Οντένσε - Βέιλε

14/4/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 893
2 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 756 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βέιλε - Οντένσε στις 6/5/2024

• Θεατές: 6195
90+4'

90+4'

Κατοχή: Οντένσε: 55%, Βέιλε: 45%.

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lundrim Hetemi από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Sander Svendsen

90+3'

Ο Heron από την ομάδα Βέιλε έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

90+3'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+2'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ο Aron Elis Thrandarson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sander Svendsen της ομάδας Οντένσε νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

90'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

89'

Ο Aron Elis Thrandarson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tobias Moelgaard

89'
Σέντρα

Ο Jakob Breum κάνει τη σέντρα

89'
Απόκρουση

Ο Heron απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Βέιλε

87'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

87'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'
Απόκρουση

Ο Ayo Simon Okosun απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Luka Djordjevic , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

86'
Απόκρουση

86'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik κάνει τη σέντρα

86'

Κατοχή: Οντένσε: 56%, Βέιλε: 44%.

85'

85'

Ο Miiko Albornoz δίνει τη θέση του στον Thomas Gundelund

85'

Ο Andres Ponce δίνει τη θέση του στον Dimitrios Emmanouilidis

84'

84'

83'

83'

Ο Miiko Albornoz από την ομάδα Βέιλε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

83'

82'
Απόκρουση

Ο Jakob Breum της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Miiko Albornoz

82'

81'

6195 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

81'

80'

Ο Max Fenger δίνει τη θέση του στον Jakob Breum

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lundrim Hetemi από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Ayo Simon Okosun

79'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'
Σέντρα

Ο Edgar Babayan κάνει τη σέντρα

79'

78'

78'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

78'

Το σουτ του Luka Djordjevic μπλοκάρεται

77'

Ο Miiko Albornoz από την ομάδα Βέιλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

Ο Arbnor Mucolli δίνει τη θέση του στον Edgar Babayan

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

76'

75'

Ο Issam Jebali σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Alexander Brunst-Zoellner ελέγχει την φάση

75'
Απόκρουση

Ο Heron της ομάδας Βέιλε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

75'
Σέντρα

Ο Ayo Simon Okosun κάνει τη σέντρα

74'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

74'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

73'
Απόκρουση

Ο Issam Jebali απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Γέμισμα

Ο Arbnor Mucolli εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

73'

Ο Jeppe Tverskov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andres Ponce

73'

Ο Max Fenger τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tobias Moelgaard

72'
Απόκρουση

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'

72'

72'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

71'

71'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

71'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Βέιλε μετράει κανονικά.

70'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

70'

Ο Arbnor Mucolli έδωσε την ασίστ για το γκολ.

70'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tobias Moelgaard σκοράρει με το αριστερό πόδι!

70'
Σέντρα

Ο Arbnor Mucolli κάνει τη σέντρα

69'

Ο Alexander Brunst-Zoellner κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

69'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Issam Jebali , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

68'

Φράγμα από τον Ayo Simon Okosun, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Mouhamadou Drammeh. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

68'

68'

67'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

67'

Ο Denis Kolinger από την ομάδα Βέιλε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

67'
Γέμισμα

67'

Ο Sander Svendsen έκανε φάουλ στον Lundrim Hetemi

67'

66'

Ο Troels Kloeve δίνει τη θέση του στον Aron Elis Thrandarson

65'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'
Σέντρα

Ο Miiko Albornoz κάνει τη σέντρα

65'

65'
Σέντρα

Ο Miiko Albornoz από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

64'

64'

Ο Issam Jebali αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

64'

63'

63'

Ο Luka Djordjevic από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

63'

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

63'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

62'

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

62'

Ο Ebenezer Ofori δίνει τη θέση του στον Luka Djordjevic

62'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

62'
Σέντρα

62'

Κατοχή: Οντένσε: 57%, Βέιλε: 43%.

61'

Το σουτ του Ebenezer Ofori μπλοκάρεται

61'

Η ομάδα Βέιλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

60'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

59'

Κίτρινη κάρτα για τον Mouhamadou Drammeh

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

58'

Ο Miiko Albornoz από την ομάδα Βέιλε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

58'

Ο Arbnor Mucolli κάνει το σουτ, ο Hans Christian Bernat αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

58'

Η ομάδα Βέιλε ξεκινάει αντεπίθεση

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Miiko Albornoz

58'
Απόκρουση

Ο Alexander Brunst-Zoellner από την ομάδα Βέιλε βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

57'

Ο Alexander Brunst-Zoellner έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Joergen Skjelvik βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Alexander Brunst-Zoellner του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

57'

57'

57'
Απόκρουση

Ο Alexander Brunst-Zoellner από την ομάδα Βέιλε δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

55'

55'
Απόκρουση

55'
Απόκρουση

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

54'

54'

54'

53'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

53'

Ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lundrim Hetemi

53'
Απόκρουση

Ο Oliver Provstgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'
Σέντρα

Ο Kasper Larsen κάνει τη σέντρα

53'
Απόκρουση

Ο Alexander Brunst-Zoellner απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'

52'
Απόκρουση

Ο Heron απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

52'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

52'

Το αμυντικό λάθος του Denis Kolinger μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

51'

Ο Heron κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Hans Christian Bernat μπλοκάρει εύκολα

51'
Γέμισμα

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mouhamadou Drammeh

50'

50'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat από την ομάδα Οντένσε δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

49'

Ο Troels Kloeve έδωσε την ασίστ για το γκολ.

49'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sander Svendsen σκοράρει με το δεξί πόδι!

49'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Sander Svendsen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

49'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

48'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

48'

47'

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

47'

Ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε έκανε την πάσα αλλά ο συμπαίκτης του δεν μπόρεσε να επωφεληθεί.

47'

47'

46'

46'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Sander Svendsen

46'

45+1'

45'

45'

Η λόμπα του Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε φεύγει πλάγια.

45'

Ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mouhamadou Drammeh , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

45'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

44'

44'
Σέντρα

Ο Miiko Albornoz από την ομάδα Βέιλε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

44'

Ο Lundrim Hetemi από την ομάδα Βέιλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

44'

43'
Σέντρα

Ο Issam Jebali κάνει τη σέντρα

43'

43'

42'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Oliver Provstgaard από την ομάδα Βέιλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

42'

Ο Heron της ομάδας Βέιλε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

42'

Ο Miiko Albornoz από την ομάδα Βέιλε κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

42'

Ο Denis Kolinger από την ομάδα Βέιλε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

42'
Σέντρα

Ο Lundrim Hetemi κάνει τη σέντρα

42'

42'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

41'

Κίτρινη κάρτα για τον Emmanuel Sabbi

41'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

41'

41'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard κάνει τη σέντρα

40'

40'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

40'
Γέμισμα

Ο Issam Jebali εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Heron από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

40'

39'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi κάνει τη σέντρα

38'

Κίτρινη κάρτα για τον Troels Kloeve

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

38'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

38'

37'

Ο Tobias Moelgaard αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

37'

37'

36'

Ο Andres Ponce τιμωρείται για σπρώξιμο στον Issam Jebali

36'

36'

36'

35'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

35'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

34'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

34'

33'

32'

32'

32'

32'
Σέντρα

Ο Troels Kloeve κάνει τη σέντρα

31'

31'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

31'

Κατοχή: Οντένσε: 58%, Βέιλε: 42%.

30'

30'

29'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Max Fenger έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Alexander Brunst-Zoellner

29'

28'

28'

28'
Απόκρουση

27'
Σέντρα

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

27'

27'

26'

26'
Σέντρα

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

26'

26'
Γέμισμα

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ebenezer Ofori από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Issam Jebali

25'

24'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Andres Ponce ανέτρεψε τον Emmanuel Sabbi από πίσω και δόθηκε φάουλ

24'

24'
Σέντρα

Ο Heron κάνει τη σέντρα

23'

Ο Kasper Larsen από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andres Ponce

23'

22'

22'

O Heron στέλνει τη μπάλα μακριά.

22'

21'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Alexander Brunst-Zoellner βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

21'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

21'

Ωραία ενέργεια εδώ καθώς ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε παίζει το 1-2 με τον έναν συμπαίκτη του.

21'

Κατοχή: Οντένσε: 54%, Βέιλε: 46%.

20'

20'
Απόκρουση

Ο Mouhamadou Drammeh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'
Σέντρα

Ο Max Fenger κάνει τη σέντρα

20'

20'
Απόκρουση

Ο Kasper Larsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'
Γέμισμα

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Miiko Albornoz

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Arbnor Mucolli

18'

17'

16'

15'

15'

Κατοχή: Οντένσε: 63%, Βέιλε: 37%.

15'

15'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

14'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

14'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

14'

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

12'

12'

Τι ευκαιρία! Ο Heron έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

12'
Γέμισμα

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Arbnor Mucolli

11'

11'

11'

10'

Το σουτ του Andres Ponce μπλοκάρεται

10'

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

10'
Σέντρα

Ο Mouhamadou Drammeh κάνει τη σέντρα

10'
Απόκρουση

9'
Σέντρα

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Miiko Albornoz από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

8'

Κατοχή: Οντένσε: 53%, Βέιλε: 47%.

8'

7'

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε είναι σε θέση οφσάιντ

7'

6'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

6'
Απόκρουση

6'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Issam Jebali έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Alexander Brunst-Zoellner

6'
Ντρίμπλα

6'
Σέντρα

5'

5'

5'

Η ομάδα Βέιλε έχει την κατοχή της μπάλας

4'

4'

3'
Σέντρα

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

3'
Απόκρουση

3'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

3'
Απόκρουση

Ο Oliver Provstgaard απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

2'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

1'

Ο Lundrim Hetemi υποπίπτει σε χέρι

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Βέιλε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Οντένσε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Οντένσε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Βέιλε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα