21+

Μίντιλαντ - Άαλμποργκ

4/9/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1130
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 613 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίντιλαντ - Άαλμποργκ στις 19/1/2024

• Θεατές: 8953
90+5'

Ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Άαλμποργκ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+4'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 66%, Άαλμποργκ: 34%.

90+4'

Ο Anosike Ementa τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juninho

90+4'

8953 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Ο Josip Posavec κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'

Ο Mathias Ross από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

90+2'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

90+2'

Ο Younes Bakiz σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jonas Loessl ελέγχει την φάση

90+1'

Ο Anosike Ementa από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Evander Ferreira για αντιαθλητικό χτύπημα

90'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Evander Ferreira

89'

89'

Ο Kilian Ludewig από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

89'

89'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 65%, Άαλμποργκ: 35%.

88'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'

87'

87'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

87'

86'

Ο Lars Kramer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Erik Sviatchenko.

86'

Ο Lars Kramer από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

86'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

86'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Edward Chilufya

85'

Ο Evander Ferreira κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

Η ομάδα Άαλμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

85'

Ο Malthe Hoejholt κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

Ο Anosike Ementa από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Oliver Soerensen

84'

84'

84'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

83'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

83'

83'

82'

82'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

82'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

82'

Ο Milan Makaric δίνει τη θέση του στον Anosike Ementa

81'

Ο Lars Kramer σταματά επιτυχώς το σουτ

81'

Ο Sory Kaba της ομάδας Μίντιλαντ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

81'

Η σέντρα από τον Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

81'

81'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

81'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Ο Oliver Soerensen σταματά επιτυχώς το σουτ

80'

Το σουτ του Younes Bakiz μπλοκάρεται

79'

79'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

79'

Ο Josip Posavec από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

78'

Ο Erik Sviatchenko υποπίπτει σε χέρι

77'

77'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

76'

76'

Ο Paulinho δίνει τη θέση του στον Charles

75'

Ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 63%, Άαλμποργκ: 37%.

74'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

74'

Ο Lucas Andersen δίνει τη θέση του στον Malthe Hoejholt

74'

Ο Allan Sousa δίνει τη θέση του στον Younes Bakiz

74'

Ο Andreas Poulsen δίνει τη θέση του στον Jakob Ahlmann

73'

Ο Sory Kaba υποπίπτει σε χέρι

73'

Η σέντρα από τον Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

73'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

73'

Ο Andreas Poulsen απομακρύνει τη μπάλα

73'

73'

Ο Pedro Ferreira απομακρύνει τη μπάλα

73'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

72'

Ο Jonas Loessl από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Milan Makaric

71'

71'

Ο Evander Ferreira χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

71'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

71'

Καλή ενέργεια από τον Pione Sisto ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

71'

Ο Anders Dreyer τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

70'

Ο Erik Sviatchenko κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Milan Makaric.

70'

70'

Ο Pione Sisto χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

70'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

70'

Ο Henrik Dalsgaard τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

69'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 62%, Άαλμποργκ: 38%.

69'

Ο Jonas Loessl κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

68'

68'

68'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

68'

67'

Ο Josip Posavec κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

67'

Ο Pione Sisto εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Josip Posavec ελέγχει την φάση

66'

Κίτρινη κάρτα για τον Pedro Ferreira

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Pione Sisto

66'

66'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

66'

Ο Gustav Isaksen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

66'

65'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

65'

Ο Louka Prip δίνει τη θέση του στον Oliver Ross

65'

65'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

65'

Η σέντρα από τον Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

64'

Ο Lucas Andersen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

64'

Ο Lars Kramer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sory Kaba.

63'

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

63'

63'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

62'

Ο Kristoffer Olsson δίνει τη θέση του στον Oliver Soerensen

62'

Ο Joel Andersson δίνει τη θέση του στον Henrik Dalsgaard

62'

61'

Ο Gustav Isaksen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Josip Posavec ελέγχει την φάση

61'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 64%, Άαλμποργκ: 36%.

60'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Άαλμποργκ μετράει κανονικά.

59'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

58'

Ο Iver Fossum έδωσε την ασίστ για το γκολ!

58'

Ο Lucas Andersen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

58'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Allan Sousa σκοράρει με το αριστερό πόδι!

58'

Ο Lucas Andersen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

58'

58'

Ο Erik Sviatchenko απομακρύνει τη μπάλα

57'

57'

57'

Η σέντρα από τον Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

56'

56'

Ο Pione Sisto τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

56'

56'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Paulinho

55'

Ο Iver Fossum κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kristoffer Olsson.

55'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

55'

Η σέντρα από τον Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

54'

54'

Ο Pedro Ferreira κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

53'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

53'

Ο Lars Kramer απομακρύνει τη μπάλα

52'

52'

Ο Kilian Ludewig κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Evander Ferreira.

51'

Ο Evander Ferreira σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Josip Posavec ελέγχει την φάση

51'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

51'

Ο Pedro Ferreira κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kristoffer Olsson.

50'

50'

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Erik Sviatchenko

50'

Ο Lucas Andersen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Anders Dreyer.

50'

Ο Kilian Ludewig επιστρέφει στο γήπεδο.

49'

49'

49'

49'

Ο Andreas Poulsen από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kilian Ludewig να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

48'

Ο Kilian Ludewig είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

48'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kilian Ludewig από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Pione Sisto

47'

47'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

46'

46'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

46'

45+2'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Sory Kaba τιμωρείται για σπρώξιμο στον Louka Prip

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

45'

45'

Ο Sory Kaba κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Lars Kramer.

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Sory Kaba

44'

44'

Ο Lars Kramer κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

44'

43'

43'

43'

Ο Juninho αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

42'

42'

42'

41'

41'

41'

41'

Ο Lars Kramer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Pione Sisto.

40'

39'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

39'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Μίντιλαντ!

39'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Louka Prip

38'

Ο Kilian Ludewig κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

38'

Ο Erik Sviatchenko κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Allan Sousa.

38'

38'

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα

38'

Η σέντρα από τον Lars Kramer από την ομάδα Άαλμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

37'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 61%, Άαλμποργκ: 39%.

37'

37'

Ο Mathias Ross απομακρύνει τη μπάλα

37'

Η σέντρα από τον Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

36'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

35'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

35'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

35'

34'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

34'

34'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

34'

33'

Ο Juninho κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

32'

32'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 58%, Άαλμποργκ: 42%.

32'

31'
Γκολ

31'

30'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Pedro Ferreira της ομάδας Άαλμποργκ σκοράρει έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

30'

Ο Juninho σταματά επιτυχώς το σουτ

30'

Το σουτ του Iver Fossum μπλοκάρεται

30'

Το αμυντικό λάθος του Joel Andersson μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

30'

29'

28'

27'

27'

26'

26'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

26'

Η σέντρα από τον Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

25'

Ο Evander Ferreira τιμωρείται για σπρώξιμο στον Iver Fossum

25'

25'

24'

24'

Ο Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

23'

23'

23'

Ο Kristoffer Olsson απομακρύνει τη μπάλα

23'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

23'

21'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

21'

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

20'

20'

Ο Sory Kaba τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kilian Ludewig

20'

19'

18'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

18'

17'

17'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

17'

17'

17'

Ο Joel Andersson σταματά επιτυχώς το σουτ

17'

Το σουτ του Kilian Ludewig μπλοκάρεται

17'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

16'

16'

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Allan Sousa

15'

Ο Paulinho απομακρύνει τη μπάλα

15'

14'

14'

13'

13'

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andreas Poulsen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Gustav Isaksen

12'

12'

Ο Andreas Poulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

11'

11'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 73%, Άαλμποργκ: 27%.

10'

10'

Καλή ενέργεια από τον Milan Makaric ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

10'

Ο Louka Prip τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

9'

Ο Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Pedro Ferreira

9'

9'

Ο Erik Sviatchenko χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

9'

9'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

8'

Ο Iver Fossum σταματά επιτυχώς το σουτ

8'

Το σουτ του Pione Sisto μπλοκάρεται

8'

8'

8'

8'

7'

7'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 72%, Άαλμποργκ: 28%.

7'

6'

6'

Ο Kilian Ludewig σταματά επιτυχώς το σουτ

5'

5'

5'

5'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

4'

4'

4'

Ο Paulinho κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

3'

Ο Iver Fossum κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

2'

1'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το MCH Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαλμποργκ έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.48 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα