Τότεναμ - Γουλβς

20/8/2022 14:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 193
1 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 624 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Τότεναμ - Γουλβς στις 17/2/2024

• Θεατές: 61298
90+5'

Η ομάδα Τότεναμ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

61298 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Τότεναμ: 50%, Γουλβς: 50%.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Γουλβς

90+4'

90+4'

Ο Richarlison από την ομάδα Τότεναμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+4'

Η ομάδα Τότεναμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Raul Jimenez κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Eric Dier.

90+3'

Ο Pierre-Emile Hoejbjerg σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jose Sa ελέγχει την φάση

90+3'

Ο Hugo Lloris κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'

Ο Max Kilman απομακρύνει τη μπάλα

90+2'

Η ομάδα Τότεναμ ξεκινάει αντεπίθεση

90+2'

Ο Rodrigo Bentancur σταματά επιτυχώς το σουτ

90+2'

Το σουτ του Hee-Chan Hwang μπλοκάρεται

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Τότεναμ

90+1'

Η σέντρα από τον Nelson Semedo από την ομάδα Γουλβς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+1'

Ο Rodrigo Bentancur από την ομάδα Τότεναμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Ο Ruben Neves από την ομάδα Γουλβς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90'

Ο Davinson Sanchez από την ομάδα Τότεναμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Ο Ruben Neves από την ομάδα Γουλβς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90'

Κατοχή: Τότεναμ: 51%, Γουλβς: 49%.

90'

89'

89'

88'

88'

88'

Ο Pierre-Emile Hoejbjerg είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

88'

87'

87'

Η ομάδα Τότεναμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

86'

86'

Ο Dejan Kulusevski δίνει τη θέση του στον Yves Bissouma

86'

Ο Eric Dier από την ομάδα Τότεναμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

86'

85'

Ο Emerson Royal απομακρύνει τη μπάλα

85'

Η σέντρα από τον Jonny από την ομάδα Γουλβς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

85'

Κατοχή: Τότεναμ: 52%, Γουλβς: 48%.

85'

Ο Nathan Collins κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Dejan Kulusevski.

84'

Ο Eric Dier απομακρύνει τη μπάλα

84'

Η σέντρα από τον Hee-Chan Hwang από την ομάδα Γουλβς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

84'

84'

84'

83'

83'

Ο Ruben Neves απομακρύνει τη μπάλα

82'

82'

Ο Eric Dier σταματά επιτυχώς το σουτ

82'

Το σουτ του Jonny μπλοκάρεται

82'

82'

Ο Rodrigo Bentancur κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

81'

Ο Goncalo Guedes δίνει τη θέση του στον Hee-Chan Hwang

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dejan Kulusevski από την ομάδα Τότεναμ ανατρέπει τον Matheus Nunes

80'

80'

79'

Ο Davinson Sanchez απομακρύνει τη μπάλα

79'

Ο Jose Sa κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

78'

Η ομάδα Τότεναμ εκδηλώνει επίθεση

78'

Ο Jonny από την ομάδα Γουλβς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

Η ομάδα Τότεναμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

Ο Ryan Sessegnon κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

77'

Η ομάδα Γουλβς εκδηλώνει επίθεση

77'

Η ομάδα Γουλβς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

76'

Ο Ivan Perisic δίνει τη θέση του στον Ryan Sessegnon

76'

Ο Heung-Min Son δίνει τη θέση του στον Richarlison

75'

74'

Η ομάδα Γουλβς έχει την κατοχή της μπάλας

74'

73'

Ο Ruben Neves επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Heung-Min Son από την ομάδα Τότεναμ ανατρέπει τον Ruben Neves

72'

Ο Pierre-Emile Hoejbjerg σταματά επιτυχώς το σουτ

72'

Το σουτ του Nelson Semedo μπλοκάρεται

72'

71'

Ο Rayan Ait Nouri δίνει τη θέση του στον Nelson Semedo

71'

Ο Pedro Neto δίνει τη θέση του στον Adama Traore

70'

70'

Ο Jose Sa από την ομάδα Γουλβς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Ο Heung-Min Son από την ομάδα Τότεναμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

69'

Ο Max Kilman σταματά επιτυχώς το σουτ

69'

Ο Emerson Royal της ομάδας Τότεναμ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

69'

Ο Nathan Collins από την ομάδα Γουλβς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

69'

69'

68'

Η ομάδα Τότεναμ έχει την κατοχή της μπάλας

67'

Ο Nathan Collins τιμωρείται για σπρώξιμο στον Eric Dier

67'

Ο Pedro Neto από την ομάδα Γουλβς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

67'

67'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Nathan Collins για αντιαθλητικό χτύπημα

67'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Harry Kane για αντιαθλητικό χτύπημα

67'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

66'

Ο Davinson Sanchez σταματά επιτυχώς το σουτ

66'

Το σουτ του Matheus Nunes μπλοκάρεται

66'

Η ομάδα Τότεναμ κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

66'

65'

64'

Ο Heung-Min Son έδωσε την ασίστ για το γκολ!

64'

Ο Ivan Perisic έδωσε την ασίστ για το γκολ.

64'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ- Ο Harry Kane από την ομάδα Τότεναμ πιάνει την κοντινή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

64'

Ο Heung-Min Son από την ομάδα Τότεναμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

64'

Ο Nathan Collins απομακρύνει τη μπάλα

63'

63'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Heung-Min Son αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

63'

Ο Dejan Kulusevski τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

63'

Η ομάδα Τότεναμ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

62'

Το σουτ του Harry Kane μπλοκάρεται

62'

62'

Το σουτ του Goncalo Guedes μπλοκάρεται

61'

Η ομάδα Γουλβς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

61'

61'

Η ομάδα Γουλβς ξεκινάει αντεπίθεση

61'

61'

Ο Dejan Kulusevski από την ομάδα Τότεναμ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

61'

Ο Rayan Ait Nouri απομακρύνει τη μπάλα

60'

60'

60'

59'

59'

Ο Daniel Podence δίνει τη θέση του στον Raul Jimenez

58'

Ο Joao Moutinho δίνει τη θέση του στον Leander Dendoncker

58'

Ο Ivan Perisic από την ομάδα Τότεναμ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Daniel Podence

57'

Ο Rayan Ait Nouri κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Dejan Kulusevski.

57'

56'

Η σέντρα από τον Harry Kane από την ομάδα Τότεναμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

56'

Ο Rayan Ait Nouri έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

56'

Ο Rayan Ait Nouri από την ομάδα Γουλβς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Dejan Kulusevski

56'

Η ομάδα Γουλβς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

55'

Η ομάδα Γουλβς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

55'

54'

Ο Matheus Nunes τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dejan Kulusevski

54'

Καλή ενέργεια από τον Rayan Ait Nouri ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

54'

Ο Daniel Podence τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

54'

53'

53'

Ο Ivan Perisic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

53'

52'

52'

Ο Daniel Podence κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

52'

51'

Καλή ενέργεια από τον Heung-Min Son ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

51'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Harry Kane χτυπάει στο δοκάρι

51'

Η σέντρα από τον Dejan Kulusevski από την ομάδα Τότεναμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

51'

50'

50'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Heung-Min Son από την ομάδα Τότεναμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

50'

50'

49'

48'

48'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Davinson Sanchez από την ομάδα Τότεναμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

48'

Ο Ivan Perisic από την ομάδα Τότεναμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

47'

Ο Rayan Ait Nouri από την ομάδα Γουλβς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

47'

47'

Ο Ivan Perisic από την ομάδα Τότεναμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

46'

46'

46'

45+4'

45+3'

45+3'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Max Kilman από την ομάδα Γουλβς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45+3'

Ο Joao Moutinho από την ομάδα Γουλβς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

45+3'

Ο Ben Davies σταματά επιτυχώς το σουτ

45+3'

45+3'

Ο Goncalo Guedes τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45+2'

Ο Ivan Perisic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Pedro Neto

45+2'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

Ο Goncalo Guedes πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

45+1'

45'

Ο Max Kilman από την ομάδα Γουλβς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45'

Ο Daniel Podence από την ομάδα Γουλβς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45'

45'

Ο Harry Kane κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jose Sa μπλοκάρει εύκολα

45'

Η σέντρα από τον Ivan Perisic από την ομάδα Τότεναμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

45'

Κατοχή: Τότεναμ: 48%, Γουλβς: 52%.

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ruben Neves από την ομάδα Γουλβς ανατρέπει τον Pierre-Emile Hoejbjerg

44'

43'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Emerson Royal υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Daniel Podence

43'

42'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Matheus Nunes από την ομάδα Γουλβς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

42'

Ο Matheus Nunes κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Ben Davies.

42'

Η σέντρα από τον Ruben Neves από την ομάδα Γουλβς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

42'

Ο Pierre-Emile Hoejbjerg από την ομάδα Τότεναμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

41'

41'

41'

41'

Ο Ben Davies απομακρύνει τη μπάλα

40'

40'

Ο Ben Davies από την ομάδα Τότεναμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

40'

Ο Joao Moutinho κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

40'

39'

Ο Ivan Perisic από την ομάδα Τότεναμ είναι σε θέση οφσάιντ

39'

39'

Ο Goncalo Guedes σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Hugo Lloris ελέγχει την φάση

39'

Ο Matheus Nunes κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

38'

Η ομάδα Τότεναμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

38'

38'

37'

37'

37'

36'

Ο Matheus Nunes απομακρύνει τη μπάλα

36'

35'

Ο Eric Dier τιμωρείται για σπρώξιμο στον Goncalo Guedes

35'

34'

34'

Ο Daniel Podence πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

34'

Ο Emerson Royal σταματά επιτυχώς το σουτ

34'

Το σουτ του Pedro Neto μπλοκάρεται

34'

33'

33'

Ο Jonny κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

32'

32'

32'

Η σέντρα από τον Joao Moutinho από την ομάδα Γουλβς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

31'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Davinson Sanchez ανέτρεψε τον Goncalo Guedes από πίσω και δόθηκε φάουλ

31'

31'

Ο Ivan Perisic κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Pedro Neto.

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Heung-Min Son από την ομάδα Τότεναμ ανατρέπει τον Jonny

30'

30'

Κατοχή: Τότεναμ: 59%, Γουλβς: 41%.

29'

Ο Dejan Kulusevski τιμωρείται για σπρώξιμο στον Goncalo Guedes

29'

29'

Η σέντρα από τον Rayan Ait Nouri από την ομάδα Γουλβς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

28'

27'

27'

26'

26'

25'

25'

25'

Ο Emerson Royal επιστρέφει στο γήπεδο.

25'

Κατοχή: Τότεναμ: 61%, Γουλβς: 39%.

25'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

24'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Emerson Royal να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

24'

Ο Emerson Royal είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

23'

23'

23'

22'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rayan Ait Nouri από την ομάδα Γουλβς ανατρέπει τον Emerson Royal

21'

21'

20'

Ο Ruben Neves αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

20'

20'

Κατοχή: Τότεναμ: 65%, Γουλβς: 35%.

19'

19'

19'

Ο Heung-Min Son από την ομάδα Τότεναμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

18'

18'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Τότεναμ κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

18'

Ο Pedro Neto από την ομάδα Γουλβς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

17'

17'

17'

Ο Nathan Collins από την ομάδα Γουλβς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Harry Kane

16'

Ο Pierre-Emile Hoejbjerg κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

16'

16'

Ο Emerson Royal κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

15'

Ο Ben Davies κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Pedro Neto.

15'

15'

15'

Κατοχή: Τότεναμ: 62%, Γουλβς: 38%.

15'

14'

14'

14'

13'

13'

12'

12'

Ο Pierre-Emile Hoejbjerg έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pierre-Emile Hoejbjerg από την ομάδα Τότεναμ ανατρέπει τον Goncalo Guedes

11'

11'

11'

11'

Ο Goncalo Guedes αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

11'

Ο Emerson Royal κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Goncalo Guedes.

10'

10'

10'

9'

Ο Nathan Collins τιμωρείται για σπρώξιμο στον Heung-Min Son

9'

8'

8'

8'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joao Moutinho από την ομάδα Γουλβς ανατρέπει τον Heung-Min Son

7'

Ο Ruben Neves σουτάρει προς την εστία αλλά ο Hugo Lloris μπλοκάρει

7'

Ο Goncalo Guedes από την ομάδα Γουλβς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

6'

6'

6'

Ο Joao Moutinho τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

6'

6'

Ο Eric Dier κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Daniel Podence.

5'

5'

4'

4'

4'

Η σέντρα από τον Ben Davies από την ομάδα Τότεναμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

3'

2'

2'

2'

1'

Ο Ruben Neves κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Τότεναμ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Tottenham Hotspur Stadium, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Ανεβαίνει η Τότεναμ, απογοητεύει η Γουλβς

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Τότεναμ μετά από ένα συναρπαστικό ντέρμπι απέναντι στην Τσέλσι που έληξε ισόπαλο με 2-2, θέλει να επιστρέψει στις νίκες απέναντι σε μία Γουλβς που για την ώρα απογοητεύει. Οι γηπεδούχοι διαθέτουν καλύτερη ομάδα και μπορούν να πάρουν τη νίκη. Οι «λύκοι» από την άλλη μετράνε μία ήττα και μία ισοπαλία, ο ένας βαθμός δεν είναι θετικός απολογισμός και έτσι ψάχνουν μία αντίδραση. Δύσκολα θα την βρουν τώρα αλλά το G/G παίζεται σε αυτές τις τιμές.

• Η ομάδα Τότεναμ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.06 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Γουλβς δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ