Χέρενφεν - Αϊντχόφεν

28/11/2021 17:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 881
1 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 881 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χέρενφεν - Αϊντχόφεν στις 25/4/2024

• Χωρητικότητα: 26100
90+3'

Η ομάδα Αϊντχόφεν έπαιξε καλύτερα, αλλά το παιχνίδι τελικά ολοκληρώθηκε ισόπαλο.

90+3'

90+3'

Κατοχή: Χέρενφεν: 40%, Αϊντχόφεν: 60%.

90+3'

Ο Joel Drommel κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'
Σέντρα

Ο Milan van Ewijk κάνει τη σέντρα

90+3'

Το σουτ του Tibor Halilovic μπλοκάρεται

90+3'

Ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'

Ο Benjamin Nygren χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

90+3'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'
Σέντρα

Ο Tibor Halilovic κάνει τη σέντρα

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρενφεν

90+2'

90+2'

90+2'
Σέντρα

Ο Andre Ramalho Silva από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

90+1'

Ο Mario Goetze από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

90+1'

Το σουτ του Bruma αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

90+1'

Ο Mario Goetze από την ομάδα Αϊντχόφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+1'

Η ομάδα Αϊντχόφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'

Ο Ibrahim Sangare από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+1'

Η ομάδα Αϊντχόφεν έχει την κατοχή της μπάλας

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

90'

90'

Ο Ibrahim Sangare από την ομάδα Αϊντχόφεν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

90'

Η ομάδα Αϊντχόφεν εκδηλώνει επίθεση

89'
Σέντρα

Ο Philipp Mwene κάνει τη σέντρα

89'
Απόκρουση

Ο Henk Veerman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Γέμισμα

Ο Philipp Mwene εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

88'

Ο Nick Bakker από την ομάδα Χέρενφεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mario Goetze

88'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

Η ομάδα Αϊντχόφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Η ομάδα Αϊντχόφεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

86'

Ο Henk Veerman πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

86'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει την κατοχή της μπάλας

85'

85'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

85'

Ο Filip Stevanovic δίνει τη θέση του στον Benjamin Nygren

84'

84'
Απόκρουση

Ο Sven van Beek της ομάδας Χέρενφεν απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

84'

Ο Ibrahim Sangare από την ομάδα Αϊντχόφεν βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

84'

83'

Ο Ibrahim Sangare από την ομάδα Αϊντχόφεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

83'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Ibrahim Sangare από την ομάδα Αϊντχόφεν παίζει το 1-2 με τον Bruma.

83'

Η ομάδα Αϊντχόφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'
Απόκρουση

Ο Sven van Beek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'
Σέντρα

Ο Mario Goetze κάνει τη σέντρα

82'

82'

81'

81'

81'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

81'

Ο Rami Al Hajj από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

81'

80'

Κατοχή: Χέρενφεν: 39%, Αϊντχόφεν: 61%.

80'

Το σουτ του Henk Veerman μπλοκάρεται

80'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

80'

Η ομάδα Χέρενφεν εκδηλώνει επίθεση

79'

Η ομάδα Χέρενφεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

79'

Ο Bruma βλέπει την τεράστια ευκαιρία του με σουτ να σταματάει στο δοκάρι!

79'
Σέντρα

Ο Marco van Ginkel κάνει τη σέντρα

78'

78'

78'

77'

77'

76'

Ο Andre Ramalho Silva από την ομάδα Αϊντχόφεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

76'

Ο Philipp Mwene από την ομάδα Αϊντχόφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

76'
Απόκρουση

Ο Rami Kaib απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

76'
Σέντρα

Ο Olivier Boscagli κάνει τη σέντρα

75'

75'

Ο Marco van Ginkel από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

75'

75'

Ο Mauro Junior δίνει τη θέση του στον Armando Obispo

74'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Χέρενφεν ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

73'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Rami Al Hajj αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το αριστερό!

73'
Απόκρουση

Ο Joel Drommel αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

73'
Γέμισμα

Ο Joey Veerman εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

73'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Philipp Mwene για την ομάδα Αϊντχόφεν. Ο Filip Stevanovic σταματάει την φάση.

73'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Dresevic από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Marco van Ginkel

72'

71'

71'
Σέντρα

Ο Rami Al Hajj κάνει τη σέντρα

71'

71'

70'

Κατοχή: Χέρενφεν: 38%, Αϊντχόφεν: 62%.

70'

69'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Philipp Mwene από την ομάδα Αϊντχόφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

69'

69'
Απόκρουση

69'
Σέντρα

69'

Η ομάδα Αϊντχόφεν ξεκινάει αντεπίθεση

69'

69'

69'

68'

Ο Carlos Vinicius δίνει τη θέση του στον Yorbe Vertessen

68'

Ο Ritsu Doan δίνει τη θέση του στον Marco van Ginkel

68'

Ο Nicolas Madsen δίνει τη θέση του στον Ibrahim Dresevic

67'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Erick Gutierrez από την Αϊντχόφεν κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

67'

66'

Ο Erick Gutierrez από την ομάδα Αϊντχόφεν φαίνεται να έκανε φάουλ στον Joey Veerman, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

66'

Ο Philipp Mwene από την ομάδα Αϊντχόφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

66'

65'

65'

Ο Carlos Vinicius από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Xavier Mous βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

65'

64'

63'

63'
Σέντρα

63'

Η ομάδα Χέρενφεν ξεκινάει αντεπίθεση

63'

63'

Ο Ritsu Doan είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

63'

62'

Ο Rami Kaib κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Ritsu Doan

62'

61'
Απόκρουση

Ο Ibrahim Sangare απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

61'
Σέντρα

Ο Rami Kaib κάνει τη σέντρα

61'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

61'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

60'
Απόκρουση

Ο Joel Drommel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

60'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

60'

Κατοχή: Χέρενφεν: 36%, Αϊντχόφεν: 64%.

60'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

60'

60'

60'

Ο Xavier Mous κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

60'

Το σουτ του Olivier Boscagli μπλοκάρεται

60'

59'
Σέντρα

Ο Andre Ramalho Silva από την ομάδα Αϊντχόφεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

59'

Ο Olivier Boscagli από την ομάδα Αϊντχόφεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

59'

Ο Mauro Junior από την ομάδα Αϊντχόφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

58'
Απόκρουση

Ο Sven van Beek απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

58'
Σέντρα

Ο Ritsu Doan κάνει τη σέντρα

58'

Ο Philipp Mwene από την ομάδα Αϊντχόφεν εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

58'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

58'

Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

57'

56'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

56'

56'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ο Mauro Junior από την ομάδα Αϊντχόφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

56'

55'

Κατοχή: Χέρενφεν: 35%, Αϊντχόφεν: 65%.

55'

54'
Σέντρα

Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

54'

53'

Η ομάδα Αϊντχόφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

52'

52'

51'

Ο Carlos Vinicius από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

51'

51'

50'

50'

50'

Πως το έχασε αυτό; Ο Carlos Vinicius έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

50'

Ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

50'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

50'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Philipp Mwene από την ομάδα Αϊντχόφεν «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

49'
Απόκρουση

49'
Σέντρα

Ο Ibrahim Sangare κάνει τη σέντρα

49'

48'

Ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

48'

Ο Carlos Vinicius από την ομάδα Αϊντχόφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

48'

47'
Απόκρουση

Ο Andre Ramalho Silva απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'
Σέντρα

Ο Nicolas Madsen κάνει τη σέντρα

47'
Απόκρουση

Ο Philipp Mwene απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'
Σέντρα

47'
Σέντρα

46'

46'

Ο Rodney Kongolo δίνει τη θέση του στον Rami Al Hajj

46'

45'

Η ομάδα Αϊντχόφεν παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45'

45'

45'

45'

45'

44'

Ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Xavier Mous βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

44'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν παίζει το 1-2 με τον Mario Goetze.

44'

43'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

43'

42'
Απόκρουση

42'
Σέντρα

41'

41'
Σέντρα

Ο Mauro Junior κάνει τη σέντρα

41'

40'

Κατοχή: Χέρενφεν: 34%, Αϊντχόφεν: 66%.

40'

40'

39'

39'

38'

Ο Philipp Mwene από την ομάδα Αϊντχόφεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

38'

38'

37'
Απόκρουση

37'
Σέντρα

37'

Ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

37'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν παίζει το 1-2 με τον Mauro Junior.

36'

Ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

36'

Ο Mario Goetze από την ομάδα Αϊντχόφεν βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

36'

35'

35'

Ο Philipp Mwene υποπίπτει σε χέρι

35'

34'
Απόκρουση

Ο Xavier Mous απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

34'

Ο Erick Gutierrez από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

34'

33'

32'

31'

Ο Bruma πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

31'
Σέντρα

Ο Erick Gutierrez από την Αϊντχόφεν κάνει ωραία σέντρα

31'

30'

Κατοχή: Χέρενφεν: 37%, Αϊντχόφεν: 63%.

30'
Απόκρουση

30'
Σέντρα

30'

29'

Ο Mauro Junior τιμωρείται για σπρώξιμο στον Milan van Ewijk

29'

29'
Σέντρα

Ο Philipp Mwene από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

28'

28'

Ελεύθερο για την ομάδα Αϊντχόφεν

27'

Ο Rami Kaib αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

27'

26'

26'

Ο Ibrahim Sangare πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

26'
Σέντρα

Ο Mario Goetze από την Αϊντχόφεν κάνει ωραία σέντρα

26'

25'

25'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε θέση οφσάιντ

25'

24'

24'

24'

23'

23'
Απόκρουση

23'
Σέντρα

Ο Andre Ramalho Silva κάνει τη σέντρα

22'

21'
Απόκρουση

21'

Ο Olivier Boscagli χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

21'

21'

Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

21'

Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

21'

21'

Ο Sven van Beek από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

21'

Ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

20'
Απόκρουση

Ο Philipp Mwene απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

20'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

20'

Η ομάδα Αϊντχόφεν αυξάνει την πίεση της και μοιάζει πως θα σκοράρει κάποια στιγμή

20'

Κατοχή: Χέρενφεν: 30%, Αϊντχόφεν: 70%.

20'

20'
Σέντρα

19'

19'
Απόκρουση

Ο Rami Kaib απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'
Σέντρα

19'

18'

17'

Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Xavier Mous βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

16'

16'

15'

Κατοχή: Χέρενφεν: 31%, Αϊντχόφεν: 69%.

15'

14'

14'

Η ομάδα Αϊντχόφεν κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

13'

Ο Bruma έδωσε την ασίστ για το γκολ.

13'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Carlos Vinicius σκοράρει με το αριστερό πόδι!

13'

Ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

13'
Σέντρα

Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

13'

12'

11'

10'

10'

9'

9'
Σέντρα

Ο Joey Veerman κάνει τη σέντρα

9'

8'

8'

Ο Mauro Junior από την ομάδα Αϊντχόφεν βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

8'

Ο Ritsu Doan από την ομάδα Αϊντχόφεν βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

8'

Το σουτ του Ibrahim Sangare μπλοκάρεται

8'

7'

7'

7'

Ο Bruma από την ομάδα Αϊντχόφεν βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

6'

6'
Απόκρουση

6'
Σέντρα

6'
Απόκρουση

6'

5'

5'

5'

5'

4'
Απόκρουση

Ο Nicolas Madsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

4'

4'
Απόκρουση

4'

3'

2'

1'

1'

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Αϊντχόφεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

0'

Καλησπέρα σας από το Abe Lenstra Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες της ομάδας Αϊντχόφεν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.35 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Αϊντχόφεν νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Χέρενφεν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε