2 με τον Sydney van Hooijdonk αλλά ο δεύτερος δεν μπορεί να κερδίσει κάτι από την φάση.

67'

67'

66'

66'

Ο Siem de Jong δίνει τη θέση του στον Anthony Musaba

66'

Καλή ενέργεια από τον Henk Veerman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

66'
Σέντρα

Ο Hidde ter Avest κάνει τη σέντρα

66'

65'

65'

Το σουτ του Moussa Sylla μπλοκάρεται

65'

65'

Ο Sydney van Hooijdonk από την ομάδα Χέρενφεν κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Adam Maher

64'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρενφεν

64'

Ο Django Warmerdam από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

64'

63'

63'

63'

63'
Απόκρουση

Ο Sven van Beek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'
Σέντρα

Ο Bart Ramselaar κάνει τη σέντρα

63'

63'
Απόκρουση

62'
Σέντρα

Ο Django Warmerdam κάνει τη σέντρα

62'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'

Ο Quinten Timber από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

61'

Ο Bart Ramselaar από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

61'

Ο Django Warmerdam από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

61'

61'

61'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

60'

Κατοχή: Χέρενφεν: 52%, Ουτρέχτη: 48%.

60'

Ο Siem de Jong στέλνει τη μπάλα με κεφαλιά προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

60'
Σέντρα

58'

Ο Quinten Timber έδωσε την ασίστ για το γκολ.

58'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bart Ramselaar σκοράρει με το δεξί πόδι!

58'

Ο Quinten Timber «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

58'

58'

57'

Ο Henk Veerman τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nicolas Madsen

57'
Σέντρα

57'

Ο Sydney van Hooijdonk από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε θέση οφσάιντ

57'

Ο Milan van Ewijk τιμωρείται για σπρώξιμο στον Quinten Timber

56'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

56'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν παίζει το 1-2 με τον Milan van Ewijk.

55'

55'

55'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Sander van de Streek ανέτρεψε τον Amin Sarr από πίσω και δόθηκε φάουλ

54'

54'

54'

54'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

53'
Απόκρουση

Ο Henk Veerman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'

Ο Thom Haye από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

53'

Ο Amin Sarr έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Fabian de Keijzer βγαίνει δυνατά και σώζει!

53'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

52'

52'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

52'

51'

51'

51'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

50'

50'

50'

Καλή ενέργεια από τον Tibor Halilovic ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

50'

Το σουτ του Amin Sarr μπλοκάρεται

50'

50'

49'

Ο Bart Ramselaar από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

49'

49'

49'

48'

48'

47'

47'

47'

Ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε θέση οφσάιντ

46'
Γέμισμα

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Tibor Halilovic

46'

46'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Amin Sarr από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

45'

45'

Ο Thom Haye τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sander van de Streek

45'

44'

44'

Ο Sander van de Streek στέλνει τη μπάλα με κεφαλιά προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

43'

Ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

43'

Ο Sander van de Streek βρίσκεται ολομόναχος, αλλά η κεφαλιά του αποκρούεται από τον Erwin Mulder! Κόρνερ...

43'

Ο Moussa Sylla από την ομάδα Ουτρέχτη στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

42'

Ο Quinten Timber από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

42'

42'

42'

41'

Η ομάδα Χέρενφεν ξεκινάει αντεπίθεση

41'

41'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε θέση οφσάιντ

40'

40'

40'

39'

39'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

38'

38'
Σέντρα

38'
Απόκρουση

38'

37'
Απόκρουση

Ο Hidde ter Avest απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

37'
Σέντρα

Ο Sydney van Hooijdonk κάνει τη σέντρα

37'

36'

36'
Απόκρουση

36'
Σέντρα

Ο Moussa Sylla κάνει τη σέντρα

35'

35'

35'

35'

34'

Ο Lucas Woudenberg από την ομάδα Χέρενφεν κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Moussa Sylla

34'

Το σουτ του Ibrahim Dresevic μπλοκάρεται

34'

33'

33'

32'

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henk Veerman από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Nicolas Madsen

32'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ουτρέχτη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

31'
Σέντρα

31'

Ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

30'

30'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Hidde ter Avest έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Erwin Mulder

30'

29'

29'

28'

28'

28'

27'

27'

27'

26'

26'
Γέμισμα

25'

Ο Sander van de Streek βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

25'

Κατοχή: Χέρενφεν: 56%, Ουτρέχτη: 44%.

25'

Ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tibor Halilovic

24'

24'

23'

Ο Django Warmerdam από την ομάδα Ουτρέχτη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Milan van Ewijk

23'

22'

Ο Erwin Mulder κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

22'
Σέντρα

Ο Quinten Timber κάνει τη σέντρα

22'

22'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

22'

21'

21'

21'

21'

21'

Ο Moussa Sylla από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

21'
Σέντρα

20'

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thom Haye από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Quinten Timber

20'

Κατοχή: Χέρενφεν: 57%, Ουτρέχτη: 43%.

20'

19'

19'

18'

18'

18'

18'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Henk Veerman από την ομάδα Ουτρέχτη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

18'
Σέντρα

17'

Το αμυντικό λάθος του Nicolas Madsen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

17'

17'

Ο Thom Haye πήγε για τη δόξα με σουτ από μακρινή απόσταση, αλλά ο γκολκίπερ το σώζει!

16'

15'

15'

Ο Henk Veerman έκανε ένα σουτ προς την εστία

15'

Ο Moussa Sylla από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

15'

14'

14'

14'

13'

13'
Απόκρουση

Ο Thom Haye απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

13'
Σέντρα

12'

12'

11'

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

11'

10'
Κακό κοντρόλ

Ο Henk Veerman από την ομάδα Ουτρέχτη έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

10'

10'

Κατοχή: Χέρενφεν: 64%, Ουτρέχτη: 36%.

10'

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Adam Maher

9'

Ελεύθερο για την ομάδα Ουτρέχτη

9'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

9'

8'

8'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mark van der Maarel από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Siem de Jong

8'
Σέντρα

Ο Sander van de Streek κάνει τη σέντρα

8'

8'

7'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Ουτρέχτη είναι σε θέση οφσάιντ

7'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Moussa Sylla από την ομάδα Ουτρέχτη «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

7'

6'

6'

6'
Σέντρα

Ο Lucas Woudenberg από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

5'

5'

Κατοχή: Χέρενφεν: 63%, Ουτρέχτη: 37%.

5'

5'

5'

4'

4'

4'

3'

3'

2'

Ο Henk Veerman υποπίπτει σε χέρι

2'

2'

1'

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ουτρέχτη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Abe Lenstra Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Χέρενφεν δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.28 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρενφεν έχασε στους τελευταίους 6 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρενφεν έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.52 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Χέρενφεν, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.95 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε