Δίκαιη νίκη για την ομάδα Τουλούζ μετά από μία καλή εμφάνιση

28055 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Ρεν: 55%, Τουλούζ: 45%.

90+6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bertug Yildirim από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Moussa Diarra

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Fabian Rieder από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Gabriel Suazo

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arthur Theate από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Stijn Spierings

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Salah από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Aron Doennum

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Fabian Rieder από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Cristian Casseres Jr.

90+3'

Ο Aron Doennum από την ομάδα Τουλούζ είναι σε θέση οφσάιντ

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moussa Diarra από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Bertug Yildirim

90+1'

90+1'

Ο Aron Doennum είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Ibrahim Salah

90'

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 6'

90'

Κατοχή: Ρεν: 56%, Τουλούζ: 44%.

90'

89'

Ο Logan Costa από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

Ο Desire Doue από την ομάδα Ρεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

88'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Guillaume Restes για αντιαθλητικό χτύπημα

88'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Bertug Yildirim για αντιαθλητικό χτύπημα

87'

86'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

86'

Ο Guillaume Restes από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο Cristian Casseres Jr. από την ομάδα Τουλούζ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Desire Doue

85'

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frank Magri από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Desire Doue

84'

Η ομάδα Ρεν εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

84'

Ο Thijs Dallinga δίνει τη θέση του στον Frank Magri

83'

Ο Yann Gboho δίνει τη θέση του στον Niklas Schmidt

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Guela Doue από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Gabriel Suazo

81'

Η ομάδα Τουλούζ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

81'

Κίτρινη κάρτα για τον Stijn Spierings

80'

Κατοχή: Ρεν: 54%, Τουλούζ: 46%.

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stijn Spierings από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Ibrahim Salah

79'

Ο Guillaume Restes είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

78'

78'

78'

Ο Desire Doue από την ομάδα Ρεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

77'

Ο Rasmus Nicolaisen από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

77'

Ο Ludovic Blas σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Guillaume Restes ελέγχει την φάση

77'

Η ομάδα Ρεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

76'

Η ομάδα Ρεν εκδηλώνει επίθεση

76'

Ο Guela Doue τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yann Gboho

75'

74'

73'

Ελεύθερο για την ομάδα Τουλούζ

73'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Bertug Yildirim από την ομάδα Ρεν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

73'

Ο Christopher Wooh τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

72'

Η σέντρα από τον Christopher Wooh από την ομάδα Ρεν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

72'

72'

Ο Ibrahim Salah από την ομάδα Ρεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Moussa Diarra

72'

Ο Stijn Spierings σταματά επιτυχώς το σουτ

72'

Το σουτ του Desire Doue μπλοκάρεται

71'

Ο Jeanuel Belocian δίνει τη θέση του στον Christopher Wooh

71'

Ο Baptiste Santamaria δίνει τη θέση του στον Ibrahim Salah

71'

Ο Amine Gouiri δίνει τη θέση του στον Bertug Yildirim

70'

70'

69'

Ο Rasmus Nicolaisen σταματά επιτυχώς το σουτ

69'

Το σουτ του Arnaud Kalimuendo-Muinga μπλοκάρεται

69'

69'

69'

Ελεύθερο για την ομάδα Ρεν

69'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Rasmus Nicolaisen από την ομάδα Τουλούζ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

69'

Ο Gabriel Suazo από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

69'

Ο Arthur Theate σταματά επιτυχώς το σουτ

69'

Το σουτ του Aron Doennum μπλοκάρεται

69'

Η σέντρα από τον Yann Gboho από την ομάδα Τουλούζ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cristian Casseres Jr. από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Desire Doue

67'

66'

66'

65'

65'

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Logan Costa από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Amine Gouiri

63'

62'

62'

61'

Η ομάδα Τουλούζ εκδηλώνει επίθεση

60'

Ο Warmed Omari από την ομάδα Ρεν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

60'

60'

Ο Gabriel Suazo από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

60'

Κίτρινη κάρτα για τον Amine Gouiri

60'

Ο Benjamin Bourigeaud δίνει τη θέση του στον Ludovic Blas

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Amine Gouiri από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Stijn Spierings

57'

Ο Yann Gboho τιμωρείται για σπρώξιμο στον Desire Doue

57'

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cristian Casseres Jr. από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Fabian Rieder

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Baptiste Santamaria από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Thijs Dallinga

55'

55'

Ο Fabian Rieder τιμωρείται για σπρώξιμο στον Moussa Diarra

55'

55'

55'

Ο Christian Mawissa δίνει τη θέση του στον Warren Kamanzi

54'

Ο Zakaria Aboukhlal δίνει τη θέση του στον Aron Doennum

54'

Ο Benjamin Bourigeaud από την ομάδα Ρεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arnaud Kalimuendo-Muinga από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Stijn Spierings

54'

54'

53'

Ο Thijs Dallinga από την ομάδα Τουλούζ είναι σε θέση οφσάιντ

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Baptiste Santamaria από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Cristian Casseres Jr.

51'

Η ομάδα Τουλούζ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

50'

50'

Ο Logan Costa σταματά επιτυχώς το σουτ

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeanuel Belocian από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Zakaria Aboukhlal

50'

Το σουτ του Fabian Rieder μπλοκάρεται

49'

Ο Baptiste Santamaria σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Guillaume Restes ελέγχει την φάση

49'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Mawissa από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Desire Doue

49'

Ο Yann Gboho τιμωρείται για σπρώξιμο στον Warmed Omari

48'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Mawissa από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Jeanuel Belocian

46'

Ο Warmed Omari σταματά επιτυχώς το σουτ

46'

Το σουτ του Gabriel Suazo μπλοκάρεται

46'

46'

45+8'

Ήταν μία θαυμάσια εμφάνιση από την ομάδα Τουλούζ και οι οπαδοί της έχουν λόγους για να διασκεδάσουν κατά τη διάρκεια της ανάπαυλας του ημιχρόνου.

45+8'

45+6'

45+5'

45+3'

45+2'

Ο Moussa Diarra τιμωρείται για σπρώξιμο στον Amine Gouiri

45+1'

Ο Amine Gouiri αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'

Ο Zakaria Aboukhlal από την ομάδα Τουλούζ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45'

44'

Ο Amine Gouiri από την ομάδα Ρεν εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

43'

43'

43'

Ο Benjamin Bourigeaud από την ομάδα Ρεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

42'

42'

41'

40'

40'

39'

39'

38'

36'

Ο Enzo Le Fee είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

36'

35'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Stijn Spierings ανέτρεψε τον Enzo Le Fee από πίσω και δόθηκε φάουλ

35'

34'

Κίτρινη κάρτα για τον Christian Mawissa

34'

32'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Moussa Diarra στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

32'

Ο Gabriel Suazo τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

32'

Η ομάδα Τουλούζ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cristian Casseres Jr. από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Enzo Le Fee

32'

32'

32'

Το σουτ του Amine Gouiri μπλοκάρεται

32'

31'

30'

29'

29'

Ο Amine Gouiri από την ομάδα Ρεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

27'

26'

26'

Το σουτ του Enzo Le Fee μπλοκάρεται

26'

26'

25'

Κατοχή: Ρεν: 57%, Τουλούζ: 43%.

24'

Ο Gabriel Suazo έδωσε την ασίστ για το γκολ!

22'

Ο Stijn Spierings έδωσε την ασίστ για το γκολ.

22'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Cristian Casseres Jr. της ομάδας Τουλούζ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

22'

Ο Stijn Spierings τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

22'

22'

22'

22'

Μία φανταστική ατομική ενέργεια από τον παίκτη Desire Doue!

20'

Ο Jeanuel Belocian έδωσε την ασίστ για το γκολ.

20'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Desire Doue σκοράρει με το δεξί πόδι!

20'

20'

20'

19'

18'

17'

17'

Ο Desire Doue από την ομάδα Ρεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

17'

17'

16'

15'

Κατοχή: Ρεν: 49%, Τουλούζ: 51%.

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stijn Spierings από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Arnaud Kalimuendo-Muinga

13'

13'

11'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Arnaud Kalimuendo-Muinga για την ομάδα Ρεν. Ο Guillaume Restes σταματάει την φάση.

11'

11'

Ο Thijs Dallinga τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jeanuel Belocian

10'

Ο Amine Gouiri τιμωρείται για σπρώξιμο στον Logan Costa

10'

Κατοχή: Ρεν: 59%, Τουλούζ: 41%.

9'

9'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Christian Mawissa για την ομάδα Τουλούζ. Ο Jeanuel Belocian σταματάει την φάση.

9'

8'

Ο Zakaria Aboukhlal πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

8'

Ο Gabriel Suazo από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

8'

Καλή ενέργεια από τον Thijs Dallinga ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

8'

8'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Guela Doue από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Yann Gboho

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeanuel Belocian από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Cristian Casseres Jr.

6'

Η ομάδα Ρεν έχει την κατοχή της μπάλας

5'

Κατοχή: Ρεν: 62%, Τουλούζ: 38%.

4'

Ο Enzo Le Fee από την ομάδα Ρεν εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

4'

Καλή ενέργεια από τον Arnaud Kalimuendo-Muinga ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

3'

3'

3'

2'

Η ομάδα Τουλούζ έχει την κατοχή της μπάλας

2'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Desire Doue από την ομάδα Ρεν ανατρέπει τον Christian Mawissa

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ρεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

1'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Roazhon Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Δίκαιο φαβορί οι «κοκκινόμαυροι»

Η Ρεν φιλοξενεί την Τουλούζ για την 29η αγωνιστική της Λιγκ 1. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από ήττα στο «σπίτι» της Μονακό, ενώ οι φιλοξενούμενοι αναδείχθηκαν ισόπαλοι εντός έδρας από το Στρασβούργο.

Την περασμένη Κυριακή αναγκάστηκε να ταξιδέψει στο Πριγκιπάτο γνωρίζοντας ότι είχε πολύ δύσκολο έργο απέναντι στην ποιοτική Μονακό. Έδωσε τη «μάχη» της αλλά δεν μπόρεσε να αποφύγει την οριακή ήττα με 1-0. Το πρώτο εικοσάλεπτο είχε «τρελό» ρυθμό και απειλήθηκε τρεις φορές, δημιουργώντας και η ίδια τρεις ευκαιρίες με σπουδαιότερη το δοκάρι του Τεριέ στο 12’. Ωστόσο στο 25’ είδε τους γηπεδούχους να ανοίγουν το σκορ με ωραίο πλασέ του Ακλιούς μέσα από την περιοχή. Στην επανάληψη έμεινε από το 46’ με δέκα λόγω σωστής αποβολής του Τεριέ. Η αριθμητική ισορροπία αποκαταστάθηκε στο 64’ με τον Κέρερ να παίρνει κι εκείνος την άγουσα για τα αποδυτήρια. Πίεσε και είχε καλές στιγμές, ενώ η ρέφερι Φραπάρ της αρνήθηκε πέναλτι σε μαρκάρισμα στον Ντουέ. Παρά την προσπάθειά της δεν κατόρθωσε να αλλάξει τη μοίρα της κι έπεσε οριστικά στο καναβάτσο.

Η Ρεν αποδείχθηκε «λίγη» για δεύτερη διαδοχική αναμέτρηση μακριά από την ασφάλεια της βάσης της και δίχως να σκοράρει ξανά δέχτηκε μία δεύτερη συνεχόμενη «σφαλιάρα». Οι «κοκκινόμαυροι» έχουν μαζέψει 39 βαθμούς και στέκονται ακριβώς στη μέση του βαθμολογικού πίνακα και πιο συγκεκριμένα στην 9η θέση του βαθμολογικού πίνακα, διατηρώντας κάποιες ελπίδες για να φτάσουν σ’ ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο ενόψει της προσεχούς αγωνιστικής περιόδου. Τα τρία πιο πρόσφατα ματς τους ήταν Under και No Goal.

Ο τεχνικός των γηπεδούχων Ζουλιέν Στεφάν υπογράμμισε: «Η απογοήτευση μετά την ήττα από τη Μονακό ήταν μεγάλη διότι οι παίκτες μου έκαναν ό,τι καλύτερο μπορούσαν και η εμφάνισή τους πιστεύω ότι ήταν αρκετή για να πάρουμε κάτι. Δεν έχουμε περιθώρια και στα παιχνίδια που απομένουν αν συνεχίσουμε έτσι θεωρώ ότι θα έρθουν τα καλά αποτελέσματα. Το τέλος της σεζόν θα είναι δύσκολο για όλους όμως είμαι αισιόδοξος για όσα μπορούμε να πετύχουμε».

Αγωνιστικά Νέα: Αποβλήθηκε στο προηγούμενο και θα εκτίσει την ποινή του ο βασικός επιθετικός Τεριέ (20/6). Τέλος η σεζόν για τον αναπληρωματικό μπακ Ναγκιντά (3/0). Ίσως προφυλαχθεί ο βασικός αριστερός μπακ Τρουφέρ (26/1).

Το πρόγραμμα της προηγούμενης «στροφής» την έφερε αντιμέτωπη εντός έδρας με το Στρασβούργο, σ’ ένα παιχνίδι ανάμεσα σε δύο σχεδόν ισάξιες αντιπάλους. Έπειτα από έναν μέτριο αγώνα οι δυο τους έμειναν στη «λευκή» ισοπαλία (0-0). Έμοιαζε πιο δραστήρια στο πρώτο σαρανταπεντάλεπτο κι έδειχνε έτοιμη να πιέσει για να βρει τις ευκαιρίες που θα την έφερναν πιο κοντά στο προβάδισμα. Δεν κατάφερε κάτι σημαντικό πέρα από μία εδαφική υπεροχή και η καλύτερή της στιγμή ήταν ένα σουτ του Σιέρο έξω από την περιοχή. Απειλήθηκε μόνο μία φορά όμως στην επανάληψη η εικόνα άλλαξε και περιορίστηκε εκείνη σε παθητικό ρόλο. Ανησύχησε σε τρεις διαφορετικές περιπτώσεις κι αγχώθηκε ιδιαίτερα. Την ίδια στιγμή αδυνατούσε να φτιάξει φάση. Παρ’ όλα αυτά δεν έμελλε να αλλάξει το παραμικρό έως το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή.

Με αυτόν τον τρόπο η Τουλούζ έδωσε συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα, μια και είχε προηγηθεί το «διπλό» στην έδρα της ουραγού Κλερμόν. Πλέον ο στόχος είναι ένα ήσυχο φινάλε της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου και το καλύτερο δυνατό πλασάρισμα. Η συγκομιδή των 33 πόντων φέρνει τους «βιολετί» στην 11η θέση της κατάταξης, υπερτερώντας στην ισοβαθμία με το Στρασβούργο κι απέχοντας επτά βαθμούς από την επικίνδυνη ζώνη. Τα επτά από τα δέκα πιο πρόσφατα ματς τους ολοκληρώθηκαν Over.

«Θα φανεί στο τέλος της σεζόν αν θα μετρήσει κάπου ο βαθμός που πήραμε με το Στρασβούργο. Ήταν φανερό ότι είχαμε το ίδιο πλάνο και κανείς μας δεν είχε σκοπό να επιτεθεί και να δημιουργήσει πρόβλημα στους αντιπάλους. Αυτό όμως δεν σημαίνει κάτι για εμάς. Πρέπει να συνεχίσουμε τη σκληρή δουλειά και να δούμε τι θα καταφέρουμε μέχρι να τελειώσει η σεζόν» σχολίασε ο κόουτς των φιλοξενούμενων, Κάρλες Μαρτίνεθ Νόβελ.

Αγωνιστικά Νέα: Συμπλήρωσε κάρτες και είναι τιμωρημένος ο βασικός μέσος και κάπτεν Σιέρο (26/6). Δεν μπορούν να προσφέρουν ο δεξιός μπακ Ντέσλερ (20/0) και οι μέσοι Γενρό (8/0) και Σκίτα (7/0).

Δημήτρης Ρήγας Αθλητικογράφος

Οι δύο συνεχόμενες ήττες της Ρεν μακριά από τη βάση της δημιούργησαν προβληματισμό στο εσωτερικό της και παράλληλα την έθεσαν κατά πάσα πιθανότητα νοκ-άουτ από τη διεκδίκηση ενός ευρωπαϊκού εισιτηρίου. Ωστόσο θεωρείται δικαιολογημένα το φαβορί στο «Ροαζόν Παρκ» απέναντι στην ασταθή κι εντελώς απρόβλεπτη Τουλούζ. Η τελευταία είναι μόνιμα ικανή για το καλύτερο αλλά και για το χειρότερο και στην ουσία έχει... ξεμείνει από στόχους. Περιμένουμε «ανοιχτό» ματς και το Over θα αποτελέσει την επιλογή μας.

• Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Ρεν, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.91 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ρεν νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1