14/8/2022 16:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 433
2 - 4
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 631 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κλερμόν - Ρεμς στις 28/4/2024

• Θεατές: 9456
90+6'

90+6'

9456 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Ρεμς: 42%, Κλερμόν: 58%.

90+5'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο El Bilal Toure από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Neto Borges

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeremie Bela από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Andrew Gravillon

90+4'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Η σέντρα από τον Andrew Gravillon από την ομάδα Ρεμς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+3'

Ο Mateusz Wieteska σταματά επιτυχώς το σουτ

90+3'

Το σουτ του Martin Adeline μπλοκάρεται

90+3'

Ο Grejohn Kyei τιμωρείται για σπρώξιμο στον Marshall Munetsi

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Κλερμόν

90+2'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

90+2'

Ο El Bilal Toure κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Florent Ogier.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Junya Ito για την ομάδα Ρεμς. Ο Mateusz Wieteska σταματάει την φάση.

90'

Ο Andrew Gravillon κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Florent Ogier.

90'

Κατοχή: Ρεμς: 40%, Κλερμόν: 60%.

90'

90'

89'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

89'

Ο Mitchel van Bergen επιστρέφει στο γήπεδο.

89'

Ο Johan Gastien δίνει τη θέση του στον Brandon Baiye

89'

Ο Muhammed-Cham Saracevic δίνει τη θέση του στον Jason Berthomier

89'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

88'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

88'

Ο Saif-Eddine Khaoui από την ομάδα Κλερμόν είναι σε θέση οφσάιντ

87'

Η ομάδα Κλερμόν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

87'

87'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mitchel van Bergen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

86'

Ο Mitchel van Bergen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

85'

85'

85'

Ο Mateusz Wieteska κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mitchel van Bergen.

84'

Ο Grejohn Kyei από την ομάδα Κλερμόν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

84'

Ο Marshall Munetsi από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

Ο Johan Gastien από την ομάδα Κλερμόν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

84'

Ο Andrew Gravillon απομακρύνει τη μπάλα

84'

83'

83'

Ο Mitchel van Bergen από την ομάδα Ρεμς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

83'

Ο Mateusz Wieteska απομακρύνει τη μπάλα

83'

Η ομάδα Ρεμς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

83'

Ο Dion Lopy τιμωρείται για σπρώξιμο στον Florent Ogier

82'

Η ομάδα Κλερμόν έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andrew Gravillon από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Jeremie Bela

81'

Κατοχή: Ρεμς: 43%, Κλερμόν: 57%.

81'

Ο Junya Ito τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jeremie Bela

80'

80'

79'

Ο Johan Gastien από την ομάδα Κλερμόν εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

79'

78'

Η ομάδα Ρεμς έχει την κατοχή της μπάλας

77'

Ο Saif-Eddine Khaoui έδωσε την ασίστ για το γκολ.

77'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jeremie Bela της ομάδας Κλερμόν νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

77'

Η ομάδα Κλερμόν ξεκινάει αντεπίθεση

77'

Ο Mateusz Wieteska κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Dion Lopy.

76'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

76'

76'

Ο Azor Matusiwa δίνει τη θέση του στον Junya Ito

75'

Ο Komnen Andric δίνει τη θέση του στον Grejohn Kyei

75'

Ο Jim Allevinah δίνει τη θέση του στον Saif-Eddine Khaoui

74'

74'

Το σουτ του Mitchel van Bergen μπλοκάρεται

74'

Το αμυντικό λάθος του Mory Diaw μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

73'

73'

Ο Neto Borges από την ομάδα Κλερμόν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

73'

72'

Ο Johan Gastien έδωσε την ασίστ για το γκολ.

72'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Muhammed-Cham Saracevic της ομάδας Κλερμόν νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

72'

Ο Johan Gastien τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

71'

Κίτρινη κάρτα για τον Andrew Gravillon

71'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Andrew Gravillon υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Jeremie Bela

71'

70'

Ο Florent Ogier κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Dion Lopy.

70'

Κατοχή: Ρεμς: 41%, Κλερμόν: 59%.

70'

Ο Florent Ogier από την ομάδα Κλερμόν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

70'

Ο Andrew Gravillon από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Ο Johan Gastien από την ομάδα Κλερμόν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

69'

Ο Bradley Locko σταματά επιτυχώς το σουτ

69'

Το σουτ του Jim Allevinah μπλοκάρεται

69'

Ο Johan Gastien κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

69'

Ελεύθερο για την ομάδα Ρεμς

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dion Lopy από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Muhammed-Cham Saracevic

67'

67'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

66'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

65'

65'

Ο Johan Gastien αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

65'

Ο Bradley Locko κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Muhammed-Cham Saracevic.

65'

65'

64'

64'

Ο Elbasan Rashani δίνει τη θέση του στον Jeremie Bela

64'

Ο Maxime Busi δίνει τη θέση του στον El Bilal Toure

64'

Ο Folarin Balogun δίνει τη θέση του στον Martin Adeline

63'

Ο Johan Gastien έδωσε την ασίστ για το γκολ!

62'

Ο Florent Ogier έδωσε την ασίστ για το γκολ.

62'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Komnen Andric της ομάδας Κλερμόν σκοράρει με κεφαλιά

62'

Η σέντρα από τον Johan Gastien από την ομάδα Κλερμόν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

62'

61'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Dion Lopy για την ομάδα Ρεμς. Ο Johan Gastien σταματάει την φάση.

61'

Η ομάδα Κλερμόν εκδηλώνει επίθεση

60'

Ο Muhammed-Cham Saracevic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bradley Locko

60'

60'

59'

Ο Folarin Balogun από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

59'

Ο Muhammed-Cham Saracevic από την ομάδα Κλερμόν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

59'

Ο Bradley Locko απομακρύνει τη μπάλα

59'

58'

57'

56'

56'

55'

Κατοχή: Ρεμς: 45%, Κλερμόν: 55%.

55'

55'

Ο Jim Allevinah από την ομάδα Κλερμόν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

54'

54'

53'

Ο Kamory Doumbia δίνει τη θέση του στον Dion Lopy

53'

Ο Komnen Andric από την ομάδα Κλερμόν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

53'

Ο Johan Gastien από την ομάδα Κλερμόν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

52'

52'

51'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Komnen Andric της ομάδας Κλερμόν ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Patrick Pentz επέλεξε τη λάθος γωνία.

51'

Κατοχή: Ρεμς: 44%, Κλερμόν: 56%.

51'

Κίτρινη κάρτα για τον Mitchel van Bergen

51'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κλερμόν!

49'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

49'

Ο Patrick Pentz κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

49'

Ο Florent Ogier κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mitchel van Bergen.

49'

47'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο Emmanuel Agbadou έκανε φάουλ και αποβάλλεται καθώς ήταν ο τελευταίος παίκτης!

47'

Ο Emmanuel Agbadou τιμωρείται για σπρώξιμο στον Komnen Andric

47'

46'

46'

46'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Bradley Locko από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Emmanuel Agbadou κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45'

Κατοχή: Ρεμς: 48%, Κλερμόν: 52%.

45'

45'

44'

Η ομάδα Ρεμς εκδηλώνει επίθεση

43'

43'

Ο Mory Diaw κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

43'

Ο Maxime Busi τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

42'

Ο Alidu Seidu κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

Ο Yohann Magnin κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

Ο Mory Diaw κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

41'

Ο Mitchel van Bergen χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

41'

Καλή ενέργεια από τον Mitchel van Bergen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

41'

Ο Emmanuel Agbadou τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

40'

Κατοχή: Ρεμς: 50%, Κλερμόν: 50%.

40'

39'

39'

Ο Kamory Doumbia τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alidu Seidu

38'

38'

37'

37'

37'

Ο Alidu Seidu από την ομάδα Κλερμόν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

37'

Ο Mitchel van Bergen από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

36'

35'

Κατοχή: Ρεμς: 49%, Κλερμόν: 51%.

35'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Johan Gastien, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Johan Gastien από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Mitchel van Bergen

35'

Καλή ενέργεια από τον Folarin Balogun ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'

Ο Kamory Doumbia κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

34'

33'

33'

33'

33'

32'

32'

31'

Ο Maxime Busi σταματά επιτυχώς το σουτ

31'

Το σουτ του Johan Gastien μπλοκάρεται

31'

31'

30'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Folarin Balogun της ομάδας Ρεμς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Mory Diaw λίγο έλειψε να αποκρούσει.

29'

Κίτρινη κάρτα για τον Yohann Magnin

29'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Yohann Magnin κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Yohann Magnin αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

29'

Το σουτ του Marshall Munetsi μπλοκάρεται

28'

28'

Ο Marshall Munetsi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

28'

27'

26'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

26'

26'

Κατοχή: Ρεμς: 55%, Κλερμόν: 45%.

26'

Ο Emmanuel Agbadou από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

25'

25'

Ο Florent Ogier σταματά επιτυχώς το σουτ

25'

Το σουτ του Folarin Balogun μπλοκάρεται

24'

24'

Ο Yunis Abdelhamid τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alidu Seidu

24'

24'

23'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Kamory Doumbia της ομάδας Ρεμς ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Mory Diaw επέλεξε τη λάθος γωνία.

21'

Κίτρινη κάρτα για τον Florent Ogier

21'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Florent Ogier τράβηξε τον Folarin Balogun από τη φανέλα και ο διαιτητής έδειξε άσπρη βούλα!

21'

21'

Ο Emmanuel Agbadou κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Komnen Andric.

20'

Ο Kamory Doumbia σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mory Diaw ελέγχει την φάση

20'

20'

Ο Maxime Busi κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Elbasan Rashani.

20'

Ο Muhammed-Cham Saracevic επιστρέφει στο γήπεδο.

20'

Κατοχή: Ρεμς: 58%, Κλερμόν: 42%.

19'

19'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Muhammed-Cham Saracevic να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

19'

18'

Ο Mory Diaw από την ομάδα Κλερμόν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

17'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Pascal Gastien, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

17'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Muhammed-Cham Saracevic για την ομάδα Κλερμόν. Ο Bradley Locko σταματάει την φάση.

16'

16'

16'

Ο Jim Allevinah από την ομάδα Κλερμόν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

16'

Ο Muhammed-Cham Saracevic τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

15'

15'

Ο Mitchel van Bergen από την ομάδα Ρεμς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Johan Gastien

14'

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maxime Busi από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Johan Gastien

13'

12'

11'

Κατοχή: Ρεμς: 59%, Κλερμόν: 41%.

11'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

11'

11'

10'

10'

9'

9'

8'

7'

Κίτρινη κάρτα για τον Folarin Balogun

7'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Folarin Balogun υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mateusz Wieteska

7'

Ο Maxime Busi υποπίπτει σε χέρι

6'

Ο Muhammed-Cham Saracevic σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrick Pentz ελέγχει την φάση

5'

5'

5'

Κατοχή: Ρεμς: 78%, Κλερμόν: 22%.

5'

4'

4'

3'

3'

Η σέντρα από τον Elbasan Rashani από την ομάδα Κλερμόν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

2'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Andrew Gravillon για την ομάδα Ρεμς. Ο Elbasan Rashani σταματάει την φάση.

2'

2'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Ρεμς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stade Auguste Delaune, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Από βαριές ήττες στην πρεμιέρα

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Ρεμς δεν τα κατάφερε στο «Βελοντρόμ» απέναντι στην Μαρσέιγ, δεν ήταν καλή ούτε αμυντικά και ηττήθηκε με 4-1. Από την άλλη η Κλερμόν είχε ακόμα δυσκολότερο έργο στην έδρα της με την Παρί Σεν Ζερμέν και δέχτηκε πέντε τέρματα χωρίς να σκοράρει. Αμφότερες μαζεύουν τα κομμάτια τους από την πρεμιέρα και ψάχνουν για ένα καλό αποτέλεσμα. Οι γηπεδούχοι είναι το φαβορί αλλά θα προτιμήσουμε το under ανάμεσα σε δύο ομάδες που δεν πείθουν επιθετικά.

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1