21/11/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 443
4 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 899 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βέιλε - Ράντερς στις 14/4/2024

• Θεατές: 4014
90+3'

90+3'

4014 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+3'

Κατοχή: Ράντερς: 61%, Βέιλε: 39%.

90+2'

Η ομάδα Ράντερς έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

90+1'

Σουτ του Stephen Odey βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

90+1'

Ο Vincent Onovo από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+1'

Ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

90+1'

Ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90'

90'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Ο Hallur Hansson δίνει τη θέση του στον Kevin Custovic

89'

Η ομάδα Βέιλε έχει την κατοχή της μπάλας

89'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Κίτρινη κάρτα για τον Jesper Lauridsen

88'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Jesper Lauridsen υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Hallur Hansson

87'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Oliver Bundgaard Kristensen της ομάδας Ράντερς. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

86'

Ελεύθερο για την ομάδα Βέιλε

86'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Stephen Odey , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

86'

Η ομάδα Ράντερς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vincent Onovo από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Hallur Hansson

85'

Κατοχή: Ράντερς: 60%, Βέιλε: 40%.

85'

84'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Tobias Klysner από την ομάδα Ράντερς κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

82'

82'

Η ομάδα Βέιλε εκδηλώνει επίθεση

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

81'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Dimitrios Emmanouilidis από την ομάδα Βέιλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

81'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard κάνει τη σέντρα

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Arbnor Mucolli

80'

Κατοχή: Ράντερς: 57%, Βέιλε: 43%.

79'

79'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'
Γέμισμα

Ο Ali Adnan εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

78'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

78'

Ο Erik Marxen δίνει τη θέση του στον Jesper Lauridsen

78'

77'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

Ο Tobias Klysner από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

76'

76'

75'

75'

Κατοχή: Ράντερς: 56%, Βέιλε: 44%.

75'

74'

Ο Stephen Odey τιμωρείται για σπρώξιμο στον Heron

73'

Ο Mikkel Kallesoee δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

73'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Oliver Bundgaard Kristensen

73'

Ο Frederik Lauenborg δίνει τη θέση του στον Vincent Onovo

73'

73'

Ο Jacob Schoop δίνει τη θέση του στον Mouhamadou Drammeh

73'

Ο Allan Sousa δίνει τη θέση του στον Luka Djordjevic

72'

72'

Ο Hallur Hansson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Stephen Odey

71'

71'

Κατοχή: Ράντερς: 54%, Βέιλε: 46%.

71'

Καλή ενέργεια από τον Filip Bundgaard ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

71'

70'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jerome Opoku από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Filip Bundgaard

69'

Ο Mikkel Kallesoee τιμωρείται για σπρώξιμο στον Saeid Ezatolahi

68'

67'

67'

66'

Κατοχή: Ράντερς: 52%, Βέιλε: 48%.

65'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ο Simon Piesinger έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με απευθείας εκτέλεση φάουλ με το δεξί πόδι. Πανέμορφη εκτέλεση

65'

Κίτρινη κάρτα για τον Allan Sousa

64'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Allan Sousa ανέτρεψε τον Filip Bundgaard από πίσω και δόθηκε φάουλ

63'

Κίτρινη κάρτα για τον Filip Bundgaard

63'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Filip Bundgaard για την ομάδα Ράντερς. Ο Saeid Ezatolahi σταματάει την φάση.

63'

62'

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Jakob Ankersen

61'

Ο Jakob Ankersen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Allan Sousa

61'
Απόκρουση

Ο Saeid Ezatolahi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

61'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

61'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Stephen Odey έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Sten Michael Grytebust

61'
Ντρίμπλα

60'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen κάνει τη σέντρα

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hallur Hansson από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Jakob Ankersen

60'

Ο Allan Sousa τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bjoern Kopplin

59'

Ο Andres Ponce δίνει τη θέση του στον Dimitrios Emmanouilidis

59'

Ο Lukas Engel δίνει τη θέση του στον Ali Adnan

58'

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Andres Ponce

57'

57'

Ο Frederik Lauenborg πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

57'
Απόκρουση

Ο Tobias Moelgaard αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

57'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling κάνει τη σέντρα

56'

56'

56'

Κατοχή: Ράντερς: 49%, Βέιλε: 51%.

56'

55'

Ο Filip Bundgaard σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Sten Michael Grytebust ελέγχει την φάση

55'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

55'

Ο Alhaji Kamara δίνει τη θέση του στον Filip Bundgaard

54'
Απόκρουση

54'

Ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

53'

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

53'

52'

51'

51'

Κατοχή: Ράντερς: 48%, Βέιλε: 52%.

50'

Ο Mikkel Kallesoee έδωσε την ασίστ για το γκολ.

50'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jakob Ankersen σκοράρει με το δεξί πόδι!

50'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

50'

49'

48'

48'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Alhaji Kamara της ομάδας Ράντερς σκοράρει με κεφαλιά

48'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee κάνει τη σέντρα

48'

48'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

48'

Το σουτ του Simon Tibbling μπλοκάρεται

48'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

47'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

47'
Απόκρουση

Ο Sten Michael Grytebust απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'

46'

45+1'

45+1'

Ένα γκολ από υπέροχη ομαδική προσπάθεια!

45'

Ο Allan Sousa έδωσε την ασίστ για το γκολ.

45'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Hallur Hansson σκοράρει με το δεξί πόδι!

45'

Η ομάδα Βέιλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

45'

44'

44'

Ο Frederik Lauenborg σουτάρει προς την εστία αλλά ο Sten Michael Grytebust μπλοκάρει

43'
Απόκρουση

Ο Heron απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'
Σέντρα

43'
Απόκρουση

Ο Jerome Opoku απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin κάνει τη σέντρα

43'

Το σουτ του Jakob Ankersen μπλοκάρεται

43'
Σέντρα

43'

42'

42'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

41'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

41'

40'

40'

Καλή ενέργεια από τον Mikkel Kallesoee ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

40'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Mikkel Kallesoee βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

40'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

39'

39'

39'

37'

Ο Erik Marxen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

37'

37'

36'
Απόκρουση

Ο Sten Michael Grytebust απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

36'

36'
Απόκρουση

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

36'
Σέντρα

35'

35'

Κατοχή: Ράντερς: 53%, Βέιλε: 47%.

34'

34'

Ο Andres Ponce τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Piesinger

34'

Ο Sten Michael Grytebust κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

33'
Σέντρα

33'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

32'

32'
Γέμισμα

Ο Saeid Ezatolahi εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Allan Sousa

30'
Απόκρουση

30'
Σέντρα

30'

29'

29'

29'

29'

29'

28'

28'
Απόκρουση

28'
Σέντρα

28'

28'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'
Σέντρα

Ο Jacob Schoop κάνει τη σέντρα

27'

Το σουτ του Allan Sousa μπλοκάρεται

27'

26'

Ο Heron από την ομάδα Βέιλε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

26'
Γέμισμα

Ο Andres Ponce εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Arbnor Mucolli

26'

25'

24'

24'

Η ομάδα Ράντερς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

24'

Πως το έχασε αυτό; Ο Andres Ponce έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

24'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

24'

23'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Alhaji Kamara για την ομάδα Ράντερς. Ο Heron σταματάει την φάση.

23'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

22'

Ο Sten Michael Grytebust έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Jakob Ankersen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Sten Michael Grytebust του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

22'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Jakob Ankersen βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

22'

Ο Simon Tibbling «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

22'

21'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Allan Sousa

20'

Κατοχή: Ράντερς: 50%, Βέιλε: 50%.

19'

19'
Σέντρα

Ο Jerome Opoku από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

19'
Απόκρουση

Ο Bjoern Kopplin απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'
Σέντρα

Ο Allan Sousa κάνει τη σέντρα

19'

Η ομάδα Βέιλε ξεκινάει αντεπίθεση

19'
Απόκρουση

Ο Andres Ponce απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'
Γέμισμα

Ο Erik Marxen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

18'

Ο Andres Ponce τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lasse Berg Johnsen

18'
Απόκρουση

18'
Σέντρα

18'

18'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

17'

17'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

16'

16'

15'

15'

15'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

15'
Σέντρα

14'

13'

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Alhaji Kamara

11'

11'

11'

Πως το έχασε αυτό; Ο Alhaji Kamara έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

10'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee από την Ράντερς κάνει ωραία σέντρα

10'

Ο Alhaji Kamara χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

10'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

9'

Ο Jerome Opoku από την ομάδα Βέιλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Alhaji Kamara

8'

7'

Ο Andres Ponce από την ομάδα Βέιλε είναι σε θέση οφσάιντ

7'

6'

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε είναι σε θέση οφσάιντ

6'

6'

Κατοχή: Ράντερς: 41%, Βέιλε: 59%.

5'

Το σουτ του Andres Ponce μπλοκάρεται

5'

4'
Σέντρα

4'

Το σουτ του Frederik Lauenborg μπλοκάρεται

4'

4'
Απόκρουση

3'

3'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

3'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

2'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Hallur Hansson

1'

Ο αγωνιστικός χώρος δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση, αλλά ποδόσφαιρο παίζεται.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Βέιλε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Cepheus Park Randers, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βέιλε έχασε στους τελευταίους 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.48 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Βέιλε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.55 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα