2/10/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1079
3 - 3
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 597 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Λίνγκμπι - Μπρόντμπι στις 26/11/2023

• Θεατές: 19046
90+5'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+5'

90+5'

19046 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 62%, Λίνγκμπι: 38%.

90+5'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Λίνγκμπι

90+4'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jens Martin Gammelby από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+4'

90+3'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Kevin Tshiembe κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mads Kikkenborg μπλοκάρει εύκολα

90+3'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+2'

Ο Daniel Wass εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Mathias Kvistgaarden

90+1'

Ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+1'

Το σουτ του Oscar Schwartau μπλοκάρεται

90+1'

Καλή ενέργεια από τον Jens Martin Gammelby ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90'

Ο Joe Bell τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Lucas Hey δίνει τη θέση του στον Brian Hamalainen

88'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Saevar Atli Magnusson με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

88'

Ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

88'

Ο Saevar Atli Magnusson κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mads Hermansen μπλοκάρει εύκολα

87'

Η σέντρα από τον Magnus Kaastrup από την ομάδα Λίνγκμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Casper Winther

87'

86'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

85'

Ο Nicolai Vallys δίνει τη θέση του στον Jens Martin Gammelby

85'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

Καλή ενέργεια από τον Lucas Hey ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

84'

84'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

84'

Ο Christian Cappis σταματά επιτυχώς το σουτ

84'

Το σουτ του Magnus Kaastrup μπλοκάρεται

83'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

82'

Καλή ενέργεια από τον Mathias Kvistgaarden ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

81'

Ο Magnus Westergaard δίνει τη θέση του στον Magnus Kaastrup

81'

Ο Alfred Finnbogason δίνει τη θέση του στον Saevar Atli Magnusson

80'

Ο Josip Radosevic κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

80'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Josip Radosevic για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Magnus Westergaard σταματάει την φάση.

80'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 63%, Λίνγκμπι: 37%.

78'

78'

Ο Anis Ben Slimane δίνει τη θέση του στον Joe Bell

78'

Ο Mathias Kristensen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

75'

Ο Mathias Kvistgaarden έδωσε την ασίστ για το γκολ!

75'

Ο Christian Cappis έδωσε την ασίστ για το γκολ.

75'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Oscar Schwartau σκοράρει με το δεξί πόδι!

75'

Ο Christian Cappis τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

75'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

75'

Ο Josip Radosevic σταματά επιτυχώς το σουτ

75'

Το σουτ του Alfred Finnbogason μπλοκάρεται

75'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

75'

74'

Ένας παίκτης από την ομάδα Λίνγκμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

73'

73'

Ο Alfred Finnbogason αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

72'

Ο Casper Winther έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

72'

Ο Casper Winther από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Oscar Schwartau

72'

72'

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα

72'

71'

71'

Ο Frederik Gytkjaer δίνει τη θέση του στον Casper Winther

71'

Ο Tochi Chukwuani δίνει τη θέση του στον Mathias Kristensen

70'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Lucas Hey ανέτρεψε τον Oscar Schwartau από πίσω και δόθηκε φάουλ

70'

Ο Mads Kikkenborg κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

70'

Ο Nicolai Vallys τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

69'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

69'

Ο Tochi Chukwuani από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

69'

Ο Daniel Wass εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Mads Kikkenborg ελέγχει την φάση

68'

Ο Pascal Gregor έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

68'

Ο Pascal Gregor από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mathias Kvistgaarden

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Christian Cappis

67'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'

66'

66'

Ο Frederik Gytkjaer σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

65'

Ο Nicolai Vallys κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mads Kikkenborg μπλοκάρει εύκολα

65'

Ο Pascal Gregor από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

65'

65'

Ο Pascal Gregor απομακρύνει τη μπάλα

65'

64'

64'

64'

Ο Marko Divkovic δίνει τη θέση του στον Mathias Kvistgaarden

64'

Ο Mathias Greve δίνει τη θέση του στον Christian Cappis

63'

Το σουτ του Anis Ben Slimane μπλοκάρεται

62'

Ο Blas Riveros κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

62'

62'

Ο Lucas Hey απομακρύνει τη μπάλα

61'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'

60'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Kasper Joergensen στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

60'

Ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

60'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

59'

58'

58'

58'

Ο Blas Riveros επιστρέφει στο γήπεδο.

58'

58'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Blas Riveros να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

57'

Ο Blas Riveros είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

56'

56'

55'

55'

Ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

55'

55'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

54'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 64%, Λίνγκμπι: 36%.

54'

54'

Ο Lucas Hey από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

53'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκδηλώνει επίθεση

52'

52'

52'

Ο Alfred Finnbogason από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mathias Greve

51'

50'

50'

Η ομάδα Λίνγκμπι εκδηλώνει επίθεση

49'

49'

Η ομάδα Λίνγκμπι έχει την κατοχή της μπάλας

48'

47'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

46'

46'

45+1'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Μπρόντμπι της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+1'

45+1'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 67%, Λίνγκμπι: 33%.

45'

Ο Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Oscar Schwartau

45'

45'

44'

Ο Mads Kikkenborg απομακρύνει τη μπάλα

44'

44'

43'

42'

42'

42'

Καλή ενέργεια από τον Marko Divkovic ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

41'

Το σουτ του Marko Divkovic μπλοκάρεται

41'

Ο Daniel Wass τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

41'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 68%, Λίνγκμπι: 32%.

40'

40'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Marcel Roemer

39'

39'

39'

38'

37'

37'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Magnus Westergaard ανέτρεψε τον Nicolai Vallys από πίσω και δόθηκε φάουλ

36'

Ο Blas Riveros τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kasper Joergensen

36'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 72%, Λίνγκμπι: 28%.

36'

36'

Ο Kevin Tshiembe κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

35'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

35'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Frederik Gytkjaer

34'

34'

Ο Frederik Gytkjaer απομακρύνει τη μπάλα

34'

Ο Adam Soerensen από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

34'

33'

Το σουτ του Josip Radosevic μπλοκάρεται

32'

31'

31'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 71%, Λίνγκμπι: 29%.

30'

Άτυχος! Η προσπάθεια του Rezan Corlu σταματά στο οριζόντιο δοκάρι!

30'

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alfred Finnbogason από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Daniel Wass

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alfred Finnbogason από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Kevin Tshiembe

26'

26'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 74%, Λίνγκμπι: 26%.

25'

25'

Ο Kevin Tshiembe απομακρύνει τη μπάλα

24'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

23'

23'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

22'

22'

21'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 76%, Λίνγκμπι: 24%.

21'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Frederik Gytkjaer

20'

18'

Ο Nicolai Vallys έδωσε την ασίστ για το γκολ!

18'

Ο Josip Radosevic έδωσε την ασίστ για το γκολ.

18'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicolai Vallys σκοράρει με το δεξί πόδι!

18'

Η σέντρα από τον Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

18'

16'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Anis Ben Slimane στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

16'

Καλή ενέργεια από τον Anis Ben Slimane ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

16'

Ο Kasper Joergensen σταματά επιτυχώς το σουτ

16'

Ο Anis Ben Slimane της ομάδας Μπρόντμπι παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

16'

Η σέντρα από τον Mathias Greve από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

16'

Ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Marko Divkovic

15'

15'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

15'

Η σέντρα από τον Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

15'

14'

13'

13'

Καλή ενέργεια από τον Nicolai Vallys ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

12'

12'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 78%, Λίνγκμπι: 22%.

11'

11'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

11'

Ο Anis Ben Slimane τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

11'

10'

10'

8'

Ο Kasper Joergensen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

8'

Ο Alfred Finnbogason έδωσε την ασίστ για το γκολ.

8'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Frederik Gytkjaer σκοράρει με το δεξί πόδι!

8'

Ο Alfred Finnbogason τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

8'

Η σέντρα από τον Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

7'

7'

7'

7'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 73%, Λίνγκμπι: 27%.

6'

6'

Ο Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Blas Riveros

5'

4'

4'

3'

Ο Alfred Finnbogason απομακρύνει τη μπάλα

3'

3'

2'

2'

Ένας παίκτης από την ομάδα Λίνγκμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Λίνγκμπι δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 12 από 13 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.22 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Λίνγκμπι έχασε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Λίνγκμπι, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα