Χέρακλες - Φίτεσε

13/3/2022 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 1021
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 776 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χέρακλες - Φίτεσε στις 10/2/2024

• Θεατές: 7035
90+5'

90+5'

7035 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Χέρακλες: 50%, Φίτεσε: 50%.

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Φίτεσε

90+4'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

90+4'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Orestis Kiomourtzoglou , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+3'

Ο Daan Huisman σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Koen Bucker ελέγχει την φάση

90+3'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+3'

Ο Kasper Lunding από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+2'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Luca de la Torre δίνει τη θέση του στον Elias Sierra

90+1'

Ο Koen Bucker κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+1'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Yann Gboho , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Κατοχή: Χέρακλες: 49%, Φίτεσε: 51%.

90'

89'

Η ομάδα Φίτεσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

89'

Ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

89'

Ο Emil Hansson από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

88'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Jacob Rasmussen της ομάδας Φίτεσε για να αποτρέψει το γκολ.

88'

Ο Samuel Armenteros χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

88'

Ο Emil Hansson από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

88'

87'

Ο Ikoma Lois Openda τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mats Knoester

87'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Daan Huisman από την ομάδα Φίτεσε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

87'

Η ομάδα Φίτεσε έχει την κατοχή της μπάλας

87'

Ο Markus Schubert κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

87'
Σέντρα

Ο Emil Hansson από την ομάδα Χέρακλες σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

86'

86'

86'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

85'
Απόκρουση

Ο Marco Rente απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Γέμισμα

Ο Maximilian Wittek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Giacomo Quagliata

84'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Giacomo Quagliata για την ομάδα Χέρακλες. Ο Matus Bero σταματάει την φάση.

84'

Η ομάδα Χέρακλες παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

84'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

83'

Ο Daan Huisman από την ομάδα Φίτεσε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

83'

Η ομάδα Φίτεσε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

83'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'
Σέντρα

Ο Matus Bero κάνει τη σέντρα

82'

Ο Samuel Armenteros από την ομάδα Χέρακλες είναι σε θέση οφσάιντ

82'

Ο Ikoma Lois Openda σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Koen Bucker ελέγχει την φάση

82'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Mats Knoester

81'

Η ομάδα Χέρακλες έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Κατοχή: Χέρακλες: 51%, Φίτεσε: 49%.

80'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρακλες

80'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

80'
Γέμισμα

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Matus Bero

79'

Ο Emil Hansson επιστρέφει στο γήπεδο.

79'

79'

Ο Dominik Oroz δίνει τη θέση του στον Daan Huisman

79'

Ο Emil Hansson από την ομάδα Χέρακλες βγαίνει εκτός γηπέδου επειδή πρέπει να αλλάξει φανέλα.

79'

Το παιχνίδι σταμάτησε

78'

78'

77'

Το σουτ του Giacomo Quagliata μπλοκάρεται

77'

Ο Kasper Lunding από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

77'
Απόκρουση

Ο Maximilian Wittek απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

77'
Γέμισμα

Ο Giacomo Quagliata εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

77'

76'

Ο Emil Hansson είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

76'

75'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Matus Bero, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dominik Oroz από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Emil Hansson

75'

Το σουτ του Luca de la Torre μπλοκάρεται

74'

Η ομάδα Χέρακλες έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

74'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Matus Bero από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Orestis Kiomourtzoglou

73'

73'

73'

73'
Σέντρα

Ο Kasper Lunding κάνει τη σέντρα

72'

Ο Dominik Oroz από την ομάδα Φίτεσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Emil Hansson

71'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

71'

70'

70'

Ο Samuel Armenteros υποπίπτει σε χέρι

70'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

69'
Απόκρουση

Ο Jacob Rasmussen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

Ο Emil Hansson από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

69'

Το σουτ του Noah Fadiga μπλοκάρεται

69'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Noah Fadiga , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

68'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε είναι σε θέση οφσάιντ

68'

67'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

67'

66'

66'

Κατοχή: Χέρακλες: 52%, Φίτεσε: 48%.

66'

64'

Κίτρινη κάρτα για τον Kasper Lunding

64'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Kasper Lunding υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Maximilian Wittek

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dominik Oroz από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Giacomo Quagliata

63'

Ο Ikoma Lois Openda τιμωρείται για σπρώξιμο στον Orestis Kiomourtzoglou

63'
Γέμισμα

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Ikoma Lois Openda

63'

62'

Ο Nikolai Laursen δίνει τη θέση του στον Kasper Lunding

62'

Ο Bilal Basacikoglu δίνει τη θέση του στον Emil Hansson

62'

Ο Nikolai Laursen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Maximilian Wittek

61'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

61'

Ο Thomas Buitink δίνει τη θέση του στον Ikoma Lois Openda

61'

Ο Nikolai Baden δίνει τη θέση του στον Yann Gboho

61'

60'

59'

59'

59'

Ο Dominik Oroz από την ομάδα Φίτεσε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

59'

58'

58'

57'

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Nikolai Laursen

57'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

57'

56'

56'

55'

55'

54'

54'

54'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

54'

53'

Ο Toni Domgjoni είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

53'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Matus Bero από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Samuel Armenteros

52'

52'

51'

51'

51'

50'

50'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mats Knoester για την ομάδα Χέρακλες. Ο Nikolai Baden σταματάει την φάση.

50'

49'

49'

48'

48'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

48'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

47'

47'

46'

46'

Ο Adrian Grbic δίνει τη θέση του στον Matus Bero

46'

Ο Anas Ouahim δίνει τη θέση του στον Lucas Schoofs

46'

Ο Sinan Bakis δίνει τη θέση του στον Samuel Armenteros

46'

45+4'

45+4'

Κατοχή: Χέρακλες: 53%, Φίτεσε: 47%.

45+4'

45+3'
Απόκρουση

Ο Anas Ouahim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+3'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45+2'

Σουτ του Toni Domgjoni βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

45+2'

Ο Dominik Oroz από την ομάδα Φίτεσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45+2'
Απόκρουση

45+2'
Γέμισμα

45+2'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sinan Bakis για την ομάδα Χέρακλες. Ο Sondre Tronstad σταματάει την φάση.

45+1'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Tomas Hajek

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45+1'

Το σουτ του Nikolai Baden μπλοκάρεται

45+1'

45'

Πως το έχασε αυτό; Ο Luca de la Torre έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

45'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Luca de la Torre , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

45'

Κατοχή: Χέρακλες: 54%, Φίτεσε: 46%.

45'

44'

44'

44'

44'

43'

Ο Orestis Kiomourtzoglou είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

43'

42'

Ο Toni Domgjoni από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

42'
Απόκρουση

Ο Bilal Basacikoglu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'

41'

Ο Thomas Buitink από την ομάδα Φίτεσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

41'

40'
Απόκρουση

Ο Marco Rente απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

40'
Κακό κοντρόλ

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

40'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Toni Domgjoni από την ομάδα Φίτεσε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

40'

Κατοχή: Χέρακλες: 57%, Φίτεσε: 43%.

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Anas Ouahim

39'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε επιχείρησε γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μάζεψε την μπάλα.

39'

38'

38'

37'

Ο Gyan de Regt δίνει τη θέση του στον Enzo Cornelisse

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anas Ouahim από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Gyan de Regt

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anas Ouahim από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Tomas Hajek

35'

35'

35'

Κατοχή: Χέρακλες: 62%, Φίτεσε: 38%.

34'

34'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

34'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

34'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

34'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Noah Fadiga

32'

Ο Dominik Oroz τιμωρείται για σπρώξιμο στον Marco Rente

32'
Γέμισμα

32'

Ο Mats Knoester υποπίπτει σε χέρι

31'

Ο Mats Knoester κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Markus Schubert μπλοκάρει εύκολα

31'
Σέντρα

Ο Nikolai Laursen κάνει τη σέντρα

31'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

31'
Απόκρουση

30'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata κάνει τη σέντρα

30'

30'

Κατοχή: Χέρακλες: 61%, Φίτεσε: 39%.

30'

29'

29'

28'

Η ομάδα Χέρακλες εκδηλώνει επίθεση

28'

28'
Απόκρουση

Ο Sondre Tronstad απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'
Γέμισμα

Ο Bilal Basacikoglu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Nikolai Laursen

27'

26'

Κατοχή: Χέρακλες: 60%, Φίτεσε: 40%.

26'

Ο Giacomo Quagliata τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dominik Oroz

25'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

25'

25'

24'
Γέμισμα

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Bilal Basacikoglu

24'

23'

22'

Ο Adrian Grbic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Orestis Kiomourtzoglou

22'

21'

Ο Thomas Buitink είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

21'

21'

Κατοχή: Χέρακλες: 55%, Φίτεσε: 45%.

21'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Nikolai Laursen για την ομάδα Χέρακλες. Ο Thomas Buitink σταματάει την φάση.

21'

Ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

20'
Γέμισμα

20'

Κίτρινη κάρτα για τον Toni Domgjoni

20'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Toni Domgjoni ανέτρεψε τον Nikolai Laursen από πίσω και δόθηκε φάουλ

20'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

19'

19'

19'

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Knoester από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Adrian Grbic

18'

18'

Ο Nikolai Laursen επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

17'

17'

17'

16'

Κατοχή: Χέρακλες: 58%, Φίτεσε: 42%.

16'

Κίτρινη κάρτα για τον Thomas Buitink

16'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Thomas Buitink υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Orestis Kiomourtzoglou

16'

16'
Απόκρουση

Ο Nikolai Baden απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

16'

15'
Απόκρουση

Ο Dominik Oroz απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

15'
Γέμισμα

14'

14'

13'

13'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

13'

12'

11'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Thomas Buitink για την ομάδα Φίτεσε. Ο Mats Knoester σταματάει την φάση.

11'

11'

10'

10'

Ο Thomas Buitink από την ομάδα Φίτεσε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

10'

10'

9'

9'

9'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

8'

8'

7'

7'

7'

6'

6'

6'

6'

5'

Ο Orestis Kiomourtzoglou πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

5'

4'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

4'

Ο Bilal Basacikoglu εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

4'

Ο Nikolai Baden τιμωρείται για σπρώξιμο στον Orestis Kiomourtzoglou

3'

3'

Το σουτ του Jacob Rasmussen μπλοκάρεται

3'
Απόκρουση

Ο Sinan Bakis απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'

2'

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Χέρακλες είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Erve Asito, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Φίτεσε έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.57 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Φίτεσε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε