• Χωρητικότητα: 28000
  • Θεατές: 15414
90+4'

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mariusz Fornalczyk από την ομάδα Πογκόν ανατρέπει τον Mathias Kvistgaarden

90+1'

Ο Pontus Almqvist από την ομάδα Πογκόν είναι σε θέση οφσάιντ

90+1'

Κίνδυνος! Ο Jean Carlos από την ομάδα Πογκόν δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

90+1'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

90'

Η ομάδα Πογκόν ξεκινάει αντεπίθεση

89'

Η ομάδα Πογκόν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

89'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'

15414 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

88'

Το αμυντικό λάθος του Dante Stipica μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

88'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

86'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 46%, Πογκόν: 54%.

86'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

86'

85'

Ο Jean Carlos από την ομάδα Πογκόν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

85'

85'

84'
Απόκρουση

Ο Kevin Tshiembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'

Ο Pontus Almqvist από την ομάδα Πογκόν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

84'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'

Ο Damian Dabrowski από την ομάδα Πογκόν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

83'

Το σουτ του Michal Kucharczyk μπλοκάρεται

82'

Ο Sebastian Kowalczyk δίνει τη θέση του στον Kacper Smolinski

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jean Carlos

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Vahan Bichakhchyan

81'
Απόκρουση

Ο Dante Stipica απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

80'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 47%, Πογκόν: 53%.

80'
Απόκρουση

Ο Michal Kucharczyk απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

80'
Σέντρα

Ο Blas Riveros κάνει τη σέντρα

79'

Η ομάδα Πογκόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

79'

Το σουτ του Marko Divkovic μπλοκάρεται

78'

Η ομάδα Μπρόντμπι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

78'
Σέντρα

Ο Mariusz Fornalczyk από την ομάδα Πογκόν κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

77'

Η ομάδα Πογκόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

77'

Ο Mariusz Fornalczyk από την ομάδα Πογκόν δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

77'
Σέντρα

Ο Jakub Bartkowski κάνει τη σέντρα

77'

75'

Ο Josip Radosevic δίνει τη θέση του στον Mathias Greve

75'

Ο Sebastian Sebulonsen δίνει τη θέση του στον Henrik Heggheim

75'

Ο Simon Hedlund δίνει τη θέση του στον Peter Bjur

74'
Απόκρουση

Ο Jakub Bartkowski απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

74'
Σέντρα

Ο Christian Cappis κάνει τη σέντρα

74'

74'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Sebastian Kowalczyk

73'
Σέντρα

72'

72'

72'

Ο Kamil Grosicki δίνει τη θέση του στον Mariusz Fornalczyk

72'

Πως το έχασε αυτό; Ο Kamil Grosicki έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

71'

Ο Jakub Bartkowski από την ομάδα Πογκόν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

71'
Απόκρουση

71'
Σέντρα

Ο Jean Carlos κάνει τη σέντρα

70'

Ο Marko Divkovic σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Dante Stipica ελέγχει την φάση

70'

69'

69'

68'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

68'
Σέντρα

Ο Kamil Grosicki κάνει τη σέντρα

67'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'

Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

67'
Σέντρα

Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

66'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

65'

65'

Η ομάδα Πογκόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

64'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 49%, Πογκόν: 51%.

64'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

64'

Ο Damian Dabrowski από την ομάδα Πογκόν κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

63'

Ο Vahan Bichakhchyan σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

62'

Ο Josip Radosevic έδωσε την ασίστ για το γκολ.

62'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marko Divkovic σκοράρει με το αριστερό πόδι!

62'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic κάνει τη σέντρα

62'
Απόκρουση

Ο Benedikt Zech απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

62'
Απόκρουση

Ο Benedikt Zech της ομάδας Πογκόν απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

61'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mathias Kvistgaarden , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

61'

Ο Anis Ben Slimane δίνει τη θέση του στον Joe Bell

60'

Ο Luis Mata δίνει τη θέση του στον Michal Kucharczyk

60'

Ο Luka Zahovic δίνει τη θέση του στον Pontus Almqvist

60'
Απόκρουση

60'
Σέντρα

Ο Sebastian Kowalczyk κάνει τη σέντρα

58'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

58'
Σέντρα

58'

Η ομάδα Πογκόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jakub Bartkowski

57'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 50%, Πογκόν: 50%.

56'

Κίτρινη κάρτα για τον Sebastian Kowalczyk

56'

Το σουτ του Damian Dabrowski μπλοκάρεται

54'

54'

54'

53'

53'

52'

Ο Christian Cappis έδωσε την ασίστ για το γκολ.

52'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mathias Kvistgaarden σκοράρει με το αριστερό πόδι!

52'

Καλή στιγμή καθώς ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

52'

51'

51'
Απόκρουση

Ο Mariusz Malec απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'
Σέντρα

Ο Sebastian Sebulonsen κάνει τη σέντρα

50'

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jean Carlos

49'

49'

49'

Το σουτ του Mathias Kvistgaarden μπλοκάρεται

48'

Ο Luka Zahovic από την ομάδα Πογκόν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

48'

Το αμυντικό λάθος του Anis Ben Slimane μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

47'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jean Carlos

46'

Ο Oscar Schwartau δίνει τη θέση του στον Marko Divkovic

46'

Ο Kamil Drygas δίνει τη θέση του στον Vahan Bichakhchyan

46'

45+4'

45+3'

45+3'

45+2'

Ο Damian Dabrowski από την ομάδα Πογκόν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

45+2'
Απόκρουση

45+2'
Σέντρα

Ο Damian Dabrowski κάνει τη σέντρα

45+2'

Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

45+2'
Απόκρουση

Ο Mathias Kvistgaarden απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'
Απόκρουση

45+1'
Σέντρα

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'
Απόκρουση

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'
Σέντρα

45'
Απόκρουση

45'
Σέντρα

Ο Luis Mata κάνει τη σέντρα

45'

45'

Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

44'

44'
Κακό κοντρόλ

Ο Kamil Drygas από την ομάδα Πογκόν έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

44'

43'

42'

42'

42'
Σέντρα

Ο Jean Carlos από την ομάδα Πογκόν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

41'

41'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Kamil Grosicki της ομάδας Πογκόν. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

40'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 53%, Πογκόν: 47%.

40'

Ο Jean Carlos από την ομάδα Πογκόν είναι σε θέση οφσάιντ

39'

39'

Το σουτ του Kamil Grosicki μπλοκάρεται

39'

38'

37'
Σέντρα

37'

Ο Damian Dabrowski από την ομάδα Πογκόν εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

37'
Απόκρουση

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

37'
Σέντρα

36'

36'
Απόκρουση

36'

36'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Kamil Grosicki και ο Mads Hermansen αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

35'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 54%, Πογκόν: 46%.

33'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Simon Hedlund στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

33'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Simon Hedlund βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

33'

Το αμυντικό λάθος του Luis Mata μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

33'

32'

32'

31'

31'

31'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 56%, Πογκόν: 44%.

30'

29'

Κίτρινη κάρτα για τον Kamil Grosicki

29'

Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mathias Kvistgaarden

29'
Απόκρουση

29'

Ο Jakub Bartkowski από την ομάδα Πογκόν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

28'

28'

Ο Jean Carlos επιστρέφει στο γήπεδο.

28'

28'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Jean Carlos να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

27'

Ο Jean Carlos είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

27'

26'
Απόκρουση

26'
Σέντρα

25'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

25'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 55%, Πογκόν: 45%.

25'

Ο Jean Carlos έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Mads Hermansen βγαίνει δυνατά και σώζει!

24'

Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

24'

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luis Mata από την ομάδα Πογκόν ανατρέπει τον Mathias Kvistgaarden

22'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Jean Carlos αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

22'
Απόκρουση

Ο Blas Riveros απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'
Σέντρα

21'
Γέμισμα

Ο Damian Dabrowski εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

21'

Ο Blas Riveros τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jean Carlos

19'

19'

19'

19'

19'

Το σουτ του Luka Zahovic μπλοκάρεται

18'
Σέντρα

17'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Simon Hedlund της ομάδας Μπρόντμπι ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι, στέλνοντας την μπάλα στο κέντρο της εστίας. Ο Dante Stipica έπεσε δεξιά.

16'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Luis Mata από την ομάδα Πογκόν υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Simon Hedlund.

16'

15'

14'

Ο Luka Zahovic από την ομάδα Πογκόν είναι σε θέση οφσάιντ

14'

Κίνδυνος! Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

14'

14'

13'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

13'

12'

Κίτρινη κάρτα για τον Kamil Drygas

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kamil Drygas από την ομάδα Πογκόν ανατρέπει τον Oscar Schwartau

12'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 44%, Πογκόν: 56%.

12'

11'

11'

Το σουτ του Kamil Drygas μπλοκάρεται

11'
Σέντρα

11'

11'

O Luis Mata στέλνει τη μπάλα μακριά.

9'

9'

Ο Kamil Grosicki υποπίπτει σε χέρι

9'
Απόκρουση

8'

7'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mathias Kvistgaarden ανέτρεψε τον Mariusz Malec από πίσω και δόθηκε φάουλ

6'

5'

Το παιχνίδι είναι σε αναμονή λόγω βεγγαλικών στο γήπεδο

5'

4'

4'

4'

3'

2'

2'

Ο Kamil Grosicki από την ομάδα Πογκόν είναι σε θέση οφσάιντ

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jean Carlos

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Δεν πείθει η άμυνα των γηπεδούχων

Δημήτρης Ρήγας Αθλητικογράφος

Η Μπρόντμπι από τη Δανία υποδέχεται την Πογκόν από την Πολωνία, σε αγώνα ρεβάνς για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Κόνφερνες Λιγκ. Μετά την ισοπαλία (1-1) της πρώτης αναμέτρησης επί πολωνικού εδάφους, θεωρητικά οι γηπεδούχοι έχουν πλέον ένα μικρό προβάδισμα, αν και η κατάργηση του κανόνα του εκτός έδρας γκολ έχει αλλάξει ριζικά τις καταστάσεις σε τέτοιες περιπτώσεις. Οι Δανοί πάντως δεν πείθουν στον ανασταλτικό τομέα και θα προτιμήσουμε το ποντάρισμα στο αμφίσκορο.