Κύπελλο Ελλάδας: Πρόκριση στο 89’ για Ολυμπιακό, «ντου» και οριστική διακοπή (video)

Κύπελλο Ελλάδας: Πρόκριση στο 89’ για Ολυμπιακό, «ντου» και οριστική διακοπή (video)

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ


Με γκολ του Χάρα στο 89’, ο Ολυμπιακός κέρδισε με 1-0 την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ και πήρε την πρόκριση για τα ημιτελικά του Κυπέλλου, καθώς το παιχνίδι διακόπηκε οριστικά μετά την εισβολή οπαδών στον αγωνιστικό χώρο αμέσως μετά το τέρμα των «ερυθρόλευκων».

Την πρόκριση για τα ημιτελικά του Κυπέλλου εξασφάλισε ο Ολυμπιακός, ο οποίος κέρδισε με 1-0 την ΑΕΚ στο κατάμεστο ΟΑΚΑ και σε συνδυασμό με το 1-1 του πρώτου αγώνα στο «Καραϊσκάκη», «σφράγισε» το εισιτήριο για τους «4» του θεσμού.

«Χρυσός» σκόρερ για τους «ερυθρόλευκους» ήταν ο Χάρα ο οποίος σκόραρε με το στήθος στο 89ο λεπτό, χαρίζοντας την πρόκριση για την ομάδα του.

Δευτερόλεπτα μετά το γκολ, οπαδοί της ΑΕΚ μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο και έριξαν αντικείμενα και φωτοβολίδες στους παίκτες του Ολυμπιακού, που έφυγαν για τα αποδυτήρια με αποτέλεσμα ο αγώνας να διακοπεί οριστικά.

Κακό παιχνίδι με μόλις μία τελική στο πρώτο μέρος, με την ΑΕΚ να είχε την καλύτερη στιγμή σε προσπάθεια του Αραβίδη ενώ στην επανάληψη η «Ένωση» θα μπορούσε να πάρει το προβάδισμα, έχοντας δύο μεγάλες ευκαιρίες με τον Μάνταλο (55, 59’).

Ο Ολυμπιακός κράτησε το μηδέν και αφού προειδοποίησε στο 76’ με τεράστια χαμένη ευκαιρία του Ντοσεβί (έστειλε τη μπάλα στο δοκάρι σε κενή εστία), οι «ερυθρόλευκοι» πέτυχαν το γκολ της πρόκρισης στο 89’ με σκόρερ τον Χάρα.

Δύο αναγκαστικές αλλαγές για την ομάδα του Περέιρα, με τους Ντουρμάζ (11’) και Μανιάτη (52’) να αποχωρούν τραυματίες, ενώ στον αντίποδα ο Μάνταλος αποχώρησε με φορείο στο 67ο λεπτό.

Το ματς:


Κύπελλο Ελλάδας: Πρόκριση στο 89’ για Ολυμπιακό, «ντου» και οριστική διακοπή (video)Κακό παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο, το οποίο θα ξεχαστεί γρήγορα καθώς οι δύο ομάδες υπέπεσαν σε αρκετά λάθη και δεν κατάφεραν να δημιουργήσουν αξιόλογες ευκαιρίες, έχοντας ως στόχο να διατηρήσουν το μηδέν στην άμυνα.

Η μοναδική τελική στο πρώτο μέρος σημειώθηκε στο 39’ με ένα άστοχο σουτ του Μανιάτη, ενώ η μεγαλύτερη στιγμή άνηκε στην ΑΕΚ στο 33ο λεπτό. Ο Πλατέλλας έκανε τον γύρισμα για τον Αραβίδη, ο οποίος πήρε τη μπάλα στο ύψος του πέναλτι, ωστόσο δεν μπόρεσε να την σπρώξει στα δίχτυα μετά από τη παρέμβαση του Μποτία με τάκλιν.

Ένα λεπτό μετά ο άσος της ΑΕΚ έβγαινε με καλές προϋποθέσεις στην επίθεση, ωστόσο ο βοηθός σταμάτησε λανθασμένα τη φάση για οφσάιντ, καθώς ο Μαζουακού τον κάλυπτε στο βάθος.

Η ΑΕΚ μπήκε πιο δυνατά στην επανάληψη και έφτασε δύο φορές κοντά στο γκολ. Στο 55’ ο Πλατέλλας βρήκε με κάθετη τον Μάνταλο, ο οποίος βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Ρομπέρτο, αλλά ο Ισπανός πορτιέρο έδιωξε με το πόδι σώζοντας την ομάδα του.

Τρία λεπτά μετά ο Μάνταλος απείλησε ξανά με σουτ έξω από την περιοχή, στέλνοντας τη μπάλα δίπλα από το δοκάρι.

Ο Ολυμπιακός δεν είχε καταφέρει να δημιουργήσει αξιόλογη ευκαιρία, ωστόσο θα μπορούσε να σκοράρει με μόλις μια φάση εάν ο Ντοσεβί δεν έχανε το… άχαστο στο 76’. Ο Ντομίνγκες έκανε την παράλληλη μπαλιά για τον Γάλλο, ο οποίος ήταν μόνος του στο ύψος της περιοχής, αλλά… κατάφερε να στείλει τη μπάλα στο δοκάρι του Ανέστη που ήταν εξουδετερωμένος.

Οι «ερυθρόλευκοι» κέρδισαν μέτρα και στο 82’ είχαν νέα καλή στιγμή, με τον Ανέστη να κάνει λάθος στην έξοδο αλλά τον Αραβίδη να διώχνει σχεδόν στη γραμμή την κεφαλιά του Σιόβα. Δύο λεπτά μετά ο Τσόρι επιχείρησε το σουτ, στέλνοντας τη μπάλα ελάχιστα άουτ και τελικώς στο 89’ ο Χάρα κατάφερε να πετύχει το γκολ για τους φιλοξενούμενους.

Ο Αφελάι έκανε την σέντρα για τον Ντοσεβί, ο οποίος γύρισε με το κεφάλι στον Χάρα και αυτός με το στήθος έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα. Ακολούθησαν άσχημες εικόνες, με οπαδούς της ΑΕΚ να μπαίνουν στο γήπεδο και να πετούν αντικείμενα και φωτοβολίδες στους παίκτες του Ολυμπιακού που αποχώρησαν στα αποδυτήρια.

Να σημειωθεί πως αμέσως μετά το γκολ, ο Περέιρα έφτασε μέχρι το κόρνερ, κάνοντας προκλητικές χειρονομίες προς τον κόσμο της ΑΕΚ προτού ακολουθήσει το «ντου» που έφερε τη διακοπή.

Το γκολ:




Εισβολή οπαδών και διακοπή:






Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
1Χ2OverUnderX2
1.155.7511.001.452.153.78
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.352.659.002.001.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.102.206.50

Σχολιασμός

83 σχόλια:

στις 11/03/2015 21:44
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΑΤΕ -10 ΒΑΘΜΟΥΣ,20 ΜΑΤΣ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ 1 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΠΡΟΣΤΗΜΟ ΤΩΡΑ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΟΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ 0-2 ΚΑΙ 0-3 ΑΚΟΜΑ.ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΑΝ ΠΟΣΟ ΟΥΓΚΑΝΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΕΙΣΤΕ.Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ ΤΗΣ ΚΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΠΑΟΚ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑ'ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ ΧΑΡΑ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΑΑΣ

στις 11/03/2015 21:44
70.000 ΑΓΑΛΜΑΤΑ

στις 11/03/2015 21:45
me omada b ethnikis kai kaname to gavro pou exi bazet posa miria na ta dosi ola e re ti exi na gini tou xronou.. tespa apo ayto to mats vgikame nikites o Xara pezi kalo baskte pados diskoli fasi to goal alla mazi me to xri me ton ergoteli bbasketbolistas tha gini to pedi

στις 11/03/2015 21:48
ΟΡΙΣΤΕ ΑΡΜΕΝΟΣ. ΔΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ.

στις 11/03/2015 21:48
ΤΟΥΣ*

στις 11/03/2015 21:49
ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 11/03/2015 21:50
ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.. ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

στις 11/03/2015 21:51
mhtsotakh siga ti psoli re me omada b ethnikis pezme tou xronu tha gini xamos tha pesi 4ara

στις 11/03/2015 21:51
Oute ena sxolio apo koules oles sto ghpedo htan.eiste poly ligoi mprosta mas.ante geia

στις 11/03/2015 21:56
ti oute ena sxolio re baklavades kai ego ti nomizete ime ?

στις 11/03/2015 21:59
mithi mithi paramithi XD

στις 11/03/2015 22:01
ακομα και αυτο το γκολ μουφα...τι να πω

τουλαχιστον εχω ενα λογο να γελαω, το ποσο ρεζιλι ειστε

στις 11/03/2015 22:07
καλα,μπραβο ρε, θα το παρετε,ομως αξιοι της μοιρας σας ειστε ολοι οι γαυροι...

στις 11/03/2015 22:08
"ΔΙΑΚΟΠΗ" χαχαχαχα! ΤΑ ΛΕΓΕ Ο ΓΕΡΟ ΚΟΡΣΟ! ΤΩΡΑ ΠΟΝΤΑΡΕΤΕ ΣΕ ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΕΡΕΪΡΑ... (ΜΕΓΑΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΚΟ "ΤΕΛΟΣ")

στις 11/03/2015 22:12
Ασε μας ρε Τ4ΣΟ που θες να μας δειξεις και ανωτεροτητα που μετα το ματσ παοκ-οσφπ σου ειχα πει "δεν θα μιλησεις για διαιτησια;"(οπως κανεις συνηθως)και μου εβρισες την μανα.

Οσο για το ματσ ο ολυμπιακος το πηρε επειδη εκμεταλλευτηκε την κουραση που παρουσιασε η αεκ στα τελευταια λεπτα και δημιουργησε ευκαιριες για γκολ και τελικα το πετυχε στο 89' με τον αφαντο χαρα.

στις 11/03/2015 22:15
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΧΑΖΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΕΣΟ ΤΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΟΥ (ΠΕΡΕΕΙΡΑ)..! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΧΕΙΡΟΝΟΜΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ!!

στις 11/03/2015 22:16
ENA xerw o pereira den exei katholou athlitikh paideia kai me to vazelo kai twra autos ta arxise..tha mou peis exei dolo, -3 ovazelos -pios xerei h aek twra,krima

στις 11/03/2015 22:16
* Aρχικά δίκαιη ήττα ( δεν έγιναν διαιτητικά όργια) .

*Αν και η ομάδα αμύνθηκε καλά , λάθος του Δέλλα κατά την άποψη μου , η τακτική αυτή.

Με το να δίνεις τη μπάλα στον αντίπαλο και να το έχεις στη περιοχή σου , κάποια στιγμή θα γίνονταν η ζημιά.

* Μπράβο πάντως στα παιδιά μας , χτίζεται μια δυνατή ομάδα σε σωστές βάσεις.

*Τέλος , μου είπαν ότι δεν έδειξε η τηλεόραση σχετικά με το ντου το τι έγινε.

ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΤΟ ΝΤΟΥ , αλλά με το που μπήκε το γκολ ο Περέιρα έκανε χειρονομίες προς το πέταλο .

Ο τύπος είναι επικίνδυνος και πρέπει εσείς οι Ολυμπιακοί να το στείλετε το καλοκαίρι από εκεί που ήρθε.

στις 11/03/2015 22:17
venteta twra to eida...exeis dikio

στις 11/03/2015 22:17
Με αφαίρεση βαθμών από το τρέχον και το επόμενο πρωτάθλημα, όπως επίσης και ποινή κεκλεισμένων των θυρών και πρόστιμο απειλείται η ΑΕΚ μετά τη διακοπή στον αγώνα με τον Ολυμπιακό.

στις 11/03/2015 22:22
απαράδεκτος ο προπονητής μας στη φάση του gkoal να τιμωρηθεί να απελαθεί ...να λέμε και το σωστό δεν είναι συμπεριφορές αυτές

στις 11/03/2015 22:23
akyros.gr s gamiete kai o pateras :)

στις 11/03/2015 22:27
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΛΩΡΟΛΑΟ ΣΑΣ ΚΑΙ'ΣΥ ΠΑΧΑΡΕ ΑΣΕ ΤΙΣ ΒΡΑΔΥΝΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ

στις 11/03/2015 22:30
Γαμιετε ο θρυλος και ο πειρεας

στις 11/03/2015 22:38
μπορει να ειμαστε παλτα αλλα βαλαμε το γκολ και κανονικα προκριθηκαμε...οσο για τον περειρα να παει να γαμηθει,ουτε ενα 18χρονο καθυστερημενο δεν θα τα εκανε...διωξτε τον τον μαλακα,αφου ειναι μουνοπανο και αχρηστος!!!απαραδεκτος

στις 11/03/2015 22:40
καλομαθανε στις πουτσες ,για αυτο καθονται πρωταθλητες

στις 11/03/2015 22:40
ΦΙΛΕ sailoe35 ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟ ΗΤΑΝ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥΣ..! ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! ΜΠΡΑΒΟ ΟΜΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ mpamiass ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

στις 11/03/2015 22:43
συγνωμη επειδη δεν ειδα το ματς μπορει να μου πει καποιος αν το ματς εληξε κανονικα?

στις 11/03/2015 22:48
Κερδος για την AEK. Και για το ελληνικο ποδοσφαιρο ο τζανετοπουλος!!! Οσο για τον πουστειρα καποιος να το ν μαζεψει γιατι ο κογσμος της ΑΕΚΑΡΑΣ δεν ξεχνα και θα του τα κοψει αυτα που μας εδειχνε....

στις 11/03/2015 22:49
Aparadektos KAI O XARA KAI O PROPONITIS SAS GIATI AYTOI PROSVALAN EMESA KAI AMESA TOUS FILATHLOUS ME TIS XEIRONOMIES TOUS! ANTE O XARA HTAN META APO GOAL O PROPONITIS ADIKAIOLOGITOS! KAI TO XERAKI NA TO MAZEYOUME...NA VLEPOUME KAI LIGO TA OFFSIDE POU DEN HTAN APO THN MERIA TIS AEK SE 2-3HS ANTEPITHESIS...ADIKIMENH POLLY PALI PARAGA SE OLO TO PODOSFAIRO KSENERA ME 2 KOKKINES STO CHL GIA MALAKIES...PARAGA KAI EKEI...RE OUUUUUUSTTT

στις 11/03/2015 22:53
Oloi oi podosfairofiloi tha prepe na zhtame PODOSFAIRO OXI PARAGA! TO AS NIKISI O KALHTEROS EINAI SXETIKO SYNEXEIA den yparxei dikaiosynh...Goal pou sto replay fenete na sproxnei to xeri...epopths pou kovei 2 foveres antepitheseis tis aek pou tha mporousan kalista 1 dn lew kai oi 2 alla 1 apo aytes na htan goal! proponitis ARXIDI kai meta ftaiei o kosmos! OUST GAMW THN PARAGA SAS OUUUUSTTT SFIRIKTSE KANA PENALTY RE EGW AYTO PERIMENA NA GINEI STO 88 parolayta goal me xeraki ee ntaksh dn to idame

στις 11/03/2015 22:55
;:? ς'\=΄0

στις 11/03/2015 22:57
to kypelo kai to protathlima tis ellinikis paragas podosfairou krima giati stin arxh nomiza evlepa mpala...meta hrthe kai h paraga tou chl paw gia ypno OUST GAMW TA STOIXIMATIKA SITE! OUUUUST GAMW THN PARAGA TOU ELLHNIKOU PODOSFAIROU! KATARGHSTETO RE OUTWS H ALLWS ALLA PAPARIA VGAZOUN LEFTA EMEIS MONO TA SKAME GIA NA TA VLEPOUME! OUUUSTTT REEEE

στις 11/03/2015 23:05
POUTANAS GIOI OLYMPIAKOI

στις 11/03/2015 23:09
einai krima g thn prospa8ia twn paidiwn...bravo aekara!!tora g to gkol htan den htan xeri den mporw na pw me sigouria,(etsi k alliws ta amfisvitoumena den sfirizontai ston olimpiako)...sostos proponitis o pereira pou mono o paxaros mporei n ektimisei!!kalhnixta

στις 11/03/2015 23:15
ΠΟΥΤΣΑ

στις 11/03/2015 23:51
Δεν έχουν μάθει να χάνουν τα χανουμάκια!!!Αν υπάρχει κράτος σκίστε τους και αποβάλλετέ τους από το πρωτάθλημα τα λαμόγια που έχουν μάθει όταν χάνουν να μπαινουν μέσα οι αλήτες οι οπαδοί τους!!Τα ίδια έκαναν και στο Αιγάλεω αλλά τότε δεν έγραψε τίποτα ο διαιτητής στο φύλλο αγώνα, αν και τα είδε όλη η Ελλάδα μέσω τηλεόρασης.Η ΑΕΚ είναι η παράγκα της Ελλάδας με τα χρέη της που τα φόρτωσε στον Ελληνικό λαό!!!Σκίστε τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 11/03/2015 23:52
SAKSTE RE MLKISMENA GAUROI MLKS STI N13 O POUSTISSS O PEREIRAA KAI TORA MLKS KAI STO OAKA POIOS EINAI RE ....TIN PARAEIDE O MLKS NA PAEI NA GAMI8EI

στις 11/03/2015 23:55
to evale to xeraki o xara

στις 12/03/2015 00:07
poutanes kologabroi ante na pate na gamitheite me to xeri katharo goal oraiei eiste

στις 12/03/2015 00:24
Χαχαχα γκολ με το στηθος λεει ολοκληρο γαμημενο χερι ρε φιλε...Μια φορα χωρις διαιτησια να κερδισει ο γαυρος ακομα και με β εθνικη ομαδα..Ο Περειρα ο γαμομανος κανει και χειρονομιες το μπασταρδι αντι να το παιξει κυριος και να βγει με το κεφαλι ψηλα μας κανει χειρονομιες πουλαει μαγκια ο σκατοπορτογαλος.

στις 12/03/2015 00:26
Φήμες λένε ότι ο Χάρα μετά το τέλος του αγώνα δέχτηκε πρόταση για συμβόλαιο με την ομάδα μπάσκετ του Ολυμπιακού...Επίσης φήμες λένε ότι εξυγιάνθηκε το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα και ο Ολυμπιακός παρέμεινε ως η τελευταία καθαρή ομάδα στη χώρα,που δεν έχει στήσει ποτέ αγώνες,δεν προκάλεσε ποτέ επεισόδια κτλπ και γι ' αυτό μάλλον θα βραβευθεί και από την ανεξάρτητη ΕΠΟ.

στις 12/03/2015 00:28
Ο Διαιτητής Καλογερόπουλος θα τιμηθεί επίσης με το βραβεί του πιο αμερόληπτου διαιτητή του πρωταθλήματος προσωπικά απ'τον πρόεδρο του Ολυμπιακού.

στις 12/03/2015 00:28
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΟΥ ΚΑΥΤΗΡΙΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΕΜΙΤΟ Η ΑΘΕΜΙΤΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΑΤΣ, ΠΡΟΚΑΛΩΝΤΑΣ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΦΟΝΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥΣ..!

στις 12/03/2015 00:38
Θα σας βάλει το χέρι στην κολοτρυπιδα σας ρε παλιό πουστρακια μας έχετε πρήξει τα αρχιδια ρε μουνοπανα πιο χέρι ρε βλάκες τυφλοί κάθε φορά το ίδιο αφού δεν μπορέσατε να κάνετε τίποτα φέτος με αυτόν χάλια Ολυμπιακό από του χρόνου θα τρώτε βαριές πουτσες

στις 12/03/2015 00:40
Όσο για τον Παρέιρα έκανε μαλακια και θα στρώσει

στις 12/03/2015 00:48
παντως εγω μια χαρα καυλομενος ειναι και η μανα σου παχαρε μου εκανε τα καλυτερα τσιμπουκια σημερα για παρηγορια αλλα και αυτη παραδεχτηκε οτι ηταν χερι και της ειπα το χερι να το βαλεις στο κολο του αεργου γιου σου. χαχαχα βρωμιαρηδες γαυροι παρτε το κυπελο τωρα το καθαρο και βαλτε το στο κολο σας βλεπε αστερα χαχα

στις 12/03/2015 00:49
Να σε ρωτήσω κάτι ρε lucadrisio γιατί δεν άξιζε σήμερα τι νίκη ο Ολυμπιακός

στις 12/03/2015 00:56
να τιμωρηθουν και οι 2 ομαδες οι μεν γιατι μπουκαραν στον αγωνιστικο χωρο και οι δε για τον μπετοβλακα προπονητη . αν τιμωρηθει μονο η μια από τις 2 τοτε κατι δεν παει και παλι καλα .

στις 12/03/2015 01:06
ειμαι αεκτζης...διαιτησια καλη θα ελεγα χωρις να αδικησει κανεναν..μετα το 60 δεν υπηρχε αεκ.λαθος του δελλα πιστευω.σωστα πιεσε ο γαυρος και με μια φαση το πηρε..μαλακια μας που δεν τελειωσε ποτε..παντως η ομαδα ειναι σε πολυ καλο δρομο...paxare eisai πολυ βλακας..βγαλε τα γυαλια τα κοκκινα και κοιτα πιο αντικειμενικα το ποδοσφαιρο..

στις 12/03/2015 01:41
mpravo ston xara kalo mpasket ante kai stin A1 mpravo ston kosmo tis AEK gt den edwsan dikaiwma ston pousti ton pereira paxare gamw tin mana s

στις 12/03/2015 01:55
oloi mazi me tin ira sto kupello gamiste ton pousti ton olumpiako

στις 12/03/2015 02:00
GAMIETE H AEK KAI H TOURKIA

στις 12/03/2015 02:05
gamw tin mana sou mpastarde

στις 12/03/2015 03:44
mhtsotakh,toulaxiston grafe swsta greeklish re gamosperma :D xaxaxaxa eiste gidia re gay-roi..telos

στις 12/03/2015 04:08
Γελάει ο κόσμος με αυτά που γράφετε ορισμένοι. Μόνο έναν ΑΕΚτζή είδα να γράφει ότι η νίκη του Ολυμπιακού ήταν δίκαιη, και δεν κλαψομούνιζε για χέρια κ μλκίες. Τον πιο πεθαμένο Ολυμπιακό εδώ και χρόνια πετύχατε, και πάλι για παράγκες κλαίγεστε.

Απόρώ ρε γεράκια όλοι εσείς που λέτε για χέρια που στο πέος το είδατε? Από 10 κάμερες το έδειξε, και με ζουμ, και σε καμία δεν μπορέσα να καταλάβω αν βρήκε έστω κ λίγο στο χέρι του. Αλλα ακόμη κ να έχει βρει, φανταστείτε πόσο μλκες είστε που ο διαιτητής έχει κάτι κλάσματα περιθώριο να δει μια τέτοια φάση, και μάλιστα μέσα στο μπούγιο, και όχι 15 replay.

Γ#μω το σκατομυαλό σας, γι αυτό έχουμε για τον πο#τσο ποδόσφαιρο. Η γ#μωνοοτροπία της κλάψας, της κακομοιριάς, και της μιζέριας που σας κυνηγάει πάντου. Για όλα φταίνε οι διαιτητές, και Ολυμπιακός άφαντοι, το ότι ο άλλος βρέθηκε μέσα στην περιοχή σας να κάνει κεφαλιά πάσα σαν κύριος, και ότι ένας από τους πιο ανάπηρους επιθετικούς που έχω δει στην ομάδα επίσης σαν κύριος σας έβαλε άνετος το γκολ

στις 12/03/2015 04:14
LordzeroSlade einai to IQ etsi

στις 12/03/2015 08:28
*Το σύνολο της κοινωνίας μας αποτελείται δυστυχώς αμόρφωτα όντα , για αυτό φτάσαμε και εδώ που φτάσαμε.

*Τα μέλη εδώ στο site είναι πιτσιρικάδες που θα πάνε σήμερα σχολείο και θα χαρούν τρολλάροντας τους άλλους και 30-50άρηδες που θα πάνε στη δουλειά ή στο καφενείο της γειτονιάς για τον ίδιο λόγο.

* Πιο πάνω , στα αρχικά σχόλια εγώ δέχομαι δίκαια την ήττα , ωστόσο επιστρέφω για να σχολιάσω εδώ τα ''ολυμπιακά μηνύματα΄΄.

* Λυπάμαι αλλά κανείς δεν έχει ιδέα από ποδόσφαιρο , ΑΜΠΑΛΟΙ κυριολεκτικά , σας νοιάζει απλά να μπει το γκολ για να πάρετε μια προσωρινή χαρά .

*Εσείς , η ομάδα επιπέδου Τσάμπιονς Λιγκ , πήρατε την πρόκριση με αμφισβητούμενο γκολ στο 90 ' , απέναντι σε μια ΑΕΚ , που είναι νέα ομάδα , έκανε το ξεκίνημα από την αρχή και καθημερινά χτίζετε και σας κόντραρε στα 2 ματς και από αουτσάιντερ , χθες ήταν το φαβορί ! ! !

* Δηλαδή δεν βλέπει κανείς ότι κάτι δεν πάει καλά στην ομάδα σας ? Πόσο κουτοί είστε ?

*Όχι ότι θα καταλάβετε κάτι από αυτά που γράφω αλλά παρόλα αυτά , δεν μπο

στις 12/03/2015 08:29
μπορούσαν να μην αναφερθώ για την κατάντια σας.

στις 12/03/2015 09:57
as milisoume ligo sovara...kakoi kai oi 2 xtes.o dellas fanike oti mpike xekathara gia to 0.den eida mia aek na gyalizei to mati tis opws mesa sto karaiskaki.o olimpiakos mia apo ta idia...xalaraaa.oso pernouse omws i wra ixeres oti ama mpei gkol o gayros tha to valei.to vlepes.ekatse poli i aek sta tel.20 lepta.fwnaze o dellas alla .....den.to gkol einai katharo.min leme malakies.opws tou petric sto karaiskaki.....gayroi;;;;thimaste;;;ta rxidia ta xoume gia na paradexomaste oti vlepoume kai sta kala kai sta strava.oso gia ton pereira...o karagkiozis poulaei opadiliki.mono etsi menei ston osfp...alla dennnn...o xontros jaxnei idi gia ton epomeno

στις 12/03/2015 11:56
Οταν ειναι να βρισουμε τον οσφπ το αξιζει και τον βριζουμε αλλα χθες δεν αξιζε!

Ο Καλογεροπουλος ηταν αψογος και ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ειναι ο ρεφερι με τα λιγοτερα παραπανονα απο ολες τις ομαδες αυτο κατι σημαινει του αξιζουν συγχαρητηρια 50-50 επαιξε!

μετα το 70 περιπου Δεν Υπηρχε Αεκ στο γηπεδο! Απο του Σολειδη τη πλαυερα γινωταν παρτι δε ειναι για αεκ το παιδι.....! ο εποπτης εκανε 1-2 λαθη αλλα αυτα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ! για πρωτη φορα μετα απο χρονικα ο ολυμπιακος κερδιζει ενα δικαιο ματς.. μετα το 70 φανηκε η διαφορα τον 2 ομαδων..!

Περειρα ζει εντονα το ματς.. αλλα προκαλει παρα πολυ πρεπει να τιμωρηθει και αυτος.....! Δελλας συγνωμη δε μπορω να καταλαβω τη λογικη σου εσυ βλεπεις τακτικη αλλα εγω βλεπω ποδοσφαιριστες... βγαζεις το μανταλο λογικο δε μπορεσε το παιδι οκ.....! Βγαζεις Πλατελλα? που το παιδι ηταν ο ποιο γρηγορος του γυπεδου και μπορουσε απο τα πλαγια να κανει μια διυσδησει..βαζεις ανυπαρτκο Ροβα?... βγαζεις το μπαρμποσα που μετα το μανταλο ηταν ο μοναδικος που κρατουσε μ

στις 12/03/2015 11:57
που κρατουσε μπαλα στο γηπεδο και μου βαζεις ποιον? τον Ντουνη?? εχεις κανει και εσυ τραγικα λαθη......!!

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: ΔΙΚΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ουτε εγω ηθελα να κερδισει ο ολυμπιακος αλλα μετα το 70 ατο αξιζε! Τα αλλα ολα ειναι δικαιολογιες

στις 12/03/2015 12:03
Και να πουμε πολλα συγχαρηρηρια για αυτη τη ψυχαρα που οταν επαθε τη μεγαλη ζημια ο Μανιατης δεν εφυγε λεπτο απο κοντα του αλλα του κρατουσε και το κεφαλι.........! ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΑΡΑΣ ΑΡΑΒΙΔΗ! ΑΞΙΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΓΕΣΑΙ ΑΝΡΘΩΠΟΣ-ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΦΟΡΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ.....! πολυ συγκινητη στιγμη!! ΕΥΓΕ ΠΑΛΙΚΑΡΕ

στις 12/03/2015 12:15
RE MALAKES AKOUGA ENA MINA OTI THA MAS GAMISETE NA MAS FOBASTE ERXWMASTE KAI SKATA KAI TORA THA MILATE GIA ALO ENA MINA GIA THN ITASAS ANTE GEIAAAA ANTE GEIAAA 1 KAI NA KEEI ANTE GEIA ANTE GEIAAAAA KAI ELATE AKI STO PROTATHLIMA NA SAS GAMAME DIPLA MALAKES

στις 12/03/2015 12:33
ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΑΡΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟΝ ΑΡΑΒΙΔΗ, ΠΟΥ ΕΦΤΥΣΕ ΤΟΝ ΚΑΣΑΜΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ?

στις 12/03/2015 13:05
anamenomeno eukolh h duskola na pernouse o gauros.kalh h aek alla oxi arketh gia to epipedo t gaurou k afto fanike sto telefteo 20lepto tetarto p anevase strofers o gauros.ok emena me plirose to diplo alla etsi opos me plirose m ta peire kai piso gamo tin aek sas.kai oso gia auton ton gauro ntrepomai san paoktsis p exasa protathlima apo afth tn omadoula...

στις 12/03/2015 13:26
SANTANA... εγω μιλαω με αποδηξεις με λογια το κωλου δεν εχω δουλεια αποδηξεις εχεις για αυτα που λες?? @@@ εχεις ακους οτι σου λενε οι δικοι σου!! Εγω μιλαω με αποδηξεις! ΑΠΟΔΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΟΛΟΙ Η ΕΛΛΑΔΑ! αν εσυ καπου ειδες φτυσιμο στηλε να το δουμε κ εμεις..........!ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΡΙΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ!

στις 12/03/2015 13:54
blepo kati malakies p lene gabroi kidia sto oaka me 65.000 agalmata re eiste sobaroi?rezilides xereste me mia aek p eine b kai eseis m tosous pextes pezate gia to poutso dld ti eiste mages p nikisate tin aek me tetia emfanisi ere rezilides etsi opos eginan kai ta 2 match i aek apla sas gamise aek aneba superleague k gama ton gabro ante gia...

στις 12/03/2015 15:46
Και για οποιον εθελοτυφλει και εξακολουθει να πιστευει οτι δεν ήταν χέρι: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11051446_853154941392242_1437613201_n.jpg?oh=08206792742318274b53e32bfe495a4f&oe=550383B9&__gda__=1426314601_a687c7106a33c5be53003e2379db8e5b

στις 12/03/2015 15:47
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11051446_853154941392242_1437613201_n.jpg?oh=08206792742318274b53e32bfe495a4f&oe=550383B9&__gda__=1426314601_a687c7106a33c5be53003e2379db8e5b

στις 12/03/2015 15:47
Μια ζωή τα ίδια...

στις 12/03/2015 16:28
Χαρα ο προπονητης για νικη σε β εθνικη.......

στις 12/03/2015 18:39
mikrenet tin omada sas re gidia apoklisete mia omada b ethnikis kai panigirizete tha ta poume tou xrounou pou tha exoume OMADARA ψηλα το κεφαλη αδερφια

στις 12/03/2015 19:11
ΤΩΡΑ ΕΙΣΤΕ ΟΜΑΔΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΤΕ 65000 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ? ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΑΜΕ ΣΚΟΡΑΡΑΜΕ,ΕΠΙΛΕΞΑΜΕ ΣΤΟ 89 ΓΙΑΤΙ ΤΣΟΥΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

στις 12/03/2015 19:12
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Egoist13 ΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ Β ΕΘΝΙΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ. ΕΝΝΟΩ ΣΤΑ ΙΣΙΑ, ΟΧΙ ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΟΕΣ,ΚΑΙ ΞΥΛΟΔΑΡΜΟΥΣ.

στις 12/03/2015 19:26
paxare mpine fae kai esu -10 me ton mpastardo ton proponiti sou

στις 12/03/2015 19:26
pou olo prokali olous tous antipalous

στις 12/03/2015 19:58
Τις χειρονομιες που εκανε ο Περεϊρα ο Κασαμι και οι υπολοιποι δεν τις ειδε κανεις... Για αυτον τον λογο κανανε ντου οι οπαδοι της Α.Ε.Κ.

στις 12/03/2015 20:00
Και το γκολ ητανε με το χερι... Τι αλλο να πω...

στις 12/03/2015 21:24
Ρε πεταμενα γαυρακια, ξεφτιλισμενα πουτανακια, αχρηστα, ....... γκολ με το χερι ρε ΛΑΜΟΓΙΑ ?? και πανηγυριζετε κιολας ρε ΛΑΓΟΙ ?? ............. Ειστε ΤΡΑΓΙΚΟΙ ρε ΚΟΥΝΑΒΙΑ .......... !! Ρε γελοιε πουστροσυλλογε, φιγουρατζη , κλανιαρη ......... σαλτα ρε και γαμησου ........ ξεφτιλισμενε πρωταθλητακο της ΠΙΠΑΣ !! Ποσο μπινελικι ακομα ................. Σταματαω , ας συνεχισει καποιος αλλος το ΦΤΥΣΙΜΟ ............ ΣΚΑΤΙΑΡΙΚΑ ΑΦΡΟΨΑΡΑ

στις 13/03/2015 01:02
καλα εσυ εισαι μεγαλος ΒΛΑΚΑς δεν ασχολεισαι καν με το ματς μονο για κλαματα κ τετοια λες...ποιος κλαιει ρε τιποτενιε ? εκλασα στο γελιο με τον φιλο astikatzis !! συμφωνω απολυτα πουλημενοι μια ζωη κ πανηγυριζετε που διακοπηκε κ το πηρατε παλι στα χαρτια ρε θεατρινοι παλιοστημενοι!!! ποσα πηρε η πουτανα ο περειρα για να κανει τον καραγκοιζη ΡΕ ΠΟΣΑ ? ξεχωριστο πρωταθλημα του χρονου με ολες τισ ομαδες!!! ΕΚΤΟς ΤΟΝ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟ ΟΣΦΜ!!! να τον χαιρεστε

στις 13/03/2015 03:13
Μπράβο στην αεκ που έπαιξε το γαύρο στα ίσα. Και αυτό το λέω διότι γκολ δε μπήκε ποτέ... χέρι από εδώ μέχρι το οακα ήταν. Προκαλώ τους γαύρους να ξαναδούν το replay και να αναθεωρήσουν για την ύπαρξη παράγκας.

στις 13/03/2015 17:39
αμορφωτε το ζωο γραφεται ετσι τραβα στην σπηλια σου ...ακου μητσοτακης φαινεται απο το ονομα οτι μπαζεις....αχαχαχαχχχ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.