Ο Joachim Andersen σταματά επιτυχώς το σουτ

Ο Harry Wilson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

Ο Issa Diop απομακρύνει τη μπάλα

90+4'

Η σέντρα από τον Michael Olise από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Armando Broja από την ομάδα Φούλαμ ανατρέπει τον Adam Wharton

90+2'

Ο Jeffrey Schlupp από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ο Willian από την ομάδα Φούλαμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+2'

Ο Adam Wharton από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Κίτρινη κάρτα για τον Joachim Andersen

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 7'

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joachim Andersen από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Armando Broja

90'

Ο Calvin Bassey απομακρύνει τη μπάλα

90'

Κατοχή: Φούλαμ: 53%, Κρίσταλ Πάλας: 47%.

89'

89'

Ο Michael Olise αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

89'

Ο Naouirou Ahamada κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

88'

Ο Joachim Andersen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Armando Broja.

87'

Ο Adam Wharton έδωσε την ασίστ για το γκολ.

87'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jeffrey Schlupp της ομάδας Κρίσταλ Πάλας νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

87'

Η ομάδα Κρίσταλ Πάλας εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

86'

Ο Tyrick Mitchell δίνει τη θέση του στον Naouirou Ahamada

86'

85'

Ο Andreas Pereira δίνει τη θέση του στον Harry Wilson

85'

Ο Rodrigo Muniz δίνει τη θέση του στον Armando Broja

85'

Ο Harrison Reed δίνει τη θέση του στον Tom Cairney

83'

Κίτρινη κάρτα για τον Will Hughes

83'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Will Hughes από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Sasa Lukic

83'

Ο Sasa Lukic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

83'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adam Wharton από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Andreas Pereira

82'

81'

Η ομάδα Φούλαμ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

80'

80'

80'

79'

Ο Sasa Lukic από την ομάδα Φούλαμ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Michael Olise

78'

Ο Chris Richards απομακρύνει τη μπάλα

77'

Ελεύθερο για την ομάδα Κρίσταλ Πάλας

77'

Ο Harrison Reed από την ομάδα Φούλαμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

77'

Ο Alex Iwobi τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

76'

Η ομάδα Κρίσταλ Πάλας εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

76'

Ο Jordan Ayew δίνει τη θέση του στον Jeffrey Schlupp

75'

75'

Ο Rodrigo Muniz από την ομάδα Φούλαμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

75'

Ο Dean Henderson από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Ο Andreas Pereira από την ομάδα Φούλαμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

75'

Κατοχή: Φούλαμ: 55%, Κρίσταλ Πάλας: 45%.

75'

Ο Jordan Ayew από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

74'

Ο Nathaniel Clyne απομακρύνει τη μπάλα

73'

Ο Rodrigo Muniz κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

Ο Michael Olise σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Bernd Leno ελέγχει την φάση

72'

Ο Calvin Bassey σταματά επιτυχώς το σουτ

72'

Το σουτ του Michael Olise μπλοκάρεται

72'

71'

Ο Bernd Leno κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

71'

Ο Michael Olise από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

70'

70'

Καλή ενέργεια από τον Odsonne Edouard ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

70'

Ο Michael Olise τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

70'

69'

69'

Ο Jean-Philippe Mateta δίνει τη θέση του στον Odsonne Edouard

68'

Ο Joao Palhinha δίνει τη θέση του στον Sasa Lukic

68'

Ο Bobby Reid δίνει τη θέση του στον Willian

68'

Ο Antonee Robinson από την ομάδα Φούλαμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

68'

67'

Ο Bernd Leno από την ομάδα Φούλαμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

66'

66'

Κατοχή: Φούλαμ: 56%, Κρίσταλ Πάλας: 44%.

66'

Ο Bobby Reid από την ομάδα Φούλαμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

65'

65'

Ο Jean-Philippe Mateta τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

65'

Ο Tyrick Mitchell τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

64'

64'

Ο Bobby Reid από την ομάδα Φούλαμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

64'

Η σέντρα από τον Andreas Pereira από την ομάδα Φούλαμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

63'

Ο Joachim Andersen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

62'

62'

Ο Jordan Ayew από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

61'

60'

Κατοχή: Φούλαμ: 58%, Κρίσταλ Πάλας: 42%.

60'

60'

Ο Jordan Ayew από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

59'

Ο Issa Diop σταματά επιτυχώς το σουτ

59'

Το σουτ του Will Hughes μπλοκάρεται

59'

59'

Ο Jordan Ayew τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

59'

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joao Palhinha από την ομάδα Φούλαμ ανατρέπει τον Jordan Ayew

58'

57'

Ο Daniel Munoz είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

56'

56'

Ο Daniel Munoz κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Alex Iwobi.

56'

Ο Daniel Munoz από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joachim Andersen από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Rodrigo Muniz

55'

Κατοχή: Φούλαμ: 57%, Κρίσταλ Πάλας: 43%.

54'

Ο Alex Iwobi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

54'

Ο Andreas Pereira έδωσε την ασίστ για το γκολ!

52'

Ο Timothy Castagne έδωσε την ασίστ για το γκολ.

52'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ- Ο Rodrigo Muniz από την ομάδα Φούλαμ πιάνει την κοντινή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

52'

Ο Timothy Castagne τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

52'

Ο Chris Richards από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

52'

Ο Joachim Andersen από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andreas Pereira

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nathaniel Clyne από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Rodrigo Muniz

50'

50'

50'

Ο Daniel Munoz κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Antonee Robinson.

50'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Daniel Munoz από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

50'

Η σέντρα από τον Tyrick Mitchell από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

49'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Munoz από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Alex Iwobi

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Timothy Castagne από την ομάδα Φούλαμ ανατρέπει τον Jordan Ayew

47'

Ο Dean Henderson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

46'

45+3'

45+3'

45+2'

Ο Tyrick Mitchell από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

Ο Andreas Pereira από την ομάδα Φούλαμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

45+1'

Ο Bobby Reid πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

45+1'

Ο Joachim Andersen από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45'

45'

Ο Daniel Munoz υποπίπτει σε χέρι

45'

Ο Timothy Castagne κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jordan Ayew.

44'

Ο Joachim Andersen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Rodrigo Muniz.

44'

43'

43'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Issa Diop από την ομάδα Φούλαμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

43'

Ο Andreas Pereira από την ομάδα Φούλαμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

43'

Καλή ενέργεια από τον Rodrigo Muniz ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

43'

Ο Rodrigo Muniz τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

42'

Η σέντρα από τον Joao Palhinha από την ομάδα Φούλαμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

42'

42'

41'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rodrigo Muniz από την ομάδα Φούλαμ ανατρέπει τον Chris Richards

40'

40'

Κατοχή: Φούλαμ: 52%, Κρίσταλ Πάλας: 48%.

40'

39'

39'

38'

Ο Alex Iwobi υποπίπτει σε χέρι

37'

37'

37'

35'

34'

34'

Ο Tyrick Mitchell κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

33'

Ο Joao Palhinha κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

33'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Will Hughes από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Rodrigo Muniz

32'

32'

30'

Ο Bernd Leno είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

30'

30'

30'

30'

Ο Joao Palhinha από την ομάδα Φούλαμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

30'

29'

29'

27'

Ο Calvin Bassey από την ομάδα Φούλαμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

27'

26'

26'

Ο Adam Wharton αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

26'

Ο Will Hughes κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

26'

26'

Ο Nathaniel Clyne αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

25'

Κατοχή: Φούλαμ: 61%, Κρίσταλ Πάλας: 39%.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joao Palhinha από την ομάδα Φούλαμ ανατρέπει τον Adam Wharton

24'

23'

22'

Ο Joachim Andersen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rodrigo Muniz

22'

21'

Ο Joachim Andersen υποπίπτει σε χέρι

21'

20'

Κατοχή: Φούλαμ: 59%, Κρίσταλ Πάλας: 41%.

20'

Ο Harrison Reed κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

19'

19'

Ο Calvin Bassey κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jean-Philippe Mateta.

18'

Ο Timothy Castagne από την ομάδα Φούλαμ είναι σε θέση οφσάιντ

17'

16'

16'

16'

Ο Chris Richards κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Joao Palhinha.

16'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Chris Richards από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

16'

15'

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Timothy Castagne από την ομάδα Φούλαμ ανατρέπει τον Tyrick Mitchell

14'

14'

Ο Jean-Philippe Mateta από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

14'

Ο Daniel Munoz τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

13'

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Chris Richards από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Bobby Reid

12'

Ο Adam Wharton κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Andreas Pereira.

12'

11'

11'

11'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

11'

VAR - ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό πέναλτι για την ομάδα Κρίσταλ Πάλας

11'

Κατοχή: Φούλαμ: 63%, Κρίσταλ Πάλας: 37%.

10'

10'

10'

10'

Ο Alex Iwobi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Daniel Munoz

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bobby Reid από την ομάδα Φούλαμ ανατρέπει τον Will Hughes

9'

9'

Ο Chris Richards κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Rodrigo Muniz.

8'

7'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordan Ayew από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας ανατρέπει τον Joao Palhinha

7'

Ο Issa Diop από την ομάδα Φούλαμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

7'

6'

Ο Michael Olise χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

6'

Ο Michael Olise από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας είχε προσπάθεια εκτός στόχου

6'

Ο Adam Wharton τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

6'

5'

5'

Ο Will Hughes πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

5'

5'

5'

Κατοχή: Φούλαμ: 50%, Κρίσταλ Πάλας: 50%.

4'

3'

3'

3'

3'

2'

Ο Adam Wharton από την ομάδα Κρίσταλ Πάλας εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

2'

2'

1'

Ο Rodrigo Muniz κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Joachim Andersen.

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Φούλαμ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Craven Cottage, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Στα καλύτερα της η Κρίσταλ Πάλας

Οι συμπολίτισσες Φούλαμ και Κρίσταλ Πάλας αναμετρούνται στο «Κρέιβεν Κότατζ» σε ένα παιχνίδι χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον αφού αμφότερες δεν κυνηγούν κάτι χειροπιαστό τις εναπομείναντες αγωνιστικές.

* Λονδρέζικο ντέρμπι

* Η Κρίσταλ Πάλας είναι αήττητη στις τέσσερις τελευταίες επισκέψεις της στο «Κρέιβεν Κότατζ» (2-2-0) και έχει χάσει μόλις ένα από τα οχτώ τελευταία μεταξύ τους ανεξαρτήτως έδρας (3-4-1)

Δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα την περασμένη εβδομάδα κόντρα στην Λίβερπουλ γνωρίζοντας την ήττα με 3-1 στο Λονδίνο. Βρέθηκε πίσω στο 32’ από απευθείας εκτέλεση φάουλ, ισοφάρισε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με τον Καστάν αλλά στην επανάληψη άφηνε πολλούς χώρους και το πλήρωσε δεχόμενη δύο τέρματα (53’, 72’).

Τρίτη ήττα στα τέσσερα τελευταία (1-0-3), βρίσκεται στην 13η θέση με 42 βαθμούς και χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον στα εναπομείναντα τέσσερα παιχνίδια. Έχει κερδίσει τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία λονδρέζικα ντέρμπι και αν τα καταφέρει και απόψε θα ισοφαρίσει την κορυφαία της επίδοση με πέντε νίκες σε μια σεζόν.

Για το στόχο της ομάδας στα εναπομείναντα παιχνίδια ρωτήθηκε ο τεχνικός της Σίλβα, ο οποίος στάθηκε στο σημερινό: «Το επόμενο παιχνίδι είναι με την Πάλας, μια ομάδα σε καλή στιγμή. Παίζουμε στο Κότατζ και θέλουμε να είμαστε στο καλύτερό μας επίπεδο γιατί ξέρουμε ότι αν αυτό συμβεί, ακόμα κι αν η αντίπαλος είναι σε καλό μομέντουμ, θα είναι πολύ δύσκολο γι’ αυτούς. Το μήνυμα είναι ξεκάθαρο, να φτάσουμε στα συγκεκριμένα στάνταρ που έχουμε στην έδρα μας».

Αγωνιστικά Νέα: Επέστρεψε στις προπονήσεις ο εξτρέμ Γουίλιαν (28/4) και αναμένεται να είναι διαθέσιμος.Σε τρομερή κατάσταση, μετά το «διπλό» στο «Άνφιλντ» και την πεντάρα στην Γουέστ Χαμ, νίκησε με 2-0 την Νιούκαστλ στο Λονδίνο και σημείωσε τρεις διαδοχικές νίκες για πρώτη φορά φέτος. Εξαιρετική εμφάνιση, απειλήθηκε ελάχιστα από την αντίπαλο και η ίδια δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες, πετυχαίνοντας δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο με τον φορμαρισμένο Ματετά (55’, 88’).

Έφτασε τις τρεις σερί νίκες, όσες είχε στα προηγούμενα 20 παιχνίδια της! Έχει λυθεί επιθετικά στα τελευταία παιχνίδια κάτι που πιστώνεται στον Γκλάσνερ, μιας και η ομάδα έπαιζε πολύ συντηρητικά το προηγούμενο διάστημα παρά τις ποιοτικές μονάδες που διαθέτει από τη μέση και μπροστά. Φυσικά σ’ αυτό βοήθησαν και οι επιστροφές κομβικών παικτών από τραυματισμούς ενώ ο Αυστριακός στάθηκε στο πόσο χρήσιμη ήταν η μίνι προετοιμασία της ομάδας στην Ισπανία κατά τη διάρκεια της διακοπής του Μαρτίου.

Με τους εννέα μαζεμένους βαθμούς βγήκε οριστικά από την κουβέντα για τη μάχη της παραμονής, ανεβαίνοντας στην 14η θέση και στο +14 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Στόχος πλέον το καλύτερο δυνατό πλασάρισμα, ούσα στο -3 από τη σημερινή της αντίπαλο, Φούλαμ.

Εν όψει του σημερινού ο Γκλάσνερ δήλωσε: «Είμαι πολύ αισιόδοξος ότι μπορούμε να συνεχίσουμε το νικηφόρο σερί. Οι εμφανίσεις και αυτό που κάνουν οι παίκτες στις προπονήσεις μου δίνουν αυτοπεποίθηση. Αλλά θα είναι το μεγαλύτερο λάθος που μπορούμε να κάνουμε να πούμε ότι επειδή αυτό το διάστημα κερδίσαμε ομάδες που είναι πιο ψηλά από την Φούλαμ στην βαθμολογία ότι αυτόματα θα κερδίσουμε και την ίδια. Αυτό θα ήταν το μεγαλύτερο λάθος μας».

Την ίδια ώρα ο σύλλογος φέρεται ότι έθεσε το ποσό των 60 εκατ. λιρών ως τιμή εκκίνησης στους ενδιαφερόμενους για την αγορά ενός εκ των Ολίσε και Έζε.

Αγωνιστικά Νέα: Χτύπησε στο γόνατο ο πολύτιμος επιθετικός χαφ Έζε (24/8) και η συμμετοχή του θα ξεκαθαρίσει την τελευταία στιγμή. Συνεχίζει εκτός ο κομβικός αμυντικός χαφ Λέρμα (27/1) ενώ ο στόπερ Χόλντινγκ υπέστη νέο τραυματισμό την ώρα που επέστρεψε μετά από σοβαρό θέμα. Πάντα στα πιτς ο βασικός στόπερ Γκουέχι (22/0), ο γκολκίπερ Τζόνστοουν (20/0), o μέσος Ντουκουρέ (11/0) κι ο αναπληρωματικός επιθετικός χαφ Φράνκα (10/0).

Κώστας Καραγιαννόπουλος Αθλητικογράφος

Αγώνας χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον ωστόσο καμία δε θα σφυρίξει αδιάφορα. Σε εξαιρετική κατάσταση η Κρίσταλ Πάλας που έχει το μομέντουμ εν αντιθέσει με την Φούλαμ, η οποία πάντως είναι άκρως απρόβλεπτη ομάδα, ούσα ικανή για το καλύτερο και το χειρότερο. Αμφίρροπο ματς, η αξία πάντως βρίσκεται στα δεξιά με την Πάλας να έχει φόρμα αλλά και πολύ καλή παράδοση στα μεταξύ τους. Μπορεί να πάρει έστω το βαθμό, θα περίμενα βέβαια ως την τελευταία στιγμή για να δω αν θα τα καταφέρει τελικά ο πολύτιμος επιθετικός χαφ Έζε.

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ