Ρεμς - Κλερμόν

28/11/2021 16:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 851
1 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 891 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κλερμόν - Ρεμς στις 28/4/2024

• Θεατές: 8420
90+5'

90+5'

8420 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Ο Jean-Claude Billong από την ομάδα Κλερμόν κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Andrew Gravillon

90+3'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Salis Abdul Samed δίνει τη θέση του στον Pierre-Yves Hamel

90+2'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Ο Azor Matusiwa έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ghislain Konan της ομάδας Ρεμς νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

90+1'

Ο Azor Matusiwa από την ομάδα Ρεμς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+1'

Η ομάδα Κλερμόν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Ghislain Konan από την ομάδα Ρεμς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90'
Σέντρα

Ο Ilan Kebbal κάνει τη σέντρα

90'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Κατοχή: Ρεμς: 41%, Κλερμόν: 59%.

90'
Απόκρουση

Ο Jim Allevinah απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'

Ο Ilan Kebbal από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

88'

87'

Η ομάδα Ρεμς έχει την κατοχή της μπάλας

86'

86'

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mohamed Bayo από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Yunis Abdelhamid

85'

Ο Jim Allevinah από την ομάδα Κλερμόν δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

85'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jim Allevinah για την ομάδα Κλερμόν. Ο Azor Matusiwa σταματάει την φάση.

85'

Κατοχή: Ρεμς: 40%, Κλερμόν: 60%.

84'

Ο Hugo Ekitike δίνει τη θέση του στον N'Dri Philippe Koffi

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dion Lopy από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Salis Abdul Samed

83'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dion Lopy από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Akim Zedadka

83'

82'

Η ομάδα Κλερμόν έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Ο Ouparine Djoco κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

81'
Σέντρα

Ο Anastasios Donis κάνει τη σέντρα

81'

Η ομάδα Ρεμς ξεκινάει αντεπίθεση

81'

Η ομάδα Κλερμόν εκδηλώνει επίθεση

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hugo Ekitike από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Jonathan Iglesias

80'

78'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Andrew Gravillon για την ομάδα Ρεμς. Ο Jim Allevinah σταματάει την φάση.

78'

78'
Σέντρα

Ο Ilan Kebbal από την ομάδα Ρεμς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

76'

76'

Ο Johan Gastien δίνει τη θέση του στον Yohann Magnin

75'

Ο Jason Berthomier δίνει τη θέση του στον Jonathan Iglesias

75'

75'
Απόκρουση

Ο Wout Faes απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

74'
Σέντρα

Ο Vital N'Simba κάνει τη σέντρα

74'

73'
Απόκρουση

Ο Vital N'Simba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Γέμισμα

Ο Dion Lopy εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

73'

Ο Jodel Dossou υποπίπτει σε χέρι

72'

Ο Akim Zedadka από την ομάδα Κλερμόν δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Akim Zedadka από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Ghislain Konan

72'

Ελεύθερο για την ομάδα Κλερμόν

71'

71'

Ο Anastasios Donis από την ομάδα Ρεμς κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

71'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

Ο Yunis Abdelhamid από την ομάδα Ρεμς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

70'

Κατοχή: Ρεμς: 38%, Κλερμόν: 62%.

69'

Ο Ghislain Konan έκανε φάουλ στον Johan Gastien

69'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

69'

Καλή ενέργεια από τον Hugo Ekitike ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

69'
Σέντρα

69'

Η ομάδα Ρεμς εκδηλώνει επίθεση

68'

Ο Anastasios Donis από την ομάδα Ρεμς είναι σε θέση οφσάιντ

68'

68'
Σέντρα

68'

67'

Ο Yunis Abdelhamid τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ouparine Djoco

66'

Ο Ilan Kebbal από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

65'

65'

65'

Κατοχή: Ρεμς: 36%, Κλερμόν: 64%.

64'

Ο El Bilal Toure δίνει τη θέση του στον Anastasios Donis

64'

Ο Moreto Cassama δίνει τη θέση του στον Dion Lopy

63'

Ο Jim Allevinah υποπίπτει σε χέρι

63'

63'

63'

62'

62'

61'

Ο Mohamed Bayo τιμωρείται για σπρώξιμο στον Wout Faes

61'

60'

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jodel Dossou από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Azor Matusiwa

59'

59'

58'

57'

56'
Σέντρα

Ο Akim Zedadka από την ομάδα Κλερμόν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

55'

55'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moreto Cassama από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Jim Allevinah

54'

53'

53'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Johan Gastien από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Azor Matusiwa

53'

52'

Ο Azor Matusiwa από την ομάδα Ρεμς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

52'

Το σουτ του Yunis Abdelhamid μπλοκάρεται

52'
Γέμισμα

Ο Moreto Cassama εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jodel Dossou από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Ghislain Konan

51'

50'

50'

Ο Predrag Rajkovic κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

50'
Σέντρα

48'

47'

47'
Σέντρα

Ο Jason Berthomier από την ομάδα Κλερμόν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

46'

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ilan Kebbal από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Jim Allevinah

46'

Ο Nathanael Mbuku δίνει τη θέση του στον Thomas Foket

46'

Ο Alexis Flips δίνει τη θέση του στον Ilan Kebbal

46'

45+3'

45+3'

45+1'

45+1'
Σέντρα

Ο Jodel Dossou κάνει τη σέντρα

45+1'

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

Η ομάδα Κλερμόν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

45'
Σέντρα

Ο Andrew Gravillon από την ομάδα Ρεμς κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

45'

45'

Κατοχή: Ρεμς: 39%, Κλερμόν: 61%.

43'

42'

42'

42'

40'

Ο Nathanael Mbuku από την ομάδα Ρεμς είναι σε θέση οφσάιντ

40'

ΔΟΚΑΡΙ! Για λίγα εκατοστά δεν είχαμε γκολ, με τον Yunis Abdelhamid να σημαδεύει το δοκάρι

40'

Ο Hugo Ekitike από την ομάδα Ρεμς δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

40'

40'

Ο Wout Faes από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

39'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Alexis Flips από την ομάδα Ρεμς «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

39'

39'

38'
Κακό κοντρόλ

Ο Jodel Dossou από την ομάδα Κλερμόν έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

38'

37'

36'
Απόκρουση

Ο Ouparine Djoco απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'
Σέντρα

Ο Ghislain Konan κάνει τη σέντρα

36'

35'

Η ομάδα Ρεμς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

35'

Κατοχή: Ρεμς: 35%, Κλερμόν: 65%.

35'

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

Ο Jim Allevinah κάνει τη σέντρα

34'

33'

32'

31'

30'
Γέμισμα

Ο Alexis Flips εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Salis Abdul Samed από την ομάδα Κλερμόν ανατρέπει τον Moreto Cassama

30'

Κατοχή: Ρεμς: 34%, Κλερμόν: 66%.

29'

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ghislain Konan από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Jodel Dossou

28'

Ο Hugo Ekitike από την ομάδα Ρεμς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Salis Abdul Samed

28'

28'
Γέμισμα

Ο Jason Berthomier εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

27'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Oscar Garcia, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

26'

Ο Azor Matusiwa από την ομάδα Ρεμς δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

26'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Azor Matusiwa για την ομάδα Ρεμς. Ο Akim Zedadka σταματάει την φάση.

25'

25'

25'
Απόκρουση

Ο Ghislain Konan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'
Σέντρα

Ο Akim Zedadka κάνει τη σέντρα

24'

24'

24'

24'

23'

Ο Florent Ogier τιμωρείται για σπρώξιμο στον Hugo Ekitike

22'

22'
Σέντρα

22'

21'

21'

21'

Κατοχή: Ρεμς: 31%, Κλερμόν: 69%.

20'

20'

20'
Σέντρα

19'

Η ομάδα Ρεμς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

19'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jean-Claude Billong από την ομάδα Κλερμόν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

19'

Ο Jason Berthomier από την ομάδα Κλερμόν εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

18'
Απόκρουση

Ο Wout Faes απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

18'
Σέντρα

18'

17'

16'

Ο El Bilal Toure από την ομάδα Ρεμς δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

16'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον El Bilal Toure για την ομάδα Ρεμς. Ο Johan Gastien σταματάει την φάση.

16'

15'

Κατοχή: Ρεμς: 33%, Κλερμόν: 67%.

15'

Ελεύθερο για την ομάδα Ρεμς

15'

Ο Jim Allevinah αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

14'

13'

13'

12'

11'

Ο Hugo Ekitike κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Ouparine Djoco μπλοκάρει εύκολα

11'
Σέντρα

Ο Alexis Flips κάνει τη σέντρα

10'

10'

Κατοχή: Ρεμς: 32%, Κλερμόν: 68%.

10'

9'
Απόκρουση

9'

Ο Jim Allevinah από την ομάδα Κλερμόν κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

8'

8'
Σέντρα

Ο Hugo Ekitike κάνει τη σέντρα

7'

7'

6'

5'

5'

Ο Jodel Dossou από την ομάδα Κλερμόν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

5'

Ο Jim Allevinah από την ομάδα Κλερμόν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

5'

4'

3'

2'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Η ομάδα Ρεμς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stade Auguste Delaune, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Θα παίξουν για να μην χάσουν

Η Ρεμς φιλοξενεί την Κλερμόν στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής της Λιγκ 1. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από ισοπαλία στο «σπίτι» του Στρασβούργου, ενώ οι φιλοξενούμενοι ηττήθηκαν εντός έδρας από την ισχυρή Νις.

ΡΕΜΣ

Το πρόγραμμα της προηγούμενης «στροφής» την υποχρέωσε να ταξιδέψει στην Αλσατία ούτως ώστε να δοκιμαστεί στην παραδοσιακά αφιλόξενη έδρα του Στρασβούργου. Φλέρταρε μ’ ένα μεγάλο «διπλό» αλλά τελικά περιορίστηκε σε ισοπαλία 1-1. Θέλησε να αιφνιδιάσει στο ξεκίνημα της αναμέτρησης και τα κατάφερε στο 22’ με τον Εκιτίκε να μην αστοχεί σε κενή εστία για το 0-1. Καταλογίστηκε εις βάρος της πέναλτι πριν από την ανάπαυλα του ημιχρόνου. Στάθηκε τυχερή καθώς ο Γκαμεϊρό ανέλαβε την ευθύνη κι αστόχησε στέλνοντας την μπάλα πάνω από την εστία. Στην επανάληψη δέχτηκε πίεση και περιορίστηκε σε παθητικό ρόλο. Σε δύο αντεπιθέσεις είχε καλές στιγμές, με τον Τάσο Δώνη όμως να αστοχεί σε αμφότερες. Όλα έδειχναν ότι θα έφευγε με το «τρίποντο» στις αποσκευές της. Ο Μπελεγκάρντ είχε διαφορετική άποψη και με μία αριστοτεχνική εκτέλεση φάουλ ισοφάρισε στο 97’ και διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Αυτό ήταν το έκτο διαδοχικό παιχνίδι στο οποίο η Ρεμς δεν κατάφερε να χαμογελάσει. Στο συγκεκριμένο χρονικό διάστημα έχει γνωρίσει τρεις ήττες κι έχει αποσπάσει ισάριθμες ισοπαλίες. Έχει συγκεντρώσει 13 βαθμούς κι έχει «κατρακυλήσει» στα χαμηλά «στρώματα» της βαθμολογίας, απέχοντας μόλις έναν πόντο από την επικίνδυνη ζώνη. Εκτός απροόπτου οι «ερυθρόλευκοι» θα παλέψουν για την παραμονή στη Λιγκ 1. Τα τέσσερα από τα πέντε πιο πρόσφατα ματς τους ολοκληρώθηκαν αμφίσκορα.

Ο τεχνικός του συλλόγου Όσκαρ Γκαρσία τόνισε: «Μας άφησε απογοήτευση ο αγώνας με το Στρασβούργο γιατί ήμασταν κοντά στους τρεις βαθμούς και δεν τα καταφέραμε. Χάσαμε δύο καλές ευκαιρίες με τον Δώνη. Πριν από εκείνο το παιχνίδι θα ήμασταν χαρούμενοι με ένα βαθμό, αλλά έτσι όπως εξελίχθηκε έπρεπε να κερδίσουμε. Υπάρχουν πολλά ματς που αξίζαμε να τα κερδίσουμε ξεκάθαρα και δεν το κάναμε. Είμαι σίγουρος ότι δεν είμαστε πολύ μακριά από την επόμενη νίκη μας».

Αγωνιστικά Νέα: Ξανά διαθέσιμος ο δεξιός μπακ Φοκέ (9/1), όχι και ο χαφ Μουνέτσι (9/1). Μακροχρόνιοι απόντες ο μέσος Ζενέλι, ο επιθετικός Χόρνμπι.

ΚΛΕΡΜΟΝ

Γνώριζε εκ των προτέρων ότι είχε ιδιαίτερα δύσκολο έργο στην εντός έδρας αναμέτρηση της περασμένης εβδομάδας με τη Νις. Δεν ήταν κατώτερη από την αντίπαλό της αλλά ηττήθηκε (1-2), πληρώνοντας τις πολλές χαμένες ευκαιρίες της. Για περίπου εβδομήντα λεπτά ήταν η απόλυτη κυρίαρχος στο χορτάρι. Προηγήθηκε με κεφαλιά του Οζιέ στο 17’ και στη συνέχεια σπατάλησε πολλές φάσεις για να διπλασιάσει τα τέρματά της, χωρίς να απειληθεί πραγματικά σε κανένα σημείο. Παρόμοια η εικόνα του αγώνα και στο πρώτο κομμάτι της επανάληψης. Τα πάντα όμως άλλαξαν μέσα σ’ ένα εξάλεπτο. Στο 76’ ο Γκουιρί έφερε αρχικά το παιχνίδι στα ίσα και στο 82’ μ’ ένα θαυμάσιο πλασέ την έριξε στο καναβάτσο. Δεν είχε κουράγιο και καθαρό μυαλό για να αντιδράσει και να κυνηγήσει την ισοφάριση. Υποχρεώθηκε να φύγει με σκυμμένο το κεφάλι από το γήπεδο.

Η Κλερμόν δεν διανύει καθόλου καλή περίοδο και είναι χαρακτηριστικό ότι το αρνητικό σερί των ηττών έχει φτάσει στους τέσσερις αγώνες. Η συγκομιδή των 13 βαθμών φέρνει τους νεοφώτιστους και πρωτάρηδες εντός της επικίνδυνης ζώνης κι αναμένεται να παλέψουν για να αποφύγουν τον υποβιβασμό. Τα πέντε από τα επτά πιο πρόσφατα ματς τους ήταν αμφίσκορα και το πρόβλημα εντοπίζεται κυρίως στο κομμάτι της άμυνας.

«Είναι τραγικό για μία ομάδα ειδικά άπειρη όπως είναι η δική μας, όταν παίζει καλά αλλά δεν ανταμείβεται. Απογοητεύτηκα για τη μεγάλη προσπάθεια των παικτών μου που έκαναν ό,τι μπορούσαν. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο κάποιες φορές κάνεις το καλύτερο που μπορείς κι ακόμα και τότε δεν κερδίζεις. Καμία φορά χρειάζεται και τύχη κι εμείς δεν έχουμε τον τελευταίο καιρό. Ελπίζουμε ότι θα αλλάξει αυτό στον αγώνα με τη Ρεμς» ήταν τα λόγια του προπονητή της ομάδας, Πασκάλ Γκαστιέν.

Αγωνιστικά Νέα: Απών λόγω τραυματισμού ο σέντερ μπακ Ουντότζι (13/0). Θα λείψουν επίσης ο χαφ Οριόλ Ρομέου (3/0) και ο εξτρέμ Ρασάνι (13/4). Την τελευταία στιγμή θα κριθεί η συμμετοχή του γιου του κόουτς και μέσου Γιοάν Γκαστιέν (10/0).

Δημήτρης Ρήγας Αθλητικογράφος

Η Ρεμς αγνοεί εδώ και δύο μήνες τη νίκη με τον προβληματισμό να είναι έντονος στο εσωτερικό της. Ωστόσο κατορθώνει συχνά-πυκνά να μην χάνει και να φεύγει με την ισοπαλία. Σε δύσκολο «φεγγάρι» πάντως βρίσκεται και η Κλερμόν. Η νεοφώτιστη και πρωτάρα όχι μόνο χάνει αλλά τον τελευταίο καιρό αυτό συμβαίνει και με ανατροπή, γεγονός που δημιουργεί ακόμα μεγαλύτερο ψυχολογικό πρόβλημα. Καμία από τις δύο δεν πείθει και δεν προσεγγίζεται εύκολα το συγκεκριμένο παιχνίδι. «Μυρίζει» ισοπαλία και θα ρίξουμε τη «ζαριά» μας.

• Η ομάδα Κλερμόν δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Λιγκ 1.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.28 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κλερμόν έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Λιγκ 1.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ρεμς ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Λιγκ 1.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.90 στον ΟΠΑΠ

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1