Άαρχους - Μίντιλαντ

7/11/2021 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1144
3 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 914 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίντιλαντ - Άαρχους στις 12/5/2024

• Θεατές: 11517
90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Άαρχους μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+5'

Κατοχή: Άαρχους: 38%, Μίντιλαντ: 62%.

90+4'

Ο Anthony D'Alberto τιμωρείται για σπρώξιμο στον Pione Sisto

90+4'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jens-Lys Cajuste ανέτρεψε τον Nicolai Poulsen από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+3'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

90+3'

Ο Frederik Brandhof κάνει το σουτ, ο Elias Olafsson αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

90+2'

Ο Elias Olafsson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Dawid Kurminowski , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

90'

90'

11517 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

89'

Ο Evander Ferreira κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

89'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Evander Ferreira ανέτρεψε τον Gift Links από πίσω και δόθηκε φάουλ

89'

Το σουτ του Mads Kristian Hansen μπλοκάρεται

89'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Pione Sisto

88'

Ο Erik Sviatchenko υποπίπτει σε χέρι

87'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

87'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

87'

Η ομάδα Μίντιλαντ εκδηλώνει επίθεση

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Jens-Lys Cajuste

86'

Κατοχή: Άαρχους: 37%, Μίντιλαντ: 63%.

86'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

85'

Ο Patrick Mortensen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Dawid Kurminowski

85'

Ο Sebastian Hausner δίνει τη θέση του στον Thomas Kristensen

85'

Ο Evander Ferreira επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

84'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Zachary Duncan ανέτρεψε τον Erik Sviatchenko από πίσω και δόθηκε φάουλ

83'

83'

Ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

82'

82'

Τι ευκαιρία! Ο Albert Groenbaek φαινόταν πως θα σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του δεν πέρασε τη γραμμή!

82'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

81'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

81'
Σέντρα

Ο Albert Groenbaek κάνει τη σέντρα

81'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

80'

Ο Mustapha Bundu είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Zachary Duncan

79'

Καλή ενέργεια από τον Jens-Lys Cajuste ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

79'

Ο Victor Lind από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

78'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει την κατοχή της μπάλας

78'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

77'

Κατοχή: Άαρχους: 34%, Μίντιλαντ: 66%.

77'

77'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mustapha Bundu ανέτρεψε τον Nikolas Dyhr από πίσω και δόθηκε φάουλ

77'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

76'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

76'

Ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

76'

Ο Joel Andersson δίνει τη θέση του στον Mads Kristian Hansen

76'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Dion Cools

75'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

75'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

74'
Σέντρα

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

74'

73'

Ο Sebastian Hausner από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Pione Sisto

73'

73'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους έκανε την πάσα αλλά ο συμπαίκτης του δεν μπόρεσε να επωφεληθεί.

72'

Ο Paulinho τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrick Mortensen

71'

71'

71'

Ο Jon Thorsteinsson δίνει τη θέση του στον Gift Links

71'

Ο Mikael Anderson δίνει τη θέση του στον Albert Groenbaek

70'
Απόκρουση

Ο Anthony D'Alberto απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Γέμισμα

Ο Evander Ferreira εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

69'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nicolai Poulsen ανέτρεψε τον Evander Ferreira από πίσω και δόθηκε φάουλ

68'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

68'

68'
Απόκρουση

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

68'

67'
Απόκρουση

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

67'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

66'

Κατοχή: Άαρχους: 36%, Μίντιλαντ: 64%.

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Nikolas Dyhr

65'

Ο Raphael Onyedika δίνει τη θέση του στον Victor Lind

64'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

63'

62'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

62'

61'

61'

60'

Ο Pione Sisto τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrick Mortensen

60'

59'

Ο Patrick Mortensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Henrik Dalsgaard

58'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Patrick Mortensen ανέτρεψε τον Pione Sisto από πίσω και δόθηκε φάουλ

58'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

58'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

57'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Paulinho, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

57'

57'

57'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

57'
Απόκρουση

Ο Oliver Lund απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

57'
Γέμισμα

56'

55'

55'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

55'
Απόκρουση

55'

55'

Ο Charles δίνει τη θέση του στον Jens-Lys Cajuste

54'
Απόκρουση

Ο Anthony D'Alberto απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

54'
Σέντρα

Ο Joel Andersson κάνει τη σέντρα

54'

Ο Patrick Mortensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Raphael Onyedika

53'

52'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

51'

50'

Ο Frederik Brandhof τιμωρείται για σπρώξιμο στον Raphael Onyedika

50'

Ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

50'
Σέντρα

Ο Nikolas Dyhr κάνει τη σέντρα

49'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

48'
Απόκρουση

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

48'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mustapha Bundu , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

48'

48'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

47'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

47'
Σέντρα

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

46'

46'

Ο Juninho δίνει τη θέση του στον Nikolas Dyhr

46'

45+4'

Ήταν μία θαυμάσια εμφάνιση από την ομάδα Άαρχους και οι οπαδοί της έχουν λόγους για να διασκεδάσουν κατά τη διάρκεια της ανάπαυλας του ημιχρόνου.

45+4'

45+3'

45+3'

45+3'
Σέντρα

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

45+3'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

45+2'

45+2'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

45+2'
Απόκρουση

45+1'
Γέμισμα

Ο Pione Sisto εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45+1'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mikael Anderson ανέτρεψε τον Pione Sisto από πίσω και δόθηκε φάουλ

45+1'
Απόκρουση

Ο Mustapha Bundu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'

45'

45'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

44'
Γέμισμα

44'

Ο Oliver Lund τιμωρείται για σπρώξιμο στον Joel Andersson

43'

41'

ΓΚΟΛ! Είναι ένα εύκολο τελείωμα από τον Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα στα δίχτυα σε κενή εστία!

41'

Ο Mikael Anderson κάνει το σουτ, ο Elias Olafsson αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

41'
Σέντρα

Ο Oliver Lund από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

41'

Κατοχή: Άαρχους: 35%, Μίντιλαντ: 65%.

40'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Mikael Anderson, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

40'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Raphael Onyedika ανέτρεψε τον Mikael Anderson από πίσω και δόθηκε φάουλ

39'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gustav Isaksen

39'

39'

39'
Σέντρα

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

38'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

38'
Απόκρουση

Ο Raphael Onyedika απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

38'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

37'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

37'

Ο Gustav Isaksen υποπίπτει σε χέρι

36'

Ο Mikael Anderson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Sviatchenko

36'

36'

35'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

35'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Raphael Onyedika , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

35'

Ο Jon Thorsteinsson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Henrik Dalsgaard

35'

34'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Henrik Dalsgaard ανέτρεψε τον Patrick Mortensen από πίσω και δόθηκε φάουλ

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

33'

32'

Το σουτ του Pione Sisto βρίσκει σε σώματα, αλλά ο γκολκίπερ αντιδρά σωστά

32'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

32'

31'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

31'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jon Thorsteinsson ανέτρεψε τον Joel Andersson από πίσω και δόθηκε φάουλ

31'

30'
Γέμισμα

29'

Ο Oliver Lund έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

29'

Ο Oliver Lund από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Joel Andersson

28'

27'

Ο Raphael Onyedika κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

27'

Ο Nicolai Poulsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

27'

27'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Raphael Onyedika για την ομάδα Μίντιλαντ. Ο Nicolai Poulsen σταματάει την φάση.

26'

26'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

26'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

25'

Το σουτ του Gustav Isaksen μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

23'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mikael Anderson της ομάδας Άαρχους σκοράρει μετά την προσπάθεια που έκανε με το δεξί πόδι και την αλλαγή πορεία της μπάλας που κατέληξε πίσω από τον γκολκίπερ.

23'
Απόκρουση

Ο Gustav Isaksen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

23'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

23'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

23'
Σέντρα

Ο Mustapha Bundu κάνει τη σέντρα

23'

22'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

22'

Ο Raphael Onyedika σουτάρει τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ το βγάζει

22'
Σέντρα

22'

21'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

21'

20'
Απόκρουση

20'
Σέντρα

20'
Απόκρουση

20'
Σέντρα

19'

19'

Ο Frederik Brandhof τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juninho

18'

18'

18'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Gustav Isaksen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

18'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

17'

16'

Ο Frederik Brandhof έδωσε την ασίστ για το γκολ.

16'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Patrick Mortensen σκοράρει με το δεξί πόδι!

16'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

16'

15'

Κατοχή: Άαρχους: 32%, Μίντιλαντ: 68%.

15'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Erik Sviatchenko ανέτρεψε τον Frederik Brandhof από πίσω και δόθηκε φάουλ

15'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

15'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

14'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

14'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

13'

Ο Charles επιστρέφει στο γήπεδο.

13'

13'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Charles να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

12'

Ο Charles είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

12'

12'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Charles

11'

11'

10'
Απόκρουση

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

10'
Γέμισμα

Ο Gustav Isaksen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

9'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mustapha Bundu ανέτρεψε τον Paulinho από πίσω και δόθηκε φάουλ

8'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Evander Ferreira

6'

Κατοχή: Άαρχους: 30%, Μίντιλαντ: 70%.

6'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

6'
Σέντρα

Ο Charles κάνει τη σέντρα

5'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

5'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

5'
Γέμισμα

Ο Jon Thorsteinsson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Jon Thorsteinsson

4'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

4'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

4'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

4'
Ντρίμπλα

2'

2'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen κάνει τη σέντρα

2'

2'

1'

1'

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Ceres Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Μίντιλαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 12 από 13 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.27 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ νίκησε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.94 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.77 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.81 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα