criss4gr
Μέλος από 13/2/2023- Points
- 101.34
- Yield*
- +1%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 155
- Μέση απόδοση
- 1.56
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 67% (104 από 155)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 60 | 68.3% | +1.83 | +3.1% | 1.57 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 24 | 62.5% | -0.62 | -2.6% | 1.58 |
| 1X | 15 | 86.7% | +1.68 | +11.2% | 1.26 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 16 | 68.8% | -0.42 | -2.6% | 1.73 |
| Over | 31 | 58.1% | -3.49 | -11.3% | 1.51 |
| Under | 2 | 100.0% | +2.00 | +100.0% | 2.00 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 6 | 50.0% | -0.96 | -16.0% | 1.82 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 1 | 100.0% | +1.32 | +132.0% | 2.32 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 73.3% | +1.04 | +6.9% | 1.57 | |
| 13 | 53.8% | -1.42 | -10.9% | 1.96 | |
| 8 | 50.0% | -1.73 | -21.6% | 1.62 | |
| 7 | 85.7% | +2.53 | +36.1% | 1.56 | |
| 7 | 71.4% | +0.45 | +6.4% | 1.50 | |
| 6 | 83.3% | +0.90 | +15.0% | 1.48 | |
| 6 | 83.3% | +1.51 | +25.2% | 1.46 | |
| 6 | 66.7% | -0.34 | -5.7% | 1.47 | |
| 5 | 60.0% | -0.72 | -14.4% | 1.52 | |
| 5 | 60.0% | -0.67 | -13.4% | 1.55 | |
| 5 | 60.0% | -0.48 | -9.6% | 1.50 | |
| 5 | 60.0% | -1.30 | -26.0% | 1.32 | |
| 4 | 75.0% | +1.46 | +36.5% | 1.69 | |
| 4 | 75.0% | +0.96 | +24.0% | 1.64 | |
| 4 | 100.0% | +2.34 | +58.5% | 1.59 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 73 | 68.5% | -7.62 | -10.4% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 67 | 74.6% | +15.30 | +22.8% | 1.65 |
| 2.00 - 2.99 | 13 | 30.8% | -4.34 | -33.4% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.33 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 23 | 69.6% | +0.88 | +3.8% | 1.53 |
| 1 - 3 | 50 | 64.0% | -1.48 | -3.0% | 1.63 |
| 3 - 6 | 59 | 69.5% | +3.94 | +6.7% | 1.54 |
| 6 - 12 | 23 | 65.2% | -2.00 | -8.7% | 1.51 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
155 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 11/5/26 22:00 | 593 |
Τότεναμ
1
Λιντς
1
|
1X | 1.22 | +0.22 |
| 11/5/26 22:00 | 593 |
Τότεναμ
1
Λιντς
1
|
Goal | 1.65 | +0.65 |
| 11/5/26 21:15 | 585 |
Ιβερντόν
3
Ράπερσβιλ-Γιόνα
1
|
1 | 1.60 | +0.60 |
| 11/5/26 20:00 | 580 |
Σίριους
2
Έργκριτε
0
|
1 | 1.24 | +0.24 |
| 11/5/26 20:00 | 580 |
Σίριους
2
Έργκριτε
0
|
Over | 1.32 | -1.00 |
| 10/5/26 22:00 | 546 |
Μπαρτσελόνα
2
Ρεάλ Μαδρίτης
0
|
1 | 1.65 | +0.65 |
| 10/5/26 22:00 | 546 |
Μπαρτσελόνα
2
Ρεάλ Μαδρίτης
0
|
Over | 1.25 | -1.00 |
| 4/5/26 21:30 | 657 |
Λασκ Λίντσερ
3
Ραπίντ Βιέννης
1
|
1X | 1.25 | +0.25 |
| 30/4/26 20:30 | 997 |
Ντιζόν
1
Σατορού
2
|
1X | 1.04 | -1.00 |
| 26/4/26 14:30 | 722 |
Γάνδη
0
Κλαμπ Μπριζ
2
|
2 | 1.54 | +0.54 |
| 25/4/26 22:05 | 655 |
Τουλούζ
2
Μονακό
2
|
X2 | 1.30 | +0.30 |
| 25/4/26 22:00 | 649 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
3
Αθλέτικ Μπιλμπάο
2
|
1X | 1.32 | +0.32 |
| 24/4/26 21:00 | 352 |
Ρεντ Σταρ 93
3
Γκινγκάμπ
2
|
Over | 1.84 | +0.84 |
| 23/4/26 22:30 | 303 |
Ρεάλ Οβιέδο
1
Βιγιαρεάλ
1
|
1X | 1.72 | +0.72 |
| 23/4/26 21:45 | 300 |
Στουτγκάρδη
1
Φράιμπουργκ
1
|
Under | 2.20 | +1.20 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.