4
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Πούμας

Πούμας

Πούμας : Στατιστικά για Λίγκα MX 2025/2026

Ιστορικό Αγώνων

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Κλαουσούρα
  1 Πούμας 17 36 10 6 1 34:17
  2 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 36 11 3 3 33:17
  3 Κρουζ Αζούλ 17 33 9 6 2 31:18
  4 Πατσούκα 17 31 9 4 4 25:19
  5 Τολούκα 17 30 8 6 3 28:16
  6 Άτλας 17 26 7 5 5 16:18
  7 Τίγκρες 17 25 7 4 6 28:18
  8 Κλαμπ Αμέρικα 17 25 7 4 6 20:17
  9 Τιχουάνα 17 23 5 8 4 19:17
  10 Λεόν 17 22 7 1 9 22:32
  11 Κερέταρο 17 20 4 8 5 17:21
  12 Χουάρεζ 17 19 5 4 8 26:32
  13 Μοντερέι 17 18 5 3 9 22:24
  14 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 18 5 3 9 24:27
  15 Νεκάξα 17 18 5 3 9 19:25
  16 Μασατλάν 17 15 4 3 10 22:37
  17 Πουέμπλα 17 13 3 4 10 13:26
  18 Σάντος Λαγκούνα 17 12 3 3 11 20:38
Λίγκα MX: Απερτούρα
  1 Τολούκα 17 37 11 4 2 43:18
  2 Τίγκρες 17 36 10 6 1 35:16
  3 Κρουζ Αζούλ 17 35 10 5 2 32:20
  4 Κλαμπ Αμέρικα 17 34 10 4 3 33:18
  5 Μοντερέι 17 31 9 4 4 33:29
  6 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 29 9 2 6 29:22
  7 Τιχουάνα 17 24 6 6 5 29:23
  8 Χουάρεζ 17 23 6 5 6 27:28
  9 Πατσούκα 17 22 6 4 7 21:21
  10 Πούμας 17 21 5 6 6 24:25
  11 Σάντος Λαγκούνα 17 20 6 2 9 22:28
  12 Κερέταρο 17 20 6 2 9 19:29
  13 Νεκάξα 17 17 4 5 8 24:32
  14 Άτλας 17 17 4 5 8 24:35
  15 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 16 5 1 11 25:29
  16 Μασατλάν 17 14 2 8 7 20:29
  17 Λεόν 17 13 3 4 10 14:31
  18 Πουέμπλα 17 12 3 3 11 21:42

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 6
(60.0%)
4
(40.0%)
0
(0.0%)
Ημίχρονο 10 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 23:13 3.6 2.3:1.3
Ημίχρονο 12:8 2.0 1.2:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 49% 51%
Goals κατά 41% 59%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 48.15 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 53.88 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Martinez Guillermo9
Morales Robert8
Juninho8
Angulo Alvaro6
Ruvalcaba Jorge5
Carrillo Jordan5
Medina Alan4
Macias Jose4
Duarte Ruben3
Vite Pedro3
Antuna Uriel3
Carrasquilla Adalberto2
Ramsey Aaron1
Lopez Rodrigo1
Nathan Silva1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Carrasquilla Adalberto11
Duarte Ruben10
Ruvalcaba Jorge8
Nathan Silva8
Caicedo Jose6
Martinez Guillermo6
Angulo Alvaro5
Navas Keylor5
Bennevendo Pablo4
Lopez Rodrigo4
Monroy Pablo3
Trigos Santiago3
Vite Pedro3
Medina Alan3
Garza Cesar3
Azuaje Angel3
Quispe Piero2
Carrillo Jordan2
Ramsey Aaron1
Rivas Ulises1
Garcia Stanley1
Lopez Santiago1
Rivas Jesus1
Antuna Uriel1
Juninho1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Angulo Alvaro2
Caicedo Jose1
Nathan Silva1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 51.4% (19/37) 48.6% (18/37)
Ημίχρονο 27.0% (10/37) 73.0% (27/37)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 16.2% (6/37)
2-3 37.8% (14/37)
4-6 45.9% (17/37)
7+ 0.0% (0/37)
Failed to score 8.1% (3/37)

G/G - N/G

G/G N/G
67.6% (25/37) 32.4% (12/37)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 21.6% (8/37)
2 - 3 10.8% (4/37)
0 - 2 8.1% (3/37)
3 - 1 8.1% (3/37)
2 - 2 8.1% (3/37)
0 - 1 8.1% (3/37)
3 - 3 5.4% (2/37)
1 - 0 5.4% (2/37)
4 - 1 5.4% (2/37)
4 - 2 2.7% (1/37)
2 - 0 2.7% (1/37)
4 - 0 2.7% (1/37)
1 - 2 2.7% (1/37)
1 - 4 2.7% (1/37)
0 - 0 2.7% (1/37)
3 - 0 2.7% (1/37)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 32.4% (12/37)
4 18.9% (7/37)
5 18.9% (7/37)
1 13.5% (5/37)
6 8.1% (3/37)
3 5.4% (2/37)
0 2.7% (1/37)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 18.9% (7/37)
1/X 2.7% (1/37)
1/2 5.4% (2/37)
X/1 5.4% (2/37)
X/X 18.9% (7/37)
X/2 13.5% (5/37)
2/1 5.4% (2/37)
2/X 16.2% (6/37)
2/2 13.5% (5/37)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 65 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 51 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 65 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.76 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.38 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ