14/8/2022 16:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 434
0 - 3
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 631 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Τουλούζ - Τρουά στις 1/2/2023

• Θεατές: 7630
90+2'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Τουλούζ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+2'

90+2'

7630 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+2'

Κατοχή: Τρουά: 33%, Τουλούζ: 67%.

90+2'

Ο Adil Rami κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Ado Onaiwu.

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Τουλούζ

90+1'

Ο Mama Balde από την ομάδα Τρουά προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

90'

Ο Adil Rami κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Maxime Dupe μπλοκάρει εύκολα

90'

Ο Florian Tardieu από την ομάδα Τρουά εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90'

89'

Ο Gauthier Gallon από την ομάδα Τρουά απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Ο Anthony Rouault τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Palmer-Brown

88'

Η ομάδα Τουλούζ εκδηλώνει επίθεση

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mama Balde από την ομάδα Τρουά ανατρέπει τον Rasmus Nicolaisen

87'

Ο Issiaga Sylla κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

87'

Ο Zakaria Aboukhlal δίνει τη θέση του στον Moussa Diarra

85'

Ο Ado Onaiwu έδωσε την ασίστ για το γκολ.

85'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Rhys Healey σκοράρει με το αριστερό πόδι!

85'

Η ομάδα Τουλούζ ξεκινάει αντεπίθεση

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issiaga Sylla από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Thierno Balde

85'

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Τρουά

84'

Η ομάδα Τουλούζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Yoann Salmier δίνει τη θέση του στον Wilson Odobert

83'

Ο Andreas Bruus είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Thierno Balde

83'

Η ομάδα Τουλούζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

Η ομάδα Τρουά κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

82'

82'

82'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Andreas Bruus να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

82'

Ο Andreas Bruus είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

81'

Κατοχή: Τρουά: 34%, Τουλούζ: 66%.

81'

81'

Το σουτ του Issiaga Sylla μπλοκάρεται

81'

Ο Mama Balde απομακρύνει τη μπάλα

80'

Ο Mikkel Desler χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

80'

Ο Rhys Healey τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

80'

Η ομάδα Τουλούζ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

79'

79'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mama Balde από την ομάδα Τρουά αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

79'

Η σέντρα από τον Florian Tardieu από την ομάδα Τρουά βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Desler από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Yasser Larouci

78'

Η ομάδα Τρουά κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

77'

Η ομάδα Τουλούζ έχει την κατοχή της μπάλας

76'

Ο Rafael Ratao δίνει τη θέση του στον Ado Onaiwu

76'

Ο Brecht Dejaeghere δίνει τη θέση του στον Denis Genreau

76'

Ο Rasmus Nicolaisen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Palmer-Brown

75'

75'

Ο Branco van den Boomen από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

75'

Το σουτ του Rafael Ratao μπλοκάρεται

75'

Η σέντρα από τον Issiaga Sylla από την ομάδα Τουλούζ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

75'

74'

Κίτρινη κάρτα για τον Florian Tardieu

74'

Φράγμα από τον Florian Tardieu, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Stijn Spierings. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

72'

Ο Zakaria Aboukhlal από την ομάδα Τουλούζ είναι σε θέση οφσάιντ

72'

71'

71'

Ο Rominigue Kouame από την ομάδα Τρουά προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

71'

Ο Florian Tardieu κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Erik Palmer-Brown από την ομάδα Τρουά ανατρέπει τον Stijn Spierings

70'

Ο Anthony Rouault από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Ο Florian Tardieu από την ομάδα Τρουά εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

70'

Ο Mikkel Desler απομακρύνει τη μπάλα

70'

Ο Rafael Ratao από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Κατοχή: Τρουά: 31%, Τουλούζ: 69%.

69'

Ο Rasmus Nicolaisen από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

Ο Issiaga Sylla από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

Το σουτ του Kyliane Dong μπλοκάρεται

69'

69'

Ο Thijs Dallinga δίνει τη θέση του στον Rhys Healey

67'

Η ομάδα Τρουά κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'

66'

Ο Zakaria Aboukhlal χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

66'

Ο Thijs Dallinga τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

66'

65'

Ο Adil Rami τιμωρείται για σπρώξιμο στον Brecht Dejaeghere

65'

Ο Florian Tardieu από την ομάδα Τρουά εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

65'

Κατοχή: Τρουά: 30%, Τουλούζ: 70%.

64'

63'

Ο Thijs Dallinga τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rominigue Kouame

63'

Ο Branco van den Boomen από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

63'

63'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

62'

Ένας παίκτης από την Τουλούζ ανατρέπει τον Mama Balde

62'

Ο Gauthier Gallon κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

61'

60'

Ο Mama Balde από την ομάδα Τρουά είναι σε θέση οφσάιντ

60'

60'

Η ομάδα Τουλούζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

59'

Ο Jackson Porozo δίνει τη θέση του στον Ike Ugbo

59'

Ο Renaud Ripart δίνει τη θέση του στον Adil Rami

59'

Ο Xavier Chavalerin δίνει τη θέση του στον Kyliane Dong

58'

Ο Yoann Salmier από την ομάδα Τρουά απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Rominigue Kouame ανέτρεψε τον Thijs Dallinga από πίσω και δόθηκε φάουλ

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yoann Salmier από την ομάδα Τρουά ανατρέπει τον Mikkel Desler

56'

56'

Η ομάδα Τρουά έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

56'

Ένας παίκτης από την Τουλούζ ανατρέπει τον Rominigue Kouame

54'

Ο Zakaria Aboukhlal έδωσε την ασίστ για το γκολ.

54'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Rafael Ratao σκοράρει με το δεξί πόδι!

54'

Ο Zakaria Aboukhlal τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

54'

54'

Ο Stijn Spierings κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

54'

Ο Yasser Larouci απομακρύνει τη μπάλα

53'

53'

53'

Ο Erik Palmer-Brown από την ομάδα Τρουά απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

Η ομάδα Τουλούζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

52'

Ο Branco van den Boomen εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Gauthier Gallon ελέγχει την φάση

51'

Ο Mama Balde επιστρέφει στο γήπεδο.

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jackson Porozo από την ομάδα Τρουά ανατρέπει τον Zakaria Aboukhlal

51'

50'

Κατοχή: Τρουά: 32%, Τουλούζ: 68%.

50'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

50'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mama Balde να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

49'

Ο Mama Balde είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

48'

48'

Ο Yoann Salmier απομακρύνει τη μπάλα

48'

47'

Ο Florian Tardieu από την ομάδα Τρουά απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

47'

46'

Ο Renaud Ripart από την ομάδα Τρουά είχε προσπάθεια εκτός στόχου

46'

Η ομάδα Τρουά ξεκινάει αντεπίθεση

46'

46'

45+2'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Τουλούζ της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+2'

45+2'

45+2'

45+1'

Ο Renaud Ripart από την ομάδα Τρουά το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Issiaga Sylla

45+1'

45'

45'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jackson Porozo από την ομάδα Τρουά αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45'

Ο Issiaga Sylla απομακρύνει τη μπάλα

45'

Ο Mama Balde χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

45'

Ο Maxime Dupe από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45'

44'

Το σουτ του Florian Tardieu μπλοκάρεται

44'

Ο Mama Balde τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

44'

44'

43'

43'

42'

Κίτρινη κάρτα για τον Rominigue Kouame

42'

Φράγμα από τον Rominigue Kouame, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Rafael Ratao. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

41'

40'

40'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Xavier Chavalerin ανέτρεψε τον Stijn Spierings από πίσω και δόθηκε φάουλ

40'

Κατοχή: Τρουά: 29%, Τουλούζ: 71%.

40'

39'

Η ομάδα Τρουά κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

38'

38'

38'

Η ομάδα Τρουά εκδηλώνει επίθεση

36'

Ο Rafael Ratao έδωσε την ασίστ για το γκολ!

36'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Yasser Larouci στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

36'

36'

36'

Ένας παίκτης από την Τρουά ανατρέπει τον Stijn Spierings

36'

35'

Κατοχή: Τρουά: 27%, Τουλούζ: 73%.

35'

Ο Thijs Dallinga από την ομάδα Τουλούζ είναι σε θέση οφσάιντ

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Brecht Dejaeghere από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Rominigue Kouame

33'

33'

32'

Ο Andreas Bruus κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

32'

Ο Maxime Dupe κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

32'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Nicolaisen από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Renaud Ripart

30'

Κίτρινη κάρτα για τον Thijs Dallinga

30'

Ο Thijs Dallinga από την ομάδα Τουλούζ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rominigue Kouame

30'

Ο Yoann Salmier κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

30'

29'

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rafael Ratao από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Rominigue Kouame

27'

27'

26'

26'

26'

Ο Thijs Dallinga απομακρύνει τη μπάλα

26'

25'

Κατοχή: Τρουά: 25%, Τουλούζ: 75%.

25'

25'

25'

24'

24'

Ο Rasmus Nicolaisen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

23'

23'

23'

Ο Xavier Chavalerin από την ομάδα Τρουά απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

23'

22'

22'

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rominigue Kouame από την ομάδα Τρουά ανατρέπει τον Rafael Ratao

20'

Το σουτ του Thijs Dallinga μπλοκάρεται

20'

19'

18'

18'

18'

17'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Zakaria Aboukhlal από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Yoann Salmier

16'

Ο Andreas Bruus απομακρύνει τη μπάλα

16'

16'

Ο Jackson Porozo από την ομάδα Τρουά απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

15'

15'

14'

Ο Brecht Dejaeghere από την ομάδα Τουλούζ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Yoann Salmier

14'

14'

Ο Brecht Dejaeghere κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

14'

14'

13'

Η σέντρα από τον Andreas Bruus από την ομάδα Τρουά βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

13'

12'

Ένας παίκτης από την Τουλούζ ανατρέπει τον Erik Palmer-Brown

12'

12'

11'

11'

11'

Ο Florian Tardieu απομακρύνει τη μπάλα

11'

10'

10'

Το σουτ του Brecht Dejaeghere μπλοκάρεται

10'

Ο Jackson Porozo απομακρύνει τη μπάλα

9'

Η σέντρα από τον Stijn Spierings από την ομάδα Τουλούζ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

9'

9'

9'

8'

8'

8'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rominigue Kouame από την ομάδα Τρουά ανατρέπει τον Branco van den Boomen

7'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Brecht Dejaeghere από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Florian Tardieu

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stijn Spierings από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Yasser Larouci

6'

6'

Η σέντρα από τον Renaud Ripart από την ομάδα Τρουά βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

6'

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anthony Rouault από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Yoann Salmier

5'

Το σουτ του Mama Balde μπλοκάρεται

5'

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Renaud Ripart από την ομάδα Τρουά ανατρέπει τον Zakaria Aboukhlal

4'

4'

3'

3'

Ο Rasmus Nicolaisen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Xavier Chavalerin.

2'

2'

1'

1'

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Τουλούζ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stade de l'Aube, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Αμφίρροπη αναμέτρηση στην Τρουά

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Τρουά πάλεψε αρκετά στην έδρα της Μονπελιέ στην πρεμιέρα, έφερε δύο φορές το παιχνίδι στα ίσα και έκανε έκανα καλό γενικά παιχνίδι όμως στο 81’ δέχτηκε το τρίτο γκολ και ηττήθηκε (3-2). Η Τουλούζ από την άλλη στάθηκε καλά στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Νις και είχε το προβάδισμα ως το 78’ αλλά στο τέλος περιορίστηκε στο βαθμό της ισοπαλίας. Δύσκολη αναμέτρηση για ασφαλές συμπέρασμα ανάμεσα σε δύο ομάδες που έχουν παρόμοια δυναμική. Θα ρισκάρουμε με την ισοπαλία.

• Η ομάδα Τουλούζ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.38 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Τρουά, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.94 στον ΟΠΑΠ

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1