Σούπερεταν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 13:10 | |
| 2 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 15:12 | |
| 3 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | |
| 4 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 15:9 | |
| 5 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 5:5 | |
| 6 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 13:8 | |
| 7 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 15:14 | |
| 8 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | |
| 9 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 10:15 | |
| 10 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 10:8 | |
| 11 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 13:16 | |
| 12 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 9:8 | |
| 13 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 14:14 | |
| 14 |
|
8 | 7 | 0 | 7 | 1 | 12:13 | |
| 15 |
|
8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 9:12 | |
| 16 |
|
7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 6:15 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Βάρμπεργκ Μπόις | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:5 | |
| 2 | Έστερσουντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | |
| 3 | Νόρντικ Γιουνάιτεντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | |
| 4 | Φάλκενμπεργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | |
| 5 | Λιουνγκσκίλε | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:5 | |
| 6 | Λαντσκρόνα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | |
| 7 | Χέλσινγκμποργκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | |
| 8 | Έρεμπρο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:5 | |
| 9 | Έστερ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | |
| 10 | Νόρμπι | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 9:9 | |
| 11 | Μπράγκε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 12 | Νόρκεπινγκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 13 | Όντεβολντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 14 | Βάρναμο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:10 | |
| 15 | Σάντβικενς ΙΦ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 16 | Σούντσβαλ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Wagner Christian |
Σάντβικενς ΙΦ
|
6 | 1 |
| Andersson Albin |
Φάλκενμπεργκ
|
5 | 2 |
| Shahin Leonardo |
Όντεβολντ
|
5 | 0 |
| Jawla Kalipha |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
5 | 2 |
| Prica Tim |
Νόρκεπινγκ
|
4 | 0 |
| Nyman Christoffer |
Νόρκεπινγκ
|
4 | 0 |
| Marklund Simon |
Έστερσουντ
|
4 | 0 |
| Andersson Hugo |
Βάρναμο
|
3 | 0 |
| Bichis Jamie |
Νόρμπι
|
3 | 1 |
| Gigovic Ervin |
Χέλσινγκμποργκ
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Biten Clancy |
Χέλσινγκμποργκ
|
3 |
| Ibrahimbegovic Edwin |
Έρεμπρο
|
3 |
| Lundin Anton |
Μπράγκε
|
3 |
| Manchon Marc |
Σούντσβαλ
|
3 |
| Alvarez Perez Andre |
Λαντσκρόνα
|
3 |
| Vidjeskog Isak |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
3 |
| Rapp Johan |
Βάρναμο
|
3 |
| Adolfsson Mattis |
Έστερ
|
3 |
| Azzi Hugo |
Έστερσουντ
|
3 |
| Amadou Daouda |
Χέλσινγκμποργκ
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Gustafsson Filip |
Νόρμπι
|
1 |
| Suljic Ali |
Έστερσουντ
|
1 |
| Lindholm Isac |
Σάντβικενς ΙΦ
|
1 |
| Amadou Daouda |
Χέλσινγκμποργκ
|
1 |
| Coulibaly Souleymane |
Βάρναμο
|
1 |
| Sandberg Gabriel |
Όντεβολντ
|
1 |
| Salo Alexander |
Φάλκενμπεργκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Φάλκενμπεργκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Έστερσουντ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Έρεμπρο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Νόρκεπινγκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χέλσινγκμποργκ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Μπράγκε
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Έστερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Λιουνγκσκίλε
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Βάρναμο
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Λαντσκρόνα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Όντεβολντ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Νόρμπι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σούντσβαλ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Φάλκενμπεργκ
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Έστερσουντ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
0% 0/8 |
38% 3/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Έρεμπρο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Νόρκεπινγκ
|
38% 3/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Χέλσινγκμποργκ
|
0% 0/7 |
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
Μπράγκε
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Έστερ
|
38% 3/8 |
13% 1/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Λιουνγκσκίλε
|
50% 4/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Βάρναμο
|
25% 2/8 |
13% 1/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Λαντσκρόνα
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Όντεβολντ
|
0% 0/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
Νόρμπι
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
38% 3/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Σούντσβαλ
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
| Συνολικά | 25% | 31% | 43% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Φάλκενμπεργκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Έστερσουντ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Έρεμπρο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Νόρκεπινγκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χέλσινγκμποργκ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Μπράγκε
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Έστερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Λιουνγκσκίλε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Βάρναμο
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Λαντσκρόνα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Όντεβολντ
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Νόρμπι
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σούντσβαλ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
| Συνολικά | 66% | 34% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 37% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.05 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.18 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 188 | 3.08 |
| Εντός | 99 | 1.62 |
| Εκτός | 89 | 1.46 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 14.8% (9/61) | |
| 1 - 0 | 13.1% (8/61) | |
| 1 - 1 | 9.8% (6/61) | |
| 2 - 1 | 6.6% (4/61) | |
| 1 - 2 | 6.6% (4/61) | |
| 0 - 1 | 6.6% (4/61) | |
| 4 - 1 | 4.9% (3/61) | |
| 3 - 2 | 4.9% (3/61) | |
| 1 - 3 | 4.9% (3/61) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 23.0% (14/61) | |
| 1 | 19.7% (12/61) | |
| 3 | 18.0% (11/61) | |
| 5 | 13.1% (8/61) | |
| 2 | 13.1% (8/61) | |
| 6 | 6.6% (4/61) | |
| 0 | 4.9% (3/61) | |
| 7 | 1.6% (1/61) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 39.3% (24/61) | |
| X | 31.1% (19/61) | |
| 2 | 29.5% (18/61) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.0% (11/61) | |
| 1/X | 11.5% (7/61) | |
| 1/2 | 1.6% (1/61) | |
| X/1 | 18.0% (11/61) | |
| X/X | 9.8% (6/61) | |
| X/2 | 14.8% (9/61) | |
| 2/1 | 3.3% (2/61) | |
| 2/X | 9.8% (6/61) | |
| 2/2 | 13.1% (8/61) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 188 | 3.08 |
| Εντός | 99 | 1.62 |
| Εκτός | 89 | 1.46 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).