Πρεμιέρα με Μπάγερν στο Φάληρο

Πρεμιέρα με Μπάγερν στο Φάληρο



Απέναντι στην Μπάγερν Μονάχου στο «Γ. Καραϊσκάκης» θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στους ομίλους του φετινού Τσάμπιονς Λιγκ ο Ολυμπιακός. «Κολλητά» τα ματς με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ και αυλαία (ξανά) με Άρσεναλ στο Φάληρο.

Ο Ολυμπιακός θα υποδεχτεί την Μπάγερν στο «Γ. Καραϊσκάκης» για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, όπως έγινε γνωστό από το πρόγραμμα των ομάδων, το οποίο δημοσιεύτηκε λίγες ώρες μετά την κλήρωση των ομίλων.

Το παιχνίδι με τους Βαυαρούς για την πρώτη αγωνιστική θα γίνει την Τετάρτη, 16 Σεπτεμβρίου, ενώ τη δεύτερη αγωνιστική οι «ερυθρόλευκοι» θα ταξιδέψουν στο Λονδίνο για να αντιμετωπίσουν την Άρσεναλ. Ακολουθούν τα δύο κομβικά παιχνίδια με Ντιναμό Ζάγκρεμπ (το πρώτο στην Κροατία) όπου θα κρίνουν το μέλλον της ομάδας στην Ευρώπη.

Την 5η αγωνιστική, ο Ολυμπιακός θα ταξιδέψει στο Μόναχο για το δεύτερο ματς με την Μπάγερν και η αυλαία θα πέσει στις 9 Δεκεμβρίου, όπου οι «ερυθρόλευκοι» θα υποδεχτούν την Άρσεναλ, όπως και τις τρεις προηγούμενες φορές όπου οι δύο ομάδες διασταύρωσαν τα ξίφη τους στους ομίλους.

Το πρόγραμμα του Ολυμπιακού:


Τετάρτη 16/9: Ολυμπιακός - Μπάγερν

Τρίτη 29/9: Άρσεναλ - Ολυμπιακός

Τρίτη 20/10: Ντίναμο Ζάγκρεμπ - Ολυμπιακός

Τετάρτη 4/11: Ολυμπιακός - Ντίναμο Ζάγκρεμπ

Τρίτη 24/11: Μπάγερν - Ολυμπιακός

Τετάρτη 9/12: Ολυμπιακός - Άρσεναλ




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
16.506.751.081.502.054.7911
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
13.002.551.422.221.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.401.652.2530.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 27/08/2015 21:40
Kala Me To Kalymera 50 Goal Tha Fame Gmt Diaole

στις 27/08/2015 21:44
1-0 ΣΚΟΡ ΜΕ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑ ΑΠΙΑΣΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΠΑΡΝΤΟ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΜΕ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ...

στις 27/08/2015 21:49
POYTANAS GENNHMATA GAY-ROI TO KSERETE OTI H BAYERN DEN THREI FER PLEY,THA SPASETE KAI THN 7ARA POUTANES THS EURWPHS.PSOFO SE OLOUS SAS.TELEIWSATE FETOS!OPOIOS SAS GAMAEI EINAI AEK POUTANES

στις 27/08/2015 21:52
Για χ το βλέπω.

στις 27/08/2015 21:53
livorno marseile aek kai syriza na fantastw?

στις 27/08/2015 21:53
malaka

στις 27/08/2015 22:05
poytsa pali poytsa pali oeeeeeee

στις 27/08/2015 22:08
Ρε αεξαρα τι μιλάς ρε ακόμα και το Λιβόρνο δεν ξερεις σε ποια κατηγορία παίζει.. Όλοι μάγκες πίσω απο το διαδίκτυο ... 10χρονα παιδάκια

στις 27/08/2015 22:09
Τελευταία αγωνιστική .....οπως κάθε φορά!!!! Μια χαρα!!!

στις 27/08/2015 22:18
Th Arsenal Mporoume Mesa Sthn Edra Mas 2-1 Na Thn Nikhsoume Opws Thn Prohgoumenh Fora

στις 27/08/2015 22:29
Καθοριστικο το ματς στο Ζαγκρεμπ

στις 27/08/2015 22:41
ΩΧΧΧΧ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΑ ΕΙΧΕ.ΤΩΡΑ? ΠΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ.ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ 3 ΗΤΤΕΣ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ.

στις 27/08/2015 23:06
ΠΟΙΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ? ΕΚΕΙ ΠΟΥΤΣΑ!!!ΑΠΟ BAYERN !!! ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ ΤΟ ΚΩΛΟΛΙΜΑΝΟ ΣΑΣ ΜΕΤΑ!!

στις 27/08/2015 23:32
gamo tin aek kai oli tin toyrkia

στις 27/08/2015 23:51
ΠΩ ΠΩ ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΒΑΖΕΛΙΝΗΣ

στις 28/08/2015 00:15
Εγώ πιστεύω πως στο Κοκκαλισκάκι οι Πόπες αν κι εγώ θα τον υποστηρίζω μια που είναι ελληνική ομάδα κι ας μην τον γουστάρω καθόλου στην Ελλάδα πως θα χάσει κάπου στο 0-2,1-2 ή 1-3 έαν η άμυνα δεν προσέχει.Μετά εκεί το 2-0 στην Άρσεναλ και για Χ2Δ στη Ντιναμό για να κερδίσει με μεγάλο σκορ το Ζάγκρεμπ στο Κοκκαλισκάκι και βαριά φάπα στο Μόναχο.Τέλος με Άρσεναλ έαν φέρει Χ καλώς.Εκεί μου πάει για Χ.5-9 βαθμοί στο σύνολο η πόπη της Ευρώπης.Εγώ πιστεύω πως θα βγει 3ος και το Σάββατο αν χάσει με 0-2,1-2,1-3 από Μπάγερν θα κερδίσει έτσι Λεβαδειακό και Κομπότη.Έαν έπαιζε Κομπότης-Μπάγερν θα έβγαινε 0-6,0-7.Κι αν παίζανε με Άρσεναλ 0-4,0-5 για τον ίδιο λόγο.

στις 28/08/2015 02:04
NA MASTE LOIPON BAUERN ARSENAL ZAGREP EXOUME KAI LEME 4 ITES MIA ISSOPALIA KAI MIA NIKI VLEPW TON GAY-RO 3 KAI APOKLISMO DEN MPORI NA KODRARI BAUERN KAI ARSENAL KSEXASTE TA 3-2 KAI TA 1-0 KODRA SE ATLENTIKO KAI GIOUVE KAI POU TIS KERDISATE TI EGINE PTOKRITHIKATE OXI ENNO AYTES PERASANE OLA FTIAXTA ITANE NA XASEI O KOSMOS TA LEFTA TOU MALAKES GAYROI APOKLISTIKATE APO TWRA !!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.