Μίντιλαντ - Χόρσενς

16/10/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1157
2 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 573 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίντιλαντ - Χόρσενς στις 14/5/2023

• Θεατές: 8649
90+5'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 61%, Χόρσενς: 39%.

90+4'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Χόρσενς

90+4'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Το σουτ από τον Sory Kaba τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι!

90+4'

Καλή ενέργεια από τον Anders Dreyer ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+4'

Το αμυντικό λάθος του Malte Kiilerich Hansen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

90+3'

Ο Mikkel Lassen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sory Kaba

90+3'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+2'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Sory Kaba σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Matej Delac ελέγχει την φάση

90+2'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

90+2'

Ο Emiliano Martinez απομακρύνει τη μπάλα

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Erik Sviatchenko

90+1'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Erik Sviatchenko ανέτρεψε τον Samson Iyede από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+1'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

90+1'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ δεν μετράει επειδή έχει προηγηθεί φάουλ.

90+1'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Matej Delac για αντιαθλητικό χτύπημα

89'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Μίντιλαντ σκοράρει! Ο Gustav Isaksen βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

89'

Ο Anders Dreyer τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

89'

Ο Erik Sviatchenko κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

88'

Ο Paulinho κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

88'

88'

Ο Jonas Loessl κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

88'

Ο Jonas Loessl από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Samson Iyede από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Anders Dreyer

87'

Ο Pione Sisto έδωσε την ασίστ για το γκολ!

86'

Ο Erik Sviatchenko έδωσε την ασίστ για το γκολ.

86'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Kristoffer Olsson σκοράρει με το δεξί πόδι!

86'

Ο Erik Sviatchenko τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

86'

Η σέντρα από τον Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

85'

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Samson Iyede

85'

Ο Samson Iyede από την ομάδα Χόρσενς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Emiliano Martinez

84'

Ο Mikkel Lassen από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

84'

Ο Mikkel Lassen απομακρύνει τη μπάλα

84'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Moses Opondo δίνει τη θέση του στον Jonas Gemmer

83'

Ο Anders K. Jacobsen δίνει τη θέση του στον Mikkel Lassen

83'

82'

Ο Matej Delac κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

82'

Ο Pione Sisto εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Matej Delac ελέγχει την φάση

81'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο Alexander Ludwig έκανε φάουλ και αποβάλλεται καθώς ήταν ο τελευταίος παίκτης!

81'

Ο Alexander Ludwig τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gustav Isaksen

81'

80'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

80'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

80'

Ο Aron Sigurdarson πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

79'

Ο Matej Delac κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'

Ο Matej Delac από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 60%, Χόρσενς: 40%.

79'

79'

Ο Oliver Soerensen δίνει τη θέση του στον Paulinho

78'

78'

Ο Alexander Ludwig από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

77'

Ο David Kruse σταματά επιτυχώς το σουτ

77'

Το σουτ του Gustav Isaksen μπλοκάρεται

77'

Ο Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

77'

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moses Opondo από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Oliver Soerensen

76'

Ο Samson Iyede τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emiliano Martinez

75'

Ο Elijah Just δίνει τη θέση του στον Samson Iyede

75'

Ο Simon Makienok δίνει τη θέση του στον Aron Sigurdarson

75'

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Oliver Soerensen

74'

74'

74'

Ο Stefan Gartenmann σταματά επιτυχώς το σουτ

74'

Το σουτ του Simon Makienok μπλοκάρεται

73'

Ο Elijah Just από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

72'

8649 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

72'

Καλή ενέργεια από τον Erik Sviatchenko ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

72'

71'

Ο Elijah Just από την ομάδα Χόρσενς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stefan Gartenmann

71'

71'

71'

Ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

70'

Ο Gustav Isaksen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Matej Delac ελέγχει την φάση

70'

69'

69'

Ο Pione Sisto τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

69'

Ο Malte Kiilerich Hansen απομακρύνει τη μπάλα

69'

69'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

68'

68'

Το σουτ του Pione Sisto μπλοκάρεται

68'

Ο Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

68'

67'

67'

66'

66'

Ο Sory Kaba αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

66'

66'

Ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

65'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 62%, Χόρσενς: 38%.

65'

65'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

65'

65'

Ο Lubambo Musonda από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

Ο Alexander Ludwig σταματά επιτυχώς το σουτ

64'

64'

63'

62'

62'

Ο Mads Doehr Thychosen δίνει τη θέση του στον Stefan Gartenmann

62'

Ο Nikolas Dyhr δίνει τη θέση του στον Gustav Isaksen

62'

61'

Καλή ενέργεια από τον Lubambo Musonda ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

61'

Ο Elijah Just τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

60'

Ο Alexander Ludwig απομακρύνει τη μπάλα

60'

60'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

60'

Ο Elijah Just από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

59'

Ο Erik Sviatchenko σταματά επιτυχώς το σουτ

59'

Το σουτ του David Kruse μπλοκάρεται

58'

57'

Ο Lubambo Musonda χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

57'

Ο Juninho σταματά επιτυχώς το σουτ

57'

Το σουτ του Lubambo Musonda μπλοκάρεται

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lubambo Musonda από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Mads Doehr Thychosen

56'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 64%, Χόρσενς: 36%.

55'

55'

Το σουτ του Sory Kaba μπλοκάρεται

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elijah Just από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Erik Sviatchenko

53'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

53'

Ο Juninho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Anders K. Jacobsen.

53'

53'

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

52'

51'

51'

51'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 65%, Χόρσενς: 35%.

50'

50'

Ο Magnus Jensen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Alexander Ludwig

50'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

50'

49'

49'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

49'

49'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Magnus Jensen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

48'

Ο Magnus Jensen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

48'

48'

Ο Magnus Jensen απομακρύνει τη μπάλα

47'

47'

Ο Erik Sviatchenko κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Simon Makienok.

47'

46'

46'

46'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

45+3'

45+2'

45+2'

Ο Magnus Jensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45+2'

Ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

Ο Malte Kiilerich Hansen από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+1'

Ο Sory Kaba κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Magnus Jensen.

45+1'

Ο Magnus Jensen από την ομάδα Χόρσενς είναι σε θέση οφσάιντ

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

45'

Ο David Kruse από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

44'

44'

Ο Erik Sviatchenko απομακρύνει τη μπάλα

44'

Η σέντρα από τον Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

43'

43'

43'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

43'

42'

42'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

42'

41'

40'

40'

Ο James Gomez επιστρέφει στο γήπεδο.

40'

40'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον James Gomez να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

39'

Ο James Gomez είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

39'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Lubambo Musonda

38'

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elijah Just από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Mads Doehr Thychosen

37'

37'

36'

36'

Ο Juninho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Simon Makienok.

36'

36'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

36'

35'

35'

ΑΚΥΡΩΘΕΝ ΓΚΟΛ! Ο Anders Dreyer πανηγυρίζει αλλά το γκολ δε θα μετρήσει!

35'

34'

Ο Lubambo Musonda κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Anders Dreyer.

34'

34'

Ο Anders K. Jacobsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juninho

33'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

33'

32'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

32'

31'

31'

Ο Malte Kiilerich Hansen σταματά επιτυχώς το σουτ

31'

Το σουτ του Oliver Soerensen μπλοκάρεται

31'

Ο Sory Kaba τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

29'

29'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 67%, Χόρσενς: 33%.

27'

Ο Juninho απομακρύνει τη μπάλα

27'

27'

27'

Ο James Gomez απομακρύνει τη μπάλα

27'

26'

26'

Ο Oliver Soerensen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Moses Opondo.

26'

25'

25'

25'

25'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ μετράει κανονικά.

24'

23'

Ο Mads Doehr Thychosen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

22'

Ο Pione Sisto έδωσε την ασίστ για το γκολ.

22'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Anders Dreyer της ομάδας Μίντιλαντ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

22'

22'

22'

22'

Ο James Gomez από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

21'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 63%, Χόρσενς: 37%.

20'

Ο David Kruse έδωσε την ασίστ για το γκολ.

20'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Lubambo Musonda σκοράρει με το δεξί πόδι!

20'

Η σέντρα από τον David Kruse από την ομάδα Χόρσενς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

20'

19'

Η ομάδα Χόρσενς ξεκινάει αντεπίθεση

19'

19'

Ο Elijah Just από την ομάδα Χόρσενς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

18'

18'

Ο Nikolas Dyhr κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Makienok από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Oliver Soerensen

17'

Ο Magnus Jensen από την ομάδα Χόρσενς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Emiliano Martinez

17'

17'

16'

16'

16'

ΑΚΥΡΩΘΕΝ ΓΚΟΛ! Ο Magnus Jensen πανηγυρίζει αλλά το γκολ δε θα μετρήσει!

16'

15'

15'

15'

13'

13'

Ο Emiliano Martinez από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

12'

12'

12'

11'

Ο David Kruse κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kristoffer Olsson.

11'

11'

10'

10'

10'

9'

9'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Simon Makienok

9'

Ο Thomas Santos απομακρύνει τη μπάλα

8'

8'

8'

7'

7'

7'

Ο Matej Delac απομακρύνει τη μπάλα

7'

6'

Ο Magnus Jensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

6'

6'

6'

6'

5'

5'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 88%, Χόρσενς: 12%.

5'

5'

4'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

4'

4'

4'

Ο Kristoffer Olsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

3'

3'

Ο Anders K. Jacobsen απομακρύνει τη μπάλα

3'

2'

2'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

2'

2'

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το MCH Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Χόρσενς έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.65 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.15 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα