4/8/2022 21:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 921
1 - 0
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 637 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βασιλεία - Μπρόντμπι στις 11/8/2022

• Θεατές: 15015
90+5'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 56%, Βασιλεία: 44%.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Βασιλεία

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sayfallah Ltaief από την ομάδα Βασιλεία ανατρέπει τον Blas Riveros

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Noah Katterbach

90+3'

15015 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+3'

Η ομάδα Βασιλεία κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

90+2'

Ο Kasim Adams απομακρύνει τη μπάλα

90+2'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

90+2'

Ο Kevin Tshiembe κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+2'

Η ομάδα Βασιλεία εκδηλώνει επίθεση

90+2'

Ο Arnau Comas κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+2'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ο Christian Cappis δίνει τη θέση του στον Frederik Alves Ibsen

90'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Wouter Burger για αντιαθλητικό χτύπημα

90'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

90'

Ο Adam Szalai τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Tshiembe

90'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

90'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 54%, Βασιλεία: 46%.

89'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Sayfallah Ltaief, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

89'

Ο Marko Divkovic απομακρύνει τη μπάλα

89'

Η ομάδα Βασιλεία έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

88'

87'

Ο Christian Cappis είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

Ο Noah Katterbach είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

87'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Christian Cappis για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Noah Katterbach σταματάει την φάση.

86'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο Joe Bell κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Andi Zeqiri

85'

Ο Anis Ben Slimane τιμωρείται για σπρώξιμο στον Wouter Burger

85'

Ο Wouter Burger κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Anis Ben Slimane.

85'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 55%, Βασιλεία: 45%.

84'

Η ομάδα Βασιλεία έχει την κατοχή της μπάλας

84'

Ο Adam Szalai τιμωρείται για σπρώξιμο στον Blas Riveros

84'

Η ομάδα Βασιλεία κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

84'

83'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

83'

83'

Η ομάδα Βασιλεία κάνει μία αλλαγή με καθαρά επιθετικούς προσανατολισμούς.

83'

Ο Andy Diouf δίνει τη θέση του στον Adam Szalai

82'

Ο Michael Lang δίνει τη θέση του στον Sergio Lopez

81'

Η ομάδα Βασιλεία κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Ο Simon Hedlund δίνει τη θέση του στον Oscar Schwartau

80'

79'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

78'

Ο Sebastian Sebulonsen από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Sayfallah Ltaief

78'

77'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

76'

75'

74'

Ο Kevin Tshiembe έδωσε την ασίστ για το γκολ!

74'

Ο Simon Hedlund έδωσε την ασίστ για το γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marko Divkovic σκοράρει με το αριστερό πόδι!

74'

Ο Simon Hedlund τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

74'

74'

74'

74'

Ο Wouter Burger κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

72'

Ο Michael Lang από την ομάδα Βασιλεία απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andi Zeqiri από την ομάδα Βασιλεία ανατρέπει τον Kevin Tshiembe

70'

70'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 53%, Βασιλεία: 47%.

70'

Ο Mathias Kvistgaarden δίνει τη θέση του στον Marko Divkovic

69'

Ο Liam Millar δίνει τη θέση του στον Sayfallah Ltaief

69'

Ο Zeki Amdouni δίνει τη θέση του στον Andi Zeqiri

69'

Ο Henrik Heggheim σταματά επιτυχώς το σουτ

69'

Το σουτ του Zeki Amdouni μπλοκάρεται

69'

Το αμυντικό λάθος του Josip Radosevic μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

69'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

68'

Ο Anis Ben Slimane σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Marwin Hitz ελέγχει την φάση

68'

68'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Wouter Burger για την ομάδα Βασιλεία. Ο Anis Ben Slimane σταματάει την φάση.

67'

66'

66'

65'

64'

64'

Ο Andy Diouf από την ομάδα Βασιλεία στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

64'

Ο Henrik Heggheim κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

64'

63'

63'

Ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

Η ομάδα Βασιλεία κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

63'

Ο Michael Lang τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

63'

Καλή ενέργεια από τον Zeki Amdouni ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

62'

62'

Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kasim Adams

61'

Ο Christian Cappis σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Marwin Hitz ελέγχει την φάση

61'

Ο Josip Radosevic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

60'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 52%, Βασιλεία: 48%.

59'

59'

Ο Liam Millar αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'

59'

58'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

58'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

58'

Καλή ενέργεια από τον Anis Ben Slimane ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

58'

Η σέντρα από τον Sebastian Sebulonsen από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

58'

58'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

57'

Ο Wouter Burger από την ομάδα Βασιλεία απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

57'

Ο Michael Lang σταματά επιτυχώς το σουτ

57'

Το σουτ του Blas Riveros μπλοκάρεται

56'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

56'

56'

55'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 51%, Βασιλεία: 49%.

55'

Ο Henrik Heggheim από την ομάδα Μπρόντμπι πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

55'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

55'

Ο Noah Katterbach από την ομάδα Βασιλεία απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

54'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

54'

Ο Arnau Comas από την ομάδα Βασιλεία απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

53'

53'

52'

Ο Josip Radosevic έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

52'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Dan Ndoye

52'

Η ομάδα Βασιλεία ξεκινάει αντεπίθεση

52'

Ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

52'

Η σέντρα από τον Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

51'

50'

50'

Ο Fabian Frei επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

50'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

50'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 50%, Βασιλεία: 50%.

50'

49'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

49'

Ο Marwin Hitz κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

49'

49'

48'

48'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Wouter Burger

48'

47'

Ο Arnau Comas σταματά επιτυχώς το σουτ

47'

Το σουτ του Simon Hedlund μπλοκάρεται

46'

Ο Liam Millar από την ομάδα Βασιλεία το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Henrik Heggheim

46'

Ο Fabian Frei κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Anis Ben Slimane.

46'

Ο Blas Riveros κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

46'

46'

45+2'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 49%, Βασιλεία: 51%.

45'

44'

44'

Ο Liam Millar κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

43'

43'

Ο Dan Ndoye τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mads Hermansen

42'

42'

Ο Arnau Comas κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mathias Kvistgaarden.

42'

41'

41'

Ο Christian Cappis κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

41'

Ο Noah Katterbach κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

40'

40'

Ο Fabian Frei από την ομάδα Βασιλεία απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

40'

40'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 47%, Βασιλεία: 53%.

39'

Ο Wouter Burger σταματά επιτυχώς το σουτ

39'

Το σουτ του Anis Ben Slimane μπλοκάρεται

39'

39'

38'

38'

37'

37'

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τη μπάλα

37'

36'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Christian Cappis για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Michael Lang σταματάει την φάση.

35'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 48%, Βασιλεία: 52%.

34'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Wouter Burger

34'

Ο Fabian Frei κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

34'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Liam Millar από την ομάδα Βασιλεία ανατρέπει τον Joe Bell

32'

Ο Sebastian Sebulonsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

32'

32'

Ο Andy Diouf από την ομάδα Βασιλεία το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Blas Riveros

32'

Ο Mads Hermansen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

31'

Καλή ενέργεια από τον Dan Ndoye ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

31'

Ο Zeki Amdouni τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

31'

Ο Zeki Amdouni κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

31'

Ο Dan Ndoye αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

30'

30'

30'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 45%, Βασιλεία: 55%.

30'

29'

29'

29'

29'

28'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Wouter Burger

28'

28'

27'

27'

26'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

26'

Ο Henrik Heggheim κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Wouter Burger.

26'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Noah Katterbach

26'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

25'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

25'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 44%, Βασιλεία: 56%.

25'

25'

24'

24'

Καλή ενέργεια από τον Simon Hedlund ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

24'

Το αμυντικό λάθος του Kasim Adams μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

24'

Ο Kasim Adams από την ομάδα Βασιλεία απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

23'

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τη μπάλα

23'

23'

23'

23'

22'

Ο Kasim Adams σταματά επιτυχώς το σουτ

22'

22'

Η σέντρα από τον Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

22'

21'

Ο Kasim Adams κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

21'

Ο Joe Bell σταματά επιτυχώς το σουτ

21'

Το σουτ του Noah Katterbach μπλοκάρεται

20'

20'

20'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

20'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 42%, Βασιλεία: 58%.

19'

19'

19'

18'

18'

18'

17'

Το σουτ του Wouter Burger μπλοκάρεται

17'

17'

17'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

16'

16'

15'

15'

15'

15'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 40%, Βασιλεία: 60%.

15'

14'

14'

13'

13'

Ο Zeki Amdouni από την ομάδα Βασιλεία είχε προσπάθεια εκτός στόχου

13'

Η σέντρα από τον Liam Millar από την ομάδα Βασιλεία βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

12'

12'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Noah Katterbach

11'

10'

10'

10'

10'

10'

9'

9'

9'

Το σουτ του Liam Millar μπλοκάρεται

9'

Ο Fabian Frei από την ομάδα Βασιλεία εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

8'

Ο Sebastian Sebulonsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

8'

8'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Noah Katterbach

7'

7'

6'

6'

5'

5'

5'

4'

Ο Dan Ndoye κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

4'

Το αμυντικό λάθος του Michael Lang μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

4'

4'

3'

3'

3'

3'

Ο Blas Riveros απομακρύνει τη μπάλα

3'

2'

2'

Ο Noah Katterbach απομακρύνει τη μπάλα

2'

2'

1'

1'

Ο Simon Hedlund χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

1'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

1'

1'

Ο Mathias Kvistgaarden τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Η πιο αμφίρροπη «μάχη»

Δημήτρης Ρήγας Αθλητικογράφος

Η Μπρόντμπι από τη Δανία συγκρούεται με τη Βασιλεία από την Ελβετία για την τρίτη προκριματική φάση του Κόνφερενς Λιγκ. Οι γηπεδούχοι άφησαν εκτός συνέχειας στον προηγούμενο γύρο την Πογκόν, ενώ οι φιλοξενούμενοι απέκλεισαν την Κρουσέιντερς. Πρόκειται για δύο ομάδες οι οποίες έχουν αρκετά «βαρύ» όνομα στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις και παλαιότερα είχαν λάβει μέρος και στη φάση των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Η δυναμική τους είναι παρόμοια και δεν είναι τυχαίο ότι το σετ αποδόσεων είναι ισορροπημένο. Δεν θα μπλέξουμε με σημείο νικητή και θα στηρίξουμε το Over εμπιστευόμενοι τις δύο επιθέσεις.

• Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Βασιλεία, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρόντμπι νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.50 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βασιλεία έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X με απόδοση 3.00 στον ΟΠΑΠ