21+

Άαλμποργκ - Μίντιλαντ

8/5/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1192
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 732 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίντιλαντ - Άαλμποργκ στις 19/1/2024

• Θεατές: 8478
90+11'

90+11'

8478 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+11'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 66%, Μίντιλαντ: 34%.

90+10'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Kasper Waarts Hoegh για την ομάδα Άαλμποργκ. Ο Juninho σταματάει την φάση.

90+9'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+8'

Ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

90+8'

Ο Jacob Rinne έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Charles βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Jacob Rinne του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

90+7'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+7'

90+7'

Η ομάδα Μίντιλαντ τελείωσε το παιχνίδι με δέκα παίκτης επειδή ο Mads Doehr Thychosen αποχώρησε τραυματίας από το γήπεδο και η ομάδα Μίντιλαντ ολοκλήρωσε τις αλλαγές της

90+3'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Henrik Dalsgaard, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

90+3'

Ο Mads Doehr Thychosen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+3'

Κίτρινη κάρτα για τον Kasper Waarts Hoegh

90+3'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Kasper Waarts Hoegh υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mads Doehr Thychosen

90+3'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

90+3'

Ο Junior Brumado έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Jacob Rinne βγαίνει δυνατά και σώζει!

90+2'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο David Ousted κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+1'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+1'
Απόκρουση

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Casper Gedsted κάνει τη σέντρα

90+1'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 67%, Μίντιλαντ: 33%.

90+1'

Η ομάδα Άαλμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Kasper Waarts Hoegh σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο David Ousted ελέγχει την φάση

90'

Η ομάδα Μίντιλαντ εκδηλώνει επίθεση

89'

Το σουτ του Evander Ferreira μπλοκάρεται

88'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Kristoffer Pallesen

88'

Ο Charles επιστρέφει στο γήπεδο.

88'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Charles να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

87'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Bo Henriksen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

87'

86'

Κίτρινη κάρτα για τον Malthe Hoejholt

86'

Ο Charles είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

85'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Malthe Hoejholt για την ομάδα Άαλμποργκ. Ο Charles σταματάει την φάση.

85'

85'

Ο Kasper Waarts Hoegh της ομάδας Άαλμποργκ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

84'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk κάνει τη σέντρα

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Oliver Ross

83'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

83'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Jakob Ahlmann

82'

81'

Ο Victor Lind από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

81'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

Ο Gudmundur Thorarinsson δίνει τη θέση του στον Casper Gedsted

80'

Ο Kristoffer Pallesen δίνει τη θέση του στον Jakob Ahlmann

80'

Ο Anders Dreyer δίνει τη θέση του στον Victor Lind

80'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Junior Brumado

79'

79'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

79'
Σέντρα

Ο Gudmundur Thorarinsson κάνει τη σέντρα

79'
Απόκρουση

Ο Daniel Hoeegh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'
Σέντρα

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Juninho

77'

Η ομάδα Άαλμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

77'

76'

76'

Ανόητη κίτρινη για τον Charles καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Oliver Ross

75'

75'

Πως το έχασε αυτό; Ο Gustav Isaksen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

75'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

75'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

74'

74'

73'

73'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

73'
Σέντρα

72'

Ο Jacob Rinne έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Anders Dreyer βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Jacob Rinne του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

72'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

72'
Απόκρουση

Ο Raphael Onyedika απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

71'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

71'

71'

71'

Η λόμπα του Mads Doehr Thychosen από την ομάδα Μίντιλαντ φεύγει πλάγια.

71'
Σέντρα

Ο Evander Ferreira κάνει τη σέντρα

70'

Ο Oliver Ross από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Evander Ferreira

70'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

69'
Απόκρουση

69'
Σέντρα

Ο Iver Fossum κάνει τη σέντρα

69'

Ο Gustav Isaksen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Ross

68'

68'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

68'

67'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Gustav Isaksen αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

67'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει την κατοχή της μπάλας

66'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Iver Fossum βρίσκει δίχτυα!

66'

66'
Απόκρουση

Ο Gustav Isaksen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

65'
Σέντρα

65'

Η ομάδα Άαλμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

65'
Απόκρουση

Ο Gudmundur Thorarinsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

65'
Απόκρουση

Ο Mathias Ross απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'

64'
Απόκρουση

64'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

64'
Σέντρα

64'

63'

63'

63'

Κίτρινη κάρτα για τον Anders Hagelskjaer

62'

Φράγμα από τον Anders Hagelskjaer, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Gustav Isaksen. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

62'

Ο Lucas Andersen δίνει τη θέση του στον Kasper Waarts Hoegh

62'

Ο Milan Makaric δίνει τη θέση του στον Kasper Kusk

61'

Κίτρινη κάρτα για τον Milan Makaric

61'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Mathias Ross για αντιαθλητικό χτύπημα

61'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Raphael Onyedika για αντιαθλητικό χτύπημα

59'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Milan Makaric υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Daniel Hoeegh

59'

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Gudmundur Thorarinsson

57'

56'

Ο Max Meyer δίνει τη θέση του στον Evander Ferreira

56'

Ο Edward Chilufya δίνει τη θέση του στον Charles

56'

Ο Gudmundur Thorarinsson από την ομάδα Άαλμποργκ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

56'
Σέντρα

Ο Milan Makaric κάνει τη σέντρα

55'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

55'

55'

55'
Απόκρουση

Ο Max Meyer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

54'

54'

Ο Gustav Isaksen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jacob Rinne ελέγχει την φάση

53'

53'

53'

53'

53'
Απόκρουση

Ο Jacob Rinne απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'

O Henrik Dalsgaard στέλνει τη μπάλα μακριά.

52'

52'

52'
Απόκρουση

Ο Anders Dreyer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'

51'
Απόκρουση

51'

Ο Gudmundur Thorarinsson από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

51'
Απόκρουση

51'
Σέντρα

Ο Malthe Hoejholt κάνει τη σέντρα

51'
Απόκρουση

51'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

50'
Σέντρα

Ο Oliver Ross από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

50'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

50'

49'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen κάνει τη σέντρα

49'
Απόκρουση

Ο Mads Doehr Thychosen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

49'
Σέντρα

49'

Η ομάδα Άαλμποργκ εκδηλώνει επίθεση

49'

48'
Απόκρουση

Ο Mathias Ross απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

48'

47'

46'
Απόκρουση

Ο Oliver Ross απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

46'

Ο Daniel Granli είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Oliver Ross

46'

45+3'

45+3'

45+3'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mads Doehr Thychosen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

45+3'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 60%, Μίντιλαντ: 40%.

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Mads Doehr Thychosen

45+2'
Απόκρουση

45+2'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

45+2'

Ο Daniel Granli επιστρέφει στο γήπεδο.

45+1'

45+1'

45+1'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Daniel Granli να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

Ο Daniel Granli είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45+1'

45'
Απόκρουση

45'

44'
Απόκρουση

44'

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

44'
Απόκρουση

44'

44'
Απόκρουση

Ο David Ousted απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

44'

Το αμυντικό λάθος του David Ousted μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

43'

43'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

43'
Απόκρουση

Ο Anders Hagelskjaer απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

43'
Σέντρα

Ο Joel Andersson κάνει τη σέντρα

42'
Σέντρα

Ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

42'

42'
Απόκρουση

42'
Σέντρα

42'

41'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 61%, Μίντιλαντ: 39%.

41'

39'

39'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Lucas Andersen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

39'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Lucas Andersen

38'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

38'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

38'

O Anders Dreyer στέλνει τη μπάλα μακριά.

37'

Η ομάδα Μίντιλαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

36'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 73%, Μίντιλαντ: 27%.

36'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Max Meyer

35'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Gudmundur Thorarinsson από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

34'

34'

33'

Παραλίγο! Ο Mathias Ross σουτάρει από μακρινή απόσταση αλλά η μπάλα σταματά στο δοκάρι!

32'

32'

32'

31'

31'

31'

30'

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Granli από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Gustav Isaksen

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Milan Makaric από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Raphael Onyedika

29'

28'

28'

28'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Milan Makaric από την ομάδα Άαλμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

28'
Σέντρα

Ο Daniel Granli κάνει τη σέντρα

28'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

27'

27'

26'

26'

Ο Max Meyer από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

26'

Ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

25'

25'

O Anders Hagelskjaer στέλνει τη μπάλα μακριά.

25'

24'

23'

Καλή ενέργεια από τον Louka Prip ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

23'

22'

21'
Σέντρα

Ο Gudmundur Thorarinsson από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

21'
Απόκρουση

Ο Louka Prip απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

21'

20'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 72%, Μίντιλαντ: 28%.

20'

20'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

20'

19'

19'
Απόκρουση

19'

19'
Απόκρουση

19'
Γέμισμα

Ο Louka Prip εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Malthe Hoejholt

18'

18'

Ο Nikolas Dyhr είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Juninho

17'

Ο David Ousted έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Lucas Andersen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο David Ousted του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

17'

Ο Daniel Granli από την ομάδα Άαλμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

17'

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

17'
Σέντρα

Ο Louka Prip κάνει τη σέντρα

16'

15'

15'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Nikolas Dyhr να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

14'

Ο Nikolas Dyhr είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

13'

Ο Daniel Granli από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gustav Isaksen

13'
Σέντρα

Ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

12'

12'

12'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 68%, Μίντιλαντ: 32%.

11'

Ο Anders Dreyer έδωσε την ασίστ για το γκολ.

11'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Joel Andersson σκοράρει με το αριστερό πόδι!

11'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

11'

10'

10'
Κακό κοντρόλ

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

10'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

9'

9'

9'

9'
Απόκρουση

Ο Malthe Hoejholt απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

9'

8'

Το σουτ του Gustav Isaksen μπλοκάρεται

8'

8'
Σέντρα

7'

Ο Raphael Onyedika τιμωρείται για σπρώξιμο στον Louka Prip

7'

7'

6'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

5'

5'

5'

Ο Louka Prip σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο David Ousted ελέγχει την φάση

4'

4'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

4'

4'

4'

3'

2'

Ο Gustav Isaksen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

2'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Edward Chilufya με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

2'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

2'

2'

2'

2'
Απόκρουση

1'

1'
Σέντρα

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Άαλμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Aalborg Portland Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Μίντιλαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.32 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.05 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα