Ράντερς - Άαρχους

24/10/2021 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1137
1 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 923 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Ράντερς στις 30/10/2023

• Θεατές: 7758
90+5'

90+4'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+4'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

90+3'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Κίτρινη κάρτα για τον Albert Groenbaek

90+3'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Albert Groenbaek υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Vito Hammershoej-Mistrati

90+2'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Oliver Bundgaard Kristensen

90+1'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+1'
Σέντρα

Ο Jesper Juelsgaard κάνει τη σέντρα

90+1'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Γέμισμα

Ο Jesper Juelsgaard εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Κατοχή: Ράντερς: 56%, Άαρχους: 44%.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κίτρινη κάρτα για τον Mikkel Kallesoee

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Gift Links

90'

90'
Σέντρα

Ο Marvin Egho από την ομάδα Ράντερς σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

90'

89'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Patrick Olsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Marvin Egho

88'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

88'

7758 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Lund από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Oliver Bundgaard Kristensen

87'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'
Γέμισμα

Ο Jesper Lauridsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mikkel Kallesoee

86'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

86'
Σέντρα

85'

Κατοχή: Ράντερς: 55%, Άαρχους: 45%.

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

83'

Ο Stephen Odey δίνει τη θέση του στον Alhaji Kamara

83'

Ο Simon Tibbling δίνει τη θέση του στον Oliver Bundgaard Kristensen

82'

82'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

81'

Τόσο κοντά! Ο Patrick Mortensen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του απομακρύνεται από τον Patrik Carlgren!

81'
Γέμισμα

80'

Κίτρινη κάρτα για τον Simon Tibbling

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Zachary Duncan

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Frederik Tingager

79'

79'
Σέντρα

78'

78'

77'

Κίτρινη κάρτα για τον Jesper Juelsgaard

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jesper Juelsgaard από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Tosin Kehinde

77'

76'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

76'
Απόκρουση

Ο Patrick Mortensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'

Ο Jesper Lauridsen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

76'

Ο Anthony D'Alberto δίνει τη θέση του στον Oliver Lund

75'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Το σουτ από τον Tosin Kehinde τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι!

75'

75'

74'

74'
Σέντρα

Ο Anthony D'Alberto κάνει τη σέντρα

74'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

73'
Απόκρουση

73'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling κάνει τη σέντρα

73'

72'
Γέμισμα

Ο Patrick Olsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

71'

Κίτρινη κάρτα για τον Marvin Egho

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marvin Egho από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Gift Links

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Patrik Carlgren

71'

Ο Albert Groenbaek σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

70'

Κατοχή: Ράντερς: 54%, Άαρχους: 46%.

70'

70'

Ο Jon Thorsteinsson δίνει τη θέση του στον Gift Links

70'

Ο Frederik Brandhof δίνει τη θέση του στον Zachary Duncan

69'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jesper Hansen μπλοκάρει εύκολα

69'
Σέντρα

69'
Σέντρα

68'

67'

Ο Nicolai Brock-Madsen δίνει τη θέση του στον Marvin Egho

67'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Tosin Kehinde

67'

Ο Anthony D'Alberto στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Ήταν κοντά!

66'
Σέντρα

Ο Jon Thorsteinsson από την Άαρχους κάνει ωραία σέντρα

66'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

65'

65'

65'

64'
Απόκρουση

64'

63'

Το σουτ του Vito Hammershoej-Mistrati κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

62'
Απόκρουση

62'
Γέμισμα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

62'

62'

Κίτρινη κάρτα για τον Frederik Tingager

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Nicolai Brock-Madsen

61'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

61'

Ο Mustapha Bundu δίνει τη θέση του στον Dawid Kurminowski

61'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Jesper Juelsgaard

60'

Ο Frederik Tingager τιμωρείται για σπρώξιμο στον Stephen Odey

59'
Απόκρουση

59'
Σέντρα

Ο Albert Groenbaek κάνει τη σέντρα

59'
Απόκρουση

59'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

58'
Σέντρα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

58'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

57'

57'

57'
Σέντρα

Ο Jon Thorsteinsson κάνει τη σέντρα

57'
Απόκρουση

57'
Σέντρα

57'

57'
Απόκρουση

57'
Σέντρα

57'
Απόκρουση

57'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

56'

Ο Simon Graves είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Jesper Lauridsen

56'

Το αμυντικό λάθος του Anthony D'Alberto μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

56'

56'

55'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Simon Graves να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

55'

Ο Simon Graves είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

55'

55'

Ο Mustapha Bundu τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Graves

54'
Απόκρουση

Ο Simon Graves της ομάδας Ράντερς απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

54'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

54'

53'

Ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

52'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

52'

Πως το έχασε αυτό; Ο Stephen Odey έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

52'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee από την Ράντερς κάνει ωραία σέντρα

52'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

51'

51'
Σέντρα

Ο Mustapha Bundu κάνει τη σέντρα

51'

51'

Το σουτ του Stephen Odey μπλοκάρεται

51'

50'
Απόκρουση

50'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen κάνει τη σέντρα

50'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

50'

Τι ευκαιρία! Ο Nicolai Brock-Madsen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

50'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin από την Ράντερς κάνει ωραία σέντρα

49'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

49'
Απόκρουση

49'
Γέμισμα

Ο Jon Thorsteinsson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

48'

Ο Simon Graves τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrick Mortensen

47'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Jesper Hansen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

47'

47'

Πως το έχασε αυτό; Ο Jakob Ankersen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

47'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

47'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

46'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

46'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Stephen Odey , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

46'

Ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

46'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο Jakob Ankersen έκανε ένα σουτ προς την εστία

45+1'
Απόκρουση

45+1'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

45+1'

Κίνδυνος από τον Simon Piesinger της ομάδα Ράντερς βρίσκει χώρο και επιχειρεί ένα μακρινό σουτ. Η μπάλα κοντράρει και αλλάζει πορεία και αναγκάζει τον Jesper Hansen να κάνει μία δύσκολη απόκρουση. Κόρνερ,

45'

Το σουτ του Bjoern Kopplin μπλοκάρεται

45'
Απόκρουση

45'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee κάνει τη σέντρα

45'

45'
Απόκρουση

45'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

44'

43'

43'
Απόκρουση

43'
Σέντρα

43'

42'

Κίτρινη κάρτα για τον Mustapha Bundu

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Simon Graves

42'

Ο Patrick Olsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Tibbling

42'

42'

Τι ευκαιρία! Ο Patrick Mortensen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

41'
Σέντρα

41'

40'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

40'

40'

Κατοχή: Ράντερς: 53%, Άαρχους: 47%.

39'

Κίτρινη κάρτα για τον Patrick Mortensen

39'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jakob Ankersen

39'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

39'

Κίνδυνος! Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

39'

38'
Σέντρα

38'

37'

36'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

36'

35'

Ο Nicolai Brock-Madsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Eric Kahl

35'
Σέντρα

35'

34'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Jon Thorsteinsson της ομάδας Άαρχους. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

34'

34'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

33'
Απόκρουση

Ο Simon Graves απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'
Σέντρα

33'

33'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger της ομάδας Ράντερς απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

33'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Jon Thorsteinsson , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

32'

32'

31'
Σέντρα

31'

31'

30'

Πως το έχασε αυτό; Ο Patrick Mortensen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

30'

Το σουτ του Jon Thorsteinsson μπλοκάρεται

30'

30'

Το σουτ του Jakob Ankersen μπλοκάρεται

30'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Jakob Ankersen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Albert Groenbaek

28'

28'
Απόκρουση

Ο Mustapha Bundu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'

28'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

28'
Σέντρα

27'
Απόκρουση

Ο Jakob Ankersen της ομάδας Ράντερς απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

27'
Σέντρα

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

24'

24'
Σέντρα

24'

23'

23'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Simon Graves από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

23'

22'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

22'

Η ομάδα Ράντερς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

21'

21'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

20'
Απόκρουση

20'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling από την Ράντερς κάνει ωραία σέντρα

20'

19'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Frederik Brandhof στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

19'

Ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

18'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Eric Kahl ανέτρεψε τον Bjoern Kopplin από πίσω και δόθηκε φάουλ

17'

Ο Nicolai Brock-Madsen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jesper Hansen μπλοκάρει εύκολα

17'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen από την Ράντερς κάνει ωραία σέντρα

17'

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

15'
Σέντρα

Ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

15'

15'

15'
Γέμισμα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Frederik Brandhof

13'

Το σουτ του Eric Kahl μπλοκάρεται

13'

12'

12'

12'

Το σουτ του Lasse Berg Johnsen μπλοκάρεται

12'

11'

11'

Πως το έχασε αυτό; Ο Vito Hammershoej-Mistrati έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

11'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς βρίσκει με κεφαλιά έναν συμπαίκτη του.

11'
Σέντρα

Ο Simon Piesinger από την Ράντερς κάνει ωραία σέντρα

11'

Κατοχή: Ράντερς: 43%, Άαρχους: 57%.

11'
Απόκρουση

10'
Σέντρα

9'

8'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

8'

Ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Patrick Olsen

8'

Το σουτ του Nicolai Brock-Madsen μπλοκάρεται

7'

Καλή στιγμή καθώς ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

7'
Σέντρα

6'

6'

Ο Albert Groenbaek αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

5'

5'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati κάνει τη σέντρα

5'

Κατοχή: Ράντερς: 35%, Άαρχους: 65%.

4'

4'

3'

3'

2'

1'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Cepheus Park Randers, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαρχους δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.50 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.90 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.74 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα