19/3/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 389
1 - 0
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 770 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Τβέντε - Τσβόλε στις 20/8/2023

• Θεατές: 28000
90+6'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Τβέντε μετά από μία καλή εμφάνιση

90+6'

90+6'

28000 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Τβέντε: 51%, Τσβόλε: 49%.

90+5'

Η ομάδα Τβέντε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+5'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+5'

Η ομάδα Τσβόλε εκδηλώνει επίθεση

90+4'

Η ομάδα Τβέντε ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'

Η ομάδα Τσβόλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+3'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

90+3'

90+2'

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vaclav Cerny από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Kenneth Paal

90+1'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+1'

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+1'

Η ομάδα Τβέντε εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

90'

Ο Sai van Wermeskerken δίνει τη θέση του στον Eliano Reijnders

89'

Ο Vaclav Cerny από την ομάδα Τβέντε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

89'

89'

89'

Ο Ricky van Wolfswinkel αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

88'
Κακό κοντρόλ

Ο Vaclav Cerny από την ομάδα Τβέντε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

88'

88'
Απόκρουση

Ο Kostas Lamprou από την ομάδα Τσβόλε βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

88'

Ο Joshua Brenet έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Kostas Lamprou βγαίνει δυνατά και σώζει!

87'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Joshua Brenet βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

87'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Joshua Brenet , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

87'

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Τσβόλε

86'

Ο Jesse Bosch αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

86'

86'

86'

85'

85'

Κατοχή: Τβέντε: 49%, Τσβόλε: 51%.

84'

84'

83'

83'

Ο Michel Vlap δίνει τη θέση του στον Kik Pierie

82'

Ο Djavan Anderson από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Dimitrios Limnios

82'

81'

81'

Ο Michel Vlap αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

81'

80'

80'
Σέντρα

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

80'

80'

79'

79'
Απόκρουση

Ο Bram van Polen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'
Γέμισμα

Ο Ramiz Zerrouki εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sai van Wermeskerken από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Ramiz Zerrouki

78'

Ελεύθερο για την ομάδα Τβέντε

78'

Ο Slobodan Tedic από την ομάδα Τσβόλε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

77'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

77'
Απόκρουση

Ο Joshua Brenet απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

77'

77'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

76'

75'

Κατοχή: Τβέντε: 50%, Τσβόλε: 50%.

75'

Καλή ενέργεια από τον Gervane Kastaneer ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

75'

Ο Max De Waal από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

75'

75'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

75'
Σέντρα

Ο Gijs Smal κάνει τη σέντρα

74'

74'

Ο Vaclav Cerny από την ομάδα Τβέντε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

74'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

74'
Σέντρα

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

74'
Απόκρουση

Ο Robin Propper απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

Ο Djavan Anderson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

73'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

73'
Σέντρα

Ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

73'

Η ομάδα Τσβόλε έχει την κατοχή της μπάλας

73'

73'

72'

Ο Daan Rots δίνει τη θέση του στον Dimitrios Limnios

72'

Ο Virgil Misidjan δίνει τη θέση του στον Vaclav Cerny

72'
Απόκρουση

Ο Julio Pleguezuelo απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

71'

71'
Απόκρουση

Ο Julio Pleguezuelo απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

71'

Ένας παίκτης από την ομάδα Τσβόλε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jesse Bosch από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Slobodan Tedic

70'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

70'

69'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

69'

Η ομάδα Τσβόλε ξεκινάει αντεπίθεση

69'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

68'

68'

Ο Daan Rots αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

67'

67'

66'
Απόκρουση

66'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

66'
Σέντρα

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

66'

65'

Ο Slobodan Tedic από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

65'

65'

64'

64'

Ο Daishawn Redan κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Lars Unnerstall μπλοκάρει εύκολα

63'
Σέντρα

Ο Gervane Kastaneer κάνει τη σέντρα

63'

Καλή ενέργεια από τον Ramiz Zerrouki ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

63'

62'

62'

62'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

61'

61'

60'

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bram van Polen από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Michel Vlap

59'

Ο Maikel van der Werff δίνει τη θέση του στον Slobodan Tedic

59'

Ο Thomas van den Belt δίνει τη θέση του στον Luka Adzic

59'

Ο Pelle Clement δίνει τη θέση του στον Max De Waal

59'

58'
Απόκρουση

58'

Ο Thomas van den Belt έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του απομακρύνθηκε από τον τερματοφύλακα!

58'
Σέντρα

Ο Maikel van der Werff κάνει τη σέντρα

58'

Ο Maikel van der Werff από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

58'
Σέντρα

Ο Sai van Wermeskerken από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

57'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

57'

57'

57'

Ο Jesse Bosch από την ομάδα Τβέντε δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

57'

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

56'

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

56'

56'

55'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Ramiz Zerrouki

55'

54'

54'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Virgil Misidjan , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

54'

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

54'

53'
Γέμισμα

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

53'

Ο Kenneth Paal έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

53'

Ο Kenneth Paal από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jesse Bosch

52'

52'

51'

Ο Robin Propper από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

51'

Ο Ramiz Zerrouki από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

51'
Απόκρουση

Ο Djavan Anderson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

51'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

50'

50'

50'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

49'

49'

48'

Ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Robin Propper

48'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Bram van Polen της ομάδας Τσβόλε για να αποτρέψει το γκολ.

48'

Ο Ricky van Wolfswinkel κάνει εύστοχο τελείωμα αλλά η μπάλα απομακρύνθηκε στη γραμμή!

47'
Απόκρουση

47'
Γέμισμα

46'

Κίτρινη κάρτα για τον Thomas van den Belt

46'

Ο Thomas van den Belt τιμωρείται για σπρώξιμο στον Virgil Misidjan

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jesse Bosch από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Thomas van den Belt

46'

46'

45+3'

Η ομάδα Τβέντε παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+3'

45+3'

45+2'

45+2'

45+2'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45+2'

Ο Daan Rots «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

45+1'

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

45'

44'

Ο Mustafa Saymak είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Gervane Kastaneer

44'

Ο Virgil Misidjan σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kostas Lamprou ελέγχει την φάση

44'
Ντρίμπλα

43'

43'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

43'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mustafa Saymak να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

41'

Ο Mustafa Saymak είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

41'

41'

40'

Το αμυντικό λάθος του Kostas Lamprou μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

40'

40'

Κατοχή: Τβέντε: 47%, Τσβόλε: 53%.

40'

39'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Maikel van der Werff από την ομάδα Τσβόλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

39'
Σέντρα

Ο Pelle Clement κάνει τη σέντρα

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Thomas van den Belt

38'

Η ομάδα Τβέντε έχει την κατοχή της μπάλας

38'

37'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

37'
Απόκρουση

Ο Kenneth Paal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'
Σέντρα

37'
Απόκρουση

Ο Kostas Lamprou απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'

37'
Απόκρουση

Ο Bram van Polen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

36'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

36'

O Ramiz Zerrouki στέλνει τη μπάλα μακριά.

36'

35'

35'

Κατοχή: Τβέντε: 44%, Τσβόλε: 56%.

35'

34'

Ο Kostas Lamprou κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

34'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

34'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ramiz Zerrouki από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Sai van Wermeskerken

33'

32'

32'

31'

31'
Σέντρα

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

31'

30'

30'

30'

29'

29'

28'

Ο Jesse Bosch από την ομάδα Τβέντε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mees de Wit

27'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

27'

Ο Jesse Bosch «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

26'

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

26'

25'

Κατοχή: Τβέντε: 45%, Τσβόλε: 55%.

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Sai van Wermeskerken

23'

23'

22'

Ο Sai van Wermeskerken από την ομάδα Τσβόλε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

22'

22'

21'

21'

20'

Κατοχή: Τβέντε: 46%, Τσβόλε: 54%.

19'

Ο Michel Vlap έδωσε την ασίστ για το γκολ.

19'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Daan Rots σκοράρει με το αριστερό πόδι!

19'

Το αμυντικό λάθος του Maikel van der Werff μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

19'
Ντρίμπλα

19'

18'

17'

17'

16'

16'

16'

15'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

15'
Σέντρα

15'

15'

14'

14'

Το σουτ του Jesse Bosch μπλοκάρεται

14'
Απόκρουση

14'
Γέμισμα

14'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Bram van Polen ανέτρεψε τον Daan Rots από πίσω και δόθηκε φάουλ

13'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Sai van Wermeskerken

13'

O Robin Propper στέλνει τη μπάλα μακριά.

12'

12'

11'

11'

Ο Virgil Misidjan έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Kostas Lamprou βγαίνει δυνατά και σώζει!

11'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Virgil Misidjan βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

11'

Το αμυντικό λάθος του Bram van Polen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

10'

Κατοχή: Τβέντε: 40%, Τσβόλε: 60%.

10'

Καλή ενέργεια από τον Joshua Brenet ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

10'

10'

9'

8'

7'

7'

7'
Απόκρουση

7'
Σέντρα

Ο Mees de Wit κάνει τη σέντρα

6'

6'
Απόκρουση

Ο Maikel van der Werff απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

6'
Σέντρα

Ο Virgil Misidjan κάνει τη σέντρα

5'

5'

Κατοχή: Τβέντε: 16%, Τσβόλε: 84%.

5'

4'

3'

2'

Ο Sai van Wermeskerken σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Lars Unnerstall ελέγχει την φάση

2'

1'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Robin Propper ανέτρεψε τον Mustafa Saymak από πίσω και δόθηκε φάουλ

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Τσβόλε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το De Grolsch Veste, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Τβέντε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.10 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε