Οντένσε - Μίντιλαντ

27/2/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1051
2 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 802 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Οντένσε - Μίντιλαντ στις 23/10/2023

• Θεατές: 8792
90+6'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+6'

90+6'

Κατοχή: Οντένσε: 52%, Μίντιλαντ: 48%.

90+6'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+5'
Απόκρουση

Ο Daniel Hoeegh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Ο Elias Olafsson έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Jakob Breum βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Elias Olafsson του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

90+5'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+5'
Απόκρουση

90+5'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik κάνει τη σέντρα

90+5'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+4'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

90+4'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ μετράει κανονικά.

90+4'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90+3'

Ο Charles έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Vagner Love σκοράρει με το αριστερό πόδι!

90+3'

Ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'
Γέμισμα

Ο Pione Sisto εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+2'

Κίτρινη κάρτα για τον Issam Jebali

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Junior Brumado

90+1'

90+1'

90+1'

Ο Erik Sviatchenko επιστρέφει στο γήπεδο.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

90'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

90'

90'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Erik Sviatchenko να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

89'

89'

Ο Jakob Breum χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

89'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

89'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

88'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Ο Sander Svendsen δίνει τη θέση του στον Joergen Skjelvik

87'

Ο Issam Jebali επιστρέφει στο γήπεδο.

87'

86'

Ο Joel Andersson δίνει τη θέση του στον Mads Doehr Thychosen

86'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Issam Jebali να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

86'

Ο Nikolas Dyhr δίνει τη θέση του στον Vagner Love

86'

Ο Issam Jebali είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

86'

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Issam Jebali

85'

Κατοχή: Οντένσε: 54%, Μίντιλαντ: 46%.

85'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

85'
Σέντρα

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

85'
Απόκρουση

Ο Joel King απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

84'
Σέντρα

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

84'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

84'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'

83'
Απόκρουση

Ο Jakob Breum απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'
Σέντρα

Ο Pione Sisto κάνει τη σέντρα

81'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Raphael Onyedika

81'

81'

8792 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

81'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Κατοχή: Οντένσε: 55%, Μίντιλαντ: 45%.

80'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

80'

Ο Evander Ferreira δίνει τη θέση του στον Charles

80'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Victor Lind

80'

Τι ευκαιρία! Ο Gustav Isaksen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

80'
Σέντρα

Ο Nikolas Dyhr από την Μίντιλαντ κάνει ωραία σέντρα

80'
Απόκρουση

Ο Alexander Juel Andersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Σέντρα

Ο Henrik Dalsgaard κάνει τη σέντρα

79'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'
Σέντρα

Ο Nikolas Dyhr κάνει τη σέντρα

78'

78'

Ο Pione Sisto επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

77'

Ο Ayo Simon Okosun έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

77'

Ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gustav Isaksen

77'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

77'

76'
Σέντρα

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Joel Andersson

76'

75'
Σέντρα

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

75'

75'

74'

Ο Max Meyer δίνει τη θέση του στον Pione Sisto

74'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

74'

Ο Jens Jakob Thomasen δίνει τη θέση του στον Troels Kloeve

74'

Ο Bashkim Kadrii δίνει τη θέση του στον Max Fenger

74'

Ο Max Meyer από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

73'
Απόκρουση

73'
Σέντρα

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

73'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

72'

Η φιλοξενούμενη ομάδα αρχίζει πραγματικά να ασκεί πίεση στην αντίπαλο της τώρα.

71'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

71'

69'

Κατοχή: Οντένσε: 59%, Μίντιλαντ: 41%.

69'

69'

Τι ευκαιρία! Ο Junior Brumado έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

69'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

68'
Απόκρουση

68'
Σέντρα

Ο Evander Ferreira κάνει τη σέντρα

68'
Απόκρουση

68'
Σέντρα

Ο Joel Andersson κάνει τη σέντρα

68'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

67'

66'

66'

Ο Emmanuel Sabbi δίνει τη θέση του στον Jakob Breum

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Daniel Hoeegh

63'

Κατοχή: Οντένσε: 57%, Μίντιλαντ: 43%.

62'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Erik Sviatchenko στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

62'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Gustav Isaksen

59'

Ο Nicholas Mickelson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Issam Jebali σκοράρει με το αριστερό πόδι!

59'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson από την Οντένσε κάνει ωραία σέντρα

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

59'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

59'

58'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

58'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ παίζει το 1-2 με τον Nikolas Dyhr.

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Max Meyer

57'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

57'

57'

Κατοχή: Οντένσε: 58%, Μίντιλαντ: 42%.

57'

Ο Gustav Isaksen εκτελεί το φάουλ και ο Hans Christian Bernat αποκρούει. Κόρνερ.

55'

Κίτρινη κάρτα για τον Joel King

55'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gustav Isaksen

55'
Σέντρα

54'

54'
Σέντρα

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

54'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

52'

Ο Nikolas Dyhr έδωσε την ασίστ για το γκολ.

52'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Junior Brumado σκοράρει με το αριστερό πόδι!

51'

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

51'

Ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

51'

Ο Elias Olafsson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

51'
Σέντρα

Ο Sander Svendsen κάνει τη σέντρα

50'

Κατοχή: Οντένσε: 61%, Μίντιλαντ: 39%.

50'

50'
Σέντρα

Ο Issam Jebali κάνει τη σέντρα

49'

Το σουτ του Raphael Onyedika μπλοκάρεται

49'

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

49'

49'

Ο Hans Christian Bernat έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Nikolas Dyhr βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Hans Christian Bernat του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

49'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen κάνει τη σέντρα

49'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Gustav Isaksen

48'
Σέντρα

48'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

48'
Απόκρουση

Ο Daniel Hoeegh απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

48'
Κακό κοντρόλ

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

48'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

47'
Απόκρουση

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson κάνει τη σέντρα

47'

Η ομάδα Οντένσε εκδηλώνει επίθεση

46'

45+1'

45+1'

45'

44'

44'

Πως το έχασε αυτό; Ο Joel Andersson έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

44'
Σέντρα

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

43'

Κατοχή: Οντένσε: 60%, Μίντιλαντ: 40%.

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Raphael Onyedika

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Gustav Isaksen

43'

42'
Απόκρουση

Ο Erik Sviatchenko απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'
Σέντρα

Ο Sander Svendsen κάνει την κεφαλιά προς την εστία...

42'
Απόκρουση

Ο Junior Brumado απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'

Ο Jeppe Tverskov έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του με κάποιο τρόπο απομακρύνθηκε πάνω στη γραμμή!

42'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

42'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

42'
Σέντρα

41'

41'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

41'
Απόκρουση

Ο Ayo Simon Okosun απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

41'
Γέμισμα

Ο Evander Ferreira εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

40'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Henrik Dalsgaard

40'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

39'
Σέντρα

39'

39'

O Ayo Simon Okosun στέλνει τη μπάλα μακριά.

38'

37'

Η ομάδα Μίντιλαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

36'

Πως το έχασε αυτό; Ο Issam Jebali έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

36'
Απόκρουση

Ο Elias Olafsson αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

36'
Σέντρα

36'

Κατοχή: Οντένσε: 63%, Μίντιλαντ: 37%.

36'

35'
Σέντρα

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

35'

35'

Καλή ενέργεια από τον Gustav Isaksen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'
Σέντρα

Ο Raphael Onyedika κάνει τη σέντρα

34'
Απόκρουση

34'
Γέμισμα

Ο Max Meyer εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Henrik Dalsgaard

33'
Απόκρουση

33'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Nikolas Dyhr

32'

32'

31'

30'
Απόκρουση

Ο Ayo Simon Okosun της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

30'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Raphael Onyedika , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

30'
Απόκρουση

30'
Σέντρα

29'

Κατοχή: Οντένσε: 62%, Μίντιλαντ: 38%.

29'
Απόκρουση

29'

O Joel King στέλνει τη μπάλα μακριά.

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Issam Jebali

27'

27'

26'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Emmanuel Sabbi

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

24'

24'

Ο Evander Ferreira αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

23'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Issam Jebali

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

23'

23'

22'

22'

Ο Evander Ferreira επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

21'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Henrik Dalsgaard

21'
Απόκρουση

21'

O Daniel Hoeegh στέλνει τη μπάλα μακριά.

21'
Απόκρουση

21'
Γέμισμα

20'

Κίτρινη κάρτα για τον Jeppe Tverskov

20'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Jeppe Tverskov υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Gustav Isaksen

19'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

18'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

18'

Ο Erik Sviatchenko τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jeppe Tverskov

17'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

17'

17'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

17'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

16'
Απόκρουση

16'

16'

Ο Junior Brumado χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

15'

Κατοχή: Οντένσε: 68%, Μίντιλαντ: 32%.

15'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

15'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

13'

13'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

12'

11'

10'

10'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

10'

9'

9'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Issam Jebali

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Hans Christian Bernat

7'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

7'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

7'

7'
Σέντρα

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Evander Ferreira

6'
Απόκρουση

Ο Elias Olafsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

6'

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

5'
Σέντρα

5'

4'

Κατοχή: Οντένσε: 41%, Μίντιλαντ: 59%.

4'

4'

Ο Junior Brumado αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

4'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

3'
Απόκρουση

3'
Γέμισμα

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Junior Brumado

2'

Ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Οντένσε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.87 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα