Άγιαξ - Χέρακλες

6/2/2022 17:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 526
3 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 811 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χέρακλες - Άγιαξ στις 27/1/2024

• Θεατές: 15750
90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Άγιαξ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+5'

Κατοχή: Άγιαξ: 71%, Χέρακλες: 29%.

90+4'

Ο Davy Klaassen από την ομάδα Άγιαξ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

90+4'

Η ομάδα Άγιαξ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+4'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+4'
Σέντρα

Ο Adrian Szoke κάνει τη σέντρα

90+4'
Απόκρουση

Ο Perr Schuurs απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Χέρακλες ξεκινάει αντεπίθεση

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρακλες

90+3'

Πως το έχασε αυτό; Ο Dusan Tadic έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

90+3'

Ο Sebastien Haller από την ομάδα Άγιαξ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'

Ο Kenneth Taylor από την ομάδα Άγιαξ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

90+2'

Η ομάδα Άγιαξ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Η ομάδα Άγιαξ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Sebastien Haller από την ομάδα Άγιαξ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+1'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Ο Edson Alvarez πραγματοποίησε ωραίο σουτ από απόσταση, αλλά σημάδεψε το ορζόντιο δοκάρι!

90'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

90'

Το σουτ του Nicolas Tagliafico μπλοκάρεται

90'

89'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! - Ο Dusan Tadic εκτελεί το πέναλτι αλλά ο Janis Blaswich μπλοκάρει!

88'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Lucas Schoofs από την ομάδα Χέρακλες υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Danilo.

88'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Άγιαξ!

87'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

86'

Ο Danilo από την ομάδα Άγιαξ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

86'

Ο Davy Klaassen από την ομάδα Άγιαξ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

86'

Η ομάδα Άγιαξ εκδηλώνει επίθεση

85'

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Perr Schuurs από την ομάδα Άγιαξ ανατρέπει τον Sinan Bakis

85'

85'

Η ομάδα Άγιαξ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

84'

Ο Navajo Bakboord δίνει τη θέση του στον Sven Sonnenberg

84'

Ο Nikolai Laursen δίνει τη θέση του στον Adrian Szoke

83'

82'

Η ομάδα Χέρακλες παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

82'

Ο Danilo από την ομάδα Άγιαξ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

82'

82'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

82'

Ο Dusan Tadic εκτελεί το φάουλ και ο Janis Blaswich αποκρούει. Κόρνερ.

81'

Ο Noussair Mazraoui δίνει τη θέση του στον Devyne Rensch

80'

Ο Navajo Bakboord έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

80'

Ο Navajo Bakboord τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dusan Tadic

80'

79'

15750 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

78'

Η ομάδα Άγιαξ έχει την κατοχή της μπάλας

77'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

76'

Ο Kaj Sierhuis δίνει τη θέση του στον Elias Sierra

76'

Κατοχή: Άγιαξ: 70%, Χέρακλες: 30%.

76'

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Davy Klaassen από την ομάδα Άγιαξ ανατρέπει τον Kaj Sierhuis

74'

73'

Ο Noussair Mazraoui είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

73'

72'

Κίτρινη κάρτα για τον Kaj Sierhuis

72'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Kaj Sierhuis υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Noussair Mazraoui

72'

72'

71'

Ο Antony δίνει τη θέση του στον Danilo

71'

Ο Daley Blind δίνει τη θέση του στον Nicolas Tagliafico

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Jurrien Timber

70'
Κακό κοντρόλ

Ο Sebastien Haller από την ομάδα Άγιαξ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

70'

Ο Antony από την ομάδα Άγιαξ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

70'

Η ομάδα Άγιαξ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

69'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Noussair Mazraoui

67'

66'

Ο Bilal Basacikoglu δίνει τη θέση του στον Noah Fadiga

66'

Κατοχή: Άγιαξ: 68%, Χέρακλες: 32%.

65'

Τι «χρυσή» αλλαγή από τον προπονητή. Ο Kenneth Taylor μόλις μπήκε στο γήπεδο και ήδη έβαλε το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

65'

Ο Sebastien Haller έδωσε την ασίστ για το γκολ.

65'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Kenneth Taylor σκοράρει με το δεξί πόδι!

65'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Kenneth Taylor βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

65'

Ο Kenneth Taylor από την ομάδα Άγιαξ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

65'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Kenneth Taylor από την ομάδα Άγιαξ παίζει το 1-2 με τον Sebastien Haller.

65'

64'

Ο Remko Pasveer κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

64'
Γέμισμα

Ο Bilal Basacikoglu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

63'

Ο Jurrien Timber από την ομάδα Άγιαξ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Bilal Basacikoglu

63'

63'

Ο Steven Berghuis δίνει τη θέση του στον Kenneth Taylor

63'

Ο Lisandro Martinez δίνει τη θέση του στον Perr Schuurs

62'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sebastien Haller από την ομάδα Άγιαξ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

62'

62'

Ο Antony από την ομάδα Άγιαξ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

61'

Η ομάδα Άγιαξ ξεκινάει αντεπίθεση

61'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

61'

Η ομάδα Άγιαξ αυξάνει την πίεση της και μοιάζει πως θα σκοράρει κάποια στιγμή

61'

Καλή ενέργεια από τον Antony ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

61'

Ο Antony από την ομάδα Άγιαξ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

60'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

60'
Σέντρα

Ο Jurrien Timber κάνει τη σέντρα

60'

59'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

59'

Η ομάδα Χέρακλες εκδηλώνει επίθεση

58'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

58'
Απόκρουση

Ο Sebastien Haller απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

58'
Γέμισμα

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lisandro Martinez από την ομάδα Άγιαξ ανατρέπει τον Navajo Bakboord

56'

55'

Ο Dusan Tadic έδωσε την ασίστ για το γκολ.

55'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sebastien Haller της ομάδας Άγιαξ «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Sebastien Haller

55'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

55'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

55'

Το αμυντικό λάθος του Marco Rente μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

55'

55'

55'

Ο Kaj Sierhuis αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

55'

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

54'

54'

Ο Janis Blaswich κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

54'

54'

54'
Σέντρα

Ο Antony κάνει τη σέντρα

53'

53'

53'

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες είχε προσπάθεια εκτός στόχου

53'
Απόκρουση

Ο Lisandro Martinez απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'
Σέντρα

Ο Navajo Bakboord κάνει τη σέντρα

52'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

51'

50'

50'

Κατοχή: Άγιαξ: 73%, Χέρακλες: 27%.

50'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

50'
Γέμισμα

50'

Ο Davy Klaassen υποπίπτει σε χέρι

49'

48'

47'

47'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

47'

Ο Antony από την ομάδα Άγιαξ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

47'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Noussair Mazraoui έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Janis Blaswich

47'

46'

46'

Ο Antony δοκιμάζει τον Janis Blaswich με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

46'

Ο Luca de la Torre δίνει τη θέση του στον Sinan Bakis

46'

45+2'

Η ομάδα Χέρακλες δεν μπόρεσε να κρατήσει πολύ την μπάλα στο πρώτο ημίχρονο.

45+2'

45+2'

45+2'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Noussair Mazraoui από την ομάδα Άγιαξ ανατρέπει τον Giacomo Quagliata

45'

45'

Ο Nikolai Laursen της ομάδας Χέρακλες σουτάρει έξω από την περιοχή, αλλά ο - μάζεψε την μπάλα.

45'
Απόκρουση

Ο Jurrien Timber απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

44'
Σέντρα

Ο Nikolai Laursen κάνει τη σέντρα

44'

43'

Ο Dusan Tadic υποπίπτει σε χέρι

43'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

43'

Ο Sebastien Haller από την ομάδα Άγιαξ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

43'
Σέντρα

Ο Steven Berghuis κάνει τη σέντρα

42'

42'

41'

41'

Ο Jurrien Timber κάνει το σουτ, ο Janis Blaswich αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

41'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Jurrien Timber , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

41'
Γέμισμα

Ο Dusan Tadic εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

40'

Κατοχή: Άγιαξ: 75%, Χέρακλες: 25%.

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Navajo Bakboord από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Dusan Tadic

39'

39'

39'

38'
Σέντρα

38'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Sebastien Haller

37'
Απόκρουση

37'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

37'

Ο Steven Berghuis επιστρέφει στο γήπεδο.

37'

36'
Γέμισμα

36'

36'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Steven Berghuis να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

35'

Ο Steven Berghuis είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

35'

35'

Κατοχή: Άγιαξ: 76%, Χέρακλες: 24%.

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Steven Berghuis

34'

34'

32'

32'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Knoester από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Antony

31'

31'

Κατοχή: Άγιαξ: 78%, Χέρακλες: 22%.

31'

Το σουτ του Davy Klaassen μπλοκάρεται

30'

30'

30'

Ο Noussair Mazraoui δοκίμασε ένα δύσκολο ανάποδο ψαλίδι με την μπάλα να φεύγει άουτ

30'

Ο Janis Blaswich έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Noussair Mazraoui βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Janis Blaswich του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

30'

29'
Απόκρουση

Ο Marco Rente απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

29'
Σέντρα

Ο Dusan Tadic κάνει τη σέντρα

29'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

29'

Ο Steven Berghuis από την ομάδα Άγιαξ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

29'
Απόκρουση

Ο Janis Blaswich απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

29'

29'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Dusan Tadic , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

28'

28'

28'

27'

27'

26'

25'

Η ομάδα Άγιαξ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

24'

24'

24'
Σέντρα

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Antony από την ομάδα Άγιαξ ανατρέπει τον Bilal Basacikoglu

22'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Davy Klaassen αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

22'
Απόκρουση

Ο Kaj Sierhuis αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

22'

Ο Lisandro Martinez από την ομάδα Άγιαξ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

22'
Γέμισμα

22'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Antony

22'
Σέντρα

Ο Lisandro Martinez κάνει τη σέντρα

21'

21'

21'
Σέντρα

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

21'

20'

20'

Κατοχή: Άγιαξ: 74%, Χέρακλες: 26%.

20'

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Noussair Mazraoui

19'

Ο Nikolai Laursen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Edson Alvarez

18'

17'

17'
Σέντρα

17'

Ο Sebastien Haller από την ομάδα Άγιαξ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

17'
Σέντρα

17'

16'

16'

15'

15'

Κατοχή: Άγιαξ: 80%, Χέρακλες: 20%.

15'

14'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Lisandro Martinez από την ομάδα Άγιαξ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

14'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

14'

14'

13'

13'

13'
Απόκρουση

Ο Nikolai Laursen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

13'

Ο Dusan Tadic από την ομάδα Άγιαξ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

12'

11'

Κίτρινη κάρτα για τον Antony

11'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Antony υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Giacomo Quagliata

11'

Ο Noussair Mazraoui από την ομάδα Άγιαξ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

10'

Ο Antony κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Janis Blaswich μπλοκάρει εύκολα

10'
Σέντρα

10'

Κατοχή: Άγιαξ: 82%, Χέρακλες: 18%.

10'

9'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άγιαξ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

8'

8'

8'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Antony , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

7'

Κίτρινη κάρτα για τον Edson Alvarez

7'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Edson Alvarez για την ομάδα Άγιαξ. Ο Luca de la Torre σταματάει την φάση.

6'

Κατοχή: Άγιαξ: 88%, Χέρακλες: 12%.

6'

Ο Steven Berghuis από την ομάδα Άγιαξ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

6'
Απόκρουση

6'

6'

Το σουτ του Noussair Mazraoui μπλοκάρεται

5'
Σέντρα

5'

Ο Orestis Kiomourtzoglou τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dusan Tadic

4'

4'

3'

3'
Σέντρα

3'

3'

2'

2'

1'

1'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Χέρακλες είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Johan Cruijff ArenA, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άγιαξ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.01 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άγιαξ νίκησε στους τελευταίους 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.08 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες της ομάδας Άγιαξ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.27 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άγιαξ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 1.38 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρακλες δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Χέρακλες, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 3.05 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε