Αζαξιό - Λανς

14/8/2022 16:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 431
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 626 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Λανς - Αζαξιό στις 27/5/2023

• Θεατές: 9070
90+6'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+6'

90+6'

9070 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Αζαξιό: 35%, Λανς: 65%.

90+5'

Καλή ενέργεια από τον Seko Fofana ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+5'

Ο Jimmy Cabot τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+5'

90+5'

Ο Ryad Nouri υποπίπτει σε χέρι

90+5'

Ο Wesley Said κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+5'

Ο Massadio Haidara κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kevin Spadanuda.

90+4'

90+4'

Ο Mounaim El Idrissy είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+4'

90+3'

Ο Kevin Danso κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

90+3'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Kevin Danso ανέτρεψε τον Mounaim El Idrissy από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+3'

Ο Cedric Avinel από την ομάδα Αζαξιό απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Η ομάδα Λανς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Ο Mounaim El Idrissy επιστρέφει στο γήπεδο.

90+2'

Ο Facundo Medina από την ομάδα Λανς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

90+2'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mounaim El Idrissy να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

90+1'

90+1'

90+1'

Ο Facundo Medina από την ομάδα Λανς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Mounaim El Idrissy

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Αζαξιό

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Αζαξιό: 37%, Λανς: 63%.

90'

Ο Salis Abdul Samed πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

90'

Ο Benjamin Leroy από την ομάδα Αζαξιό απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Ο Jimmy Cabot από την ομάδα Λανς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90'

Ο Fernand Mayembo από την ομάδα Αζαξιό απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

Ο Kevin Spadanuda τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jonathan Gradit

89'

89'

Ο Vincent Marchetti απομακρύνει τη μπάλα

88'

Ο Salis Abdul Samed τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

88'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Jimmy Cabot από την ομάδα Λανς αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

88'

88'

Ο Cedric Avinel απομακρύνει τη μπάλα

88'

Η σέντρα από τον Jonathan Gradit από την ομάδα Λανς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

87'

87'

87'

Ο Kevin Danso τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mounaim El Idrissy

86'

85'

Ο Oumar Gonzalez δίνει τη θέση του στον Cedric Avinel

85'

Ο Thomas Mangani δίνει τη θέση του στον Qazim Laci

85'

Ο Deiver Machado δίνει τη θέση του στον Massadio Haidara

85'

Κατοχή: Αζαξιό: 38%, Λανς: 62%.

84'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Kevin Spadanuda για την ομάδα Αζαξιό. Ο Deiver Machado σταματάει την φάση.

84'

Ο Benjamin Leroy κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

83'

Ελεύθερο για την ομάδα Λανς

83'

Η ομάδα Αζαξιό έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

83'

Ο Ryad Nouri κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Deiver Machado.

83'

Η σέντρα από τον Ryad Nouri από την ομάδα Αζαξιό βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

82'

82'

Ο Jonathan Gradit κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mounaim El Idrissy.

81'

Ο Jonathan Gradit τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Spadanuda

81'

Η ομάδα Αζαξιό κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

80'

Ο Mounaim El Idrissy από την ομάδα Αζαξιό απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Ο Jimmy Cabot από την ομάδα Λανς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

80'

79'

Ο Mounaim El Idrissy έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mounaim El Idrissy από την ομάδα Αζαξιό ανατρέπει τον Salis Abdul Samed

79'

Ο Mickael Alphonse κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Deiver Machado.

78'

Ο Jonathan Gradit από την ομάδα Λανς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

78'

Ο Salis Abdul Samed από την ομάδα Λανς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kevin Spadanuda

77'

Ο Yanis Cimignani απομακρύνει τη μπάλα

77'

Το αμυντικό λάθος του Fernand Mayembo μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

77'

Ο Ikoma Lois Openda δίνει τη θέση του στον Ignatius Ganago

76'

Ο David Costa δίνει τη θέση του στον Wesley Said

76'

Ο Przemyslaw Frankowski δίνει τη θέση του στον Jimmy Cabot

75'

Ο Florian Sotoca κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

75'

Ο Florian Sotoca από την ομάδα Λανς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Oumar Gonzalez

75'

75'

Ο Jonathan Gradit απομακρύνει τη μπάλα

75'

Η ομάδα Αζαξιό κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

74'

Η ομάδα Αζαξιό έχει την κατοχή της μπάλας

74'

73'

Ο Florian Sotoca τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ismael Diallo

72'

Ο Facundo Medina κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

72'

Η ομάδα Αζαξιό ξεκινάει αντεπίθεση

72'

Ο Fernand Mayembo απομακρύνει τη μπάλα

71'

70'

Διακοπή για νερό. Υπάρχει αρκετή ζέστη σήμερα και το παιχνίδι σταμάτησε ώστε οι παίκτες να δροσιστούν

70'

70'

Ο Kevin Spadanuda από την ομάδα Αζαξιό είναι σε θέση οφσάιντ

69'

Ο Mounaim El Idrissy κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kevin Danso.

69'

68'

Ο Mickael Alphonse απομακρύνει τη μπάλα

68'

Ο Facundo Medina απομακρύνει τη μπάλα

67'

Ο Ikoma Lois Openda χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

67'

Καλή ενέργεια από τον Ikoma Lois Openda ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

67'

Ο Florian Sotoca τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

67'

Ο Salis Abdul Samed απομακρύνει τη μπάλα

67'

66'

Ο Cyrille Bayala δίνει τη θέση του στον Ryad Nouri

66'

Ο Bevic Moussiti Oko δίνει τη θέση του στον Kevin Spadanuda

66'

Ο Mickael Barreto δίνει τη θέση του στον Yanis Cimignani

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Deiver Machado από την ομάδα Λανς ανατρέπει τον Mounaim El Idrissy

65'

Και οι δύο πλευρές προσπαθούν να διασπάσουν τις αντίπαλες άμυνες

65'

65'

64'

Ο Oumar Gonzalez από την ομάδα Αζαξιό απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

Ο Jonathan Gradit κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

64'

Η ομάδα Λανς έχει την κατοχή της μπάλας

63'

Ο David Costa από την ομάδα Λανς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Vincent Marchetti

63'

Η σέντρα από τον Deiver Machado από την ομάδα Λανς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

62'

Η ομάδα Λανς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

62'

Ο Thomas Mangani απομακρύνει τη μπάλα

62'

61'

61'

Ο Florian Sotoca από την ομάδα Λανς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

60'

Ένας παίκτης από την ομάδα Λανς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

60'

60'

59'

Ο Vincent Marchetti κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

59'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Vincent Marchetti υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Przemyslaw Frankowski

59'

59'

Ο Mounaim El Idrissy από την ομάδα Αζαξιό πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

59'

Η σέντρα από τον Mickael Alphonse από την ομάδα Αζαξιό βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

58'

Ο Kevin Danso από την ομάδα Λανς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

58'

Ένας παίκτης από την ομάδα Αζαξιό στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

58'

Ο Brice Samba απομακρύνει τη μπάλα

57'

57'

56'

Η ομάδα Λανς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

56'

55'

Ο Ikoma Lois Openda επιστρέφει στο γήπεδο.

55'

55'

55'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ikoma Lois Openda να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

54'

Ο Ikoma Lois Openda είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

54'

54'

Ο Oumar Gonzalez τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ikoma Lois Openda

53'

53'

53'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

52'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Cyrille Bayala ανέτρεψε τον Deiver Machado από πίσω και δόθηκε φάουλ

51'

Ο Mounaim El Idrissy χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

51'

Καλή ενέργεια από τον Mounaim El Idrissy ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

51'

Το αμυντικό λάθος του Facundo Medina μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

51'

Ο Cyrille Bayala τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

51'

51'

50'

50'

50'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Λανς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

50'

Ο Przemyslaw Frankowski σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Benjamin Leroy ελέγχει την φάση

50'

Ο Seko Fofana τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

50'

Η σέντρα από τον David Costa από την ομάδα Λανς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

49'

48'

Ο Jonathan Gradit από την ομάδα Λανς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Bevic Moussiti Oko

48'

Ο Oumar Gonzalez απομακρύνει τη μπάλα

48'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mounaim El Idrissy από την ομάδα Αζαξιό ανατρέπει τον Kevin Danso

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Przemyslaw Frankowski από την ομάδα Λανς ανατρέπει τον Bevic Moussiti Oko

46'

Ο Ismael Diallo απομακρύνει τη μπάλα

46'

45+2'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+2'

45+2'

45+2'

Ο Bevic Moussiti Oko είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45+2'

Ο Jonathan Gradit είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45+2'

45+2'

Ο Kevin Danso σταματά επιτυχώς το σουτ

45+1'

Το σουτ του Mounaim El Idrissy μπλοκάρεται

45+1'

Ο Bevic Moussiti Oko κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jonathan Gradit.

45+1'

Η σέντρα από τον Thomas Mangani από την ομάδα Αζαξιό βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Przemyslaw Frankowski τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ismael Diallo

45'

45'

Κατοχή: Αζαξιό: 36%, Λανς: 64%.

44'

44'

Ο Deiver Machado από την ομάδα Λανς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Mickael Alphonse

43'

42'

Ο Cyrille Bayala κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

42'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Cyrille Bayala υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον David Costa

42'

Ο Salis Abdul Samed κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

42'

Ο Vincent Marchetti κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

42'

Η ομάδα Λανς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

41'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Λανς είναι σε θέση οφσάιντ

41'

Ο David Costa κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

40'

40'

40'

Ο Mickael Alphonse από την ομάδα Αζαξιό απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

40'

39'

39'

38'

Η ομάδα Αζαξιό εκδηλώνει επίθεση

37'

Ο Thomas Mangani έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas Mangani από την ομάδα Αζαξιό ανατρέπει τον Florian Sotoca

37'

Ο Seko Fofana απομακρύνει τη μπάλα

37'

37'

37'

36'

Ο Cyrille Bayala σταματά επιτυχώς το σουτ

36'

Το σουτ του Przemyslaw Frankowski μπλοκάρεται

35'

Ο Oumar Gonzalez κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

35'

35'

Κατοχή: Αζαξιό: 34%, Λανς: 66%.

35'

Ο Thomas Mangani τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ikoma Lois Openda

34'

Ο Przemyslaw Frankowski από την ομάδα Λανς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

33'

Ο Jonathan Gradit από την ομάδα Λανς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Mounaim El Idrissy

33'

33'

Ο Seko Fofana πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

32'

32'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

31'

31'

30'

30'

Ο Florian Sotoca δοκίμασε ένα δύσκολο ανάποδο ψαλίδι με την μπάλα να φεύγει άουτ

30'

Η σέντρα από τον Przemyslaw Frankowski από την ομάδα Λανς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

30'

Το αμυντικό λάθος του Cyrille Bayala μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

30'

Ο Przemyslaw Frankowski από την ομάδα Λανς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

30'

29'

Ο Fernand Mayembo σταματά επιτυχώς το σουτ

29'

Το σουτ του David Costa μπλοκάρεται

29'

29'

Το αμυντικό λάθος του Ismael Diallo μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

28'

28'

Ο Seko Fofana σταματά επιτυχώς το σουτ

28'

Το σουτ του Vincent Marchetti μπλοκάρεται

28'

27'

27'

Ο Deiver Machado κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mickael Alphonse.

27'

27'

Ο Mickael Alphonse από την ομάδα Αζαξιό προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

27'

Η σέντρα από τον Mickael Barreto από την ομάδα Αζαξιό βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

26'

26'

26'

25'

25'

25'

24'

23'

Ο Ismael Diallo κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Przemyslaw Frankowski.

23'

22'

22'

22'

Ο Mounaim El Idrissy κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

22'

21'

21'

21'

20'

Ο Mickael Barreto κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

20'

Ο Cyrille Bayala απομακρύνει τη μπάλα

20'

20'

Ο Mounaim El Idrissy κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Brice Samba μπλοκάρει εύκολα

19'

Το σουτ του Thomas Mangani μπλοκάρεται

19'

Ένας παίκτης από την ομάδα Αζαξιό στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

19'

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Facundo Medina από την ομάδα Λανς ανατρέπει τον Bevic Moussiti Oko

18'

Ο Facundo Medina κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Bevic Moussiti Oko.

18'

Η ομάδα Αζαξιό κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

18'

17'

Ο Cyrille Bayala από την ομάδα Αζαξιό είναι σε θέση οφσάιντ

17'

Ο Benjamin Leroy απομακρύνει τη μπάλα

16'

16'

Ο Kevin Danso απομακρύνει τη μπάλα

16'

16'

16'

Ο Oumar Gonzalez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

15'

15'

14'

Ο Kevin Danso κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mounaim El Idrissy.

14'

Η ομάδα Αζαξιό κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

14'

14'

Ο David Costa από την ομάδα Λανς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

14'

Ο Deiver Machado τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

14'

13'

13'

12'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Λανς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Fernand Mayembo

12'

11'

11'

Ο Brice Samba κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

11'

Ο Cyrille Bayala από την ομάδα Αζαξιό πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

11'

10'

Φράγμα από τον Kevin Danso, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Vincent Marchetti. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

10'

10'

10'

Ο Mounaim El Idrissy κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jonathan Gradit.

9'

Ο Brice Samba από την ομάδα Λανς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

9'

8'

Ο Mounaim El Idrissy από την ομάδα Αζαξιό το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jonathan Gradit

7'

7'

6'

6'

6'

5'

5'

Ο David Costa επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

5'

Κατοχή: Αζαξιό: 50%, Λανς: 50%.

4'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mickael Alphonse για την ομάδα Αζαξιό. Ο Deiver Machado σταματάει την φάση.

4'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mickael Barreto από την ομάδα Αζαξιό ανατρέπει τον Florian Sotoca

3'

Ο Thomas Mangani από την ομάδα Αζαξιό εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

3'

2'

2'

2'

1'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cyrille Bayala από την ομάδα Αζαξιό ανατρέπει τον Seko Fofana

1'

Ο αγωνιστικός χώρος δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση, αλλά ποδόσφαιρο παίζεται.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Αζαξιό είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Stade Francois Coty, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Με ενθουσιασμό για τη νίκη

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Αζαξιό πάλεψε αρκετά στην επιστροφή της στη Λιγκ 1 και στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Λυών, ηττήθηκε όμως με 2-1 και ξεκίνησε με το αριστερό τις υποχρεώσεις της. Σαφώς και είχε δύσκολο έργο και τώρα εντός έδρας θα ψάξει την πρώτη της νίκη. Η Λανς πήρε τη νίκη με 3-2 απέναντι στη Μπρεστ αν και κινδύνεψε στο τέλος. Ενθουσιασμός υπάρχει στους γηπεδούχους και αξίζει ο ρίσκος στον άσο.

• Η ομάδα Λανς νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.27 στον ΟΠΑΠ

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1