Άαρχους - Μίντιλαντ

9/10/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 492
0 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 579 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίντιλαντ - Άαρχους στις 12/5/2024

• Θεατές: 18356
90+6'

90+6'

18356 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Άαρχους: 31%, Μίντιλαντ: 69%.

90+6'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+4'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolai Poulsen

90+2'

Κίτρινη κάρτα για τον Mads Emil Madsen

90+2'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mads Emil Madsen ανέτρεψε τον Gustav Isaksen από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+2'

Ο Jesper Hansen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Gift Links

90+1'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Ο Kristoffer Olsson δίνει τη θέση του στον Stefan Gartenmann

89'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Nicolai Poulsen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

88'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ μετράει κανονικά.

88'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

87'

Ο Paulinho έδωσε την ασίστ για το γκολ!

87'

Ο Sory Kaba έδωσε την ασίστ για το γκολ.

87'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Anders Dreyer με αριστερό βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

87'

Ο Sory Kaba τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

87'

86'

Ο Jelle Duin απομακρύνει τη μπάλα

86'

Ο Anthony D'Alberto σταματά επιτυχώς το σουτ

86'

Το σουτ του Kristoffer Olsson μπλοκάρεται

86'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Gift Links

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Gustav Isaksen

85'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

84'

Ο Jelle Duin σουτάρει προς την εστία αλλά ο Jonas Loessl μπλοκάρει

84'

Η σέντρα από τον Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

83'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

83'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

82'

82'

82'

81'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

80'

79'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

79'

Ο Kevin Yakob δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

79'

Ο Patrick Mortensen δίνει τη θέση του στον Jelle Duin

78'

Ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Patrick Mortensen

77'

Ο Pione Sisto δίνει τη θέση του στον Edward Chilufya

77'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

77'

Η σέντρα από τον Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

77'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει την κατοχή της μπάλας

76'

Η ομάδα Μίντιλαντ εκδηλώνει επίθεση

75'

Κατοχή: Άαρχους: 32%, Μίντιλαντ: 68%.

75'

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα

75'

74'

74'

74'

74'

73'

73'

Ο Evander Ferreira τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

72'

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τη μπάλα

72'

72'

71'

71'

70'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

70'

70'

70'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

70'

Ο Sory Kaba σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

69'

69'

Ο Mads Doehr Thychosen δίνει τη θέση του στον Paulinho

68'

Ο Sebastian Hausner από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

68'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

68'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

68'

67'

Ο Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

67'

Η σέντρα από τον Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

66'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

66'

65'

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Evander Ferreira

64'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Sory Kaba

64'

Ο Yann Aurel Bisseck κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

63'

62'

62'

61'

61'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

61'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

61'

60'

60'

60'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

60'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

59'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Anthony D'Alberto

59'

Ο Tobias Moelgaard δίνει τη θέση του στον Sebastian Hausner

58'

Ο Patrick Mortensen σουτάρει προς την εστία αλλά ο Jonas Loessl μπλοκάρει

58'

Ο Gift Links τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

58'

57'

Ο Gustav Isaksen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Eric Kahl

56'

56'

Ο Eric Kahl σταματά επιτυχώς το σουτ

56'

Το σουτ του Evander Ferreira μπλοκάρεται

56'

Ο Anders Dreyer τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

56'

56'

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα

55'

55'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

55'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

55'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

54'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους είχε προσπάθεια εκτός στόχου

54'

Ο Mads Doehr Thychosen σταματά επιτυχώς το σουτ

54'

Το σουτ του Kevin Yakob μπλοκάρεται

54'

53'

Ο Emiliano Martinez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

53'

Κατοχή: Άαρχους: 33%, Μίντιλαντ: 67%.

53'

53'

52'

52'

52'

Η σέντρα από τον Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

51'

51'

50'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

50'

50'

Ο Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

49'

Η σέντρα από τον Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

49'

48'

Ο Jonas Loessl από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emiliano Martinez από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Kevin Yakob

48'

47'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Thomas Kristensen ανέτρεψε τον Sory Kaba από πίσω και δόθηκε φάουλ

47'

Ο Mads Doehr Thychosen απομακρύνει τη μπάλα

47'

Η σέντρα από τον Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

46'

Κίτρινη κάρτα για τον Evander Ferreira

46'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Evander Ferreira για την ομάδα Μίντιλαντ. Ο Nicolai Poulsen σταματάει την φάση.

46'

Ο Nikolas Dyhr δίνει τη θέση του στον Sory Kaba

46'

45+5'

45+5'

Ο Nicolai Poulsen επιστρέφει στο γήπεδο.

45+5'

45+5'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Nicolai Poulsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45+5'

Ο Nicolai Poulsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45+3'

45+3'

45+2'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

44'

44'

Κίτρινη κάρτα για τον Kristoffer Olsson

44'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Kristoffer Olsson υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Nicolai Poulsen

44'

Ο Nicolai Poulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

43'

42'

42'

Ο Yann Aurel Bisseck σταματά επιτυχώς το σουτ

42'

Το σουτ του Anders Dreyer μπλοκάρεται

42'

42'

41'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

41'

Ο Kevin Yakob τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

41'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

41'

Ο Nikolas Dyhr απομακρύνει τη μπάλα

40'

40'

39'

Ο Sigurd Haugen δίνει τη θέση του στον Gift Links

39'

Ο Sigurd Haugen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juninho

38'

38'

Ο Thomas Kristensen σταματά επιτυχώς το σουτ

38'

38'

37'

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τη μπάλα

37'

Ο Gustav Isaksen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

37'

36'

36'

36'

35'

Καλή ενέργεια από τον Pione Sisto ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'

Καλή ενέργεια από τον Kristoffer Olsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

34'

Κατοχή: Άαρχους: 34%, Μίντιλαντ: 66%.

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Patrick Mortensen

33'

32'

32'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

32'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

31'

31'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

30'

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα

30'

30'

29'

28'
Κόκκινη κάρτα

ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ! Ο Frederik Tingager βλέπει κόκκινη κάρτα! Έντονες διαμαρτυρίες από τους συμπαίκτες του!

28'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Frederik Tingager υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Pione Sisto

27'

27'

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα

27'

26'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Doehr Thychosen

25'

25'

25'

24'

23'

23'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

23'

Ο Kristoffer Olsson σταματά επιτυχώς το σουτ

23'

23'

Ο Tobias Moelgaard τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

23'

Ο Juninho σταματά επιτυχώς το σουτ

23'

Το σουτ του Patrick Mortensen μπλοκάρεται

23'

22'

22'

22'

Το αμυντικό λάθος του Jesper Hansen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

21'

21'

21'

21'

20'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

20'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

20'

Ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

18'

18'

17'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

17'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Gustav Isaksen ανέτρεψε τον Eric Kahl από πίσω και δόθηκε φάουλ

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Kristoffer Olsson

16'

15'

15'

15'

14'

14'

13'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Doehr Thychosen

12'

Ο Mads Doehr Thychosen υποπίπτει σε χέρι

12'

Η ομάδα Άαρχους έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

12'

11'

Κατοχή: Άαρχους: 24%, Μίντιλαντ: 76%.

11'

11'

10'

10'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

10'

10'

9'

9'

8'

8'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

7'

7'

7'

Κατοχή: Άαρχους: 51%, Μίντιλαντ: 49%.

6'

6'

6'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

5'

5'

5'

4'

4'

4'

4'

Καλή ενέργεια από τον Kevin Yakob ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

4'

Ο Mads Emil Madsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

4'

Ο Tobias Moelgaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

3'

3'

3'

2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Pione Sisto

2'

1'

Ο Juninho κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Ceres Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.94 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.55 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα