Σούπερεταν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | |
| 2 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 9:6 | |
| 3 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | |
| 4 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | |
| 5 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 12:7 | |
| 6 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 12:9 | |
| 7 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 4:5 | |
| 8 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 11:13 | |
| 9 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | |
| 10 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 12:12 | |
| 11 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 9:9 | |
| 12 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:11 | |
| 13 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | |
| 14 |
|
6 | 5 | 0 | 5 | 1 | 9:10 | |
| 15 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | |
| 16 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Νόρντικ Γιουνάιτεντ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:8 | |
| 2 | Φάλκενμπεργκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:5 | |
| 3 | Βάρμπεργκ Μπόις | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | |
| 4 | Βάρναμο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:7 | |
| 5 | Λαντσκρόνα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 6 | Έστερ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | |
| 7 | Μπράγκε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 8 | Όντεβολντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | |
| 9 | Χέλσινγκμποργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | |
| 10 | Νόρκεπινγκ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | |
| 11 | Έρεμπρο | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:5 | |
| 12 | Νόρμπι | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 9:9 | |
| 13 | Σάντβικενς ΙΦ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 14 | Έστερσουντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 15 | Λιουνγκσκίλε | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:6 | |
| 16 | Σούντσβαλ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Wagner Christian |
Σάντβικενς ΙΦ
|
6 | 1 |
| Prica Tim |
Νόρκεπινγκ
|
4 | 0 |
| Shahin Leonardo |
Όντεβολντ
|
4 | 0 |
| Jawla Kalipha |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
4 | 2 |
| Andersson Hugo |
Βάρναμο
|
3 | 0 |
| Gigovic Ervin |
Χέλσινγκμποργκ
|
3 | 0 |
| Nioule Severin |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
3 | 0 |
| Nyman Christoffer |
Νόρκεπινγκ
|
3 | 0 |
| Marklund Simon |
Έστερσουντ
|
3 | 0 |
| Johansson Alexander |
Χέλσινγκμποργκ
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ibrahimbegovic Edwin |
Έρεμπρο
|
3 |
| Alvarez Perez Andre |
Λαντσκρόνα
|
3 |
| Adolfsson Mattis |
Έστερ
|
3 |
| Atlee Manneh Alieu |
Σούντσβαλ
|
2 |
| Almqvist Alexander |
Όντεβολντ
|
2 |
| Ambroz Filip |
Λιουνγκσκίλε
|
2 |
| Biten Clancy |
Χέλσινγκμποργκ
|
2 |
| Loukili Zakaria |
Λαντσκρόνα
|
2 |
| Mehmeti Lorent |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
2 |
| Lundin Anton |
Μπράγκε
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Gustafsson Filip |
Νόρμπι
|
1 |
| Suljic Ali |
Έστερσουντ
|
1 |
| Lindholm Isac |
Σάντβικενς ΙΦ
|
1 |
| Amadou Daouda |
Χέλσινγκμποργκ
|
1 |
| Coulibaly Souleymane |
Βάρναμο
|
1 |
| Sandberg Gabriel |
Όντεβολντ
|
1 |
| Salo Alexander |
Φάλκενμπεργκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Φάλκενμπεργκ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μπράγκε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Χέλσινγκμποργκ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νόρκεπινγκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έρεμπρο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Βάρναμο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Λαντσκρόνα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Όντεβολντ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έστερσουντ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Έστερ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Νόρμπι
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λιουνγκσκίλε
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Σούντσβαλ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 65% | 35% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Φάλκενμπεργκ
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Μπράγκε
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Χέλσινγκμποργκ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Νόρκεπινγκ
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Έρεμπρο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Βάρναμο
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Λαντσκρόνα
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Όντεβολντ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Έστερσουντ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Έστερ
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Νόρμπι
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Λιουνγκσκίλε
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Σούντσβαλ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 23% | 31% | 44% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Φάλκενμπεργκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μπράγκε
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Χέλσινγκμποργκ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νόρκεπινγκ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έρεμπρο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Βάρναμο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λαντσκρόνα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Όντεβολντ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Έστερσουντ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έστερ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Νόρμπι
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Λιουνγκσκίλε
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σούντσβαλ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 67% | 33% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.14 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.29 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 151 | 3.15 |
| Εντός | 85 | 1.77 |
| Εκτός | 66 | 1.38 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 14.6% (7/48) | |
| 1 - 0 | 12.5% (6/48) | |
| 1 - 2 | 8.3% (4/48) | |
| 1 - 1 | 8.3% (4/48) | |
| 4 - 1 | 6.3% (3/48) | |
| 3 - 2 | 6.3% (3/48) | |
| 2 - 1 | 6.3% (3/48) | |
| 1 - 3 | 6.3% (3/48) | |
| 0 - 1 | 6.3% (3/48) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 25.0% (12/48) | |
| 1 | 18.8% (9/48) | |
| 3 | 18.8% (9/48) | |
| 2 | 12.5% (6/48) | |
| 5 | 12.5% (6/48) | |
| 6 | 6.3% (3/48) | |
| 0 | 4.2% (2/48) | |
| 7 | 2.1% (1/48) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 43.8% (21/48) | |
| X | 29.2% (14/48) | |
| 2 | 27.1% (13/48) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.8% (10/48) | |
| 1/X | 14.6% (7/48) | |
| 1/2 | 2.1% (1/48) | |
| X/1 | 18.8% (9/48) | |
| X/X | 6.3% (3/48) | |
| X/2 | 14.6% (7/48) | |
| 2/1 | 4.2% (2/48) | |
| 2/X | 8.3% (4/48) | |
| 2/2 | 10.4% (5/48) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 151 | 3.15 |
| Εντός | 85 | 1.77 |
| Εκτός | 66 | 1.38 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).