RafailGR
Μέλος από 25/8/2024- Points
- 101.97
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 73ος
- Προβλέψεις
- 2846
- Μέση απόδοση
- 1.83
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (1612 από 2846)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1043 | 61.6% | -24.54 | -2.4% | 1.71 |
| X | 35 | 28.6% | +0.52 | +1.5% | 3.39 |
| 2 | 456 | 62.5% | +11.12 | +2.4% | 1.77 |
| 1X | 32 | 62.5% | +0.31 | +1.0% | 1.68 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 113 | 64.6% | +9.09 | +8.0% | 1.75 |
| Over | 67 | 68.7% | +9.42 | +14.1% | 1.68 |
| Under | 3 | 66.7% | +0.37 | +12.3% | 1.73 |
| Ημ.1 | 32 | 62.5% | +1.84 | +5.8% | 2.56 |
| Ημ.X | 106 | 42.5% | -10.68 | -10.1% | 2.17 |
| Ημ.2 | 10 | 40.0% | -2.24 | -22.4% | 2.89 |
| Goal | 461 | 55.5% | -22.59 | -4.9% | 1.73 |
| No Goal | 9 | 44.4% | +0.27 | +3.0% | 2.20 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 447 | 42.7% | -66.89 | -15.0% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 32 | 40.6% | -4.21 | -13.2% | 2.22 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 215 | 52.6% | -10.60 | -4.9% | 1.89 | |
| 211 | 51.2% | -20.15 | -9.5% | 1.83 | |
| 182 | 46.2% | -36.64 | -20.1% | 2.05 | |
| 181 | 55.8% | -4.58 | -2.5% | 1.83 | |
| 180 | 58.9% | +10.92 | +6.1% | 1.89 | |
| 163 | 60.1% | +10.05 | +6.2% | 1.92 | |
| 133 | 53.4% | -15.25 | -11.5% | 1.76 | |
| 119 | 72.3% | +19.11 | +16.1% | 1.68 | |
| 118 | 50.8% | -8.96 | -7.6% | 1.83 | |
| 106 | 57.5% | +2.77 | +2.6% | 1.84 | |
| 106 | 51.9% | -4.10 | -3.9% | 1.93 | |
| 93 | 51.6% | -10.74 | -11.5% | 1.78 | |
| 68 | 55.9% | +0.89 | +1.3% | 1.88 | |
| 60 | 61.7% | -1.51 | -2.5% | 1.68 | |
| 50 | 54.0% | -0.69 | -1.4% | 1.90 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 554 | 75.5% | -4.75 | -0.9% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 1688 | 56.5% | -39.13 | -2.3% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 541 | 42.3% | -37.03 | -6.8% | 2.21 |
| 3.00 - 5.00 | 52 | 21.2% | -12.90 | -24.8% | 3.48 |
| 5.01+ | 11 | 9.1% | -4.40 | -40.0% | 12.66 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 199 | 59.8% | -0.52 | -0.3% | 1.77 |
| 1 - 3 | 455 | 55.4% | -23.92 | -5.3% | 1.85 |
| 3 - 6 | 520 | 56.5% | -8.20 | -1.6% | 1.98 |
| 6 - 12 | 965 | 56.1% | -47.28 | -4.9% | 1.78 |
| 12 - 24 | 630 | 57.9% | -11.95 | -1.9% | 1.77 |
| 24 - 48 | 61 | 52.5% | -6.14 | -10.1% | 1.95 |
| 48+ | 16 | 56.3% | -0.20 | -1.3% | 1.72 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 1
2852 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 05:00 | - |
Κρουζ Αζούλ
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
1 | 2.12
| - |
| 14/5/26 03:30 | - |
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
Κολοράντο Ράπιντς
|
1 | 1.72
| - |
| 14/5/26 02:30 | - |
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
Κολόμπους Κρου
|
Goal | 1.44
| - |
| 14/5/26 02:30 | - |
Ορλάντο Σίτι
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
Goal | 1.53
| - |
| 14/5/26 02:30 | - |
Σινσινάτι
Ίντερ Μαϊάμι
|
4-6 Goals | 2.10
| - |
| 13/5/26 22:30 | - |
Αλαβές
1
Μπαρτσελόνα
0
|
1X | 1.75
| +0.75 |
| 13/5/26 22:30 | - |
Χετάφε
3
Μαγιόρκα
1
|
Goal | 2.15
| +1.15 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Ημ.X | 2.82
| -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λανς
0
Παρί Σεν Ζερμέν
2
|
1X | 1.75
| -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λάτσιο
0
Ίντερ
2
|
Ημ.X | 2.10
| -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάδεργουελ
2
Σέλτικ
3
|
Goal | 1.60
| +0.60 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Ρέιντζερς
1
Χιμπέρνιαν
2
|
Goal | 1.65
| +0.65 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Ρέιντζερς
1
Χιμπέρνιαν
2
|
Over | 1.62
| +0.62 |
| 13/5/26 20:00 | - |
Μπρεστ
1
Στρασβούργο
2
|
Goal | 1.57
| +0.57 |
| 13/5/26 20:00 | - |
Μπρεστ
1
Στρασβούργο
2
|
Over | 1.75
| +0.75 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.