Μπρόντμπι - Άαρχους

17/7/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 814
1 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 664 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Μπρόντμπι στις 14/4/2024

• Θεατές: 17022
90+5'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

17022 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 54%, Άαρχους: 46%.

90+4'

Ο Frederik Brandhof σουτάρει τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ το βγάζει

90+3'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'

Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+2'
Απόκρουση

Ο Frederik Alves Ibsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Απόκρουση

90+1'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

90'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

90'

Ο Tobias Moelgaard δίνει τη θέση του στον Anthony D'Alberto

90'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

89'
Απόκρουση

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

88'

Ο Jesper Hansen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

88'

87'
Απόκρουση

Ο Kevin Tshiembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

86'

Καλή ενέργεια από τον Albert Groenbaek ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

86'

85'

Ο Anis Ben Slimane δίνει τη θέση του στον Frederik Alves Ibsen

85'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 58%, Άαρχους: 42%.

84'
Απόκρουση

84'
Σέντρα

Ο Gift Links κάνει τη σέντρα

83'

Ο Nicolai Poulsen δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

83'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Gift Links

83'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Patrick Mortensen

82'

Το σουτ του Eric Kahl μπλοκάρεται

82'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

81'
Απόκρουση

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

81'
Σέντρα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

81'

81'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

81'

Το σουτ του Sigurd Haugen μπλοκάρεται

81'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 60%, Άαρχους: 40%.

79'

Ο Marko Divkovic έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'

ΓΚΟΛ! - Ο Anis Ben Slimane σκοράρει μ' ένα αριστερό σουτ, με την μπάλα να κοντράρει.

79'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

78'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους φαίνεται να έκανε φάουλ στον Joe Bell, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

78'

77'

Ο Mathias Kvistgaarden δίνει τη θέση του στον Joe Bell

76'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

76'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard κάνει τη σέντρα

75'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 61%, Άαρχους: 39%.

75'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

75'
Σέντρα

Ο Blas Riveros κάνει τη σέντρα

74'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

74'
Σέντρα

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

74'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

73'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

73'

Ο Marko Divkovic βλέπει την τεράστια ευκαιρία του με σουτ να σταματάει στο δοκάρι!

73'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

73'
Απόκρουση

Ο Christian Cappis απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

Ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

72'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

71'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nicolai Poulsen ανέτρεψε τον Anis Ben Slimane από πίσω και δόθηκε φάουλ

71'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

71'

Ο Patrick Mortensen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mads Hermansen μπλοκάρει εύκολα

71'
Γέμισμα

Ο Mads Emil Madsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

70'

Ο Kevin Tshiembe τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sigurd Haugen

69'

69'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

69'

69'
Απόκρουση

69'

68'

Ο Eric Kahl πιάνει καλά το σουτ, αλλά το σουτ αποκρούστηκε και η μπάλα πέρασε κόρνερ

68'

Ο Mikael Anderson δίνει τη θέση του στον Albert Groenbaek

68'

Ο Oscar Schwartau δίνει τη θέση του στον Marko Divkovic

67'

67'
Σέντρα

66'

66'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

66'
Σέντρα

Ο Nicolai Poulsen κάνει τη σέντρα

65'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 64%, Άαρχους: 36%.

64'

64'
Σέντρα

Ο Eric Kahl κάνει τη σέντρα

64'
Απόκρουση

64'

Ο Sigurd Rosted από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

64'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

63'

Το σουτ του Mathias Kvistgaarden κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

63'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

63'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

62'

Ο Anis Ben Slimane τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mikael Anderson

62'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

62'

62'
Σέντρα

Ο Yann Aurel Bisseck κάνει τη σέντρα

61'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Mads Emil Madsen

60'

60'
Απόκρουση

60'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

60'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 66%, Άαρχους: 34%.

59'

59'
Απόκρουση

59'
Σέντρα

Ο Mads Emil Madsen κάνει τη σέντρα

58'

58'

58'

Πως το έχασε αυτό; Ο Simon Hedlund έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

58'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

57'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

57'

56'

Καλή ενέργεια από τον Christian Cappis ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

56'
Απόκρουση

56'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

56'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

56'

55'

Ο Oscar Schwartau από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

55'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'

54'
Απόκρουση

54'

54'

Σουτ του Josip Radosevic βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

54'
Απόκρουση

54'

53'

Το σουτ του Sebastian Sebulonsen κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

53'
Απόκρουση

53'
Σέντρα

53'

Το σουτ του Kevin Tshiembe μπλοκάρεται

52'
Απόκρουση

52'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

52'
Απόκρουση

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

52'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

52'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Simon Hedlund βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

51'

51'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

51'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 63%, Άαρχους: 37%.

51'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

51'
Απόκρουση

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

50'

50'
Σέντρα

49'

48'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

47'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

46'

Ο Sebastian Hausner δίνει τη θέση του στον Thomas Kristensen

46'

45+1'

Η ομάδα Μπρόντμπι παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 65%, Άαρχους: 35%.

45'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45'

44'

44'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

43'
Απόκρουση

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'
Σέντρα

Ο Oscar Schwartau κάνει τη σέντρα

42'

41'

41'

41'

O Sigurd Rosted στέλνει τη μπάλα μακριά.

40'

40'

40'
Απόκρουση

Ο Mikael Anderson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

40'
Σέντρα

Ο Anis Ben Slimane κάνει τη σέντρα

39'

39'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic κάνει τη σέντρα

39'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'

37'

37'
Σέντρα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

37'

36'

36'

36'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

35'

35'

35'

34'

34'

34'

34'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'

Ο Simon Hedlund επιχειρεί σουτ, η μπάλα κοντάρει αλλά απομακρύνεται στη γραμμή!

33'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Oscar Schwartau από την ομάδα Μπρόντμπι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

33'
Απόκρουση

33'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Anis Ben Slimane , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

33'

32'
Σέντρα

32'

32'

Ο Blas Riveros δοκιμάζει τον Jesper Hansen με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

32'
Απόκρουση

32'

32'
Απόκρουση

31'

31'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

31'
Ντρίμπλα

31'
Απόκρουση

30'

30'
Απόκρουση

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

30'
Σέντρα

Ο Christian Cappis κάνει τη σέντρα

30'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 56%, Άαρχους: 44%.

30'

29'
Σέντρα

29'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

29'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Tobias Moelgaard για την ομάδα Άαρχους. Ο Blas Riveros σταματάει την φάση.

28'

28'

27'

Ο Mikael Anderson βλέπει κάρτα για θέατρο

27'

Ο Mikael Anderson βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

27'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

26'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kevin Tshiembe

25'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 57%, Άαρχους: 43%.

25'

25'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

25'

24'

24'

23'
Σέντρα

Ο Sigurd Haugen κάνει τη σέντρα

23'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

23'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

22'

21'

Ο Mads Emil Madsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Blas Riveros

21'

20'

20'

20'

19'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

19'
Σέντρα

Ο Sigurd Rosted κάνει τη σέντρα

19'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

19'

18'

17'

17'

16'

16'

16'

Ο Tobias Moelgaard τιμωρείται για σπρώξιμο στον Blas Riveros

15'

14'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Mads Hermansen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

14'

13'

13'
Σέντρα

12'

12'

12'
Απόκρουση

11'

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

11'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mikael Anderson

10'

10'

10'

10'
Απόκρουση

9'

9'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

9'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 75%, Άαρχους: 25%.

9'

8'
Σέντρα

8'

8'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

8'
Γέμισμα

Ο Josip Radosevic εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

7'

Ο Sebastian Hausner κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sebastian Hausner από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Christian Cappis

6'

6'

5'
Απόκρουση

5'
Γέμισμα

5'

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mathias Kvistgaarden

3'

3'

Καλή ενέργεια από τον Sigurd Rosted ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

3'
Απόκρουση

3'

2'
Απόκρουση

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

2'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

2'

2'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

1'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαρχους δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.20 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.50 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.98 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Μπρόντμπι, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
  • Η ομάδα Άαρχους έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.87 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα