Εξτρακλάζα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 12:4 | |
| 2 |
|
4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | |
| 3 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 12:10 | |
| 4 |
|
5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | |
| 5 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | |
| 6 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | |
| 7 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 8 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 9 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 10 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 11 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 10:13 | |
| 12 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | |
| 13 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:10 | |
| 14 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | |
| 15 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | |
| 16 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | |
| 17 |
|
5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | |
| 18 |
|
4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5:11 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
UefaQual
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λεχ Πόζναν | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | |
| 2 | Λέγκια Βαρσοβίας | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 11:4 | |
| 3 | Κατοβίτσε | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | |
| 4 | Γκόρνικ Ζάμπρζε | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | |
| 5 | Γιαγκελόνια | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | |
| 6 | Πογκόν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 7 | Κορόνα Κίελτσε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 8 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 9 | Βίσλα Κρακοβίας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 10 | Πιάστ Γκλίβιτσε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:11 | |
| 11 | Κρακόβια | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 12 | Σλασκ Βρότσλαβ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:7 | |
| 13 | Βίτζεφ Λοτζ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | |
| 14 | Μότορ Λούμπλιν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 15 | Βίσλα Πλοκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | |
| 16 | Ραντόμιακ Ράντομ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:12 | |
| 17 | Βιεκζίστα Κρακοβίας | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | |
| 18 | Ράκοβ Τσεστόχοβα | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Sanchez Jordi |
Βίσλα Κρακοβίας
|
6 | 0 |
| Shkurin Ilya |
Κατοβίτσε
|
5 | 0 |
| Prelec Nik |
Γιαγκελόνια
|
3 | 0 |
| Czubak Karol |
Μότορ Λούμπλιν
|
3 | 0 |
| Stepinski Mariusz |
Κορόνα Κίελτσε
|
3 | 0 |
| Sayyadmanesh Allahyar |
Λεχ Πόζναν
|
3 | 0 |
| Christensen Tobias |
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
3 | 0 |
| Zjawinski Lukasz |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
3 | 0 |
| Hasic Ajdin |
Κρακόβια
|
3 | 0 |
| Sanca Leandro |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Klemenz Lukas |
Κατοβίτσε
|
3 |
| Tapsoba Abdoul |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
3 |
| Maisonneuve Maxence |
Βίσλα Κρακοβίας
|
3 |
| Kapuadi Steve |
Βίτζεφ Λοτζ
|
2 |
| Tomasiewicz Grzegorz |
Σλασκ Βρότσλαβ
|
2 |
| Gonzalez Peter |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 |
| Donis Christos |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
2 |
| Jakubczyk Kamil |
Κορόνα Κίελτσε
|
2 |
| Gallapeni Dion |
Βίσλα Πλοκ
|
2 |
| Liseth Sondre |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Cuic Filip |
Πογκόν
|
1 |
| Maigaard Mikkel |
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
1 |
| Wisniewski Przemyslaw |
Βίτζεφ Λοτζ
|
1 |
| Liseth Sondre |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 |
| Ba Lamine |
Σλασκ Βρότσλαβ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λέγκια Βαρσοβίας
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Λεχ Πόζναν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Κατοβίτσε
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Γιαγκελόνια
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Πογκόν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Κορόνα Κίελτσε
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Κρακόβια
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βίτζεφ Λοτζ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σλασκ Βρότσλαβ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μότορ Λούμπλιν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Βίσλα Πλοκ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Λέγκια Βαρσοβίας
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Λεχ Πόζναν
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Κατοβίτσε
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Γιαγκελόνια
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Πογκόν
|
40% 2/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Κορόνα Κίελτσε
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Κρακόβια
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
33% 2/6 |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Βίτζεφ Λοτζ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Σλασκ Βρότσλαβ
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Μότορ Λούμπλιν
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Βίσλα Πλοκ
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
| Συνολικά | 17% | 51% | 26% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λέγκια Βαρσοβίας
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Λεχ Πόζναν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Κατοβίτσε
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Γιαγκελόνια
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Πογκόν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Κορόνα Κίελτσε
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Κρακόβια
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ραντόμιακ Ράντομ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Βίτζεφ Λοτζ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σλασκ Βρότσλαβ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μότορ Λούμπλιν
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Βίσλα Πλοκ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 29% | 71% |
| Goals κατά | 49% | 51% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 58.76 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.51 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 141 | 3.00 |
| Εντός | 78 | 1.66 |
| Εκτός | 63 | 1.34 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 19.1% (9/47) | |
| 0 - 0 | 10.6% (5/47) | |
| 1 - 2 | 8.5% (4/47) | |
| 1 - 1 | 8.5% (4/47) | |
| 0 - 2 | 8.5% (4/47) | |
| 3 - 1 | 6.4% (3/47) | |
| 5 - 0 | 4.3% (2/47) | |
| 2 - 3 | 4.3% (2/47) | |
| 2 - 2 | 4.3% (2/47) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 29.8% (14/47) | |
| 2 | 21.3% (10/47) | |
| 4 | 12.8% (6/47) | |
| 5 | 10.6% (5/47) | |
| 0 | 10.6% (5/47) | |
| 7 | 6.4% (3/47) | |
| 1 | 6.4% (3/47) | |
| 6 | 2.1% (1/47) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.7% (21/47) | |
| X | 25.5% (12/47) | |
| 2 | 29.8% (14/47) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 14.9% (7/47) | |
| 1/X | 2.1% (1/47) | |
| 1/2 | 0.0% (0/47) | |
| X/1 | 21.3% (10/47) | |
| X/X | 14.9% (7/47) | |
| X/2 | 8.5% (4/47) | |
| 2/1 | 8.5% (4/47) | |
| 2/X | 8.5% (4/47) | |
| 2/2 | 21.3% (10/47) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 141 | 3.00 |
| Εντός | 78 | 1.66 |
| Εκτός | 63 | 1.34 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).