Τσβόλε - Βάαλβαϊκ

27/11/2021 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 357
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 1043 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βάαλβαϊκ - Τσβόλε στις 12/5/2024

32 ψήφοι:

90+4'

90+4'

Κατοχή: Τσβόλε: 52%, Βάαλβαϊκ: 48%.

90+4'
Απόκρουση

Ο Luka Adzic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

Ο Vurnon Anita από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+3'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ εκδηλώνει επίθεση

90+2'

Ο Rico Strieder αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

90+1'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Siemen Voet

90'

Ο Yuta Nakayama επιστρέφει στο γήπεδο.

90'

Κατοχή: Τσβόλε: 53%, Βάαλβαϊκ: 47%.

89'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

89'
Απόκρουση

Ο Sam Kersten απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

Ο Lennerd Daneels κάνει τη σέντρα

89'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Yuta Nakayama να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

88'

Ο Mustafa Saymak δίνει τη θέση του στον Thomas van den Belt

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yuta Nakayama από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Finn Stokkers

87'
Απόκρουση

87'
Σέντρα

87'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Η ομάδα Τσβόλε έχει την κατοχή της μπάλας

85'

Κατοχή: Τσβόλε: 54%, Βάαλβαϊκ: 46%.

85'

Ο Kostas Lamprou κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

84'
Σέντρα

Ο Said Bakari κάνει τη σέντρα

84'

83'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Mees de Wit

82'
Κακό κοντρόλ

Ο Siemen Voet από την ομάδα Τσβόλε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

82'
Σέντρα

Ο Rico Strieder κάνει τη σέντρα

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dario van den Buijs από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Gervane Kastaneer

81'

Η ομάδα Τσβόλε εκδηλώνει επίθεση

81'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

81'

Ο Michiel Kramer δίνει τη θέση του στον Finn Stokkers

80'

79'
Απόκρουση

Ο Said Bakari απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

79'
Απόκρουση

Ο Ahmed Touba απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

79'
Γέμισμα

Ο Luka Adzic εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

78'

Ο Vurnon Anita τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mustafa Saymak

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Rico Strieder

76'
Απόκρουση

76'

Ο Ayman Azhil από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

75'
Απόκρουση

75'
Σέντρα

75'

Κατοχή: Τσβόλε: 56%, Βάαλβαϊκ: 44%.

74'

74'

73'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jurien Gaari από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Mustafa Saymak

72'

Ο Daishawn Redan δίνει τη θέση του στον Gervane Kastaneer

70'

Ο Iiass Bel Hassani δίνει τη θέση του στον Lennerd Daneels

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Melle Meulensteen από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Daishawn Redan

70'

Ο Jurien Gaari από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

69'
Απόκρουση

Ο Yuta Nakayama απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

69'

Ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

69'

68'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ έχει την κατοχή της μπάλας

67'

66'
Απόκρουση

Ο Melle Meulensteen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

65'

65'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

64'
Απόκρουση

Ο Iiass Bel Hassani απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'
Γέμισμα

64'

Ο Jurien Gaari τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mees de Wit

63'
Απόκρουση

63'
Σέντρα

Ο Jurien Gaari κάνει τη σέντρα

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Ayman Azhil

61'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! Ο Daishawn Redan εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά η μπάλα πέρασε εκτός εστίας

59'

Ο Ahmed Touba από την ομάδα Βάαλβαϊκ δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

59'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Ahmed Touba ανατρέπει τον Mustafa Saymak από πίσω μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής έδειξε άσπρη βούλα!

59'

59'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

59'

Ο Mustafa Saymak αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'
Σέντρα

Ο Luka Adzic κάνει τη σέντρα

58'
Απόκρουση

Ο Michiel Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

58'
Γέμισμα

Ο Mustafa Saymak εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

58'

Ο Dario van den Buijs τιμωρείται για σπρώξιμο στον Eliano Reijnders

57'

Καλή ενέργεια από τον Jens Odgaard ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

57'

Ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

57'

57'
Γέμισμα

Ο Dean Huiberts από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ahmed Touba από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Dean Huiberts

55'

Ο Dean Huiberts από την ομάδα Τσβόλε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

55'

55'

55'

54'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

54'

Ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

54'

53'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yuta Nakayama από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Iiass Bel Hassani

53'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dario van den Buijs από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Daishawn Redan

52'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

52'

Ελεύθερο για την ομάδα Τσβόλε

50'

49'

Καλή ενέργεια από τον Ahmed Touba ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

49'

49'
Απόκρουση

Ο Dario van den Buijs απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

48'
Σέντρα

Ο Eliano Reijnders κάνει τη σέντρα

48'

Ο Dean Huiberts από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mees de Wit από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Vurnon Anita

48'

47'

Ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ είναι σε θέση οφσάιντ

47'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

46'

46'

46'

45+2'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+2'

45+1'

Ο Etienne Vaessen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

45+1'

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

44'
Απόκρουση

44'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

44'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά από τον Luka Adzic χτύπησε το δοκάρι!

44'

Το σουτ του Luka Adzic μπλοκάρεται

44'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

44'

Η ομάδα Τσβόλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

43'

43'

42'
Απόκρουση

42'
Σέντρα

Ο Daishawn Redan κάνει τη σέντρα

41'

41'

40'

40'

39'

38'

38'

37'

37'
Απόκρουση

Ο Daishawn Redan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'
Γέμισμα

Ο Iiass Bel Hassani εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Ahmed Touba

36'

36'

Ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

35'

35'

35'

34'
Σέντρα

34'

34'

34'

33'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

33'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayman Azhil από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Yuta Nakayama

32'

32'

32'
Σέντρα

Ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sam Kersten από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Jens Odgaard

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Jurien Gaari

31'

30'

30'

30'

29'
Σέντρα

Ο Jens Odgaard κάνει τη σέντρα

29'

29'

Ο Melle Meulensteen από την ομάδα Βάαλβαϊκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

29'
Γέμισμα

28'

Ο Rico Strieder υποπίπτει σε χέρι

27'

26'

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Dario van den Buijs

26'

25'

Κατοχή: Τσβόλε: 58%, Βάαλβαϊκ: 42%.

25'

Ο Jens Odgaard από την ομάδα Βάαλβαϊκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Yuta Nakayama

24'

24'

23'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Michiel Kramer, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

22'

Ο Sam Kersten από την ομάδα Τσβόλε δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

22'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Sam Kersten ανέτρεψε τον Ahmed Touba από πίσω και δόθηκε φάουλ

22'
Απόκρουση

22'
Σέντρα

Ο Mees de Wit κάνει τη σέντρα

22'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayman Azhil από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Dean Huiberts

21'

21'

Ο Iiass Bel Hassani από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

20'

Ο Iiass Bel Hassani από την ομάδα Βάαλβαϊκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

20'

19'

19'
Σέντρα

19'
Απόκρουση

Ο Ahmed Touba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'
Σέντρα

18'

18'

18'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

17'

Το σουτ του Yuta Nakayama μπλοκάρεται

17'

Ο Sam Kersten από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

16'

16'

15'

Κατοχή: Τσβόλε: 63%, Βάαλβαϊκ: 37%.

15'

15'

Ο Kenneth Paal είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Luka Adzic

14'

14'
Σέντρα

Ο Melle Meulensteen κάνει τη σέντρα

14'

13'

12'

12'

12'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kenneth Paal να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

11'

Ο Kenneth Paal είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

11'

11'

10'

Κατοχή: Τσβόλε: 64%, Βάαλβαϊκ: 36%.

10'

Ο Dario van den Buijs από την ομάδα Βάαλβαϊκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

10'

Ο Iiass Bel Hassani από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

9'

Το σουτ του Jens Odgaard αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

9'

9'

8'

7'

6'
Σέντρα

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

5'

5'

5'

Κατοχή: Τσβόλε: 67%, Βάαλβαϊκ: 33%.

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Siemen Voet από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Jens Odgaard

4'

4'

Ο Mees de Wit από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

4'

3'

2'

1'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

0'

Καλησπέρα σας από το MAC3PARK Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Τσβόλε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.55 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βάαλβαϊκ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.32 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τσβόλε έχασε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.90 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Τσβόλε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.80 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε