«Sold out» στο ΟΑΚΑ

«Sold out» στο ΟΑΚΑ

Αφορά τον αγώνα ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Δεν θα πέφτει καρφίτσα στο ΟΑΚΑ στην αυριανή αναμέτρηση της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό, καθώς η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ ενημέρωσε πως εξαντλήθηκαν όλα τα εισιτήρια που βγήκαν προς διάθεση για τη ρεβάνς του Κυπέλλου ανάμεσα στις δύο ομάδες.

Κατάμεστο από 65.000 και πλέον φίλους της ΑΕΚ θα είναι το ΟΑΚΑ την Τετάρτη (11/3) όπου η «Ένωση» υποδέχεται τον Ολυμπιακό για τη ρεβάνς του Κυπέλλου.

Όπως ενημέρωσε η ΠΑΕ, οι οπαδοί της ομάδας αγόρασαν και τα τελευταία εισιτήρια που είχαν απομείνει, ενώ εξέδωσε ανακοίνωση, κάνοντας έκκληση για κόσμια συμπεριφορά και τήρηση των παρακάτω οδηγιών.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:


«Οδηγίες προς το «δωδέκατο παίκτη» της ομάδας μας!

Η ΠΑΕ ΑΕΚ παρακαλεί τους χιλιάδες φιλάθλους της ομάδας που θα προσέλθουν στο Ολυμπιακό Στάδιο την Τετάρτη 11/3, να προσέξουν τα παρακάτω:

Να προσέλθουν στο γήπεδο νωρίς για να αποφύγουν τον συνωστισμό στα σημεία πρόσβασης και ελέγχου.

Οι πύλες του γηπέδου θα ανοίξουν για τον σκοπό αυτό τρεις ώρες πριν την έναρξη του αγώνα δηλαδή στις 16:00.

Να μην κατέχουν απαγορευμένα αντικείμενα όπως αυτά περιγράφονται στους κανόνες ασφαλείας γηπέδων και από την αθλητική νομοθεσία. Πιο συγκεκριμένα λέιζερ, καπνογόνα, κροτίδες, φωτοβολίδες κλπ, καθώς η χρήση τους εκτός από την πιθανή σύλληψη του χρήστη θα έχει ως αποτέλεσμα τη βέβαιη τιμωρία της ομάδας με διακοπή του αγώνα και εξοντωτικά πρόστιμα.

Να υπακούουν στις υποδείξεις των αρμοδίων και να αποφεύγουν οποιαδήποτε προστριβή μαζί τους αφού στόχος όλων μας είναι η ομαλή διεξαγωγή του αγώνα και η αποφυγή οποιασδήποτε ενέργειας μπορεί να βλάψει την ομάδα μας.

Κανείς να μην προσέλθει στο ΟΑΚΑ αν δεν έχει προηγουμένως προμηθευτεί εισιτήριο και αφού εισέλθει στη θύρα θα πρέπει να καθίσει άμεσα στη θέση που αναγράφει το εισιτήριό του ή το διαρκείας του και να μην μετακινείται από εκεί.

Λόγω της παρουσίας χιλιάδων φιλάθλων στο γήπεδο έχει προβλεφτεί να υπάρχει πολύ μεγάλος αριθμός διασωστών και γιατρών περιμετρικά των θυρών για να παρέχουν πρώτες βοήθειες εφόσον χρειαστεί.

Τέλος για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των φιλάθλων έχει τοποθετηθεί έξτρα σήμανση σε όλους τους χώρους εντός του Σταδίου.

Αύριο το βράδυ ευχή όλων μας είναι να ζήσουμε ένδοξες στιγμές και να συνοδευτούν οι προσπάθειες της ομάδας μας με μια μεγάλη πρόκριση επί του Ολυμπιακού».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.453.251.951.751.751.671.251.22
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.751.952.501.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 10/03/2015 21:16
ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΣ ΝΙΚΗΣΕΙ Η ΑΕΚ :Ρ

στις 10/03/2015 21:18
τα χανουμια θα χουνε 70.000 ατομα αυριο και ο γαυρος στο πρωτο ματς δεν ειχε ουτε 30.000 ατομα στο γηπεδο, φαντασου ποσο ξεφτυλα και εκει δηλαδη

στις 10/03/2015 21:27
Θρηνε... γα..σι, χασίσι κι επιστροφή στη φύση... Αν η ΑΕΚ δεν προκριθεί δεν θα γίνει και τίποτε. Αν αποκλεισθούν όμως τα κοκκινοπαρταλα τότε θα γελάσει ο κάθε πικραμένος. Οίκτο στον πρωταθλητή του ελέους. Χαχαχα. Με το Κάλο να τον πιειτε....

στις 10/03/2015 21:38
ua saw phdhjoyme xanoymisew olympik de pire.

στις 10/03/2015 21:51
ειναι δυνατον να μην γινει sold out, με τον αυτοκρατορα-σουλτανο παιζουν οι χανουμισεs και φορεσανε τα καλα τουs

στις 10/03/2015 21:57
olympiakoi xalarastoe ligaki.Sas symferei vevaia tosos kosmos.Tha arxisei pali h diathsia ta 100-0 kai tha aganaktisoun tha mpoun mesa kai tha perasete eseis.Auto thelete kai auto epidiokei o Marinakhs.Den tha mou kanei ekplhksh an gyrofernei pali sto ghpedo(par olo pou tou eixe apagoreuthei opos sthn leoforo,alla se kati tetoia moko oloi).

στις 10/03/2015 22:03
Peste ki alla na sas dw ayrio 9 k kati ti tha lete...An mpei vevaia kamia kota mesa...

στις 10/03/2015 22:36
ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ 4-0 ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΝΠΙΑΚΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ! ΜΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΞΑΝΑ ΤΗΣ ΑΕΚ ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΚΛΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΥΠΕΔΟ ΤΟΝ <ΘΡΥΛΟ>!!

στις 10/03/2015 22:56
ο γνωστοs κοντονηs κανει τα χατηρια του βαζελου και τα δικα σαs, προσπαθει να αφησει τον ολυμπιακο εκτοs ευρωπηs και εκλεισε ολλα τα γηπεδα στουs φιλαθλουs εκτοs απο το δικο σαs, ΓΙΑΤΙ? εαν παιζαμε τωρα τη ρεβανs στο καραισκακη και αφηνε μονο εμαs ο κοντονηs να εχουμε φιλαθλουs εσειs θα φωναζατε και θα κλαιγατε για τα επομενα εκατο χρονια, αλλα τετιοι ειστε, ΨΕΥΤΕΣ ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ ΚΑΙ Π.....ΔΕΣ, και οταν δεν σαs παιρναει ξαπλωνετε και στο γρασιδι, ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟΙ

στις 10/03/2015 23:34
μονο με κανα πετσινο πεναλτι περναει ο γαυρος.περπαταει στο γηπεδο ενω η αεκ τρεχει.Αν γκαζωσει το αεκακι 2 με 3 μπαλακια θα αρπαξουν τα γαυρακια

στις 11/03/2015 00:29
e re gelia pou 8a exoume aurio...tiganisma oloi oi gauroi..xoxoxo

στις 11/03/2015 01:11
Δε κερδίζει με τίποτα ο γάβρος αύριο..1Χ το ματσ

στις 11/03/2015 08:01
Εγώ βάζο το κρασί για το γλέντι αλλα θέλω τα χανουμάκια να μου χορέψουν οριεντάλ με το σουτιεν και το κυλοτάκι

στις 11/03/2015 09:54
pssssttt.....se vlepw na tin paizeis monos sou vlepwntas ton della na se zygwnei apo pisw

στις 11/03/2015 12:22
Με τις Ευχες μας στην ΑΕΚ να ξεχειλωσει τον μισητο ΠΟΥΣΤΡΟΣΥΛΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ !!

στις 11/03/2015 17:53
g.4 εισαι τελειως βλακας...

1)ο ολυμπιακος ειχε 35000 κοσμο στο γηπεδο

2)ποια ειναι η χωρητικοτητα των δυο γηπεδων και ο ολυμπιακος εχει αποδειξει παρα πολλες φορες οτι το οακα το γεμιζει για πλακα

3)το γυφτοπαοκακι σου ποσα ντορτια μετρησε φετος και που βρισκεται αυτη τη στιγμη?

στις 12/03/2015 12:35
KRIMA ANTIOLYMPIAKOI..KERDISE H KALYTERH OMADA....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.