21+

Γκαζ Μέταν Μέντιας - Ακαντέμικα Κλιντσένι

31/10/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 400
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 925 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Γκαζ Μέταν Μέντιας - Ακαντέμικα Κλιντσένι στις 6/5/2022

• Χωρητικότητα: 8500
90+4'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+4'

90+4'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

90+4'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 47%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 53%.

90+3'

Ο Valentin Dumitrache από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι είναι σε θέση οφσάιντ

90+3'
Σέντρα

Ο Apostolos Vellios κάνει τη σέντρα

90+2'

Ο Thibault Moulin έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+2'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Juan Bautista Cascini της ομάδας Ακαντέμικα Κλιντσένι σκοράρει με κεφαλιά

90+2'
Σέντρα

Ο Thibault Moulin κάνει τη σέντρα

90+2'

Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Το σουτ του Christian Irobiso αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

90+1'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Christian Irobiso , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+1'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ξεκινάει αντεπίθεση

90+1'
Απόκρουση

Ο Diogo Izata απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Paul Pirvulescu κάνει τη σέντρα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'
Απόκρουση

Ο Patricio Matricardi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'
Σέντρα

90'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 48%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 52%.

90'

Ο Christian Irobiso από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας είχε προσπάθεια εκτός στόχου

89'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Vlad Morar από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

89'

Ο Juan Bautista Cascini πήγε για τη δόξα με σουτ από μακρινή απόσταση, αλλά ο γκολκίπερ το σώζει!

88'
Απόκρουση

Ο Yuri απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

Ο Georgi Pashov κάνει τη σέντρα

88'

Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'
Απόκρουση

88'
Σέντρα

87'

Ο William δίνει τη θέση του στον Valentin Dumitrache

87'

Ο Ronaldo Deaconu δίνει τη θέση του στον Diogo Izata

87'

Ο Georgi Pashov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Vlad Morar

86'

Ο Andrei Ureche κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

85'
Σέντρα

Ο Christian Irobiso κάνει τη σέντρα

85'

85'

Το σουτ του Robert Ion μπλοκάρεται

85'

Ο Apostolos Vellios από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

85'
Απόκρουση

Ο Octavian Valceanu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'

Ο William από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

85'

Ο Michael Omoh δίνει τη θέση του στον Apostolos Vellios

84'

Ο Michael Omoh από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

84'

Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι ξεκινάει αντεπίθεση

84'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

84'

Το σουτ του Vlad Morar μπλοκάρεται

83'

Ο Paul Pirvulescu από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

83'

Ο Ronaldo Deaconu τιμωρείται για σπρώξιμο στον Denis Ventura

82'

Ο Vlad Morar σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

82'

Ο Christian Irobiso από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

82'
Ντρίμπλα

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας

81'

Ο William από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'
Απόκρουση

Ο Patricio Matricardi απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

80'

80'

80'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 49%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 51%.

79'

Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

79'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

79'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Juan Bautista Cascini από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

78'

Ο William από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

78'
Σέντρα

Ο Georgi Pashov από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Irobiso από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Michael Omoh

77'
Απόκρουση

Ο Amir Bilali απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

Ο Razvan Trif κάνει τη σέντρα

77'
Απόκρουση

Ο Razvan Patriche απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

77'

76'

76'

76'

Ο Octavian Valceanu κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

76'
Σέντρα

Ο William κάνει τη σέντρα

75'

75'

Κίτρινη κάρτα για τον Ioan Filip

75'

Ο Ioan Filip από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Thibault Moulin

74'

74'

74'

Ο Michael Omoh από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

73'

Ο Thibault Moulin από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

73'
Σέντρα

Ο William από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

71'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Christian Irobiso αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

71'

71'

Ο Christian Irobiso από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

71'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Raul Steau από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

70'

70'

Ο Bryan Alceus δίνει τη θέση του στον Christian Irobiso

70'

Ο Razvan Gradinaru δίνει τη θέση του στον Nasser Chamed

70'

Ο Robert Ion από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι είναι σε θέση οφσάιντ

70'
Σέντρα

69'
Απόκρουση

Ο Ioan Filip απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'
Σέντρα

69'

Το σουτ του Thibault Moulin μπλοκάρεται

69'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον William , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

68'

Ο William από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι προσπαθεί να παίξει το 1-2 με έναν συμπαίκτη του αλλά αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

67'

Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'

Το σουτ του Ronaldo Deaconu μπλοκάρεται

67'

Ο Ronaldo Deaconu από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

66'

66'

65'

65'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Vlad Morar για την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας. Ο Amir Bilali σταματάει την φάση.

65'

Ο Denis Ventura πήγε για τη δόξα με σουτ από μακρινή απόσταση, αλλά ο γκολκίπερ το σώζει!

65'
Σέντρα

Ο Paul Pirvulescu από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

64'

64'

Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

Ελεύθερο για την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι

63'

Ο Razvan Gradinaru αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

63'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας εκδηλώνει επίθεση

62'

62'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'

61'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'
Απόκρουση

60'
Σέντρα

60'

60'

60'

Ο Denis Ventura από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

60'

Ο Denis Ventura από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

60'
Σέντρα

59'

59'

Ο Raul Steau από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Paul Pirvulescu

58'

57'

Κίτρινη κάρτα για τον Robert Ion

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robert Ion από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι ανατρέπει τον Octavian Valceanu

57'

57'
Σέντρα

Ο William από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

57'

56'

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vlad Morar από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Thibault Moulin

56'

55'

55'

54'

Ο Michael Omoh από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι είναι σε θέση οφσάιντ

54'

54'

53'

Ο Vlad Morar από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

53'

53'

52'

51'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Denis Ventura για την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι. Ο Ioan Filip σταματάει την φάση.

51'

50'

50'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Michael Omoh για την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι. Ο Yuri σταματάει την φάση.

50'

Ο Robert Ion από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

50'

Το σουτ του Michael Omoh μπλοκάρεται

49'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raul Steau από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Michael Omoh

48'

47'

47'

46'

Ο Adama Sarr δίνει τη θέση του στον Vlad Morar

46'

Ο Francisco Junior δίνει τη θέση του στον Ioan Filip

46'

45+1'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+1'

45+1'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 50%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 50%.

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 51%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 49%.

45'

Ο Raul Steau από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας είναι σε θέση οφσάιντ

45'

Ο Ronaldo Deaconu από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45'

44'

Ο Bryan Alceus από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

44'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Bryan Alceus , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

43'

Ο Razvan Trif τιμωρείται για σπρώξιμο στον Denis Ventura

43'

43'

43'

42'

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adama Sarr από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Amir Bilali

42'

Καλή ενέργεια από τον Ronaldo Deaconu ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

41'

Ο Adama Sarr από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

41'

Ο Adama Sarr από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

41'

41'

Ο Michael Omoh αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

41'

Ο Robert Ion από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

41'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Robert Ion , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

40'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 53%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 47%.

40'

Κίτρινη κάρτα για τον Francisco Junior

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Francisco Junior από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Juan Bautista Cascini

39'

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bryan Alceus από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Amir Bilali

37'
Απόκρουση

37'
Σέντρα

37'

Ο Patricio Matricardi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juan Bautista Cascini

36'

Ο Ronaldo Deaconu από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

36'

Ένας παίκτης από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

36'
Σέντρα

Ο Gabriel Moura από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

35'

Ο Thibault Moulin τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gabriel Moura

35'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 52%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 48%.

35'

35'

34'

33'

Ο Adama Sarr από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας είναι σε θέση οφσάιντ

33'

32'

32'

31'

31'

31'

30'
Απόκρουση

Ο Paul Pirvulescu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'
Σέντρα

Ο Razvan Gradinaru κάνει τη σέντρα

30'

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Francisco Junior από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Denis Ventura

29'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

29'

28'

28'

Το αμυντικό λάθος του Adama Sarr μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

28'

Ο Robert Ion από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raul Steau από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Paul Pirvulescu

26'

26'
Σέντρα

25'

25'

25'

25'

Ο Razvan Patriche από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

24'

Ο Robert Ion από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

24'

23'

Ο Adama Sarr από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Razvan Patriche

23'

23'

Ο Thibault Moulin από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει αλλά ο τερματοφύλακας διώχνει.

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robert Ion από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι ανατρέπει τον Razvan Gradinaru

21'

20'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 55%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 45%.

20'
Απόκρουση

20'
Γέμισμα

Ο Thibault Moulin εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

19'

Ο Patricio Matricardi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Michael Omoh

19'

19'

O Francisco Junior στέλνει τη μπάλα μακριά.

18'

17'

Ο Adama Sarr είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

17'

16'

Κίτρινη κάρτα για τον Amir Bilali

16'

Φράγμα από τον Amir Bilali, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Adama Sarr. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

15'

15'
Απόκρουση

15'
Γέμισμα

Ο Ronaldo Deaconu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

14'

Ο William από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gabriel Moura

14'
Σέντρα

Ο Ronaldo Deaconu κάνει τη σέντρα

13'

13'
Απόκρουση

Ο Georgi Pashov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

13'
Σέντρα

12'

11'

Ο Raul Steau από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

11'

10'

10'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 42%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 58%.

9'

Το σουτ του Juan Bautista Cascini μπλοκάρεται

9'
Απόκρουση

Ο Razvan Trif απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

8'

8'
Απόκρουση

Ο Francisco Junior απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

8'

Ο Michael Omoh από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

8'

7'
Σέντρα

Ο Georgi Pashov από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

6'

Ο Gabriel Moura επιστρέφει στο γήπεδο.

6'

6'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Gabriel Moura να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

6'

Ο Gabriel Moura είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

5'

5'

Ο William τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gabriel Moura

5'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 67%, Ακαντέμικα Κλιντσένι: 33%.

4'

4'

4'
Σέντρα

Ο Gabriel Moura κάνει τη σέντρα

3'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juan Bautista Cascini από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι ανατρέπει τον Raul Steau

2'

Ο Ronaldo Deaconu στέλνει με απευθείας φάουλ τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thibault Moulin από την ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι ανατρέπει τον Ronaldo Deaconu

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadionul Gaz Metan, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.52 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ακαντέμικα Κλιντσένι έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.84 στον ΟΠΑΠ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1