Κατοχή: Χάιντενχαϊμ: 57%, Γκλάντμπαχ: 43%.

90+6'

Ο Moritz Nicolas από την ομάδα Γκλάντμπαχ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+6'

Ο Robin Hack από την ομάδα Γκλάντμπαχ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+5'

Το σουτ του Robin Hack μπλοκάρεται

90+5'

90+4'

Η ομάδα Γκλάντμπαχ εκδηλώνει επίθεση

90+4'

Ο Jan-Niklas Beste σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Moritz Nicolas ελέγχει την φάση

90+3'

Η ομάδα Γκλάντμπαχ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90+2'

Ελεύθερο για την ομάδα Γκλάντμπαχ

90+2'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Frank Schmidt, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luca Netz από την ομάδα Γκλάντμπαχ ανατρέπει τον Marnon-Thomas Busch

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Florian Pick από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Julian Weigl

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

90'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Stefan Schimmer από την ομάδα Χάιντενχαϊμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90'

Η σέντρα από τον Kevin Sessa από την ομάδα Χάιντενχαϊμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90'

Κατοχή: Χάιντενχαϊμ: 58%, Γκλάντμπαχ: 42%.

90'

Η ομάδα Χάιντενχαϊμ εκδηλώνει επίθεση

89'

Ο Jan-Niklas Beste από την ομάδα Χάιντενχαϊμ είναι σε θέση οφσάιντ

89'

Η ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

88'

Ο Eren Dinkci δίνει τη θέση του στον Florian Pick

88'

Ο Tim Kleindienst δίνει τη θέση του στον Stefan Schimmer

88'

88'

Το σουτ του Kouadio Kone μπλοκάρεται

87'

86'

86'

Η ομάδα Γκλάντμπαχ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

85'

84'

Η ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

84'

84'

Ο Marvin Pieringer από την ομάδα Χάιντενχαϊμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

83'

Ο Rocco Reitz δίνει τη θέση του στον Kouadio Kone

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marvin Pieringer από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Joseph Scally

82'

81'

Ο Joseph Scally απομακρύνει τη μπάλα

81'

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rocco Reitz από την ομάδα Γκλάντμπαχ ανατρέπει τον Jonas Foehrenbach

80'

Κατοχή: Χάιντενχαϊμ: 60%, Γκλάντμπαχ: 40%.

80'

79'

78'

77'

77'

Ο Norman Theuerkauf από την ομάδα Χάιντενχαϊμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

77'

76'

76'

76'

Ο Stefan Lainer δίνει τη θέση του στον Marvin Friedrich

76'

Ο Franck Honorat δίνει τη θέση του στον Luca Netz

76'

Ο Marvin Pieringer από την ομάδα Χάιντενχαϊμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

76'

Ο Jan-Niklas Beste από την ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

75'

75'

75'

Ο Jan-Niklas Beste από την ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

74'

Το σουτ του Jan-Niklas Beste μπλοκάρεται

74'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά από τον Tim Kleindienst χτύπησε το δοκάρι!

74'

Ο Jan-Niklas Beste από την ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

74'

Ο Nico Elvedi απομακρύνει τη μπάλα

73'

73'

72'

Ο Robin Hack απομακρύνει τη μπάλα

72'

71'

Ο Jordan Pefok δίνει τη θέση του στον Nathan N'Goumou

71'

Ο Florian Neuhaus δίνει τη θέση του στον Ko Itakura

71'

Κατοχή: Χάιντενχαϊμ: 59%, Γκλάντμπαχ: 41%.

70'

69'

68'

68'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Χάιντενχαϊμ ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

67'

Ο Jan-Niklas Beste έδωσε την ασίστ για το γκολ!

66'

Ο Marvin Pieringer έδωσε την ασίστ για το γκολ.

66'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Eren Dinkci σκοράρει με το αριστερό πόδι!

66'

66'

65'

64'

Ο Maximilian Woeber της ομάδας Γκλάντμπαχ βλέπει κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Patrick Mainka από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Jordan Pefok

64'

64'

Ο Joseph Scally από την ομάδα Γκλάντμπαχ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

63'

63'

Ελεύθερο για την ομάδα Χάιντενχαϊμ

62'

Ο Rocco Reitz αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

62'

62'

62'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Tim Kleindienst από την ομάδα Χάιντενχαϊμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

62'

Η σέντρα από τον Jan-Niklas Beste από την ομάδα Χάιντενχαϊμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

62'

Ο Eren Dinkci από την ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

61'

61'

61'

61'

60'

Ο Florian Neuhaus είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

60'

60'

59'

59'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jan Schoeppner από την ομάδα Χάιντενχαϊμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

59'

Η σέντρα από τον Eren Dinkci από την ομάδα Χάιντενχαϊμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

59'

59'

Ο Jan-Niklas Beste από την ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

58'

58'

57'

57'

56'

Ο Patrick Mainka από την ομάδα Χάιντενχαϊμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

56'

56'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marnon-Thomas Busch από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Robin Hack

55'

55'

Καλή ενέργεια από τον Marvin Pieringer ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

55'

55'

Ο Moritz Nicolas κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

54'

54'

Ο Franck Honorat από την ομάδα Γκλάντμπαχ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

Ο Jan-Niklas Beste από την ομάδα Χάιντενχαϊμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

54'

54'

54'

Ο Nico Elvedi σταματά επιτυχώς το σουτ

53'

Το σουτ του Marvin Pieringer μπλοκάρεται

53'

52'

52'

52'

Ο Rocco Reitz από την ομάδα Γκλάντμπαχ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kevin Sessa

51'

51'

51'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Marvin Pieringer από την ομάδα Χάιντενχαϊμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

51'

50'

Το σουτ του Norman Theuerkauf μπλοκάρεται

50'

Το σουτ του Kevin Sessa μπλοκάρεται

50'

50'

Ο Robin Hack από την ομάδα Γκλάντμπαχ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

49'

49'

49'

48'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jonas Foehrenbach από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Stefan Lainer

47'

47'

46'

46'

46'

Ο Tim Siersleben δίνει τη θέση του στον Marvin Pieringer

46'

Ο Nikola Dovedan δίνει τη θέση του στον Kevin Sessa

46'

Ο Omar Traore δίνει τη θέση του στον Marnon-Thomas Busch

46'

45+4'

45+4'

45+4'

Ο Tim Kleindienst από την ομάδα Χάιντενχαϊμ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Nico Elvedi

45+3'

Ο Tim Kleindienst από την ομάδα Χάιντενχαϊμ είναι σε θέση οφσάιντ

45+3'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Χάιντενχαϊμ!

45+2'

VAR - ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό πέναλτι για την ομάδα Χάιντενχαϊμ

45+2'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Nico Elvedi από την ομάδα Γκλάντμπαχ υποπίπτει σε πέναλτι πάνω στον παίκτη Tim Kleindienst.

45+2'

Ο Jan-Niklas Beste κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45+1'

Ο Patrick Mainka απομακρύνει τη μπάλα

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

45+1'

Ο Franck Honorat από την ομάδα Γκλάντμπαχ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45'

45'

44'

Το σουτ του Eren Dinkci μπλοκάρεται

44'

43'

43'

42'

42'

Ο Nico Elvedi από την ομάδα Γκλάντμπαχ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

41'

40'

40'

Ο Florian Neuhaus αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

40'

Ο Robin Hack τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

40'

40'

39'

38'

38'

36'

Κίτρινη κάρτα για τον Omar Traore

36'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Omar Traore υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Julian Weigl

36'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tim Kleindienst από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Nico Elvedi

35'

34'

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tim Siersleben από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Jordan Pefok

33'

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Franck Honorat από την ομάδα Γκλάντμπαχ ανατρέπει τον Norman Theuerkauf

32'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nikola Dovedan από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Stefan Lainer

31'

30'

Κατοχή: Χάιντενχαϊμ: 61%, Γκλάντμπαχ: 39%.

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Omar Traore από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Florian Neuhaus

29'

28'

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tim Siersleben από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Florian Neuhaus

26'

26'

Ο Rocco Reitz σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kevin Mueller ελέγχει την φάση

25'

25'

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tim Kleindienst από την ομάδα Χάιντενχαϊμ ανατρέπει τον Julian Weigl

23'

Ο Kevin Mueller κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

23'

22'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Christoph Kramer, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

22'

Ο Omar Traore υποπίπτει σε χέρι

22'

Ο Maximilian Woeber απομακρύνει τη μπάλα

21'

21'

20'

Ο Jordan Pefok από την ομάδα Γκλάντμπαχ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tim Siersleben

20'

19'

19'

18'

Κίτρινη κάρτα για τον Julian Weigl

18'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Julian Weigl υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Nikola Dovedan

17'

16'

16'

Κατοχή: Χάιντενχαϊμ: 56%, Γκλάντμπαχ: 44%.

16'

15'

15'

14'

14'

14'

14'

Το σουτ του Nikola Dovedan μπλοκάρεται

14'

13'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Lainer από την ομάδα Γκλάντμπαχ ανατρέπει τον Jan-Niklas Beste

10'

Η ομάδα Γκλάντμπαχ κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

10'

9'

Ο Jordan Pefok έδωσε την ασίστ για το γκολ.

9'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Robin Hack σκοράρει με το δεξί πόδι!

9'

Ο Jordan Pefok τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

9'

Η σέντρα από τον Franck Honorat από την ομάδα Γκλάντμπαχ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

9'

9'

8'

7'

7'

6'

5'

Κατοχή: Χάιντενχαϊμ: 44%, Γκλάντμπαχ: 56%.

4'

4'

4'

4'

3'

2'

2'

Ο Tim Siersleben κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

2'

2'

1'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Χάιντενχαϊμ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Voith-Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Επικρατεί η απογοήτευση στην Γκλάντμπαχ

Η Χαϊντενχάιμ υποδέχεται την Γκλάντμπαχ για την 26η αγωνιστική της Μπουντεσλίγκα. Από ήττα στο πρωτάθλημα προέρχονται οι γηπεδούχοι, από αποκλεισμό-σοκ στο Κύπελλο οι φιλοξενούμενοι.

Αντιμετώπισε εκτός έδρας την Άουγκσμπουργκ την προηγούμενη αγωνιστική και ηττήθηκε με 1-0. Είχε την πρώτη καλή στιγμή στο παιχνίδι μόλις στο 10’ αλλά από μία στατική φάση στο 22’ βρέθηκε πίσω στο σκορ. Στο πρώτο μέρος δεν είχε κάποια αντίδραση, θέλησε να ανεβάσει την απόδοση της στην επανάληψη αλλά δυσκολευόταν να δημιουργήσει. Είχε όμως μία μεγάλη ευκαιρία στο 82’ για να φτάσει στην ισοφάριση αλλά ο Εντικσί μέσα από την περιοχή αμαρκάριστος έστειλε την μπάλα άουτ με το κεφάλι.

Μετράει έτσι τέσσερις σερί αγωνιστικές χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα αλλά προφανώς ακόμα δεν υπάρχει λόγος να ανησυχεί. Βρίσκεται στο +10 από τη ζώνη του υποβιβασμού, έχει δείξει πολύ καλά στοιχεία και δεν θα χρειαστεί πάνω από 5-6 πόντους ακόμα για να εξασφαλίσει την παραμονή της. Δεν έχει δείξει πάντως ότι χαλάρωσε, είχε κάποια δύσκολα παιχνίδια τα οποία και έχασε στις λεπτομέρειες. Ακολουθεί ωστόσο ένα απαιτητικό πρόγραμμα αλλά με την εικόνα που εμφανίζει έως τώρα θεωρώ πως θα κάνει ακόμα μία-δύο εκπλήξεις.

«Είμαστε κοντά στο να πετύχουμε κάτι σπουδαίο, να παραμείνουμε στην Μπουντεσλίγκα. Από την αρχή αυτός ήταν ο μοναδικός μας στόχος και κάθε βαθμός μας βοηθάει να τον φτάσουμε. Πιστεύω πως δεν χρειάζονται 40 βαθμοί για να σωθείς φέτος. Για εμάς είναι το θέμα να ξεπεράσουμε τους 30», επισήμανε ο κόουτς Σμιντ.

Αγωνιστικά Νέα: Τιμωρημένος ο μέσος Γκίμπερ (16/1). Δεν είναι διαθέσιμος ο μέσος Μαλόνεϊ (23/1) Σταθερά εκτός ο επιθετικός Κέναϊ και ο αμυντικός Κέλερ (2/0).

Ένας στόχος της είχε μείνει για φέτος και φρόντισε να τον χάσει κι αυτόν το βράδυ της Τρίτης. Τότε αντιμετώπισε εκτός έδρας τη Σααρμπρίκεν για τα προημιτελικά του Κυπέλλου και μπορεί να ήταν υποψιασμένη καθώς η αντίπαλος της είχε αποκλείσει ήδη τις Άιντραχτ Φρανκφούρητς και Μπάγερν Μονάχου αλλά στο τέλος και η ίδια γνώρισε την ήττα με 2-1. Έδειξε μάλιστα να μπαίνει δυνατά στην αναμέτρηση καθώς προηγήθηκε σε μία αντεπίθεση με τον Χακ στο 8’ όμως τρία λεπτά μετά δέχτηκε την ισοφάριση. Έχασε τεράστια ευκαιρία με τον Όνορατ έπειτα για το 2-1, είχε τον πλήρη έλεγχο στο παιχνίδι αλλά δεν εκμεταλλεύτηκε τις καλές της στιγμές. Έτσι στις καθυστερήσεις είδε την αντίπαλο της να πετυχαίνει και δεύτερο τέρμα και να τη ρίχνει στο καναβάτσο.

Δεν υπάρχουν πολλές δικαιολογίες, ήξερε πως έπαιζε τη μισή της χρονιά και μία πιθανή ευρωπαϊκή συμμετοχή αλλά τα «θαλάσσωσε». Η σεζόν είναι και με τη βούλα αποτυχημένη καθώς η ομάδα βρέθηκε ακόμα και δίπλα στη ζώνη του υποβιβασμού. Απέχει βέβαια εννιά πόντους και δεν θα κινδυνέψει αλλά οι στόχοι ήταν μεγαλύτεροι. Γι’ αυτό το λόγο η διοίκηση φαίνεται πως αποφάσισε να προχωρήσει σε rebuild τη νέα σεζόν κι έτσι πρόκειται να πουληθούν αρκετοί παίκτες του φετινού της κορμού

Το Σάββατο μάλιστα δεν μπόρεσε να δώσει ούτε μία μεγάλη χαρά στους φιλάθλους της καθώς στο εντός έδρας ντέρμπι με την Κολωνία ήρθε ισόπαλη με 3-3. Ναι μεν βρέθηκε πίσω στο σκορ δύο φορές, όμως με πρωταγωνιστή τον Χακ έκανε την ανατροπή και στο 73’ προηγούνταν με 3-2. Δέχτηκε την ισοφάριση στο 79’, δεν πτοήθηκε και στο τέλος θα μπορούσε να πάρει τη νίκη αλλά ο Χακ έστειλε την μπάλα λίγο άουτ μέσα από την περιοχή.

«Ήταν ένα μεγάλο πλήγμα για εμάς ο αποκλεισμός. Είμαστε τρομερά απογοητευμένοι και λυπούμαστε για τους φιλάθλους μας που ονειρευόντουσαν τον τελικό. Τώρα δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Πρέπει να συνεχίσουμε να δουλεύουμε και να βελτιωνόμαστε. Στρέφουμε όλη την προσοχή μας στην Μπουντεσλίγκα», σχολίασε ο κόουτς Σεοάνε.

Αγωνιστικά Νέα: Για άλλο ένα παιχνίδι μένουν εκτός οι επιθετικοί Τσβαντσάρα (13/4) και Πλεά (19/7). Αμφίβολος ο στόπερ Βέμπερ (20/1).

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Χαϊντενχάιμ μπορεί να προέρχεται από κάποια αρνητικά αποτελέσματα αλλά δεν έχει λόγο να απογοητεύεται. Είναι πολύ κοντά στο να εξασφαλίσει τον στόχο της σωτηρίας της, δεν έχει μεγάλη πίεση και φαίνεται και στο γήπεδο. Από την άλλη η Γκλάντμπαχ έρχεται απογοητευμένη μετά τον αποκλεισμό της στο Κύπελλο και ψάχνει από κάπου να πιαστεί για να «σώσει» κάπως την χρονιά. Σε καμία περίπτωση δεν μπορούμε να την εμπιστευτούμε. Βέβαια κι ο άσος αποτελεί ρίσκο και γι’ αυτό θα πάω με το over καθώς θεωρώ πως θα δούμε αρκετές φάσεις στην αναμέτρηση.

• Η ομάδα Γκλάντμπαχ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.50 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χάιντενχαϊμ έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Μπουντεσλίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.95 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Χάιντενχαϊμ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Μπουντεσλίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.61 στον ΟΠΑΠ

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα