21+

Σίλκεμποργκ - Μπρόντμπι

6/3/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1131
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 795 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μπρόντμπι - Σίλκεμποργκ στις 8/4/2024

• Θεατές: 8185
90+5'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+5'

Η ομάδα Μπρόντμπι δεν κατάφερε να πείσει τους θεατές ότι είναι η καλύτερη ομάδα, όμως φεύγει από το γήπεδο νικήτρια.

90+5'

90+5'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 69%, Μπρόντμπι: 31%.

90+5'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Σέντρα

Ο Nicolai Vallys κάνει τη σέντρα

90+5'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 66%, Μπρόντμπι: 34%.

90+4'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Stefan Thordarson στέλνει τη μπάλα με κεφαλιά προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

90+3'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+3'

Ο Mathias Kvistgaarden δίνει τη θέση του στον Frederik Alves Ibsen

90+2'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

90'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

89'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

Ο Lukas Engel κάνει τη σέντρα

88'

Ο Andreas Bruus έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Larsen βγαίνει δυνατά και σώζει!

88'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

88'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Αυτό το γκολ από την ομάδα Μπρόντμπι ήρθε κόντρα στην ροή του αγώνα

87'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

87'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μπρόντμπι μετράει κανονικά.

87'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

86'

Ο Anis Ben Slimane έδωσε την ασίστ για το γκολ.

86'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mathias Kvistgaarden της ομάδας Μπρόντμπι «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Mathias Kvistgaarden

86'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

86'
Σέντρα

Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

84'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

84'

84'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

84'
Απόκρουση

Ο Nicolai Larsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

84'

Ο Nicolai Larsen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Mathias Kvistgaarden βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Larsen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

84'

Ο Mathias Greve από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία εξαιρετική πάσα και ανοίγει χώρο...

83'

83'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

83'

Ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

82'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

82'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

82'

O Andreas Maxsoe στέλνει τη μπάλα μακριά.

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Andreas Bruus

80'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 68%, Μπρόντμπι: 32%.

80'

Η ομάδα Μπρόντμπι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

80'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Nicolai Vallys , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

80'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

80'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

79'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andreas Maxsoe

79'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Tobias Salquist από την ομάδα Σίλκεμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

78'

Ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

78'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Nicolai Vallys έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Mads Hermansen

78'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

78'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

77'

77'

Ο Sebastian Joergensen δίνει τη θέση του στον Soeren Tengstedt

77'

Ο Andreas Oggesen δίνει τη θέση του στον Stefan Thordarson

76'
Σέντρα

Ο Andreas Oggesen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

76'

76'

76'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

75'
Σέντρα

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

75'

Ο Sebastian Joergensen χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

75'

Ο Andreas Oggesen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

75'
Απόκρουση

75'
Σέντρα

74'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Mark Brink

74'

73'

73'

Ο Nicolai Vallys κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mads Hermansen μπλοκάρει εύκολα

72'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen κάνει τη σέντρα

72'

8185 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

72'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'
Απόκρουση

Ο Nicolai Larsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Γέμισμα

Ο Joe Bell εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

71'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andreas Bruus

71'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

71'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

71'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ παίζει το 1-2 με τον Mark Brink.

70'

70'

70'
Απόκρουση

69'

69'

Ο Simon Hedlund είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Mathias Greve

69'

Ο Marko Divkovic δίνει τη θέση του στον Mathias Kvistgaarden

69'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Simon Hedlund να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

68'

Ο Simon Hedlund είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

68'

67'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

67'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

67'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Henrik Heggheim για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Mark Brink σταματάει την φάση.

66'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

65'

64'

64'

64'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκδηλώνει επίθεση

63'

63'
Απόκρουση

Ο Anis Ben Slimane απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'
Σέντρα

62'

61'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

61'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

61'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

61'
Σέντρα

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

61'

61'
Απόκρουση

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

61'
Σέντρα

Ο Anders Klynge κάνει τη σέντρα

60'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

60'

60'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

58'

58'

Ο Nicklas Helenius πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

58'

58'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

58'

57'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

57'
Σέντρα

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

57'

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Nicklas Helenius

56'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

56'

Ο Anis Ben Slimane χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

56'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

55'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus κάνει τη σέντρα

55'

55'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 67%, Μπρόντμπι: 33%.

53'

52'

52'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει την μπάλα, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

52'

51'
Απόκρουση

51'
Σέντρα

50'

50'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

49'

49'

49'

49'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

49'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

48'

48'

47'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

47'

46'

46'
Κακό κοντρόλ

Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

46'

Ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

46'
Απόκρουση

Ο Lukas Engel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'
Σέντρα

Ο Christian Cappis κάνει τη σέντρα

46'

45+4'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+4'

45+3'

45+3'

45+2'

45+2'

45+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45+1'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

45+1'

45'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Σίλκεμποργκ!

45'

Ο Kevin Mensah είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Christian Cappis

44'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

44'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Sigurd Rosted από την ομάδα Μπρόντμπι υποπίπτει σε πέναλτι.

44'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

43'

43'

43'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kevin Mensah να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

41'

Ο Kevin Mensah είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

41'

41'

40'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

40'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Anis Ben Slimane , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

40'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

40'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

39'

39'

38'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Andreas Maxsoe έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του με βολέ χτύπησε στο δοκάρι!

38'

38'
Απόκρουση

Ο Andre Calisir απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

37'

37'

Ο Lukas Engel έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Mads Hermansen βγαίνει δυνατά και σώζει!

37'

37'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

36'

35'

34'

34'

Ο Andreas Oggesen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

33'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ έκανε την πάσα αλλά ο συμπαίκτης του δεν μπόρεσε να επωφεληθεί.

32'

32'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

31'

31'

31'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Anis Ben Slimane για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Andre Calisir σταματάει την φάση.

30'

30'

30'

30'
Απόκρουση

Ο Andre Calisir της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

30'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

29'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

28'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

28'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

28'
Απόκρουση

Ο Joe Bell απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'
Σέντρα

Ο Andreas Oggesen κάνει τη σέντρα

28'

Πως το έχασε αυτό; Ο Nicolai Vallys έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

28'

28'

Ο Lukas Engel σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

27'
Απόκρουση

27'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

27'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Anders Klynge έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Mads Hermansen

27'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

27'

26'

Ο Nicolai Vallys σουτάρει τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ το βγάζει

26'
Σέντρα

24'

22'

Τόσο κοντά! Ο Nicklas Helenius έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του απομακρύνεται από τον Mads Hermansen!

22'
Σέντρα

21'

21'
Σέντρα

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

21'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 61%, Μπρόντμπι: 39%.

20'

19'

19'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

19'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

18'

17'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 58%, Μπρόντμπι: 42%.

17'

17'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! 0 Sebastian Joergensen χάνει μια ξεκάθαρη ευκαιρία με το σουτ του να χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι! Απίστευτη ευκαιρία!

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Nicklas Helenius

16'

16'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

15'
Απόκρουση

14'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

13'

13'
Απόκρουση

Ο Andreas Oggesen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

13'
Σέντρα

Ο Andreas Maxsoe κάνει τη σέντρα

13'
Απόκρουση

12'

12'
Απόκρουση

12'

11'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

10'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 65%, Μπρόντμπι: 35%.

10'

9'

9'

9'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

9'
Ντρίμπλα

9'

9'

9'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

8'

7'

7'

7'
Απόκρουση

7'

7'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

6'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 57%, Μπρόντμπι: 43%.

6'

5'

4'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

4'

2'

2'

1'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

1'

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το JYSK Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σίλκεμποργκ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.15 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα