Οντένσε - Βέιλε

1/10/2021 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 125
6 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 951 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βέιλε - Οντένσε στις 6/5/2024

32 ψήφοι:

90+3'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Οντένσε μετά από μία καλή εμφάνιση

90+3'

90+2'

Κατοχή: Οντένσε: 48%, Βέιλε: 52%.

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Andres Ponce ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+2'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+1'

90+1'

90+1'

Ο Denis Kolinger τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alexander Juel Andersen

90+1'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

90+1'
Απόκρουση

Ο Alexander Juel Andersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mathias Brems από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Allan Sousa

90'

Κατοχή: Οντένσε: 47%, Βέιλε: 53%.

89'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

89'
Σέντρα

Ο Tarik Ibrahimagic κάνει τη σέντρα

89'

Ο Alexander Juel Andersen από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

89'
Γέμισμα

Ο Jakob Breum εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

88'

Ο Denis Kolinger έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Denis Kolinger από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Mart Lieder

88'

O Aron Elis Thrandarson στέλνει τη μπάλα μακριά.

88'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

88'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard κάνει τη σέντρα

87'
Σέντρα

Ο Heron από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

87'
Απόκρουση

87'
Γέμισμα

Ο Manjrekar James εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robin Oestroem από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

86'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Βέιλε

85'

Ο Arbnor Mucolli αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Lundrim Hetemi

85'

8504 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

85'

Κατοχή: Οντένσε: 46%, Βέιλε: 54%.

85'
Απόκρουση

Ο Denis Kolinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

84'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Mart Lieder έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Sten Michael Grytebust

84'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

84'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

82'

Ο Troels Kloeve έδωσε την ασίστ για το γκολ.

82'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jakob Breum της ομάδας Οντένσε νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

82'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

82'

82'
Απόκρουση

82'
Σέντρα

Ο Heron κάνει τη σέντρα

82'

Κατοχή: Οντένσε: 43%, Βέιλε: 57%.

81'

81'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

80'

Ο Jens Jakob Thomasen δίνει τη θέση του στον Jakob Breum

80'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Tarik Ibrahimagic

79'

Ο Mads Froekjaer-Jensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Troels Kloeve σκοράρει με το δεξί πόδι!

79'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Troels Kloeve , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

79'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

79'

79'
Απόκρουση

79'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

79'

Το σουτ του Mouhamadou Drammeh μπλοκάρεται

78'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

78'

Ο Viljormur Davidsen δίνει τη θέση του στον Heron

78'

78'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Dimitrios Emmanouilidis από την ομάδα Βέιλε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

77'
Απόκρουση

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε παίζει το 1-2 με τον Mart Lieder.

76'

76'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

76'
Σέντρα

Ο Saeid Ezatolahi κάνει τη σέντρα

75'

Ο Andres Ponce από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

75'
Γέμισμα

Ο Sten Michael Grytebust εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

74'

Ο Aron Elis Thrandarson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Denis Kolinger

74'

Το σουτ του Mart Lieder μπλοκάρεται

74'

Ο Sten Michael Grytebust έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Troels Kloeve βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Sten Michael Grytebust του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

74'

Ο Robin Oestroem από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

73'

Φράγμα από τον Denis Kolinger, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Mads Froekjaer-Jensen. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

73'
Απόκρουση

Ο Sten Michael Grytebust απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'

Ο Bashkim Kadrii δίνει τη θέση του στον Mart Lieder

72'

Ο Nicholas Mickelson δίνει τη θέση του στον Troels Kloeve

72'

Ο Emmanuel Sabbi δίνει τη θέση του στον Mathias Brems

71'

Ο Jeppe Tverskov σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Sten Michael Grytebust ελέγχει την φάση

71'
Απόκρουση

71'
Γέμισμα

Ο Jens Jakob Thomasen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

71'

70'

Ανόητη κίτρινη για τον Manjrekar James καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

70'

Ο Manjrekar James υποπίπτει σε χέρι

69'

Ο Mouhamadou Drammeh υποπίπτει σε χέρι

69'

69'

68'

68'
Σέντρα

Ο Viljormur Davidsen κάνει τη σέντρα

67'
Απόκρουση

67'
Σέντρα

66'

Ο Emmanuel Sabbi έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

66'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mouhamadou Drammeh

66'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

66'

Ο Arbnor Mucolli αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

66'

65'

65'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

65'

65'

64'

64'
Σέντρα

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

63'

63'

63'
Κακό κοντρόλ

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

63'

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Jens Jakob Thomasen

62'

61'

61'

Κατοχή: Οντένσε: 42%, Βέιλε: 58%.

61'

60'

59'

Ο Mouhamadou Drammeh αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'

59'

Ο Arbnor Mucolli σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Hans Christian Bernat ελέγχει την φάση

58'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

58'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

58'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε φαίνεται να έκανε φάουλ στον Max Fenger, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

57'

57'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Andres Ponce από την ομάδα Βέιλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

57'
Σέντρα

57'
Απόκρουση

57'
Σέντρα

57'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mouhamadou Drammeh

56'

56'
Απόκρουση

Ο Robin Oestroem απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'
Σέντρα

Ο Dimitrios Emmanouilidis κάνει τη σέντρα

56'

56'
Απόκρουση

55'

55'

Κατοχή: Οντένσε: 44%, Βέιλε: 56%.

55'
Απόκρουση

55'
Σέντρα

Ο Arbnor Mucolli κάνει τη σέντρα

54'

Η ομάδα Βέιλε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

54'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

53'
Απόκρουση

53'
Σέντρα

Ο Bashkim Kadrii κάνει τη σέντρα

53'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

53'

Το σουτ του Jens Jakob Thomasen μπλοκάρεται

53'

Το σουτ του Mads Froekjaer-Jensen μπλοκάρεται

52'
Απόκρουση

Ο Aron Elis Thrandarson της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

52'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

52'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

52'

Ο Dimitrios Emmanouilidis κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Hans Christian Bernat μπλοκάρει εύκολα

51'
Σέντρα

50'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

50'

Ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

50'

Η ομάδα Βέιλε ξεκινάει αντεπίθεση

50'

50'

50'

50'
Απόκρουση

49'
Σέντρα

49'

48'

48'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

48'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Allan Sousa

46'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Mads Froekjaer-Jensen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Manjrekar James

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mouhamadou Drammeh

46'

Ο Lukas Engel δίνει τη θέση του στον Andres Ponce

46'

Ο Hans Hoellsberg δίνει τη θέση του στον Dimitrios Emmanouilidis

46'

45+1'

Η ομάδα Οντένσε παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

45+1'
Απόκρουση

Ο Max Fenger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'

45'

44'

44'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε είναι σε θέση οφσάιντ

44'
Σέντρα

Ο Lukas Engel κάνει τη σέντρα

43'

43'

Ο Mads Froekjaer-Jensen επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

42'

Ο Manjrekar James από την ομάδα Βέιλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Froekjaer-Jensen

41'

41'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

41'

40'

Ο Sten Michael Grytebust κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

40'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε πασάρει την μπάλα, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

40'

40'
Απόκρουση

Ο Jens Jakob Thomasen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

40'
Σέντρα

39'

Κίτρινη κάρτα για τον Saeid Ezatolahi

39'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Saeid Ezatolahi ανέτρεψε τον Max Fenger από πίσω και δόθηκε φάουλ

39'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

38'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Βέιλε είναι σε θέση οφσάιντ

37'

36'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

36'

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

36'

36'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

35'

35'

35'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

35'
Σέντρα

Ο Jeppe Tverskov κάνει τη σέντρα

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robin Oestroem από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Tobias Moelgaard

33'

32'

31'

Κατοχή: Οντένσε: 49%, Βέιλε: 51%.

31'

31'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Βέιλε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

31'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

30'

30'

Τι ευκαιρία! Ο Max Fenger έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

30'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

29'

Ο Bashkim Kadrii χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

29'

29'
Απόκρουση

29'
Απόκρουση

Ο Emmanuel Sabbi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'
Σέντρα

28'

Ο Arbnor Mucolli τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jeppe Tverskov

28'
Γέμισμα

Ο Denis Kolinger εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

27'

Ο Robin Oestroem από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Allan Sousa

27'

27'

25'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mads Froekjaer-Jensen αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

25'

Το σουτ του Max Fenger μπλοκάρεται

25'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson κάνει τη σέντρα

24'

22'

Κατοχή: Οντένσε: 50%, Βέιλε: 50%.

22'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tobias Moelgaard

22'

22'
Σέντρα

Ο Allan Sousa κάνει τη σέντρα

22'
Απόκρουση

Ο Aron Elis Thrandarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

21'

21'
Σέντρα

Ο Viljormur Davidsen από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

20'

20'

20'

19'

Ο Lukas Engel της ομάδας Βέιλε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

18'

18'
Απόκρουση

Ο Robin Oestroem απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

18'
Απόκρουση

17'
Σέντρα

17'

17'

17'

Κατοχή: Οντένσε: 57%, Βέιλε: 43%.

17'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Βέιλε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

16'

16'

16'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

16'
Απόκρουση

Ο Alexander Juel Andersen από την ομάδα Οντένσε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

16'
Σέντρα

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Saeid Ezatolahi από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Robin Oestroem

14'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

14'

14'

13'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

13'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Sten Michael Grytebust βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

13'

12'

12'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Aron Elis Thrandarson

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robin Oestroem από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mouhamadou Drammeh

11'

11'

11'

O Alexander Juel Andersen στέλνει τη μπάλα μακριά.

11'

8'

Ο Alexander Juel Andersen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

8'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jens Jakob Thomasen σκοράρει με το δεξί πόδι!

8'

Ο Alexander Juel Andersen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

8'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

8'
Απόκρουση

8'

Ένας παίκτης από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

8'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

8'
Απόκρουση

7'

7'

5'

Ο Bashkim Kadrii έδωσε την ασίστ για το γκολ.

5'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mads Froekjaer-Jensen σκοράρει με το δεξί πόδι!

5'

5'

4'
Απόκρουση

4'
Σέντρα

3'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Οντένσε μετράει κανονικά.

3'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

2'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Max Fenger στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

2'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

2'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

2'
Απόκρουση

Ο Denis Kolinger απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

2'

2'
Απόκρουση

Ο Hans Hoellsberg της ομάδας Βέιλε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

1'

1'

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Βέιλε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βέιλε έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.48 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα