GEOGLIKOU
Μέλος από 9/11/2019- Points
- 102.06
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -6%
- Κατάταξη
- 98ος
- Προβλέψεις
- 12135
- Μέση απόδοση
- 2.32
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 47% (5758 από 12135)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1734 | 57.5% | -12.41 | -0.7% | 1.89 |
| X | 4176 | 30.4% | -38.65 | -0.9% | 3.31 |
| 2 | 890 | 46.1% | -80.28 | -9.0% | 2.31 |
| 1X | 210 | 69.0% | -18.55 | -8.8% | 1.39 |
| 12 | 29 | 72.4% | -1.62 | -5.6% | 1.30 |
| X2 | 167 | 62.9% | -14.35 | -8.6% | 1.55 |
| Over | 2416 | 58.2% | -111.63 | -4.6% | 1.68 |
| Under | 25 | 52.0% | -3.21 | -12.8% | 1.68 |
| Ημ.1 | 7 | 71.4% | +3.35 | +47.9% | 2.16 |
| Ημ.X | 17 | 47.1% | -0.53 | -3.1% | 2.09 |
| Ημ.2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.69 |
| Goal | 2425 | 56.2% | -114.10 | -4.7% | 1.73 |
| No Goal | 12 | 50.0% | -0.65 | -5.4% | 2.02 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 25 | 40.0% | -5.15 | -20.6% | 1.99 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 328 | 54.6% | +14.00 | +4.3% | 2.11 | |
| 271 | 62.0% | +5.66 | +2.1% | 1.87 | |
| 265 | 49.4% | -26.38 | -10.0% | 2.08 | |
| 262 | 57.6% | -19.22 | -7.3% | 1.76 | |
| 255 | 50.2% | +23.03 | +9.0% | 2.35 | |
| 243 | 46.5% | -4.38 | -1.8% | 2.38 | |
| 200 | 39.5% | +2.49 | +1.2% | 2.78 | |
| 200 | 44.0% | -40.80 | -20.4% | 2.31 | |
| 198 | 51.5% | +31.53 | +15.9% | 2.39 | |
| 196 | 39.8% | +17.48 | +8.9% | 2.83 | |
| 188 | 53.7% | +2.00 | +1.1% | 2.16 | |
| 186 | 51.6% | -1.57 | -0.8% | 2.35 | |
| 182 | 53.3% | -1.68 | -0.9% | 2.13 | |
| 182 | 38.5% | -41.26 | -22.7% | 2.38 | |
| 167 | 49.1% | -34.31 | -20.5% | 1.94 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1620 | 73.8% | -3.17 | -0.2% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 4702 | 56.6% | -226.22 | -4.8% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 2022 | 39.8% | -87.25 | -4.3% | 2.44 |
| 3.00 - 5.00 | 3719 | 29.2% | -78.54 | -2.1% | 3.39 |
| 5.01+ | 72 | 12.5% | -4.60 | -6.4% | 6.44 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 405 | 42.2% | -39.71 | -9.8% | 2.41 |
| 1 - 3 | 1409 | 47.6% | -39.16 | -2.8% | 2.34 |
| 3 - 6 | 2889 | 47.5% | -99.13 | -3.4% | 2.31 |
| 6 - 12 | 5006 | 48.0% | -107.33 | -2.1% | 2.33 |
| 12 - 24 | 2242 | 46.9% | -97.78 | -4.4% | 2.31 |
| 24 - 48 | 159 | 47.2% | -17.87 | -11.2% | 2.15 |
| 48+ | 25 | 56.0% | +1.20 | +4.8% | 2.30 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12178 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 2/9/26 04:00 | - |
Φορταλέζα CEIF
Όνσε Κάλντας
|
X | 3.15
| - |
| 1/9/26 21:30 | - |
Ζυρίχη
2
Γιούνγκ Μπόις
4
|
Over | 1.38
| +0.38 |
| 1/9/26 21:30 | - |
Ζυρίχη
2
Γιούνγκ Μπόις
4
|
Goal | 1.45
| +0.45 |
| 1/9/26 20:30 | - |
Ξαμάξ
1
Ιβερντόν
2
|
Goal | 1.51
| +0.51 |
| 1/9/26 20:30 | - |
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
1
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
1
|
Over | 1.16
| -1.00 |
| 1/9/26 20:30 | - |
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
1
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
1
|
Goal | 1.17
| +0.17 |
| 1/9/26 20:00 | - |
Χέλσινγκμποργκ
1
Έρεμπρο
1
|
Goal | 1.59
| +0.59 |
| 1/9/26 03:45 | - |
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
3
Ο Χίγκινς
2
|
Goal | 1.70
| +0.70 |
| 1/9/26 03:15 | - |
Τίγκρε
0
Μπαράκας Σεντράλ
0
|
X | 3.10
| +2.10 |
| 31/8/26 20:00 | 656 |
Κοπεγχάγη
3
Σοντερίσκε
1
|
1 | 1.35 | +0.35 |
| 31/8/26 20:00 | - |
Κοπεγχάγη
3
Σοντερίσκε
1
|
Goal | 1.74
| +0.74 |
| 31/8/26 20:00 | - |
Σίριους
0
Μάλμε
1
|
Goal | 1.50
| -1.00 |
| 31/8/26 19:00 | - |
Γκνιστάν
1
Τούρκου
1
|
Goal | 1.55
| +0.55 |
| 31/8/26 03:00 | - |
Κοκουίμπο Ουνίδο
Ουατσιπάτο
|
Over | 1.74
| - |
| 31/8/26 03:00 | - |
Κοκουίμπο Ουνίδο
Ουατσιπάτο
|
Goal | 1.80
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.