Κλουζ - Σέπσι

25/10/2021 20:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 1228
2 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 926 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κλουζ - Σέπσι στις 28/4/2024

• Χωρητικότητα: 23500
90+4'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

90+4'

90+4'

Κατοχή: Κλουζ: 43%, Σέπσι: 57%.

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Κλουζ

90+3'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Kevin Luckassen από την ομάδα Σέπσι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

90+2'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Marius Stefanescu από την ομάδα Σέπσι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

90+2'

Η ομάδα Σέπσι εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Petar Bojic από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Mateo Susic

90+1'

Η ομάδα Κλουζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Cristian Balgradean κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90'

O Nicolae Paun στέλνει τη μπάλα μακριά.

90'

Ο Juan Emmanuel Culio δίνει τη θέση του στον Mike Cestor

90'

89'

Ο Bogdan Mitrea επιστρέφει στο γήπεδο.

89'
Σέντρα

Ο Stefan Ashkovski από την ομάδα Σέπσι κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

89'

Η ομάδα Σέπσι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

88'

Ο Bogdan Mitrea από την ομάδα Σέπσι βγαίνει εκτός γηπέδου επειδή η μύτη του έχει ματώσει.

88'

Ο Bogdan Mitrea είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

88'

87'

Ο Bogdan Mitrea τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juan Emmanuel Culio

87'

86'

Ο Kevin Luckassen από την ομάδα Σέπσι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

86'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Nicolae Paun από την ομάδα Σέπσι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

86'

Ο Roland Niczuly κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

86'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Billel Omrani , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Ashkovski από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Rachid Bouhenna

85'
Σέντρα

Ο Radoslav Dimitrov κάνει τη σέντρα

85'

85'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Andrei Burca για την ομάδα Κλουζ. Ο Kevin Luckassen σταματάει την φάση.

84'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Dan Petrescu, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Petar Bojic από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Gabriel Debeljuh

84'

Η ομάδα Σέπσι έχει την κατοχή της μπάλας

83'

Ο Denis Alibec δίνει τη θέση του στον Gabriel Debeljuh

82'

Ο Ciprian Ioan Deac δίνει τη θέση του στον Alexandru Paun

82'

Ο Stefan Ashkovski τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andrei Burca

82'

Ο Stefan Ashkovski από την ομάδα Σέπσι κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

81'

80'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

80'

Κατοχή: Κλουζ: 44%, Σέπσι: 56%.

80'
Κόκκινη κάρτα

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! - Ο Mihai Bordeianu βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβάλλεται

80'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mihai Bordeianu για την ομάδα Κλουζ. Ο Nicolae Paun σταματάει την φάση.

79'

Ελεύθερο για την ομάδα Σέπσι

79'

Ο Denis Alibec από την ομάδα Κλουζ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

79'

Το αμυντικό λάθος του Radoslav Dimitrov μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marius Stefanescu από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Mateo Susic

78'

Ο Mihai Bordeianu βλέπει κίτρινη κάρτα για σπρώξιμο αντιπάλου

78'

Ο Mihai Bordeianu τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Luckassen

77'

Ο Rares Ispas από την ομάδα Σέπσι είναι σε θέση οφσάιντ

77'

Ο Rachid Bouhenna τιμωρείται για σπρώξιμο στον Razvan Tincu

77'
Σέντρα

Ο Claudiu Petrila κάνει τη σέντρα

76'

Ο Ciprian Ioan Deac από την ομάδα Κλουζ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

76'
Απόκρουση

Ο Razvan Tincu απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

76'

Ο Ciprian Ioan Deac από την ομάδα Κλουζ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

76'

Ο Billel Omrani δοκιμάζει τον με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

76'

Ο Billel Omrani από την ομάδα Κλουζ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

75'

Κατοχή: Κλουζ: 42%, Σέπσι: 58%.

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mihai Bordeianu από την ομάδα Κλουζ ανατρέπει τον Petar Bojic

75'

Ο Andrei Burca τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Luckassen

75'

75'

Η ομάδα Κλουζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

74'

Η ομάδα Κλουζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

74'

Ο Adnan Aganovic δίνει τη θέση του στον Petar Bojic

74'

Ο Tsvetelin Chunchukov δίνει τη θέση του στον Kevin Luckassen

73'

Ο Billel Omrani τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bogdan Mitrea

73'

73'
Σέντρα

Ο Marius Stefanescu κάνει τη σέντρα

73'
Απόκρουση

Ο Rachid Bouhenna απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Σέντρα

72'

Ο Adnan Aganovic από την ομάδα Σέπσι εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

72'
Απόκρουση

Ο Juan Emmanuel Culio απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

72'
Σέντρα

72'
Απόκρουση

Ο Andrei Burca απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

71'
Σέντρα

71'

71'

Σουτ του Marius Stefanescu βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

71'

70'

69'

Η ομάδα Κλουζ έχει την κατοχή της μπάλας

69'

Η ομάδα Κλουζ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'

68'

Ο Razvan Tincu από την ομάδα Σέπσι πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

68'

Ο Adnan Aganovic από την ομάδα Σέπσι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

67'
Απόκρουση

Ο Camora απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

67'

Ο Radoslav Dimitrov από την ομάδα Σέπσι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

67'

Ο Radoslav Dimitrov από την ομάδα Σέπσι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

67'

67'

66'

65'

65'

Ο Rachid Bouhenna είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

65'

64'

O Radoslav Dimitrov στέλνει τη μπάλα μακριά.

64'

63'

62'

Η ομάδα Σέπσι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

62'
Απόκρουση

Ο Nicolae Paun απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'
Γέμισμα

Ο Ciprian Ioan Deac εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

62'

Ο Boubacar Fofana δίνει τη θέση του στον Marius Stefanescu

62'

Ο Catalin Golofca δίνει τη θέση του στον Stefan Ashkovski

62'

Ο Cristian Barbut δίνει τη θέση του στον Eder Gonzalez

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bogdan Mitrea από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Billel Omrani

61'
Απόκρουση

Ο Razvan Tincu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

61'
Σέντρα

Ο Mateo Susic κάνει τη σέντρα

60'

60'

60'

Κατοχή: Κλουζ: 41%, Σέπσι: 59%.

59'

Ο Boubacar Fofana από την ομάδα Σέπσι δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

59'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Boubacar Fofana για την ομάδα Σέπσι. Ο Mihai Bordeianu σταματάει την φάση.

58'

58'

Ο Adnan Aganovic εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο ελέγχει την φάση

57'

Τι παιχνίδι βλέπουμε. Υπάρχει ένταση και καλή κυκλοφορία της μπάλας και από τις δύο ομάδες.

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ciprian Ioan Deac από την ομάδα Κλουζ ανατρέπει τον Cristian Barbut

56'

Ο Cristian Barbut από την ομάδα Σέπσι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

55'
Απόκρουση

55'
Σέντρα

Ο Tsvetelin Chunchukov κάνει τη σέντρα

55'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Claudiu Petrila από την ομάδα Κλουζ ανατρέπει τον Cristian Barbut

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Billel Omrani από την ομάδα Κλουζ ανατρέπει τον Rares Ispas

53'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Juan Emmanuel Culio της ομάδας Κλουζ ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

53'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! - Ο Juan Emmanuel Culio εκτελεί το πέναλτι αλλά ο Roland Niczuly μπλοκάρει!

52'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Bogdan Mitrea από την ομάδα Σέπσι υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Juan Emmanuel Culio.

52'

Ο Ciprian Ioan Deac από την ομάδα Κλουζ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

52'

Ο Billel Omrani από την ομάδα Κλουζ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

51'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κλουζ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

51'

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mateo Susic από την ομάδα Κλουζ ανατρέπει τον Catalin Golofca

50'

50'

Κατοχή: Κλουζ: 39%, Σέπσι: 61%.

50'

50'

50'
Απόκρουση

Ο Adnan Aganovic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

49'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κλουζ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

49'

Ο Razvan Tincu τιμωρείται για σπρώξιμο στον Denis Alibec

49'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juan Emmanuel Culio από την ομάδα Κλουζ ανατρέπει τον Adnan Aganovic

48'

47'

47'

47'
Σέντρα

Ο Rares Ispas κάνει τη σέντρα

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Claudiu Petrila από την ομάδα Κλουζ ανατρέπει τον Radoslav Dimitrov

46'

Ο Bismarck Adjei-Boateng δίνει τη θέση του στον Mihai Bordeianu

46'

45+2'

45+2'
Απόκρουση

45+2'
Γέμισμα

Ο Radoslav Dimitrov εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+1'

Ο Bismarck Adjei-Boateng τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

45+1'

Ο Bismarck Adjei-Boateng από την ομάδα Κλουζ τραβάει έναν αντίπαλο του.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Billel Omrani από την ομάδα Κλουζ είναι σε θέση οφσάιντ

45'

45'

44'

44'

Ο Tsvetelin Chunchukov από την ομάδα Σέπσι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

44'

Το σουτ του Tsvetelin Chunchukov μπλοκάρεται

44'

44'
Απόκρουση

44'

43'
Απόκρουση

Ο Claudiu Petrila απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'

42'
Απόκρουση

Ο Andrei Burca απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

42'

42'

42'

Η ομάδα Κλουζ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

41'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Tsvetelin Chunchukov της ομάδας Σέπσι. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

41'
Γέμισμα

Ο Adnan Aganovic εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

41'

Ο Juan Emmanuel Culio από την ομάδα Κλουζ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Cristian Barbut

40'

Η ομάδα Σέπσι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

40'

40'

40'

Η ομάδα Σέπσι ξεκινάει αντεπίθεση

39'
Κακό κοντρόλ

Ο Billel Omrani από την ομάδα Κλουζ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

39'

Ο Claudiu Petrila από την ομάδα Κλουζ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

39'
Απόκρουση

Ο Rares Ispas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'
Σέντρα

39'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

Ο Nicolae Paun κάνει τη σέντρα

39'

39'

38'

O Mateo Susic στέλνει τη μπάλα μακριά.

38'

38'

Ο Cristian Barbut από την ομάδα Σέπσι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

37'

36'

35'

35'

34'

34'

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

33'

Ο Claudiu Petrila από την ομάδα Κλουζ είναι σε θέση οφσάιντ

33'

32'

Και οι δύο πλευρές προσπαθούν να διασπάσουν τις αντίπαλες άμυνες

31'

30'

30'

29'

29'

Ο Radoslav Dimitrov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Denis Alibec

29'
Απόκρουση

Ο Bismarck Adjei-Boateng απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

29'
Γέμισμα

29'

28'

28'
Απόκρουση

Ο Tsvetelin Chunchukov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'

Ο Claudiu Petrila από την ομάδα Κλουζ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

27'

Σουτ του Denis Alibec βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

27'

27'

Ο Mateo Susic από την ομάδα Κλουζ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

27'

27'

26'

26'

26'

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tsvetelin Chunchukov από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Camora

25'

24'

Ο Ciprian Ioan Deac έδωσε την ασίστ για το γκολ.

24'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Rachid Bouhenna της ομάδας Κλουζ σκοράρει με κεφαλιά

24'

Ο Ciprian Ioan Deac από την ομάδα Κλουζ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

23'
Απόκρουση

23'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Denis Alibec από την ομάδα Κλουζ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

23'

Ο Cristian Barbut από την ομάδα Σέπσι είναι σε θέση οφσάιντ

23'

Ο Cristian Barbut από την ομάδα Σέπσι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

22'

Ο Roland Niczuly είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

22'

21'

Ο Ciprian Ioan Deac από την ομάδα Κλουζ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Roland Niczuly

21'
Σέντρα

Ο Juan Emmanuel Culio κάνει τη σέντρα

21'

20'

20'

Το σουτ του Claudiu Petrila μπλοκάρεται

20'

Κατοχή: Κλουζ: 37%, Σέπσι: 63%.

19'

Η ομάδα Σέπσι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

18'

18'

17'

16'

Ο Camora υποπίπτει σε χέρι

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adnan Aganovic από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Mateo Susic

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adnan Aganovic από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Ciprian Ioan Deac

14'

Ο Ciprian Ioan Deac από την ομάδα Κλουζ είναι σε θέση οφσάιντ

13'

Ο Adnan Aganovic σουτάρει προς την εστία αλλά ο μπλοκάρει

13'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

12'

11'

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rares Ispas από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Billel Omrani

10'

Κατοχή: Κλουζ: 36%, Σέπσι: 64%.

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cristian Barbut από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Andrei Burca

9'

8'

8'

Ο Boubacar Fofana από την ομάδα Σέπσι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

7'

7'
Απόκρουση

Ο Bogdan Mitrea απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

7'
Σέντρα

Ο Camora κάνει τη σέντρα

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adnan Aganovic από την ομάδα Σέπσι ανατρέπει τον Billel Omrani

6'

5'

Κατοχή: Κλουζ: 33%, Σέπσι: 67%.

5'

4'

4'

3'
Απόκρουση

3'
Σέντρα

Ο Adnan Aganovic κάνει τη σέντρα

3'

3'

2'

Ο Billel Omrani τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nicolae Paun

2'

2'

Ο Cristian Barbut πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

2'
Σέντρα

Ο Catalin Golofca κάνει τη σέντρα

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Κλουζ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadionul Dr. Constantin Radulescu, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες της ομάδας Κλουζ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.41 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κλουζ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.58 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σέπσι έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: X με απόδοση 3.15 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κλουζ έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 5.50 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σέπσι ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.84 στον ΟΠΑΠ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1