Φινμπόγκασον: «Μπορούμε να τους κερδίσουμε όλους»

Φινμπόγκασον: «Μπορούμε να τους κερδίσουμε όλους»



Αισιόδοξος είναι ο Άλφρεντ Φινμπόγκασον ενόψει των αγώνων του Ολυμπιακού με Μπάγερν, Άρσεναλ και Ντίναμο Ζάγκρεμπ για τον 6ο όμιλο του Τσάμπιονς Λιγκ, αφού ο Ισλανδός επιθετικός τόνισε πως οι «ερυθρόλευκοι» μπορούν να τους κερδίσουν όλους.

Δύσκολη χαρακτήρισε την κλήρωση του Ολυμπιακού για τους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ ο Άλφρεντ Φινμπόγκασον, ωστόσο ο Ισλανδός επιθετικός εμφανίστηκε αισιόδοξος πως η ομάδα του μπορεί να κερδίσει και τις τρεις ομάδες του γκρουπ:

«Δύσκολη κλήρωση στο Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά μπορούμε να τους νικήσουμε όλους στην καλή μας μέρα» δήλωσε ο νεοαποκτηθέντας άσος του Ολυμπιακού.

Από την πλευρά του, ο Τσόρι Ντομίνγκες δήλωσε πως ο Ολυμπιακός θα απολάυσει τα παιχνίδιαη: «Τι ωραίο γκρουπ. Θα το απολαύσουμε πολύ και θα παλέψουμε μέχρι τέλους. Πάμε Ολυμπιακέ»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
16.506.751.081.502.054.7911
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
13.002.551.422.221.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.401.652.2530.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 27/08/2015 20:57
Na Sou Pw Kati Finmpogkason Theleis Kai Ta Les H Sou Xefeugoune Apo Mona Tous Re Trelo Paikth Exoume

στις 27/08/2015 21:39
Μπάγερν και Άρσεναλ δε νομίζω να νικήσεις.. Η 3η θέση παίζεται.

στις 27/08/2015 21:52
Th Dynako Zagkremp Me To Zori Tha Thn Nikhsoume Kai Meta Tsoup Uefa Europa League

στις 27/08/2015 21:53
Ρε Φιμπο...να το δεχτω με Αρσεναλ και Ντιναμο,αλλα με Μπαγερν?Οι Γερμαναραδες(μαζι με Ρεαλ) ειναι μηχανες του γκολ και δεν σταματανε με τιποτα(σε αντιθεση με Μπαρτσα).Δε θα σε σεβαστουν..δε θα σταματησουν.Το ρεκορ της Γιουβε....απειλειται ;)

στις 27/08/2015 22:03
Πετώντας μαλακιες δεν γίνεσαι πιλότος ρε φιμποοο

στις 27/08/2015 22:04
ti leei to palto????!!!!!!!

στις 27/08/2015 22:32
Νταξει οταν βλεπει να νικαει 3-2 την Ατλετικο ( και φιναλιστ οταν ειχε ερθει ) Να νικαει την Γιουβεντους 1-0 που ηταν και αυτη φιναλιστ φετος Να νικαει την Γιουναιντεντ 2-0 .. Τι να πει το παλικαρι?

στις 27/08/2015 22:47
ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΒΟΤΚΑ.ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΣΤΗΝ ΣΟΣΙΕΔΑΔ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΛΤΟ.

στις 27/08/2015 23:33
Pes mas ti pineis......

στις 28/08/2015 00:24
Γελανε και οι πετρες

στις 28/08/2015 00:43
ta simeakia tou corner gelane oxi oi petres..!

στις 28/08/2015 01:02
Και 4οι να βγουμε εμεις παιζουμε μουνια στο τσαμπιονς λιγκ..ουτε γιουροπα ουτε καναπε οπως εσεις

στις 28/08/2015 01:59
pios einai autos ??

στις 28/08/2015 01:59
ere Oneiramaaaa!!

στις 28/08/2015 02:00
esu figkmposasson oute na to grapsw mporw... fae mia partouzitsa wraia fetos....

στις 28/08/2015 02:03
exete na fate poutsa kologauroi mesa sto emirates

στις 28/08/2015 02:04
Narkwtika tous dinoun ston peiraia!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.