Az09gh56
Μέλος από 7/11/2023- Points
- 102.82
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 66ος
- Προβλέψεις
- 9136
- Μέση απόδοση
- 3.05
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 33% (2973 από 9136)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2584 | 33.9% | -236.18 | -9.1% | 2.78 |
| X | 3003 | 29.6% | -48.87 | -1.6% | 3.37 |
| 2 | 3369 | 33.9% | -68.11 | -2.0% | 3.01 |
| 1X | 19 | 57.9% | -1.49 | -7.8% | 1.62 |
| 12 | 21 | 61.9% | -3.72 | -17.7% | 1.32 |
| X2 | 20 | 30.0% | -11.47 | -57.4% | 1.48 |
| Over | 36 | 30.6% | -8.60 | -23.9% | 2.62 |
| Under | 10 | 30.0% | -2.83 | -28.3% | 2.41 |
| Ημ.1 | 26 | 26.9% | -5.43 | -20.9% | 3.08 |
| Ημ.X | 13 | 38.5% | -2.08 | -16.0% | 2.26 |
| Ημ.2 | 19 | 21.1% | -8.77 | -46.2% | 3.57 |
| Goal | 2 | 50.0% | -0.50 | -25.0% | 2.00 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.57 |
| 0-1 Goal | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.21 |
| 2-3 Goals | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.26 |
| 4-6 Goals | 9 | 44.4% | +4.12 | +45.8% | 3.96 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 423 | 31.2% | -46.75 | -11.1% | 3.03 | |
| 385 | 34.5% | +12.21 | +3.2% | 3.07 | |
| 311 | 35.0% | +11.38 | +3.7% | 3.07 | |
| 305 | 36.7% | +18.10 | +5.9% | 3.03 | |
| 257 | 35.0% | +9.08 | +3.5% | 3.09 | |
| 246 | 28.9% | -35.80 | -14.6% | 3.03 | |
| 232 | 31.5% | -24.41 | -10.5% | 3.06 | |
| 225 | 33.8% | -2.95 | -1.3% | 2.99 | |
| 224 | 33.5% | -2.40 | -1.1% | 3.16 | |
| 219 | 32.0% | -4.10 | -1.9% | 3.05 | |
| 212 | 38.2% | +26.22 | +12.4% | 3.15 | |
| 203 | 31.5% | -19.59 | -9.7% | 3.04 | |
| 193 | 23.8% | -53.81 | -27.9% | 3.12 | |
| 184 | 33.7% | -3.61 | -2.0% | 3.10 | |
| 183 | 32.2% | -8.09 | -4.4% | 3.08 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 38 | 55.3% | -9.78 | -25.7% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 26 | 50.0% | -4.74 | -18.2% | 1.64 |
| 2.00 - 2.99 | 3967 | 38.0% | -167.95 | -4.2% | 2.56 |
| 3.00 - 5.00 | 5047 | 28.2% | -200.16 | -4.0% | 3.42 |
| 5.01+ | 58 | 12.1% | -16.30 | -28.1% | 6.43 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 532 | 28.6% | -71.48 | -13.4% | 3.20 |
| 1 - 3 | 952 | 31.6% | -52.35 | -5.5% | 3.09 |
| 3 - 6 | 1132 | 31.8% | -58.49 | -5.2% | 3.11 |
| 6 - 12 | 1393 | 34.3% | +19.91 | +1.4% | 3.08 |
| 12 - 24 | 1169 | 33.4% | -6.94 | -0.6% | 3.04 |
| 24 - 48 | 1289 | 32.3% | -86.48 | -6.7% | 2.98 |
| 48+ | 2669 | 32.8% | -143.10 | -5.4% | 3.01 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 33
9151 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/5/26 16:00 | - |
Καφρ Κασέμ
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
|
2 | 3.25
| - |
| 15/5/26 12:35 | - |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
Όκλαντ ΦΚ
|
2 | 3.05
| - |
| 15/5/26 12:30 | - |
Πενίνσουλα Πάουερ
Γκολντ Κόουστ Νάιτς
|
2 | 2.77
| - |
| 14/5/26 22:00 | - |
Μπράντφορντ
0
Μπόλτον
1
|
2 | 2.70
| +1.70 |
| 14/5/26 20:00 | - |
Βαλένθια
1
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
|
2 | 3.45
| -1.00 |
| 14/5/26 19:00 | - |
Ιρόνι Μοντίν
0
Χάποελ Άκο
1
|
2 | 3.00
| +2.00 |
| 14/5/26 19:00 | - |
Χάποελ Χαντέρα
3
Χάποελ Ραανάνα
3
|
1 | 2.20
| -1.00 |
| 14/5/26 18:00 | - |
Κοπεγχάγη
0
Μίντιλαντ
1
|
X | 3.25
| -1.00 |
| 14/5/26 17:30 | - |
Βασιλεία
1
Σεντ Γκάλεν
3
|
X | 3.75
| -1.00 |
| 14/5/26 17:30 | - |
Σιόν
2
Λουγκάνο
2
|
X | 3.60
| +2.60 |
| 14/5/26 17:30 | - |
Τουν
3
Γιούνγκ Μπόις
8
|
X | 4.00
| -1.00 |
| 14/5/26 17:00 | - |
Τρολχάταν
0
Αριάνα
2
|
2 | 2.40
| +1.40 |
| 14/5/26 17:00 | - |
Άνγκελχολμς
2
Ατβίνταμπεργκ
2
|
2 | 2.67
| -1.00 |
| 14/5/26 16:30 | - |
Ασγιούτ Πετρολέουμ
1
Μπαλαντιγιάτ Αλ Μεχάλα
0
|
2 | 4.20
| -1.00 |
| 14/5/26 16:30 | - |
Ελ Ντάκλιε
0
Πρόξι
1
|
2 | 2.10
| +1.10 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.